5/5 - (4 امتیاز)

بهترین وکیل در ولنجک می تواند مسیر زندگی یک فرد را عوض کند. هر ساله تعداد بسیار زیادی پرونده در دادگاه های شهر تهران بخصوص ولنجک به جریان می‌افتند و تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه ما درگیر این  دعاوی حقوقی و اداری و کیفری می‌شوند. مسائل حقوقی و قضایی، امور تخصصی به شمار می‌روند و بیشتر افراد جامعه نسبت به آن بی اطلاعند و یا لااقل، اطلاعات کمی در آن حوزه دارند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در ولنجک تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل ولنجک تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای ولنجک تهران، انتخاب بهترین وکیل ولنجک تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) عمادالدین شعاعی

عمادالدین شعاعی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد، 12 سال سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 10191 می‌باشد که از سوی این کانون در سال 1390 به نام وی صادر شده است.

قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده،کیفری، ملکی و… بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل شعاعی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به وکیل شعاعی، یکی دیگر از بهترین وکلای ولنجک، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل و با هماهنگی قبلی از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل شعاعی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تهران، ولنجک
  • شماره وکیل: 09123014729

2) بهناز آیت الهی

بهناز آیت الهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چند سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد، وکیل آیت الهی، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای ولنجک بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل بهناز آیت الهی در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

وکیل بهناز آیت الهی، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در ولنجک و تهران به پایان برساند.

  • آدرس: تهران، ولنجک، نبش کوچه شیرین، پلاک ١٠٤،  واحد ٦
  • شماره وکیل: 09123406777

3) ناصر آریان پور

ناصر آریان پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چند سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد، وکیل آریان پور، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای ولنجک بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد. اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با وکیل آریان پور وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که آقای آر یان پور در دفتر وکالتی خویش به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 13175 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است.

آریان پور، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا در ولنجک و تهران به پایان برساند.

  • آدرس: تهران، ولنجک، نبش خیابان سیزدهم، برج کاسپین، واحد ٥٤
  • شماره وکیل: 09125718785

4) احمد محمدی

احمد محمدی، وکیل پایه یک‌ دادگستری و مشاور حقوقی، از سال 1388 کار وکالت خود را در شهر تهران آغاز نموده است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 14963 می‌باشد که از این سازمان در سال 1388 به نام آقای محمدی صادر شده است.

حوزه فعالیت وکیل محمدی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت و حوزه کاری خویش بوده و وکیل محمدی را در زمره وکلای درخشان ولنجک قرار می‌دهد. برای حضور در دفتر دکتر احمد محمدی وکیل خوب ولنجک و وکیل تهران و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

  • آدرس: تهران، ولنجک،مرکز خرید گالریا، طبقه سوم اداری
  • شماره وکیل: 09121697970

 

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ولنجک تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ولنجک تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *