بهترین وکیل

بهترین وکیل گرگان با لیست 10تایی را بشناسید⚖️【سال1401】

4.1/5 - (28 امتیاز)

در انتخاب یک وکیل خوب در گرگان، احساس مسئولیت فرد امری اساسی است، چون رابطه وکیل و موکل براساس اعتماد طرفین است. وکیل از راه‌های قانونی و پیچ ‌وخم‌هایی‌ که در قوانین می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد، بنابراین باید وکیلی را انتخاب کرد که اخلاق‌مدار و کاردرست باشد یعنی نسبت به موکل خائن نبوده و احساس مسئولیت داشته باشد. برای شناخت بهترین وکیل در گرگان می‌توان از مشورت یا مشاوره چند وکیل و مقایسه راهنمایی‌های آنان استفاده کرد، در این صورت می‌توان وکیلی را که آگاهی و تجربه بیشتری  داشته را انتخاب کنیم. اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بستگی ندارد، چون امکان دارد وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای با سابقه بسیار بیشتر باشد. همچنین دستمزد نیز می‌تواند معیار دیگری برای انتخاب باشد؛ زیرا برخی از وکلا در حال حاضر از تعرفه‌ای که برای آنها مشخص شده تبعیت نمی‌کنند، بنابراین منصف بودن وکیل می‌تواند یکی دیگر از معیار های انتخاب وکیل نمونه و خوب در گرگان باشد. مهم‌ترین عامل در انتخاب یک وکیل خوب در گرگان، فارغ از مسائل فنی و حقوقی، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت و اعتمادی است که اشخاص مختلف به وکیل دارند.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر گرگان، انتخاب بهترین وکیل در گرگان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص گرگان باز شود. ما در این مقاله به معرفی10 وکیل برتر  در گرگان می‌پردازیم.

1) مزدک تابان

مزدک تابان، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل و مشاور حقوقی، وکیل بانک اقتصاد نوین، 11 سال سابقه وکالت درخشان در حرفه وکالت و قبول پرونده‌های مربوط به دعاوی حقوقی، خانوادگی و کیفری در زمینه دعاوی ملک و زمین، تنظیم قراردادها، مطالبات مالی، سفته، چک و غیره، دعاوی خانواده مانند طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه و … و دعاوی کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، دیه، ضرب و جرح و … کرده است که با اخذ بیشترین آرا به نفع موکلین آن پرونده را به اتمام رسانده است. از خدمات وکالتی که این وکیل خوب دارد اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد. آقای تابان همکاری با قضات بازنشسته دارند. ایشان در استان گلستان، تهران قبول وکالت می‌نماید.

 • آدرس:گرگان،بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد3
 • شماره تماس: 09112777330
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

2) زینب ملک

زینب ملک، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک اپارتمان‌ها، وکیل خانواده، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی قاچاق و وکیل ملکی از جمله تخصص‌های وی در مدت 14 سال سابقه وکالت می‌باشد. نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری، اخذ پرونده از خدمات وکالتی زینب ملک است.

زینب ملک، با اخلاقی پسندیده، فن بیان عالی، آشنایی با مراجع قانونی و قوانین مربوطه توانسته به عنوان یک وکیل خوب و کارکشته گرگان و ماهر در کار وکالت انجام وظیفه نماید. همچنین ایشان در پرونده های حقوقی اعم از خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی، ثبت و احوال و … قبول وکالت می‌کنند.

 • آدرس:گرگان،خيابان وليعصر، پاساژ مرسل، طبقه سوم، واحد 309
 • شماره تماس: 09111703581
 • مشاوره با تعیین وقت قبلی (به صورت حضوری و  تلفنی)

3) دکتر غلامرضا میرزائی‌نژاد

دکتر غلامرضا میرزائی‌نژاد، وکیل پایه یک دادگستری گرگان، دارای 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان گلستان، دارای مدرک دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. دکتر میرزائی نژاد، به عنوان یک وکیل خبره گرگان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

قدرت نفوذ کلام و فن بیان ایشان با به کارگیری تخصص علوم جنایی و کیفری، باعث احقاق حق و دفاع موثر و موفقیت در اکثر پرونده‌های مهم ایشان گردیده است. کار تخصصی دکتر میرزائی نژاد دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و شما گرگانی های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر در موضوعات زیر اعطای وکالت نمائید:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (مواد مخدر، کلاهبرداری، قتل، تجاوز، رابطه نامشروع و زنا، جعل و استفاده از سند مجعول، جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، شرب خمر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی (صرفا جرایم مالی سنگین و مهم)
 3. پرونده‌های خانواده (صرفا پرونده های طلاق، مهریه، تمکین، نفقه کیفری)

برای اعطای وکالت به غلامرضا میرزائی‌نژاد یکی از وکیل‌های حرفه‌ای گرگان، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:گرگان،خیابان شالیکوبی، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3
 • شماره تماس: 09113775684 (وکیل محترم در واتساپ هم پاسخگو هستند)
 • حضور در دفتر فقط با رزرو وقت و هماهنگی قبلی
 • شماره جهت رزرو وقت: 09112779240 09198550820 09198551596
 • ساعات فعالیت دفتر: از ساعت 18 الی 20 (روزهای کاری)

4) مسعود رضایی

مسعود رضایی، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی گرگان، که در زمینه  دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، ارث و میراث، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دعاوی ثبت احوال و …، دعاوی مربوط به مواد مخدر و قاچاق، و دعاوی حقوقی و کیفری قبول وکالت کرده وخود را در زمره بهترین وکیل گرگان جای داده است. ایشان با اخلاق پسندیده و رفتار مناسب، امانت داری نسبت به پرونده موکل و آشنایی نسبت به قوانین توانسته مراجعین به دفتر خویش را به نحو احسن راهنمایی کرده و موکل با رضایت کامل پس از مشاوره و اتمام کارهای پرونده با رضایت کامل از دفتر وی خارج می‌شوند.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، عدالت 13، مجتمع سینا، طبقه 5
 • شماره تماس وکیل: 09121055819

5) سمیه دیانت

سمیه دیانت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکزگرگان، 8 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده(حذف نام همسر از شناسنامه، دریافت حکم جلب مهریه، مطالبه اجرت المثل، طلاق غیابی، گواهی عدم بارداری)، ملکی(اثبات تولیت موقوفه، الزام به اخذ پایان كار، منع استفاده از ملک بر خلاف کاربری، افراز ملک، تقسیم مال مشاع، الزام به تعمیر ساختمان مشاعی، الزام به مشارکت در تنقیه قنات)، اعسار، حدود، قصاص، تملک آپارتمان‌ها از جمله دعاوی است که این وکیل باتجربه و کاربلد در این مدت کم وکالت خویش داشته و توانسته مراحل قانونی را به نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن از خصوصیات این وکیل خوب گرگان است. خانم دیانت دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 24275 است که در سال 1393 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:گرگان،بلوارناهارخوران، مجتمع میلاد نور، طبقه 3، واحد ۱
 • شماره تماس وکیل: 09124591287

6) محمد صنوبری

 محمد صنوبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،  دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک دانشگاه تهران، در مدت کم سابقه وکالت خویش توانسته پرونده‎‌های حقوقی و کیفری موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این درصد موفقیت باعث شده آقای صنوبری بین بهترین وکلای گرگان جای بگیرد. دارای شماره پروانه 45251 که از کانون وکلای دادگستری گرگان در سال 1399صادر شده است، می‌باشد. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … از جمله دعاویی هستند که آقای صادقی قبول پرونده کرده است.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، بین عدالت ۱۴و۱۶، پاساژصدرا، طبقه۴ ، واحد۴۰۵
 • شماره تماس وکیل: 09189399691

7) وحید مهربان

وحید مهربان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی گرگان، دارای سابقه چندین ساله در وکالت که در این مدت پرونده‌های حقوقی و کیفری بسیاری به وی واگذار شده است که با درصد بالایی از موفقیت آنها را به پایان رسانده است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … از جمله دعاویی هستند که آقای مهربان  قبول پرونده کرده است.

 • آدرس:گرگان، نبش عدالت ۳۸، مجتمع اسفند، طبقه ۴، واحد ۲
 • شماره تماس وکیل: 09113731490

8) رضا سلیمانی

رضا سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی گرگان، دارای سابقه چندین ساله در وکالت که در این مدت پرونده‌های حقوقی و کیفری بسیاری به وی واگذار شده است که با درصد بالایی از موفقیت آنها را به پایان رسانده است. دعاوی خانواده(دعاوی ارث و میراث، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم)، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، دعاوی ملکی و … از جمله دعاویی هستند که آقای سلیمانی قبول پرونده کرده است. دارای شماره پروانه  ۲۴۷۸۷ از کانون وکلای دادگستری که در سال 1393 صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس:گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت۲۲، مجتمع مینا، طبقه 2، واحد۶
 • شماره تماس وکیل: 09111759193

9) مهدی صابری

مهدی صابری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی گرگان، دارای چند سال سابقه وکالت که در این مدت پرونده‌های حقوقی و کیفری بسیاری به وی واگذار شده است که با درصد بالایی از موفقیت آنها را به پایان رسانده است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … از جمله دعاویی هستند که آقای صابری قبول پرونده کرده است. دارای شماره پروانه 7807 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1388 صادر شده است، می‌باشد. برخورد و رفتار مناسب، رازدار بودن، راه حل دهنده بودن، صداقت در کار و پایبندی به زمان از خصوصیات اخلاقی آقای صابری است که این ویژگی‌ها و پشت کار در کار وکالت باعث شده وی در زمره بهترین وکلای گرگان جای بگیرد.

 • آدرس:گرگان،خیابان ولیعصر، روبروی مسجد امیر، مجتمع عادل، طبقه 4، واحد 17
 • شماره تماس وکیل: 09113705915

10) نسیم شریفیان

نسیم شریفیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی گرگان، دارای چند سال سابقه در وکالت که در این مدت پرونده‌های حقوقی و کیفری بسیاری به وی واگذار شده است که با موفقیت در پرونده باعث رضایت موکل از کار ایشان  شده است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، دعاوی ملکی، حقوقی وکیفری از جمله دعاویی هستند که خانم شریفیان قبول پرونده کرده است. دارای شماره پروانه 9399 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1387 صادر شده است، می‌باشد. برخورد و رفتار مناسب، رازدار بودن، راه حل دهنده بودن، صداقت در کار و پایبندی به زمان از خصوصیات اخلاقی وی است که این ویژگی و تلاش در کار وکالت باعث شده وی در زمره بهترین وکلای گرگان جای بگیرد.

 • آدرس:گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۱۶، پاساژ مرجان، طبقه 4، واحد ۶
 • شماره تماس وکیل: 09112776987

بهترین وکیل گرگان چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر به دنبال حل مشکلات کیفری و دفاع از حق و حقوق خود هستید، بهتر است به سراغ بهترین وکیل گرگان بروید. اما برای این کار باید با ویژگی‌های یک وکیل خوب آشنا باشید که در برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. بر روی انواع پرونده‌های کیفری و حقوقی مسلط است برخی از وکلا فقط توانایی کار بر روی پرونده‌های خاص را دارند و در زمینه‌های دیگر نمی‌توان از آن‌ها انتظار زیادی داشت؛ اما بهترین وکیل گرگان قادر به پیگیری انواع پرونده‌ها نظیر قتل، مواد مخدر، جرائم سایبری، ازدواج و طلاق، قراردادهای ثبتی و ملکی و همچنین مشکلات انحصار ورثه می‌باشد.
 2.  رسیدگی سریع به پرونده‌ها تجربه نشان داده است که بعضی از پرونده‌ها دارای محدودیت زمانی هستند و اگر در زمان مشخص به نتیجه نرسند، بخشی از حقوق موکل پایمال خواهد شد. در چنین شرایطی بهتر است به دنبال بهترین وکیل گرگان باشید که با مهارت خود بتواند سرعت رسیدگی به پرونده‌ها را افزایش دهد.
 3. قابل اعتماد و صادق است یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مجرب، داشتن صداقت است. این یعنی اگر در مواردی از پرونده نقص‌هایی وجود داشت به موکل خود اطلاع دهد. همچنین، بازگو کردن جزئیات پرونده‌ها در مجامع عمومی ممکن است باعث آزردگی موکل و عدم حفظ آبروی او شود؛ به همین دلیل، وکلای قابل اعتماد نباید این جزئیات را افشاء کنند.

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل  گرگان– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل گرگان یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا