بهترین وکیلمقالات

بهترین وکیل اصفهان

آیا بهترین وکیل اصفهان را می شناسید؟  انتخاب یک وکیل خوب در اصفهان، از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که دارای مشکلات حقوقی هستند. با توجه به شروط اقتصادی و فرهنگی همه افرادی که درگیر پرونده های قضایی می‌باشند، نمی‌توانند تسلط کافی بر قوانین داشته باشند و این امر لازمه ی داشتن عقل است که دفاع از پرونده خود را با انتخاب یک وکیل خوب و خبره، به او بسپارند. اما مشکل در اینجاس که انتخاب یک وکیل خوب و خبره و آگاه با وجود وکلای زیاد در جامعه، کار بسی مشکل است. بنابراین باید بدانید که این امر بسیار مهم و حائز اهمیت است چونکه انتخاب یک وکیل خوب می‌تواند به طورکلی مسیر پرونده را تغییر دهد. اگر شخص یک وکیل کارکشته و خبره انتخاب نکند، احتمال ضرر بسیار بالا است. وکالت یکی از ابزارهای اساسی در زمینه آگاهی از حقوق و اجرای عدالت و احقاق حق مردم جامعه است. با قطعیت تمام نمی‌توان گفت که معروف‌ترین وکیل در اصفهان، بهترین وکیل در آن شهر است. علت معروفیت یک وکیل شاید پیروزی در یک پرونده قضایی خاص باشد که در یک زمان خاصی توانسته باعث شهرت آن وکیل شود که همین وکیل ممکن است در زمینه های حقوقی دیگر تخصص آنچنانی نداشته باشد.

وکالت مانند شغل‌های دیگر در جامعه امروزی نیازمند تجربه و کاملا تخصصی بحساب می‌آید. هر وکیل در زمینه خاص حقوقی تخصص دارد، مثلا برخی در زمینه ملک و املاک برخی در زمینه دعاویی خانوادگی و وکیل طلاق توافقی و برخی در زمینه دعاوی حقوقی تخصص داشته و ماهر هستند. براساس موارد گفته شده انتخاب وکیل کاری بس مشکل است که باید شناخت کافی از وکیل و زمینه کاری وی داشته باشیم. بسیاری از افراد براساس مسائل حقوقی خود به دنبال یک وکیل کارکشته و آگاه در اصفهان هستند. باید خاطر نشان بود که دریافت هزینه بالا بوسیله وکیل نشان دهنده صلاحیت و خبره بودن وی در زمینه کاری او نیست، برخی وکلای کم تجربه برای کسب تجربه امکان دارد هزینه کمتری نسبت به سایر همکارهای خود دریافت کنند.

سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که بهترین وکیل اصفهان چه ویژگی‌هایی دارد؟ در جواب این سؤال باید پاسخ داد که بهترین وکیل اصفهان باید از ارائه مشاوره حقوقی دقیق و کامل نسبت به پرونده، به موکل خود کوتاهی نکند. براساس اینکه ممکن است موکل در رابطه با خصوصی‌ترین مسائل زندگی خود با وکیل صحبت داشته باشد، بنابراین داشتن صداقت و امانتداری باید از دیگر صفات مهم یک وکیل خوب باشد. تسلط کامل داشتن به قوانین و همچنین داشتن تجربه کافی در مورد پرونده های موکوله به وکیل از دیگر ویژگی ‌های یک وکیل خوب در اصفهان است.

 

معرفی وکیل اصفهان  – لیست 10 تایی

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل  برتر در اصفهان، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی خانواده شما، به کمک وکیل متخصص و مجرب اصفهان رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل اصفهان در زیر آمده است.

 

1) فرزاد جوادی‌نژاد

وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، مشاور حقوقی در زمینه دعاویی حقوقی و کیفری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری اصفهان است. وی در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی، دارای پرونده‌های موفق زیادی است. وی با دادن مشاوره در دفتر خویش برای موکلین بهترین راه را در زمینه پرونده‌های موکلین به ایشان نمایان می‌کند. در واقع جوادی‌نژاد هم در زمینه وکالت و هم مشاوره خبره و ماهر است و همچنین مدت زمان طلاق توافقی با ایشان کمتر از یک ماه می باشد. دارای شماره پروانه وکالت 2672 از کانون وکلای دادگستری است. عضو هیئت تحریریه مجله کانون وکلای دادگستری اصفهان و عضو کمسیون معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری اصفهان از دیگر سوابق کاری وی است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، میدان ازادی (دروازه شیراز)، خیابان هزارجریب، روبروی تقاطع اول، مجتمع اداری فراز، طبقه اول واحد4
 • شماره همراه: 09133039363
 • شماره دفتر: 03136702055

فرزاد جوادی نژاد، در زوزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 تا 20 در دفتر خویش آماده ارائه خدمات به موکلین خویش است.

 

2) شهاب نیلی احمدی

شهاب نیلی احمدی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و مدیر عامل موسسه داوری اصفهان می‌باشد. وی با 15 سال سابقه کار در زمینه وکالت دارای پرونده‌های موفق زیادی در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی است. وکیل احمدی در پرونده‌های اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، مهریه در طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی در دوران عقد، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر و اجراییات موفقیت‌های بیشماری داشته که با رضایت موکلین رو به رو بوده است.  وی دارای مشاوره حضوری در دفتر و مشاوره غیر‌حضوری به صورت تلفنی می‌باشد. شهاب نیلی پروانه وکالت خود را در سال 1385 به شماره وکالت 4117 از قوه قضایی دریافت کرده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوی آسیاب، پلاک۱۱۱
 • شماره همراه: 09133184239
 • شماره تماس: 03136631382

 


3) ابراهیم منصورزاده

جناب آقای ابراهیم منصورزاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای اصفهان، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری اصفهان به شماره وکالت 631 می‌باشد. وی در مورد پرونده‌های مربوط به دعاویی کیفری و حقوقی داراری موفقیت‌های زیادی می‌باشد اما مهم‌ترین پرونده‌های ایشان  مربوط به دعاوی خانواده، از قبیل استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، طلاق توافقی در دوران بارداری، طلاق غیابی می‌باشد

 • آدرس دفتروکالت: اصفهان، شهيد نيکبخت غربی، روبروی فضای سبز دادگستری، طبقه دوم کلوپ تندرستی،  واحد 10
 • شماره تماس: 09133221871

 

4) آیدا پرندین

آیدا پرندین وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای کارشناسی ارشد حقوق، دارای پروانه وکالت به شماره 3266 از کانون وکلای اصفهان است. پرندین در زمینه‌های مختلف دادگاهی دارای پرونده‌های موفق زیادی است که به موفقیت به نتیجه رسیده است. وی با مشاوره دادن به مراجعین در دفتر و به صورت تلفنی موکلین خود را راهنمایی می‌کند. آیدا پریدین، در زمینه دعاویی خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی، وکیل بین المللی، اسناد رسمی تخصص داشته و با آگاهی کامل و تبحری که در کار وکالت دارد مراجعین به دفتر خویش را راهنمایی می‌کند.

 • آدرس: اصفهان، نیکبخت غربی، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 5، واحد 215
 • شماره همراه: 09134216971

 

5) عباس شفایی شهربانکی

عباس شفایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان، دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه تهران، دارای پروانه وکالت به شماره 369 می‌باشد. وی در زمینه دعاویی خانواده و هویت قانونی مثل طلاق، طلاق توافقی، دعاویی ارث و میراث و دعاویی مالی، تجاری، و دعاویی مربوط به مواد مخدر و قاچاق دارای پرونده‌های موفق زیادی در مدت وکالت خویش می‌باشد. عباس شفایی دارای 19 سال سابقه درخشان در کار وکالت می‌باشد. هزینه طلاق توافقی با ایشان نسبت به بقیه وکلای اصفهان بسیار مناسب است.

 • آدرس دفتر : اصقهان، نیکبخت غربی، کوچه گلستان 12 – پشت ساختمان دادگستری کل اصفهان – پلاک 10
 • شماره همراه : 09133164607
 • شماره دفتر: 03136669890

 

6) فاطمه محمدی

فاطمه محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان می‌باشد. وی در 6 سال سابقه وکالت خویش توانسته پرونده‌های زیادی در  زمینه دعاویی خانواده، ارثی، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، امورحسبی و ثبت احوال، اسناد رسمی ، تجاری، حذف نام همسر از شناسنامه، اعسار، مشاوره در زمینه گواهی عدم بارداری و غیره را با موفقیت به پایان برساند و موکلین با رضایت کامل از طریقه برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن از دفتر ایشان خارج می‌شوند. دارای شماره پروانه از قوه قضایی به شماره 47400 که در سال 1393 صادر شده است.

 • شماره تماس: 03134411795

 

7) بابک خشایاری

بابک خشایاری، وکیل متخصص با 17 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، شهرداری، عقود و معاملات در سال 1382 پروانه وکالت خویش به شماره پروانه 4114 از قوه قضایی اخذ نموده است. وی دارای خدمات مشاوره غیر‌حضوری، مشاوره حضوری، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد برای موکلین خود و در زمینه دعاوی خانواده به حضانت فرزند در طلاق توافقی، ظلاق توافقی در دوران عقد و باکره نبودن، نفقه فرزند در طلاق توافقی می‌باشد. از سوابق کاری وی می‌توان به مشاوره حقوقی مدیر عامل بانک ظهر، معاون اداره حقوقی بانک سرمایه، مشاور حقوقی مدیر عامل بانک صنعت و معدن اشاره کرد.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان  شریعتی مقابل اورژانس شماره ۳۴  طبقه 2  واحد۶
 • شماره همراه: 09133190752
 • شماره دفتر: 03136276168

 

8) حمیده سلیمی

 حمیده سلیمی، دکتری تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، دارای مدرک داوری و عضو انجمن آیین دادرسی مدنی ایران، وکیل متخصص با 3 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده می‌باشد. خانم حمیده سلیمی جز بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان نیز می‌باشد.  دارای شماره پروانه به شماره 2911 از کانون وکلای دادگستری بوده که در سال 1396 موفق به اخذ پروانه شده است. از سوابق کاری و آموزشی خانم سلیمی می‌توان به مشاوره حقوقی شرکت آینده باور تیدا، مشاور حقوقی شرکت پیشرو و عدل ورنا، مشاور حقوقی شرکت سهامی نجار کیش، وکیل شرکت مبارزان آتش ایرانبه مدت یکسال، مشاور حقوقی شرکت کوهین بتن به مدت یکسال و داور انجمن آیین دادرسی مدنی ایران به مدت 2 سال اشاره کرد.

 • آدرس دفتر: خيابان جانبازان، روبروي سازمان مسكن، پلاك 19
 • شماره همراه: 09122076852

 

9) دامون صادقی

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه نراق، دارای 13 سال سابقه وکالت  و متخصص در زمینه‌های اسناد رسمی و تجاری، اعسار، وکیل خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر بوده که با فن بیان و نفوذ کلام توانسته پروندههای زیادی را با موفقیت به پایان رساند. از سوابق کاری و آموزشی وی می‌توان به مشاوره حقوقی شرکتهای خصوصی پیمانکاری انتقال نیرو، مشاور حقوقی آژانسهای مسافرتی و مشاوره حقوقی شرکت‌های خصوصی تجاری اشاره کرد.

 • آدرس : اصفهان ، خیابان خاقانی، جنب شیرینی آندلس، ساختمان پارس، طبقه دوم ، واحد سوم (3)
 • شماره همراه :  09131044945
 • شماره دفتر: 03136258271

 

10) سپهرصادقی نژاد

سپهر صادقی نژاد، دارای شماره پروانه به شماره 3139 که در سال 1398 موفق به اخذ آن از کانون وکلای دادگستری شده است. سپهر صادقی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که در زمینه پرونده‌های مربوط به قراردادها، ثبت احوال، اسناد رسمی، خانواده و طلاق، امور کار و کارگری، ملکی، انحصار وراثت دارای تخصص می‌باشد.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، ساختمان اداری نیکبخت طبقه 6، واحد 309
 • تلفن همراه: 09137166240

 

امیدواریم با این لیست 10تایی از بهترین وکیل اصفهان توانسته باشیم به شما در امر انتخاب وکلای برتر اصفهان کمک کرده باشیم. اگر شما با هر کدام از وکلای این لیست همکاری و پرونده داشته اید حتما نظرات خود را در مورد نحوه کارشان برای ما بنویسید.

 


جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری در تهران با شماره وکیل پایه یک دادگستری 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا