5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل پیروزی تهران کیست؟ در پاسخ باید گفت که یافتن و معرفی بهترین وکیل پیروزی کار بسیار دشوارری است چون برای این کار بررسی دقیق، تحقیق و جستجو نیاز است. وکیل خوب خیابان پیروزی ومن جمله وظایف او این است که پیش از جلسه رسیدگی و قبل از دفاع از موکل خود با مطالعه پرونده و گفتگو با متهم پرونده ضمن اطلاع کامل از موضوع اتهامات و نیز آشنایی کامل با متهم با توفیق در صحت و سقم اظهارات موکل بتواند به نحو شایسته‌ای از موکل خویش دفاع کند. وکالت تعهد است یعنی وکیل حقوقی در خیابان پیروزی موظف است تمام تلاش خود را برای دفاع مناسب از موکل خود به کار گیرد و قانوناً مسؤلیتی در رسیدن به نتیجه ندارد و تضمینی جهت دستیابی به نتیجه نمی‌دهد اما از خصوصیات وکیل خوب این است که در مقابل موکل خود پاسخگو باشد و احساس مسؤلیت مهم‌ترین خصوصیت شخصیتی او می‌باشد.

در واقع برای انتخاب وکیل خوب باید عواملی مثل تجربه، شایستگی، قابل اعتماد بودن و نیز در دسترس بودن را در نظر گرفت پس با تکیه بر این خصوصیات بهترین وکیل پیروزی تهران، کسی است با داشتن سابقه‌ قابل قبول در زمینه دعاوی حقوق، اعتماد مراجعین را جلب کرده باشد. یک وکیل با تجربه و آگاه همواره در خدمت موکل و مراجعه کننده بوده و به دنبال حل مشکلات حقوقی و رسیدگی به پرونده دعاوی حقوقی مراجعین است.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل پیروزی تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【آپدیت1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در پیروزی تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر پیروزی تهران، انتخاب بهترین وکیل پیروزی را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهدی محمدزاده

مهدی محمدزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی(ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم، اختلاف ناشی از پیمان‌ها، ابطال عملیات اجرایی، اسناد لازم الاجرای مالی مانند چک و سفته، مطالبه سهم الشرکه، …)، کیفری، ملکی( خیانت در امانت، فروش غیرقانونی مال غیر، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، کلاهبرداری، جعل، …)، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق به درخواست مرد، نفقه، …)، گمرک، مالیات، اداره کار، تجاری و شرکت‌های تجاری قبول وکالت می‌کند. اگر دنبال یک وکیل برای دعاوی تجاری و خصوصی خویش هستید می‌توانید با اطمینان کامل پرونده خویش را به آقای محمدزاده اعطا کنید.

چون با توجه به رشته تحصیلی وی در زمینه حقوق بین ایشان بهترین وکیل محسوب می‌شود. وکیل مهدی محمدزاده در تمامی ایام هفته از ساعت 17 الی 21 آماده ارائه خدمات برای مراجعین محترم می‌باشد حضور ایشان در شیف صبح با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد.

  • آدرس: تهران، پیروزی، بین خیابان سوم و چهارم نیروهوایی، پلاک 109، طبقه سوم، واحد 5
  • شماره وکیل: 09121237535

 

2) عزیز زهدی

عزیز زهدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 18455 است.در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، گمرک، مالیات، اداره کار، تجاری و شرکت‌های تجاری قبول وکالت می‌کند که با تکیه بردانش حقوقی خویش، پشتکار و ایجاد حس اعتماد در بین موکلین توانسته به درصد بالایی از موفقیت برسد که این درصد بالا، باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای پیروزی و برترین وکیل تهران جای بگیرد. اگر دنبال یک وکیل برای دعاوی تجاری و خصوصی خویش هستید می‌توانید با اطمینان کامل پرونده خویش را به آقای زهدی اعطا کنید چون با توجه به رشته تحصیلی وی در زمینه حقوق بین ایشان بهترین وکیل محسوب می‌شود. از خدمات وکالتی آقای زهدی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تهران، پیروزی، روبروی خیابان چهارم نیروی هوائی بعد از پمپ بنزین جنب قنادی پلاک ١٥٨ طبقه اول
  • شماره وکیل: 09122833574

 

3) رویا کرامتی

رویا کرامتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،  دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 22012 است. در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه، اجرت المثل، …) وکالت می‌کند که با تکیه بردانش حقوقی خویش، پشتکار و ایجاد حس اعتماد در بین موکلین توانسته به درصد بالایی از موفقیت برسد که این درصد بالا، باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای پیروزی جای بگیرد.

از خدمات وکالتی خانم کرامتی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. ایشان دارای بیانی رسا و شیوا، اخلاق موکل پسند، رازدار نسبت به پرونده موکل و آشنا به قوانین حقوقی است که این خصوصیات باعث شده موکل به ایشان اعتماد کرده و پرونده دعاوی خویش را به وی واگذار نماید که این حس اعتماد باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای پیروزی شده است. وکیل و مشاور حقوقی بانک شهر، وکیل و مشاور حقوقی شرکت خانه صنعت باستان، وکیل و مشاور حقوقی بانک انصاراز سوابق کاری خانم کرامتی است.

  • آدرس: تهران، پیروزی، روبرو متروی نبرد، ساختمان بزرگمهر، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون
  • شماره وکیل:  09356549017

 

4) محمد خسروی

محمد خسزوی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای  مدرک کارشناسی حقوق، یکی از وکلای کارکشته و آگاه به حقوق می‌باشد. ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حقوقی، پرونده‌های منجر به نتیجه مطلوب موکل، رضایت‌مندی مراجعه کننده و پرکار بودن ایشون از همان ابتدای شروع امر وکالت، از افتخارات ایشان بوده است.

وکیل خسروی، به عنوان یک وکیل کیفری، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و ..)؛ دعاوی کیفری از جمله (پرونده‌های کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، و … ) و همچنین در دعاوی ملکی، دعاوی تجاری، شرکت‌ها، عقود و قراردادها، امور ثبتی و جرائم سازمان یافته و  .. به مراجعین می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 9987 می‌باشد.

  • آدرس: تهران، پیروزی، میدان چهارصد دستگاه، برج سهند، طبقه هشتم شمالی
  • شماره وکیل: 09123131860

 

5) نفیسه سپهری پور

نفیسه سپهری پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 17285 می‌باشد که از سوی این کانون در سال 1391 صادر شده است. وکیل سپهری پور، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای با 11 سال سابقه آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و ..)، دعاوی کیفری(پرونده‌های کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، و …)، دعاوی خانواده(طلاق، طلاق به درخواست زن، طلاق به درخواست مرد، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه،…)و همچنین در دعاوی ملکی، دعاوی تجاری، شرکت‌ها، عقود و قراردادها، امور ثبتی و جرائم سازمان یافته و  .. به مراجعین می‌باشد.

  • آدرس: تهران، پیروزی، خیابان 17 شهریور، خیابان گوته، پلاک 8
  • شماره وکیل: 09128586031

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل پیروزی تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل پیروزی تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *