بهترین وکیل

بهترین وکیل اصفهان را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1401】

4.2/5 - (66 امتیاز)

آیا بهترین وکیل اصفهان را می‌شناسید؟ انتخاب یک وکیل خوب در اصفهان، از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که دارای مشکلات حقوقی هستند. با توجه به شروط اقتصادی و فرهنگی همه افرادی که درگیر پرونده های قضایی می‌باشند، نمی‌توانند تسلط کافی بر قوانین داشته باشند و این امر لازمه ی داشتن عقل است که دفاع از پرونده خود را با انتخاب یک وکیل خوب و خبره، به او بسپارند. اما مشکل در اینجاس که انتخاب یک وکیل خوب و خبره و آگاه با وجود وکلای زیاد در جامعه، کار بسی مشکل است. بنابراین باید بدانید که این امر بسیار مهم و حائز اهمیت است چونکه انتخاب یک وکیل خوب می‌تواند به طورکلی مسیر پرونده را تغییر دهد. اگر شخص یک وکیل کارکشته و خبره انتخاب نکند، احتمال ضرر بسیار بالا است. وکالت یکی از ابزارهای اساسی در زمینه آگاهی از حقوق و اجرای عدالت و احقاق حق مردم جامعه است. با قطعیت تمام نمی‌توان گفت که معروف‌ترین وکیل در اصفهان، بهترین وکیل در آن شهر است. علت معروفیت یک وکیل شاید پیروزی در یک پرونده قضایی خاص باشد که در یک زمان خاصی توانسته باعث شهرت آن وکیل شود که همین وکیل ممکن است در زمینه های حقوقی دیگر تخصص آنچنانی نداشته باشد.

وکالت مانند شغل‌های دیگر در جامعه امروزی نیازمند تجربه و کاملا تخصصی بحساب می‌آید. هر وکیل در زمینه خاص حقوقی تخصص دارد، مثلا برخی در زمینه ملک و املاک برخی در زمینه دعاویی خانوادگی و وکیل طلاق توافقی و برخی در زمینه دعاوی حقوقی تخصص داشته و ماهر هستند. براساس موارد گفته شده انتخاب وکیل کاری بس مشکل است که باید شناخت کافی از وکیل و زمینه کاری وی داشته باشیم. بسیاری از افراد براساس مسائل حقوقی خود به دنبال یک وکیل کارکشته و آگاه در اصفهان هستند. باید خاطر نشان بود که دریافت هزینه بالا بوسیله وکیل نشان دهنده صلاحیت و خبره بودن وی در زمینه کاری او نیست، برخی وکلای کم تجربه برای کسب تجربه امکان دارد هزینه کمتری نسبت به سایر همکارهای خود دریافت کنند.

سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که بهترین وکیل اصفهان چه ویژگی‌هایی دارد؟ در جواب این سؤال باید پاسخ داد که بهترین وکیل اصفهان باید از ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کامل نسبت به پرونده، به موکل خود کوتاهی نکند. براساس اینکه ممکن است موکل در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی خود با وکیل صحبت داشته باشد، بنابراین داشتن صداقت و امانتداری باید از دیگر صفات مهم یک وکیل خوب باشد. تسلط کامل داشتن به قوانین و همچنین داشتن تجربه کافی در مورد پرونده های موکوله به وکیل از دیگر ویژگی ‌های یک وکیل خوب در اصفهان است.

معرفی بهترین وکیل اصفهان  – لیست 10تایی

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل  برتر در اصفهان، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی خانواده شما، به کمک وکیل متخصص و مجرب اصفهان رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل اصفهان در زیر آمده است.

1) مهدی کشوری

مهدی کشوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشدحقوق خصوصی با بیش از 18 سال سابقه وکالت یکی از وکلای خبره در اصفهان می‌باشد. استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان‌ها، شرکت‌های تجاری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، وکیل ملکی، موجر و مستاجر و … از جمله دعاوی قبول شده توسط این وکیل است. امانت‌داری نسبت به پرونده، بیان رسا و گویا، مشاوره مراجعین به دفتر وی برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا از خصوصیات اخلاقی نمونه وکیل مهدی کشوری می باشد، که همین خصوصیات بارز ایشان را در زمره بهترین وکلای اصفهان قرار می‌دهد. از جمله خدمات وکالتی این وکیل نمونه و ماهر در کار خویش، قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی می‌توان اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به مهدی کشوری یکی از وکلای باتجربه، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان، طبقه سوم، واحد ۳۶
 • شماره وکیل اصفهان: 09133195335
 • حضور در دفتر با وقت قبلی

 

2) محمد‌مهدی رضیان

محمد‌مهدی رضیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، عضو اتحادیه وکلای بین المللی(iBA)، عضو اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، عضو بنیاد ملی نخبگان، عضو رسمی مجمع داوری و میانجیگری ایران، دارای مدرک تخصصی داوری پیشرفته بین المللی و داخلی، دارای مدرک تخصصی نگارش قراردادهای حقوقی، وکالت بیش از55سازمان وارگان دولتی، وکالت بیش از2000پرونده حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده در استان اصفهان از سوابق کاری وی محسوب می‌شود. دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان بوده و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد. رضیان، دارای اطلاعات زیادی در خصوص دعاوی حقوقی اعم از دعاوی خانوادگی، کیفری، تجاری، مالی و غیر مالی، مسائل مربوط به زوجین، معاملات وقراردادها و غیره داشته و پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت رسانده است و به دلیل آگاهی بالای وی نسبت به امور قضایی و فن بیان وبرخورد عالی می‌توان به عنوان بهترین وکیل اصفهان از وی یاد کرد. در مدت 8 سال سابقه وکالت خویش خدمات وکالتی مثل نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری، قراردادها و اخذ پرونده داشته است.

برای اعطای وکالت به محمدمهدی رضیان یکی از بهترین وکلا، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، جنب ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه2، واحد4
 • شماره تماس وکیل اصفهان: 09132000186
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

 

3) محمدامین شاهنگیان

محمدامین شاهنگیان، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی، با 13 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی و همچنین با خلق و خوی پسندیده و مردم پسند توانسته است به عنوان یک وکیل نمونه و خبره در بین مردم اصفهان شناخته شود. از سوابق شاهنگیان می‌توان به وکیل دفتر حمایت ایثارگران، جانبازان و ضابطین بسیج، عضو سابق شورای حل اختلاف، کارآموز قضایی از طرف دانشگاه به مدت یکسال و… اشاره کرد. با وکیل شاهنگیان شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت به نتیجه مطلوب خود برسید.

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای برتر اصفهان قرار می‌دهد. شهروندان اصفهان می‌توانند از دیگر فعالیت‌های وکیل شاهنگیان، می‌توان به قبول دعاوی جنایی، دعاوی مربوط به امور شهرداری، موجر مستاجر، مطالبه خسارت، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان‌ها، عقود و معاملات، مطالبه وجه و … می‌باشد، که شهروندان اصفهان می‌توانند با اطمینان خاطر به ایشان اعطای وکالت نمایند.

برای اعطای وکالت به محمدامین شاهنگیان یکی از وکلای زبده، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر وکالت: اصفهان، دروازه شیراز، نرسیده به ۳راه حکیم نظامی، بلوار کارگر، مجتمع شوکا، طبقه۳، واحد ۳
 • شماره وکیل: 09131666781
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

4) حمید بابایی

حمید بابایی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای 18سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان اصفهان، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل حمید بابایی به عنوان یک وکیل خبره اصفهان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

از سوابق درخشان بابایی می توان به وکالت قرارگاه خاتم الانبیا به مدت 2 سال، داوری اتاق بازرگانی، مشاوره حقوقی گمرک، مدیر بازرگانی شرکت اسپادانا ایرانیان و … اشاره کرد. حوزه فعالیت وکیل بابایی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به حمید بابایی یکی از  وکلای خوب اصفهان می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد
 • تلفن تماس وکیل: 09131170470
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

5) شهره رضایی

شهره رضایی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی، با 13 سال سابقه درخشان وکالت، جز یکی از بهترین وکلای اصفهان می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان اصفهان می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل رضایی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده های ملکی من الجمله: ( شهرداری، موجر و مستاجر، سرقفلی، اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ارث و میراث، طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به شهره رضایی یکی از وکلای خوب اصفهان، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر:اصفهان،خیابان بزرگمهر،ابتدای خیابان8بهشت شرقی، روبروی داروخانه دکتر عبداللهی، بن‌بست جاوری، ساختمان نیکان، طبقه 2
 • شماره تماس: 09137885466
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

6) ثمین سالم

ثمین سالم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی از جمله دعاوی است که این وکیل کارکشته در آن تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در این زمینه‌ها به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. خانم سالم دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. کارشناس حقوق قضایی، دارای 13 سال سابقه درخشان وکالت که به مدت 3 سال وکیل و مشاور حقوقی شرکت بیمه رازی استان اصفهان بوده است. دارای پروانه وکالت به شماره 1457 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1387 صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، ساختمان آرش، طبقه4، واحد ۴۰۲
 • شماره تماس وکیل: 09133944972

 

7) مرتضی شبیه گردان

مرتضی شبیه گردان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی از جمله دعاوی است که این وکیل در آن تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. آقای شبیه گردان دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. کارشناس حقوق قضایی، دارای 10 سال سابقه درخشان وکالت است. دارای پروانه وکالت به شماره 35095 از کانون وکلای قوه قضایی که در سال 1391صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، ساختمان دیبا، طبقه سوم، واحد ۵
 • شماره تماس وکیل: 09134091244

 

8) مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق خانواده، با 15 سال سابقه درخشان وکالت در امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی داشته و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. آقای بابا شاهی دارای خدمات وکالتی مانند قرارداد، اخذ پرونده و مشاوره حضوری می‌باشد که مشاوره با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. دارای پروانه وکالت به شماره 922از کانون وکلای دادگستری که در سال 1386صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان مقداد ( آتش سابق)، نهر فرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09133105270

 

9) فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای 8 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی مربوط به تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری و ملکی بوده و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به خانم جوادی نژاد واگذار شده که با موفقیت به پایان رسانده و توانسته رضایت موکلین را جلب نموده و خود را در بین بهترین وکلای اصفهان جای دهد. خانم جوادی نژاد دارای خدمات وکالتی مانند قرارداد، اخذ پرونده و مشاوره حضوری و غیرحضوری است  که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. دارای پروانه وکالت به شماره 2298از کانون وکلای دادگستری که در سال 1392صادر شده است. از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه می‌توان به رازدار بودن، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده، صادق بودن، دارای قدرت تجزیه و تحلیل نسبت به پرونده است، اشاره کرد.

 • آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزارجریب، جنب بن بست پویان، مجتمع فراز، طبقه اول، واحد ٤
 • شماره تماس وکیل: 09133056578

 

10) میثم ولی‌زاده

میثم ولی زاده، وکیل دادگستری اصفهان، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی بوده و به صورت تخصصی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، مالی و داوری را به بهترین شکل در مورد موکلین خود به پایان رسانده و جز بهترین وکلای اصفهان می باشد. با میثم ولی زاده، وارد دعاوی دادگاه، خریدهای سنگین و قرادادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید. شهروندان اصفهانی برای دعاوی امور حقوقی، کیفری، ملکی، دعاوی ارث و میراث، مشاوره و تنظیم لوایح دفاعیه، دادخواست و شکواییه، اظهارنامه و کلیه امور اسناد تجاری و بازرگانی، اقرارنامه و وکالتنامه بخشش مهر و دین، تنظیم قراردادهای مالی و … به وکیل ولی زاده اعطای وکالت نمایند.

برای اعطای وکالت به میثم ولی زاده یکی از وکلای خبره، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: اصفهان،هشت بهشت غربی، گلزار شمالی، روبه روی مسجد پاکوشت،جنب کافی شاپ ساختمان آریا، طبقه 3
 • شماره وکیل: 09132241003
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 


امیدواریم با این لیست 10تایی از بهترین وکیل اصفهان توانسته باشیم به شما در امر انتخاب وکلای برتر اصفهان کمک کرده باشیم. اگر شما با هر کدام از وکلای این لیست همکاری و پرونده داشته اید حتما نظرات خود را در مورد نحوه کارشان برای ما بنویسید.

25 دیدگاه

  1. سلام باتشکر از اقای ولی زاده وکیلی به تمام معنا دلسوز و پرتلاش، ممنون از زحمات شما از اینکه وقت خود رو در اختیار ارباب رجوع قرار میدهید بسیار سپاسگذاریم موفق و تندرست باشید

 1. با سلام
  من هم به نوبه خودم از شما برای معرفی بهترین وکیل قدردانی میکنم، برخی از وکلای اصفهان فوق العاده دلسوز و باسواد هستند

 2. با سلام خدمت دوستان هم مشکل…
  من از آقای محمد امین شاهنگیان برای مشاوره طلاق و مهریه کمک گرفتم و ایشون در اسرع وقت و بسیار با صبر و حوصله جواب بنده رو دادند. من ازشون واقعا راضی بودم.

 3. سلام دوستان
  من از بین وکیل های معرفی شده در این وبسایت و همینطور وکیل های دیگه با افراد مختلفی تماس و مشاوره گرفتن. بماند که یه سری از وکلای عزیز همون ابتدا به ساکن مبلغ های هنگفتی میخواستن و ابتدا شماره حساب میدادن تا بتونیم باهاشون صحبت کنیم. ولی از این بین از آقای محمد امین شاهنگیان مشاوره گرفتم و ایشون خدا خیرش بده که بدون هیچ چشم داشتی به من مشاوره های عالی در رابطه با مهریه و طلاق دادن. به شما هم توصیه می کنم حتما یه تماسی با ایشون داشته باشید باشد که مشکلتون ایشالا حل بشه.

 4. با یکی از وکلای معرفی شده در این صفحه قرارداد بستم بسیار انسان باسواد و مهربانی بودند بنده خدا دید وضع مالیم خوب نیست وکالتم رو تبرعی و رایگان به عهده گرفت.هنوز انسانهای خوب هستند که دنبال پول نباشند خدا هرچی می خواد بهش بده

  1. اقای ولی زاده همواره با محبت و دلسوزانه کار می کنه خد پدرش رو بیامرزه

   1. ی مطالعه پرونده واسه من انجام دادن .راهکارهای خوبی داد و بکارم اومد .قبولش دارم

     1. ایشون بسیاردلسوز و مهربان هستند و همیشه موفق بودند

 5. من چک دارم هزینه کافی واسه وکیل ندارم از این وکلا کسی می تونه روش کار کنه بعدا از مبلغ چک دستمزد بگیره؟ اگر کسی میشناسه ی خبر بده. هر وکیلی که میتونه کمک کنه تا از گرفتاری نجاتم بده

  1. عرض سلام جسارتا خواستم بدونم مسئله شما حل شد ؟
   از اساتید کدام لبیک گفتن آیا ؟

 6. سلام تشکر از این سایت خوب بسیار کارآمد و مفید بود با آقای کشوری تماس گرفتم بنده خدا خیلی وقت گذاشت تشکر

 7. سلام تشکر می کنم از این سایت که زحمت کشیدید به آقای میثم ولی زاده وکالت دادم الان پروندم رو به جریان انداخته و انسان خوب و با تلاش و دلسوزی هست خدا خیرتون بده

 8. سلام
  وکیل من ، خانم لیلا شیروانی بودند واقعاً باسواد و دلسوز هستند و فوق العاده مسلط و با سواد

 9. سلام باتشکر از اقای ولی زاده وکیلی به تمام معنا دلسوز و پرتلاش، ممنون از زحمات شما از اینکه وقت خود رو در اختیار ارباب رجوع قرار میدهید بسیار سپاسگذاریم موفق و تندرست باشید

 10. سلام.لطفا وکیل مجرب در پرونده مواد مخدر که 14 سال حبس و دوبار اعتراض در دیوان که بار اول نقض شد به دلیل نداشتن مدرک کافی از بنده و دفعه دوم چند روز پیش که اعتراض قبول نشد.و حکم قطعی شده برای اعاده دادرسی با وجود این که موادی از بنده کشف نشده و فرد صاحب مواد چندین بار به حضور خود در همان مکان مکشوفه مواد اقرار نموده.ولی چون پرونده دوقسمتی مجزا شد و از یک مواد برای محکومیت دونفر به صورتی که برای من با همان مواد پرونده جدا و برای شخص مالک مواد هم پرونده جدا تشکیل شده و اکثر مدارک بنده در آن پرونده هست.لطفا وکیل مجرب معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا