بهترین وکیل

بهترین وکیل اصفهان را با لیست 10تایی بشناسید!!

4.2/5 - (28 امتیاز)

آیا بهترین وکیل اصفهان را می شناسید؟  انتخاب یک وکیل خوب در اصفهان، از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که دارای مشکلات حقوقی هستند. با توجه به شروط اقتصادی و فرهنگی همه افرادی که درگیر پرونده های قضایی می‌باشند، نمی‌توانند تسلط کافی بر قوانین داشته باشند و این امر لازمه ی داشتن عقل است که دفاع از پرونده خود را با انتخاب یک وکیل خوب و خبره، به او بسپارند. اما مشکل در اینجاس که انتخاب یک وکیل خوب و خبره و آگاه با وجود وکلای زیاد در جامعه، کار بسی مشکل است. بنابراین باید بدانید که این امر بسیار مهم و حائز اهمیت است چونکه انتخاب یک وکیل خوب می‌تواند به طورکلی مسیر پرونده را تغییر دهد. اگر شخص یک وکیل کارکشته و خبره انتخاب نکند، احتمال ضرر بسیار بالا است. وکالت یکی از ابزارهای اساسی در زمینه آگاهی از حقوق و اجرای عدالت و احقاق حق مردم جامعه است. با قطعیت تمام نمی‌توان گفت که معروف‌ترین وکیل در اصفهان، بهترین وکیل در آن شهر است. علت معروفیت یک وکیل شاید پیروزی در یک پرونده قضایی خاص باشد که در یک زمان خاصی توانسته باعث شهرت آن وکیل شود که همین وکیل ممکن است در زمینه های حقوقی دیگر تخصص آنچنانی نداشته باشد.

وکالت مانند شغل‌های دیگر در جامعه امروزی نیازمند تجربه و کاملا تخصصی بحساب می‌آید. هر وکیل در زمینه خاص حقوقی تخصص دارد، مثلا برخی در زمینه ملک و املاک برخی در زمینه دعاویی خانوادگی و وکیل طلاق توافقی و برخی در زمینه دعاوی حقوقی تخصص داشته و ماهر هستند. براساس موارد گفته شده انتخاب وکیل کاری بس مشکل است که باید شناخت کافی از وکیل و زمینه کاری وی داشته باشیم. بسیاری از افراد براساس مسائل حقوقی خود به دنبال یک وکیل کارکشته و آگاه در اصفهان هستند. باید خاطر نشان بود که دریافت هزینه بالا بوسیله وکیل نشان دهنده صلاحیت و خبره بودن وی در زمینه کاری او نیست، برخی وکلای کم تجربه برای کسب تجربه امکان دارد هزینه کمتری نسبت به سایر همکارهای خود دریافت کنند.

سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که بهترین وکیل اصفهان چه ویژگی‌هایی دارد؟ در جواب این سؤال باید پاسخ داد که بهترین وکیل اصفهان باید از ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کامل نسبت به پرونده، به موکل خود کوتاهی نکند. براساس اینکه ممکن است موکل در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی خود با وکیل صحبت داشته باشد، بنابراین داشتن صداقت و امانتداری باید از دیگر صفات مهم یک وکیل خوب باشد. تسلط کامل داشتن به قوانین و همچنین داشتن تجربه کافی در مورد پرونده های موکوله به وکیل از دیگر ویژگی ‌های یک وکیل خوب در اصفهان است.

معرفی وکیل اصفهان  – لیست 10 تایی

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل  برتر در اصفهان، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی خانواده شما، به کمک وکیل متخصص و مجرب اصفهان رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل اصفهان در زیر آمده است.

1) محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، عضو اتحادیه وکلای بین المللی(iBA)، عضو اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو رسمی مجمع داوری و میانجیگری ایران، دارای مدرک تخصصی داوری پیشرفته بین المللی و داخلی، دارای مدرک تخصصی نگارش قراردادهای حقوقی، وکالت بیش از55سازمان وارگان دولتی، وکالت بیش از2000پرونده حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده در استان اصفهان از سوابق کاری وی محسوب می‌شود. دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان بوده و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد. رضیان، دارای اطلاعات زیادی در خصوص دعاوی حقوقی اعم از دعاوی خانوادگی، کیفری، تجاری، مالی و غیر مالی، مسائل مربوط به زوجین، معاملات وقراردادها و غیره داشته و پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت رسانده است و به دلیل آگاهی بالای وی نسبت به امور قضایی و فن بیان وبرخورد عالی می‌توان به عنوان بهترین وکیل اصفهان از وی یاد کرد. در مدت 8 سال سابقه وکالت خویش خدمات وکالتی مثل نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری، قراردادها و اخذ پرونده داشته است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شریف واقفی، خیابان ابوالحسن اصفهانی، کوی سلطانی، پلاک 8
 • شماره وکیل:09132000186

2) شهره رضائی

وکیل پایه یک دادگستری ومشاورحقوقی، وکیل متخصص که دارای  8 سال سابقه فعال و درخشان در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی،حدود، مطالبه خسارت و … است که می‌توان از وی به عنوان وکیل خانواده در امور مربوط به خانواده مانند طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، ارث و وصیت و غیره نیز نام برد به عبارتی خانم شهره رضائی در تمام امور حقوقی خبره بوده و با آگاهی کامل پرونده موکوله به وی را به پایان می‌رساند. دارای سابقه پروانه وکالت از مرکز وکلا قوه قضاییه به شماره 18302 بوده، کارشناس فقه و حقوق اسلامی و برای مشاوره حضوری یا غیر حضوری باید با تعیین وقت قبلی با ایشان در تماس باشید.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، بین ملک وگلزار، جنب گل فروشی مرجان
 • شماره وکیل:09137885466 

 


3) محمدامین شاهنگیان

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی که 13 سال سابقه درخشان وموفق در زمینه وکالت داشته و با خلق وخوی پسندیده و مردم پسند توانسته است به عنوان وکیل نمونه وخبره در بین مردم شناخته شود. عضو کانون وکلای دادگستری و دارای پروانه وکالت از این مرکز به شماره 1469 می‌باشد که تخصص وی در زمینه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، وکیل خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجرو … است.

 • آدرس دفتروکالت: اصفهان، ابتدای آپادانا دوم، جنب دفترخانه اسناد رسمی ۷۸، ساختمان ۱۴۸،طبقه ۱، واحد A
 • شماره وکیل: 09131666781

 

4) علی مکتوبیان

علی مکتوبیان با 9 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر و به عنوان وکیل خانواده پرونده‌های زیادی داشته که با پشتکار و تلاش خویش به نفع موکل به پایان رسانده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به مشاوره حضوری، اخذ قرارداده و مشاوره غیرحضوری اشاره کرد.

 • آدرس دفتر : اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهارراه گلزار، ساختمان وکلا
 • شماره وکیل: 09131880517

 

5) ژاله مبشری ریزی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که دارای 7 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، اعسار، حدود، مطالبات، امور حسبی و ثبت احوال، ایین دادرسی، اجراییات، ارث و وصیت وغیره است که می‌نوان از وی به دلیل سابقه درخشان به عنوان وکیل خوب نام برد. اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی از خدمات این وکیل است که برای مشاوره غیر حضوری بهتر است با شماره وکیل تماس گرفته و هماهنگ کنید. کارشناس حقوق قضایی از دانشگاه تهران، کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران، دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و استاد دانشگاه از سوابق تحصیلی و کاری این وکیل خبره می‌باشد.

 • آدرس: اصفهان، خیابان کاشانی، روبروی دادگستری
 • شماره وکیل: 09123104943

 

6)محمد حمیدی تهرانی

محمد حميدي تهراني، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی با 11 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از وکلای برتر در زمینه دعاوی خانواده می‌باشد. کارشناس حقوق از دانشگاه اصفهان و وکیل و مشاورحقوقی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان از سوابق وی در زمینه وکالت می‌باشد. تعزیرات حکومتی، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، وکیل خانواده، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری از جمله دعاوی است که محمد حمیدی با پشتکار و مهارت خویش توانسته است آنها را به نتیجه مورد دلخواه موکل برساند با این توضیح می‌شود گفت یکی از بهترین وکیل‌های شهر اصفهان است.

 • آدرس دفتر: اصفهان،خیابان شیخ مفید، ساختمان البرز، طبقه 2،واحد 4 ،موسسه حقوقی کمال عدالت
 • شماره وکیل: 09133084146

 

7) مسعود قربانی فر

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و کارشناس فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه خوراسگان، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی ، دارای 18 سال سابقه وکالت  و متخصص در زمینه‌های اسناد رسمی و تجاری، اعسار، وکیل خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر بوده که با فن بیان و نفوذ کلام توانسته پروندههای زیادی را با موفقیت به پایان رساند. از سوابق کاری و آموزشی وی می‌توان کارمند دادگستری قوه قضاییه اشاره کرد.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خيابان هشت بهشت غربی، ابتدای خیابان ملک جنوبی، ساختمان مهر طبقه دوم، واحد 2
 • شماره وکیل: 09133136120

 

8) حمیدرضاعلی اقایی

وکیل در امورحقوقی وخانواده، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی که مشاورحقوقی شرکت پلی اکریل ایران بوده و کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. از خدمات وکالتی 14 ساله وی می‌توان به مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، اخذ پرونده و قراردادها اشاره کرد. حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، وکیل ملکی از عمده پرونده‌های قبول شده توسط این وکیل نمونه و توانا است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان امام خمینی، جنب سازمان تامین اجتماعی، ساختمان الماس، طبقه دوم، واحد۲۰۷
 • شماره وکیل: 09133275977

 

9)مهدی کشوری

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، وکیل ملکی، موجر و مستاجرو … از جمله دعاوی قبول شده توسط این وکیل است امانت‌داری نسبت به پرونده، بیان رسا و گویا، مشاوره مراجعین به دفتر وی برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا از خصوصیات اخلاقی نمونه این وکیل است که او را در زمره بهترین وکلای اصفهان قرار داده است. از خدمات وکالتی این وکیل نمونه و ماهر در کار خویش، قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی می‌توان اشاره کرد

 • آدرس : اصفهان ، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان ،۵ طبقه سوم، واحد ۳۶
 • شماره وکیل: 09133195335

 

10)حسین خاکزاد

وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری اصفهان به شماره 1987 که دارای سابقه 9 سال سابقه درخشان وکالت است که در این مدت توانسته با پشتکار و آگاهی کامل نسبت به قوانین پرونده‌های زیادی را در زمینه دعاوی خانواده، حدود، اعسار، تملک اپارتمان ها، داوری، شهرداری و غیره با موفقیت به نتیجه مثبت برساند.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خمینی شهر، میدان شهدا ابتدای خیابان طالقانی، طبقه فوقانی فروشگاه نادری، واحد یک
 • شماره وکیل: 09132271775

امیدواریم با این لیست 10تایی از بهترین وکیل اصفهان توانسته باشیم به شما در امر انتخاب وکلای برتر اصفهان کمک کرده باشیم. اگر شما با هر کدام از وکلای این لیست همکاری و پرونده داشته اید حتما نظرات خود را در مورد نحوه کارشان برای ما بنویسید.


جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری در تهران با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا