5/5 - (1 امتیاز)

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل قیطریه را با لیست 10تایی بشناسید!!【سال 1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین در قیطریه تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر قیطریه تهران، انتخاب بهترین وکیل قیطریه را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) علیرضا ماندگاری

علیرضا ماندگاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 20681 می‌باشد که از سوی این کانون در سال 1392 صادر شده است. وکیل ماندگاری مشاوره بسیار کاربردی در زمینه موضوع پرونده به مردم ارائه می‌دهد و با تکیه بر تلاش و تجربه خویش مسیرموفقیت پرونده حقوقی را طی می‌کند تا موجب رضایت موکلینش شود. آقای علیرضا ماندگاری با صداقت و با گفتاری رسا و شیوا برای دفاع از موکلینش اقدام می‌نماید. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد.

  • آدرس: تهران، بلوار 35 متری قیطریه، پایین‌تر از پارک قیطریه، جنب بانک پارسیان، پلاک 24، طبقه دوم، واحد 4
  • شماره تماس وکیل: 09121433268

2) زهرا اشرفی قهی

زهرا اشرفی قهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 15 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی است که با دادن مشاوره به مراجعه کنندگان مسیر درست انتخاب را به وی نشان داده و در صورت ادامه مسیر پرونده موکل را در این مسیر پر پیچ و خم یاری می‌رساند.دارای شماره پروانه وکالت به شماره 8140 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1388 صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد.

  • آدرس: تهران، قیطریه، کوچه کیارنگ، نبش خسروی جنوبی، پلاک ۳،طبقه ۴ ، واحد ۱۳
  • شماره تماس وکیل:  09194816988

3) الهام افراسیابی

الهام افراسیابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه وکالت به شماره 22019 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد. وکیل افراسیابی مشاوره بسیار کاربردی در زمینه موضوع پرونده به مردم ارائه می‌دهد و با تکیه بر تلاش و تجربه خویش مسیرموفقیت پرونده حقوقی را طی می‌کند تا موجب رضایت موکلینش شود. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی پرونده‌های بسیار برعهده گرفته است که با نتیجه مثبت و دلخواه موکل به پایان می‌رساند که این رضایت موکل باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای قیطریه شده است.

  • آدرس: تهران،  بالاتر از مترو قیطریه، بین کوچه پروین و واعظی، پلاک ١٨٩٧، طبقه دوم
  • شماره تماس وکیل:09128180678

4) هادی آقا امینی فشمی

هادی آقا امینی فشمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه وکالت به شماره 18607 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکیل آقا امینی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی پرونده‌های بسیار برعهده گرفته است که با نتیجه مثبت و دلخواه موکل به پایان می‌رساند که این رضایت موکل باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای قیطریه شده است. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد.

  • آدرس: تهران، قیطریه، بین پارک و اندرزگو، میدان کتابی، پلاک ٥٠، طبقه ٥، واحد ١٨
  • شماره تماس وکیل: 09122304852

5) ترانه مالک

ترانه مالک، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه وکالت به شماره 11864 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی پرونده‌های بسیار برعهده گرفته است که با نتیجه مثبت و دلخواه موکل به پایان می‌رساند که این رضایت موکل باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای قیطریه شده است. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد.

  • آدرس: تهران، قیطریه، خیابان کریمی، پلاک ١0،  طبقه اول، واحد ١
  • شماره تماس وکیل:09123407953

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل قیطریه تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل فیطریه تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *