بهترین وکیل

بهترین وکیل گرگان با لیست 10 تایی را بشناسید !!

5/5 - (5 امتیاز)

در انتخاب یک وکیل خوب در گرگان، احساس مسئولیت فرد امری اساسی است، چون رابطه وکیل و موکل براساس اعتماد طرفین است. وکیل از راه‌های قانونی و پیچ ‌وخم‌هایی‌ که در قوانین می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد، بنابراین باید وکیلی را انتخاب کرد که اخلاق‌مدار و کاردرست باشد یعنی نسبت به موکل خائن نبوده و احساس مسئولیت داشته باشد. برای شناخت بهترین وکیل در گرگان می‌توان از مشورت یا مشاوره چند وکیل و مقایسه راهنمایی‌های آنان استفاده کرد، در این صورت می‌توان وکیلی را که آگاهی و تجربه بیشتری  داشته را انتخاب کنیم. اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بستگی ندارد، چون امکان دارد وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای با سابقه بسیار بیشتر باشد. همچنین دستمزد نیز می‌تواند معیار دیگری برای انتخاب باشد؛ زیرا برخی از وکلا در حال حاضر از تعرفه‌ای که برای آنها مشخص شده تبعیت نمی‌کنند، بنابراین منصف بودن وکیل می‌تواند یکی دیگر از معیار های انتخاب وکیل نمونه و خوب در گرگان باشد. مهم‌ترین عامل در انتخاب یک وکیل خوب در گرگان، فارغ از مسائل فنی و حقوقی، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت و اعتمادی است که اشخاص مختلف به وکیل دارند.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر گرگان، انتخاب بهترین وکیل در گرگان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص گرگان باز شود. ما در این مقاله به معرفی10 وکیل برتر  در گرگان می‌پردازیم.

 

1) مزدک تابان

مزدک تابان، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل پایه یک دادگستری گرگان و مشاور حقوقی، 6 سال سابقه وکالت درخشان داشته و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات و غیره تخصص داشته و پرونده‌های زیادی را در این موارد به پایان مثبت رسانده است. از خدمات وکالتی که این وکیل خوب دارد اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس:گرگان، خیابان ولیصر، عدالت ۸، مجتمع ۱۱۱، طبقه  ۱
 • شماره تماس: 09112777330

 

2) زینب ملک

زینب ملک ، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق ، ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک اپارتمان‌ها، وکیل خانواده، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی قاچاق و وکیل ملکی از جمله تخصص‌های وی  در مدت 11 سال سابقه وکالت می‌باشد. نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری، اخذ پرونده از خدمات وکالتی زینب ملک است. زینب ملک، با اخلاقی پسندیده، فن بیان عالی، آشنایی با مراجع قانونی و قوانین مربوطه توانسته به عنوان یک وکیل خوب و کارکشته و ماهر در کار وکالت انجام وظیفه نماید.

 • آدرس:گرگان،خيابان وليعصر، پاساژ مرسل، طبقه سوم، واحد 309
 • شماره تماس: 09111703581

 

3) حمزه قزل سفلی

حمزه قزل سفلی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با بیست سال سابقه و تجربه کاری در دادگستری و دادسرا، و در طول این مدت مشاوره‌ها و راهنمایی‌های حقوقی و قضایی بیشماری برای مراجعه کنندگان داشته است. وکیل حمزه قزل سفلی در زمینه‌های حقوقی، کیفری و خانواده تخصص و تجربه کافی را داشته و به صراحت می‌توان وی را یکی از بهترین‌های گرگان معرفی کرد. قزل سفلی، وکیل پایه یک دادگستری گرگان و مشاور حقوقی، که در زمینه دعاوی خانواده (طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه) و حقوقی (ابطال اجاره نامه ملک مزروعی، اعتراض به عملیات اجرائی، تخلیه عین مستاجره، اجور معوقه، تجویز انتقال منافع، تعدیل اجاره بها، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، تأمین خواسته) پرونده داشته و باعث رضایت مراجعین بوده است.

 • آدرس:گرگان،
 • شماره تماس:09119749451

 

4) زهرا شریعتی

زهرا شریعتی، وکیل پایه یک دادگستری گرگان و مشاور حقوقی، 12 سال سابقه درخشان در زمینه‌های حقوقی، خانواده، وکیل ملکی و غیره داشته و با مهارت در کار خویش و آگاهی نسبت به قوانین توانسته پرونده مربوط به موکل را به نتیجه مثبت برساند. وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی گرگان، وکیل شرکت تهران ترید از جمله سوابق کاری این وکیل کارکشته و خبره در کار وکالت است. کارشناس حقوق قضائی از دانشگاه تهران، کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه تهران سوابق تحصیلی این وکیل در گرگان است.

 • آدرس:گرگان،خیابان شالیکوبی، پاساژ آریا، طبقه 5، واحد 136
 • شماره تماس: 09124039659

 

5) حامد یوسفی

حامد یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکزگرگان و مشاورحقوقی، 6 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده(حذف نام همسر از شناسنامه، دریافت حکم جلب مهریه، مطالبه اجرت المثل، طلاق غیابی، گواهی عدم بارداری)، ملکی(اثبات تولیت موقوفه، الزام به اخذ پایان كار، منع استفاده از ملک بر خلاف کاربری، افراز ملک، تقسیم مال مشاع، الزام به تعمیر ساختمان مشاعی، الزام به مشارکت در تنقیه قنات)، اعسار، حدود، قصاص، تملک آپارتمان‌ها از جمله دعاوی است که این وکیل باتجربه و کاربلد در این مدت کم وکالت خویش داشته و توانسته مراحل قانونی را به نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن از خصوصیات این وکیل خوب گرگان است.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، عدالت 22، مجتمع مروارید،  طبقه 6، واحد 8
 • شماره تماس: 09127743350

 

6) عبدالناصر بغدادی

وکیل متخصص با 11 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، امور ثبتی، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، وکیل پایه یک دادگستری گرگان و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 17281 از مرکز قوه قضایی است. می‌توان وی را به دلیل فن بیان رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین و مراحل قانونی یک پرونده، و اخلاق نیکو و برخورد مناسب با مراجعین جزیی از بهترین وکلای گرگان معرفی و در زمره یک وگیل خوب گرگان قرار داد. دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و غیره، دعاوی خانواده( طلاق توافقی، دادخواست طلاق از سوی مرد، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه)  و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم از جمله دعاوی است که ایشان پرونده‌های متعددی در آن داشته است.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، برج مروارید، طبقه7، واحد10
 • شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۵۶۰۶۷

7) احمد میرزایی نژاد

وکیل متخصص دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و امور مالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق از دانشگاه پیام نور گلستان، متخصص دعاوی خانواده و طلاق توافقی، مشاور رتبه‌های برتر آزمون‌های وکالت و قضاوت، دارای درجه رسمی داوری در اختلافات مالی، حقوقی و بازرگانی، وکیل بانک‌های صادرات و کشاورزی و موسسه اعتباری کاسپین، مدیر موسسه حقوقی عدل گستر جهان بین از سوابق درخشان این وکیل ماهر در دوران 7 ساله وکالت وی است. با توجه به اینکه وی در زمینه دعاوی خانواده تخصص دارد وی را به عنوان وکیل خانواده نیز می‌توان معرفی کرد اما ایشان پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی دارد که با موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، نبش عدالت ۵، مجتمع آپادانا، ط3، واحد12
 • شماره تماس: 09198551596

 

8) مريم  ريحاني منفرد

وکیل پایه یک و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای شماره پروانه 24390 از قوه قضایی، 4 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف، 7 سال همکاری با دفتر حمایت از زنان و کودکان زندانی و مشاور هئیت مدیره مرکز مشاوران گلستان و تالیف کتاب بررسی رابطه نشوز و خشونت و متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی وکیفری، و عضو کمیته داوری مرکز مشاوران و مدرس زوجین قبل از ازدواج از سوابق درخشان این وکلیا خوب می‌باشد. در دعاوی خانواده مانند طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، طلاق توافقی و … در دعاوی حقوقی مانند استرداد مورد معامله، فسخ قراردادها، خلع ید و … پرونده‌های موفق زیادی داشته که با توجه به آنها می‌توان وی را به عنوان یکی از بهترین وکلای گرگان معرفی کرد.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، بین عدالت 13و15، ساختمان امیرکبیر، طبقه 5، واحد 85
 • شماره وکیل: 09112733657

 

9)  هدیه عزیزی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و … پرونده‌های موفق زیادی داشته و مراجعین با رضایت از برخورد و رفتار ایشان از دفتر وی خارج می‌شوند. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری وی نسبت به پرونده، باعث شده خانم عزیزی به عنوات وکیل خوب و ماهر در کار وکالت شناخته شود.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، عدالت 5 مجتمع اریا، طبقه دوم واحد 101
 • تلفن وکیل: 09113778447

 

10) محمد صنوبری

وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق، ثبت اسناد و املاک دانشگاه تهران، وکالت در انواع دعاوی مربوط به خانواده، حقوقی و کیفری، ابطال اسناد رسمی یا عادی، تخلیه املاک مسکونی و نیز تجاری دارای حق کسب و پیشه و تجارت و هم چنین سرقفلی، تحقیق و پژوهش در حوزه اراضی ملی و مستثنیات و عرصه‌های جنگلی و منابع طبیعی و اراضی موات و همچنین کمیسیون‌های مربوطه از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل خبره در کار وکالت می‌باشد.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولی عصر (عج )، بین عدالت 14و16، پاساژ صدرا، طبقه 4، واحد405
 • شماره وکیل: ۰۹۱۸۹۳۹۹۶۹۱

 

بهترین وکیل گرگان چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر به دنبال حل مشکلات کیفری و دفاع از حق و حقوق خود هستید، بهتر است به سراغ بهترین وکیل گرگان بروید. اما برای این کار باید با ویژگی‌های یک وکیل خوب آشنا باشید که در برخی از آن‌ها عبارتند از:

1- بر روی انواع پرونده‌های کیفری و حقوقی مسلط است

برخی از وکلا فقط توانایی کار بر روی پرونده‌های خاص را دارند و در زمینه‌های دیگر نمی‌توان از آن‌ها انتظار زیادی داشت؛ اما بهترین وکیل گرگان قادر به پیگیری انواع پرونده‌ها نظیر قتل، مواد مخدر، جرائم سایبری، ازدواج و طلاق، قراردادهای ثبتی و ملکی و همچنین مشکلات انحصار ورثه می‌باشد.

2- رسیدگی سریع به پرونده‌ها

تجربه نشان داده است که بعضی از پرونده‌ها دارای محدودیت زمانی هستند و اگر در زمان مشخص به نتیجه نرسند، بخشی از حقوق موکل پایمال خواهد شد. در چنین شرایطی بهتر است به دنبال بهترین وکیل گرگان باشید که با مهارت خود بتواند سرعت رسیدگی به پرونده‌ها را افزایش دهد.

3- قابل اعتماد و صادق است

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مجرب، داشتن صداقت است. این یعنی اگر در مواردی از پرونده نقص‌هایی وجود داشت به موکل خود اطلاع دهد. همچنین، بازگو کردن جزئیات پرونده‌ها در مجامع عمومی ممکن است باعث آزردگی موکل و عدم حفظ آبروی او شود؛ به همین دلیل، وکلای قابل اعتماد نباید این جزئیات را افشاء کنند.

 

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل  گرگان– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل گرگان یاری کرده باشیم.

 


 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا