5/5 - (3 امتیاز)

کرمانشاه، یکی از ‌شهرهای پرجمعیت ایران است. به دلیل جمعیت زیاد کرمانشاه، در سال‌های اخیر مشکلات حقوقی بسیاری برای شهروندان آن بوجود آمده است که به دلیل نداشتن آگاهی نسبت به قوانین احتیاج به داشتن وکیل بیشتر حس شده است. بهترین راه حل مشورت با بهترین وکیل‌های این شهر بزرگ است که همگی از مهارت و تخصص بالایی برای کمک به موکلان خود برخوردارند. هنگام انتخاب بهترین وکیل در کرمانشاه باید مطمئن شد که وکیل انتخابی برای موضوع پرونده تخصص دارد یا زمینه کاری او حوزه دیگری را در برمی‌گیرد، چون اکثر وکلا ترجیح می‌دهند که در حوزه مشخصی به فعالیت بپردازند چون حوزه‌های حقوقی بسیار متنوع است. یک وکیل خوب باید نسبت به موازین قانونی چارچوب خود تسلط کافی را داشته باشد و برای موکل خود ارزش قائل باشد. کمک گرفتن از یک وکیل خوب که به درستی برای شما وقت می‌گذارد راه را برای شما بسیار ساده می‌کند.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل کرمانشاه را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در کرمانشاه چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر کرمانشاه، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل کرمانشاه، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) جمشید حاتم زاده

جمشید حاتم زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای 6 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده‌های موکوله به وی را به پایان دلخواه موکل برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند که این درصد رضایت در این مدت کم باعث شده آقای حاتم زاده در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 45296 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1395 صادر شده است.

 • آدرس: کرمانشاه، خیابان مدرس، پشت پاساژ سعید، طبقه۱، مجتمع اداری انصار، واحد۱
 • شماره تماس وکیل: 09188855171

 

2) الهه حقی

الهه حقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای 6 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اقامت، تابعیت، امور بین الملل، ترخیص کالا، ضبط و توقیف کالا، ابطال نظریه هیات حل اختلاف، امور ثبتی، اثبات و ابطال سند تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده را به نتیجه مثبت برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت در این مدت کم از وکالت خانم حقی باعث شده وی در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 35187 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1395 صادر شده است. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم حقی است.

 • آدرس: کرمانشاه، بلوارطاق بستان، سه راه مسکن، بلوارگلها، روبروی کلانتری ۱۹، جنب نمایشگاه ماشین رویال
 • شماره تماس وکیل: 09188896559

 

3) هوشمند احمدی

هوشمند احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی آقای احمدی است. دارای 5 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، ، امور ثبتی، اثبات و ابطال سند تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده را به نتیجه مثبت برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت در این مدت کم از وکالت آقای احمدی باعث شده وی در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 24172 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 1396 صادر شده است.

 • آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری، خیابان معلم غربی، ساختمان معلم، طبقه۱، واحد۲
 • شماره تماس وکیل: 09122254098

 

4) امیر کاظمی

امیر کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی آقای کاظمی است که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. در مدت 14 سال سابقه وکالت آقای کاظمی با بیانی رسا و شیوا، آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد و رفتار مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای برتر کرمانشاه بشناساند. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. دارای شماره پروانه 9074 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی کرمانشاه در سال 1387 صادر شده است.

 • آدرس: کرمانشاه، فردوسی، جنب سینا آزادی، ساختمان ایرانیان، طبقه ۴، واحد ۲
 • شماره تماس وکیل: 09120917121

 

5) نوشین اکبری دوبرجی

نوشین اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در مدت 6 سال سابقه وکالتی خویش با بیانی رسا و شیوا، آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد و رفتار مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای برتر کرمانشاه بشناساند. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. دارای شماره پروانه 35180 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی کرمانشاه در سال 1395 صادر شده است. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم اکبری است که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرمانشاه،چهار راه مدرس، خیابان مطهری غربی، پلاک ۳۴۸
 • شماره تماس وکیل: 09183317756

 

6) صادق عرفان پناه

صادق عرفان پناه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس فقه و مبانی حقوق اسلامی آخرین مدرک تحصیلی وی می‌باشد. در مدت 18 سال سابقه وکالتی خویش با بیانی رسا و شیوا، آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد و رفتار مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را بین بهترین وکلای شهر قرار دهد. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. دارای شماره پروانه 5701 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی کرمانشاه در سال 1383 صادر شده است.  از خدمات وکالتی آقای عرفان پناه می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرمانشاه، خیابان منزه، ۱۲متری عدالت، پلاک ۱
 • شماره تماس وکیل: 09183311326

 

7) شمس الدین الماسی

شمس الدین الماسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. وی با آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را بین بهترین وکلای شهر قرار دهد. دارای شماره پروانه 21439می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 1392 صادر شده است.  از خدمات وکالتی آقای الماسی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده،نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرمانشاه،۲۲ بهمن میدان مرکزی، کوچه ۱۳۴،درب سوم جنوبی، طبقه زیرین
 • شماره تماس وکیل: 09188332984

 

8) سمیه رضایی

سمیه رضایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، دریافت نفقه، استرداد جهیزیه و…)، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. وی با آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را بین بهترین وکلای شهر قرار دهد. دارای شماره پروانه 26096 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 1394 صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم رضایی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. مشاور حقوقی بنیاد شهید و نماینده حقوقی بانک توسعه تعاون از سوابق کاری خانم رضایی می‌باشد.

 • آدرس: کرمانشاه، چهارراه مدرس، مجتمع وکلای نگین، طبقه دوم
 • شماره تماس وکیل: 09183333573

 

9) میثم یارمحمدی

میثم یار محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 9 سال سابقه وکالت است که در این بازه زمانی پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی به عهده گرفته که با بیانی رسا و آگاهی کامل توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت در مسیر پرونده باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای کرمانشاه جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای یار محمدی می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 24249 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1393 صادر شده است.

 • آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، مقابل کوچه ثبت، پلاک ۶۱۶ ، طبقه1، واحد ۱
 • شماره تماس وکیل: 09183310456

 

10) مریم مرادی

مریم مرادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق می‌باشد.  دارای 11 سال سابقه وکالت است که در این بازه زمانی پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی به عهده گرفته که با بیانی رسا و آگاهی کامل توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت در مسیر پرونده باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای کرمانشاه جای بگیرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10774 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1390 صادر شده است.

 • آدرس: کرمانشاه، کوچه ثبت، بالاتراز کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی
 • شماره تماس وکیل: 09183391942

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کرمانشاه– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *