5/5 - (1 امتیاز)

آیا منطقه ونک در تهران را می‌شناسید؟ آیا در این منطقه با بهترین وکیل تهران آشنایی دارید؟ جواب این سوالات را می‌توانید در این مقاله که به معرفی تعدادی از بهترین وکلای ونک می‌پردازد، بشناسید. از یک وکیل خوب در ونک چه انتظاری داری؟ ونک یکی از محله‌های می‌باشد که امکانات فراوان من جمله داشتن وکیل دادگستری خوب را در خود جای داده است. اما تمرکز این خدمات و امکانات در این محله به این معنی نیست که شما به راحتی می‌توانید وکیل دادگستری مورد نظر خود را پیدا کنید این سوالی است که در انتخاب وکیل حقوقی در ونک باید به آن توجه کرد، در توضیح این سوال باید گفت که برخی در انتخاب وکیل مواردی را در نظر می‌گیرند که یکی از مهم ترین آنها رازدار بودن یک وکیل نسبت به اسرار موکل و توضیحاتی می‌باشد که در پرونده واگذار شده به وی موجود است چرا که موکل حتی جزیی‌ترین و مهم‌ترین اطلاعات شخصی خود را دراختیار وکیل خواهد گذاشت. از موارد دیگر باید به تخصص و دقت، تجربه کاری و پشتکار وی دقت کرد.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

بهترین وکیل ونک تهران را با  لیست 5تایی بشناسید!⚖️【سال 1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در ونک چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر ونک، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ونک، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) دکتر روح اله کریمی

روح اله کریمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دکترای تخصصی حقوق عموی، دارای 20 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان تهران و وکیل تهران، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد.  دو دهه وکالت تخصصي انواع دعاوی حقوقي و كيفري در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری، وكيل و مشاور حقوقی شرکتهای تجاري و صنعتي بزرگ كشور از سال ١٣٨٦ تا كنون، كسب آراي متعدد در انواع پرونده‌هاي حقوقي و كيفري به نفع موكل خلاصه ای از فعالیت‌های وی در عرصه وکالت است.

 وکیل کریمی به عنوان یک وکیل خبره شرق تهران در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 15948 می‌باشد که در سال 1382 صادر شده است. تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفترخویش به مراجعین ارائه می‌دهند.حوزه فعالیت وکیل کریمی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

  • آدرس:تهران، میدان ونک، بین جهان کودک و گاندی شمالی، پلاک ٥٩، طبقه ٤،واحد ١٧
  • شماره تماس وکیل: 09123300507

 

2) هوشیار منصوری

هوشیار منصوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق ، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 7523، ایشان با چند سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای شرق تهران بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل منصوری، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. از ویژگی‌های برجسته ایشان می‌توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم و مستمر و صداقت کاری اشاره کرد. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. از جمله خدمات وکالتی که وی به مراجعین خود ارائه می‌دهد می‌توان به نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم قراردادها و مشاوره اشاره کرد که مشاوره با تعین وقت قبلی صورت می‌گیرد.

وکیل منصوری دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مراجعین می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی ، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و نفقه و سایر امور خانوادگی) به وی اعطای وکالت نمائید.

  • آدرس:تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، پلاک ٦١
  • شماره تماس وکیل: 09121251881

 

3) وحید اقتصادی

وحید اقتصادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان تهران، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. ایشان از سال ۱۳۹۱ به صورت حرفه‌ای و مستمر در دعاوی و پرونده‌های ملکی و بانکی مشغول به انجام وکالت و ارائه خدمات حقوقی تخصصی هستند.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23068می‌باشد که در سال 1391 صادر شده است. تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفترخویش به مراجعین ارائه می‌دهند.حوزه فعالیت وکیل اقتصادی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)، پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع و …)، پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

وکیل اقتصادی به عنوان یک وکیل خبره شرق تهران در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

  • آدرس:تهران، میدان ونک،ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4 اداری ، واحد٤٠٦
  • شماره تماس وکیل: 09124637294

 

4) فرامرز زاهد

فرامرز زاهد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23181 می‌باشد. سابقه 10 ساله درخشان وکالت درزمینه پرونده‌های مربوط به دعاوی حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد. خدماتی که آقای زاهد در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

 از نطر آقای زاهد، قبل از هر اقدامی در دعاوی حقوقی ، بهترین کار هر فرد، مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه را با کلی هزینه اضافی سپری نکند. با وکیل زاهد، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل زاهد، می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

  • آدرس:تهران، میدان ونک،خیابان گاندی، کوچه ۲۵، پلاک۱۲، واحد ۷، طبقه سوم
  • شماره تماس وکیل: 09123020165

 

5) سیما آشوبی

سینا آشوبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهران، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. 10 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره ، دارای مشاوره تلفنی و حضوری بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای ونک و وکیل تهران معرفی نمود. از خدمات وکالتی خانم آشوبی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد.

  • آدرس:تهران، میدان ونک، ونک پارک، پلاک٤٦، واحد ١٠
  • شماره تماس وکیل: 09122430319

 

ما در مطالب این صفحه در رابطه با بهترین وکیل ونک در تهران سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل در ونک نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین وکلای ونک می‌گردید و می‌خواهید وکیل انتخابی شما، جزو بهترین وکلای ونک تهران باشد، می‌توانید خدمات خود را از مجموعه وکیل پایتخت بخواهید و در پروسه حقوقی خود پیروز شوید.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *