5/5 - (3 امتیاز)

رشت یکی از شهرهای پرجمعیت است و همه به خوبی می‌دانیم که امکان بوجود آمدن مشکلات و چالش‌های قانونی در هر جامعه وجود دارد و در شهرهای پر جمعیت میزان این مشکلات و چالش‌ها تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و امکان به خطر افتادن جان متهم نیز بیشتر می‌شود. دعاوی کیفری من جمله پرونده‌هایی است که رسیدگی به آن نیازمند دقت فراوان است از طرفی بدلیل طولانی بودن روند دادرسی درآن نیازمند پیگیری‌های مداوم و دفاع مناسب است. وکیل کیفری در رشت دارای انواع ویژگی‌ها و خصوصیات بوده و بسیاری از افراد به این خصوصیات و ویژگی آشنایی کامل و کافی نداشته و همین موضوع باعث شده تا شرایط پرونده آنها با سرعت خوبی پیش نرود. وکیل کیفری در رشت دارای وظایف و توانایی‌های متعددی است که افراد باید آنها را جدی گرفته تا بتوانند عملکرد نسبتا خوبی در زمینه دعاوی کیفری داشته و پیروزی در پرونده را نسیب خود نماید. وکیل باید تحصیلات اولیه حقوق را گذرانده و دانش و تخصص مربوط به حقوق را داشته باشد. ناگفته نماند که داشتن دانش حقوقی برای وکیل کیفری در رشت کافی نبوده و وکیل متخصص باید دارای تجربه وکالتی کافی باشد. وکیل کیفری متخصص باید بتواند علاوه بر ارائه خدمات مربوط به وکالت پرونده‌های مختلف، خدمات حقوقی دیگری مانند تهیه و تنظیم اسناد قانونی مختلف و ارائه خدمات مشاوره حقوقی را نیز بربپذیرد و آن را به نحو احسن به پایان برساند. وکیل خوب و کار بلد باید دارای فن مذاکره بوده تا بتواند در دادگاه و دیگر محاکم قضایی حضور یابد و برای احقاق حقوق موکل خود اقدام نماید و در این راستا از ادله اثبات و مباحث استنباطی استفاده نماید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل کیفری رشت را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر کیفری رشت، انتخاب بهترین وکیل کیفری رشت را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص رشت باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10وکیل برتر کیفری رشت می‌پردازیم.

1) المیرا آسوبار

المیرا آسوبار، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر رشت و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در شهر رشت با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری هستید، می‌توانید به وکیل المیرا آسوبار اعطای وکالت نمایید.

حوزه فعالیت وکیل آسوبار در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

 • آدرس:  رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک۵۸۱، طبقه اول
 • شماره وکیل:  09121021394

2) محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با بیش از 18سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای رشت بحساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

وکالت در کلیه دعاوی حقوقی (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)

وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)

تخصص اصلی وکیل فعال در زمینه دعاوی کیفری بوده و با داشتن فن بیان رسا و شیوا در محاکم قضایی می‌تواند به راحتی جزییات پرونده کیفری را که جزیی از حساس‌ترین دعاوی محسوب می‌شود، بیان کرده و باعث پیروزی در پرونده شود. ایشان دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 16353 می‌باشد.

 • آدرس:  رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09119341944

3) باران نوروزی

باران نوروزی، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه گیلان، عضو کمیسیون روابط عمومی و کمیسیون حقوق زنان و خانواده در دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گیلان، که از سال 1393 عضو کانون وکلا شده و در حال حاضر 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد. باران نوروزی در طول سال‌های فعالیت خود توانسته رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورد و جزء بهترین وکلای کیفری رشت و وکیل رشت باشد.

شهروندان رشت و شهرهای حومه رشت می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان و … )، دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال(کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …) و دعاوی حقوقی (چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به وکیل باران نوروزی اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس:  رشت، چهارراه گلسار، بلوار انصاری، روبروی بانک سپه، نبش کوچه مسعود، جنب مبل ایران، عمارت پدر، طبقه ۵، واحد ۷
 • شماره وکیل: 09114535402

4) داریوش صالحی

داریوش صالحی، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد حقوق اقتصاد، از سال 1396 عضو کانون وکلا شده و در حال حاضر 6 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد. داریوش صالحی در طول سال‌های فعالیت خود توانسته رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورد و جزء بهترین وکلای کیفری رشت باشد.

شهروندان رشت و شهرهای حومه رشت می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان و … )، دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال(کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …) و دعاوی حقوقی (چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به وکیل داریوش صالحی اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس:  رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لاکانی، طبقه ۲، واحد ۶
 • شماره وکیل: 09115000134 

 

5) سمیرا فرهادی نیا

سمیرا فرهادی نیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 14 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان گیلان، با شماره پروانه ثبتی 15327، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم سمیرا فرهادی نیا به عنوان یک وکیل خبره رشت در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل فرهادی نیا، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در رشت و …) می‌باشد.

 • آدرس:  رشت،  سبزه میدان، کوچه مهتاب، ساختمان گلسار، طبقه 3
 • شماره وکیل: 09113474583

 

6) سیدیاسر موسویان

سیدیاسر موسویان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناسی ارشد حقوق و دانشجوی دکترای حقوق، دارای 9 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان گیلان، با شماره پروانه ثبتی 22888، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. وکیل موسویان به عنوان یک وکیل خبره در رشت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره اشاره نمود.

وکیل موسویان، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در رشت و …) می‌باشد.

 • آدرس:  رشت، چهاراه میکاییل، بالای گل فروشی شکوفه سرا، طبقه 2
 • شماره وکیل:09129365689

 

7) انیسه یوسف پور

انیسه یوسف پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده، عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان، به شماره پروانه 904 و با 9سال سابقه وکالت موفق در تمام دعاوی حقوقی کیفری خانواده و … می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده گزیده‌ای از بهترین وکلای کیفری رشت قرار داشته باشد.

فعالیت وکیل یوسف پور در زمینه های حقوقی اعم از( کلیه دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، اثبات مالکیت، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، انحصار وراثت، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، )؛ در زمینه های خانواده شامل (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه معوقه و جاریه، حضانت و ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت و … )؛ در زمینه‌های کیفری شامل (اعم از کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، شکایت توهین، تهدید، ایراد ضرب و جرح عمدی، تخریب، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب‌بری، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، رابطه نامشروع، جرایم رایانه ای، ایراد صدمات بدنی ناشی از تصادف، صدور چک بلامحل )، مواد مخدر و دادگاه انقلاب می‌باشد.

 • آدرس:  رشت، میدان لاکانی ( میدان دفاع مقدس )، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، دفتر وکالت انسیه یوسف پور
 • شماره وکیل: 09112909434

 

8) الهام گودرزی

الهام گودرزی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان گیلان، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی(چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و…)، دعاوی ملکی(لزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی،…)، دعاوی خانواده(طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و…) می‌باشد. وکیل گودرزی به عنوان یک وکیل خبره رشت در زمینه وکالت و دعاوی کیفری، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. از سوابق درخشان وکیل گودرزی  در پرونده‌های کیفری می‌توان به دعاوی مربوط به کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و… اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 1540 است که از سوی این کانون صادر شده است.

 • آدرس:  رشت، ضیابری، ساختمان نغمه، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09120437743

 

9) ارسلان محسنی ماسوله

ارسلان محسنی ماسوله، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کارشناسی حقوق بوده، عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان، به شماره پروانه 15816 و با 16سال سابقه وکالت موفق در تمام دعاوی حقوقی کیفری خانواده و … می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده گزیده‌ای از بهترین وکلای کیفری رشت قرار داشته باشد.

وکیل محسنی ماسوله در زمینه‌های حقوقی اعم از( کلیه دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، اثبات مالکیت، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، انحصار وراثت، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، )، در زمینه های خانواده شامل (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه معوقه و جاریه، حضانت و ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت و … )، در زمینه‌های کیفری شامل (اعم از کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، شکایت توهین، تهدید، ایراد ضرب و جرح عمدی، تخریب، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب‌بری، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، رابطه نامشروع، جرایم رایانه ای، ایراد صدمات بدنی ناشی از تصادف، صدور چک بلامحل )، مواد مخدر و دادگاه انقلاب می‌باشد.

 • آدرس:  رشت، خیابان فرخی، کوچه حسینیه نقشین، پلاک ١٤
 • شماره وکیل: 09124724843

 

10) محمد مهدی ترحمی

محمدمهدی ترحمی، وکیل دادگستری، مشاور حقوقی و عضو مرکز وکلای دادگستری، آماده برای ارائه خدمات در پرونده‌های حقوقی از جمله (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و…)، خانواده از قبیل (طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت‌المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و….)، کیفری (سرقت‌، کلاهبرداری، خیانت در امانت، تخریب، ضرب و جرح، تجاوز به عنف، تهدید و توهين، مشروبات الکلی، فروش مال غیر و ….)، امور ثبتی (افراز و تفکیک وو سایر دعاوی می‌باشد. وکیل ترحمی با ارائه مشاوره تلفنی و حضوری و راه حل ارائه دهنده به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده همراهی می‌کند و از دیگر خدمات وکالتی ایشان می‌توان به تنظیم دادخواست، شکوائیه، لوایح، قراردادهای خصوصی، صلح نامه و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است.

 • آدرس:  رشت، چهارراه میکاییل، روبروی کلینک فارابی
 • شماره وکیل: 09111302927

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *