5/5 - (4 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 حق الوکاله وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ایران را با لیست 10تایی بشناسید!⚖️【آپدیت1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر ایران، انتخاب بهترین وکیل ایران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص ایران باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر ایران از برخی شهرهای بزرگ ایران می‌پردازیم.

1) کارن روحانی

دکتر کارن روحانی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو اصلی و نائب رئیس هیئت مدیره وکلای دادگستری مرکز و استادیار حقوق بین‌الملل می‌باشد. دارای شماره پروانه 26254 از دادگستری تهران است. دکتر روحانی سابقه عضویت در هیئت مدیره کانون وکلای مازندران را در کارنامه خود دارد و پس از ورود به کانون وکلای مرکز، آرای ایشان در ادوار ۲۹ الی ۳۱ به ترتیب ۶۶۶، ۹۷۸ و ۱۴۱۷ رای می‌باشد و این سیر صعودی نشان‌دهنده محبوبیت ایشان در بین وکلا می‌باشد و همچنین ریاست بر دانشگاه کانون وکلا را در دوره ۳۰ عهده‌دار بودند. مواضع و عملکرد دکتر روحانی، علیرغم وابستگی تشکلی، ایشان را فردی متعادل و اهل گفتمان نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد عضویت ایشان در هیئت مدیره و حتی هیئت رئیسه کانون مرکز می‌تواند به توازن و تعادل هر چه بیشتر آن کمک کند. ایشان یکی از وکلای متخصص در تهران می‌باشد.

 • آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به جم

مسعود اسلامی‌مهر - بهترین وکیل ایران
مسعود اسلامی‌مهر – بهترین وکیل ایران

2) مسعود اسلامی‌مهر

مسعود اسلامی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز، با 22 سال سابقه کار وکالت و بعنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارد با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت‌های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده‌های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره‌ای و وکالتی در دعاوی حقوقی، تجاری، کیفری و به‌ویژه در امور ملکی و در موارد ذیل همکاری نماید از آن جمله:

 1. وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت‌های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 2. وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.
 3. وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 4. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 5. وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون‌های ماده صد شهرداری، کمیسیون‌های ماده 56 جنگل‌ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 6. داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت‌های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله‌ای از رسیدگی که باشد.

لذا یکی از اهداف آقای مسعود اسلامی مهر بعنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه‌های حقوقی و تجاری می‌باشد.

 • آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق(نفت) شمالی،خیابان دامغانی (یازدهم)پلاک 38، واحد2
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09121932428 
 • شماره دفتر: 02122221867021264137660212641376302126413112
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

3) سید محمد جندقی کرمانی‌پور

سید محمد جندقی کرمانی پور، وکیل پایه یک دادگستری تهران، متولد کرمان و رئیس اسبق کانون وکلای مرکز و اسکودا و مولف کتاب کانون وکلا در گذر زمان در 485 صفحه بوده که در این کتاب به شرح دوران خدمت خود در هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری و تا حدودی در مورد اسکودا که یک دوره در آن حضور داشته، می‌پردازد. در سال 1376 با تصویب قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت، انتخابات کانون وکلا برگزار و جناب آقای جندقی کرمانی پور به عنوان اولین رئیس انتخابی کانون وکلا انتخاب شد. آقای سید محمد جندقی کرمانی پور قبل از انقلاب اسلامی به قضاوت در دادگستری اهواز مشغول بوده و او بعد از استعفای از قضاوت در سال ۱۳۵۲ از کانون وکلای دادگستری مرکز پروانه وکالت دریافت کرده و از زمان تأسیس جمعیت حقوق‌دانان ایران در سال ۱۳۵۶ عضو و نماینده آن جمعیت در اهواز بود. حسن مدیریت، صداقت و مقبولیت او بین وکلا چنان است که تا حال پنج دوره ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز به عهده او گذاشته ‌شده است. یک وکیل ملکی باید دارای آگاهی و دانش کافی در مورد ملک و دعاوی مربوط به ملک باشد که از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل ملکی است. جندقی کرمانی‌پور، وکیل ملکی متخصص بوده که با آشنایی کامل نسبت به قوانین و مقررات مربوط به رویه قضایی، در مورد موضوعات ملکی به مراجعین خود مشاوره کامل می‌دهد تا باعث پیروزی پرونده موکل خود شود.

 • آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان شهید باهنر، بعداز سه راه یاسر، کوچه شهید چراغی، شماره ۲۴
 • تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۰۹۶۵۱۵
 • تلفن دفتر: 02122299782

محمدحسن فعال - بهترین وکیل ایران
محمدحسن فعال – بهترین وکیل ایران

4) محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 18سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیئت مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیئت مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیئت مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای ایران بحساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 1. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوط و …)

 2. وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)

 3. امور ملکی و تجاری(زمین، مسکن و مغازه) 
 4. وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 5. وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی
 6. وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

برای اعطای وکالت به آقای فعال، یکی از  وکلای کارکشته ایران می‌توانید با شماره زیر  تماس برقرار نمایید:

 • آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول
 • شماره تماس: 09119341944
 • حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14
 • حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

علیرضا قدیری - بهترین وکیل ایران
علیرضا قدیری – بهترین وکیل ایران

5) علیرضا قدیری

علیرضا قدیری، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده‌های معروف و مهم، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می‌باشد. قریب به 25سال، یعنی از ۲۴ سالگی، وکالت را آغاز نموده و به اصطلاح سرد و گرم چشیده این حرفه‌است که همین سابقه طولانی، ایشان را در زمره وکلای باتجربه و خبره مشهد قرار داده است.

وکیل قدیری، بهترین وکیل ایران، که سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را به عنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در کانون وکلای مشهد به عهده داشته است، از جمله این مسیولیت‌ها و سوابق کاری ایشان در کارنامه‌شان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازرس هیأت مدیره
 • نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا)
 • مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد
 • مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا
 • عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان
 • دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور سالهای متمادی
 • انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی

از موفقیت‌های دیگر ایشان می‌توان به تربیت و سرپرستی تعداد بی‌شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان ذکر کرد. وکیل قدیری، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در مشهد و …) دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )،دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …) و همچنین دعاوی مرتبط با امور ثبتی می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علیرضا قدیری یکی از وکیل‌های حرفه ای ایران، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه‌راه دارایی، امام خمینی28، برج اداری مرمر
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09155909549
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

افسانه راستی - بهترین وکیل در ایران
افسانه راستی – بهترین وکیل در ایران

6) افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره ایران در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند.

وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و…)، دعاوی کیفری من الجمله: (کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و …)، دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به افسانه راستی یکی از وکیل‌های خوب ایران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
 • شماره تماس: 09173083407
 •  ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

 

7)سیدمحمود علیزاده طباطبایی

سید محمود علیزاده طباطبایی، وکیل پایه یک دادگستری تهران، متولد 1332 شهر نطنز و از فعالان سیاسی اصلاح طلب، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز و در سال 1377 تا 1381 به عنوان عضو دوره اول شورای شهر تهران بوده است. طباطبایی دارای پرونده‌های زیادی است که از جمله آن می‌توان به وکالت محمد علی نجفی در راستای قتل همسر خود، وکالت غنچه قوامی شهروند ایرانی- بریتانیایی، وکالت مهدی هاشمی رفسنجانی فرزند اکبرهاشمی رفسنجانی و روزنامه شرق در جریان تعطیلی این روزنامه به واسطه چاپ کاریکاتور از هادی حیدری، و وکالت عبدالحسین هراتی اشاره کرد. فوق لیسانس الکترونیک هوایی از دانشگاه هوایی، لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی در سال 1356 و لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1361، فوق لیسانس حقوق در سال 1371 و دکترای حقوق می‌باشد. وی دارای پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری و ملکی است که تخصص اصلی وی در زمینه پرونده‌های ملکی است. از نظر طباطبایی وکیل ملکی، وکیلی است که هرچند توانایی دفاع از انواع دعاوی مثل دعاوی خانواده، کیفری را دارد اما ترجیح می‌دهد از حیطه تخصصی خود خارج نشده و تمام تمرکز خود را روی پرونده‌های مربوط به دعاوی ملکی قرار دهد.

 • آدرس: تهران، خیابان اوین، خیابان شهید کچویی، پلاک 131
 • تلفن همراه: ٠٩١٢١٨٣٩٠٤٩
 • تلفن دفتر: 02122408584

 

8) محمود حبیبی

محمود حبیبی وکیل پایه یک دادگستری، بازرس و عضو اصلی هیئت مدیره کانون مرکز است. دارای مدراک کارشناسی حقوق از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین مدرک دکتری حقوق خصوصی می‌باشد. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تهران شمال با رتبه استادیاری، عضو کمیسیون حقوقی بانک مسکن، عضویت در کمیته انضباطی باشگاه استقلال و مشاور حقوقی مدیر عامل به مدت 2 سال، عضو حقوقدان کمیته انضباطی دانشکده علوم و فنون دریایی و ... می‌باشد.

از جمله آثار تالیفی محمود حبیبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کتاب تفسیر قراردادهای تجاری بین المللی
 • کتاب نمایندگی در اسناد تجاری در پرتو کنواسیون ها و  اسناد بین المللی
 • کتاب مجموعه مقالات صنفی در حوزه وکالت
 • مقاله نظام نامه رفتاری حقوق و تکالیف متقابل هیئت تطبیقی

حبیبی موفق به کسب جایزه کتاب فصل از معاونت فرهنگی خانه کتاب در سیزدهمین دوره کتاب فصل شد.

 • آدرس دفتر: بالاتر از میدان هفت تیر، خیابان ملایری پور، پلاک ١٢

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *