بهترین وکیل

بهترین وکیل مشهد را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1401】

3.5/5 - (61 امتیاز)

برای تعیین وکیل خوب در مشهد، برای اینکه دچار تردید نشوید حتما باید ویژگی‌های یک وکیل خوب را بدانید یعنی زمانی در انتخاب یک وکیل موفق خواهید بود که با ویژگی‌های بهترین وکیل آشنایی داشته باشید. در لغتنامه وکالت به معنی واگذاری است و در اصطلاح حقوقی، وکالت قراردادی است که براساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری وکیل خود می‌کند. یک وکیل خوب باید در کار خود صداقت داشته امین و امانت دار موکل خود بوده و دارای رفتار و برخورد عالی و خوب باشد. برای اینکه موکلی با خیال راحت و آسوده یک وکیل انتخاب و به موفقیت پرونده‌اش اطمینان داشته باشد باید وکیلی خبره در کار خود و دارای وجدان کاری و تعهد نسبت به موکل خود انتخاب کند. مشهد از جمله شهرهایی است که دارای بهترین وکلای عادل بوده و یافتن وکیل خوب کار تا حدودی سختی نیست.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر مشهد، انتخاب بهترین وکیل مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص مشهد باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر مشهد می‌پردازیم.

vakile-mashhad-1
علی ابراهیمی مهر – وکیل مشهد

1) علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، از سال 1393 کار وکالت خود را آغاز نموده و جز یکی از بهترین وکلای مشهد بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است.

تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و شما مشهدی‌های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمائید.

برای اعطای وکالت به ابراهیمی‌‌مهر یکی از وکیل‌های خوب مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09151186862
 • تلفن دفتر: 05137602838
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

2) سیده‌عاطفه مجیدی‌طهران

سیده عاطفه مجیدی طهران، وکیل پایه یک‌ دادگستری و فوق‌لیسانس حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، از سال ۱۳۹۳ کار وکالت خود را در شهرهای تهران و مشهد آغاز نموده است. ایشان بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد (فرهنگ) با کسب رتبه ۲۲۹ کنکور سراسری کارشناسی سال ۱۳۸۵ در رشته حقوق در دانشگاه دولتی اصفهان مشغول به تحصیل شد و بلافاصله بعد از اتمام مقطع کارشناسی و پس از کسب رتبه ۲۹ کنکور سراسری کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۰، تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه داد. بعد از قبولی در آزمون وکالت کانون مرکز، با شرکت در آزمون اختبار جهت اخذ وکالت پایه یک دادگستری، موفق به کسب رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان یزد در سال ۱۳۹۵ گردید. مسلما خانم مجیدی با چنین رزومه تحصیلی و دانش حقوقی یکی از وکلای خبره و نمونه در مشهد می‌باشد.

حوزه فعالیت وکیل مجیدی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان مشهد قرار میدهد. برای حضور در دفتر سیده عاطفه مجیدی طهران وکیل خوب مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمداباد، بلوار ابوذرغفاری، نبش بلوار ابوذرغفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10
 • شماره تماس: 09153787748
 • شماره تماس: 09129331647
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

3)علی قاسمی

علی قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (جرائم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 5. امور ثبتی و شرکت‌ها، امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور که در ایران نیاز به وکیل دارند
 6. دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری

برای اعطای وکالت به علی قاسمی یکی از وکیل‌های حرفه‌ای در مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: مشهد، بلوار شاهد، شاهد33، برج ایلما، ورودی اداری، طبقه 4، واحد 401
 • شماره تماس: 09151026897
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

وکیل مشهد - مجید شادمان
وکیل مشهد – مجید شادمان

4) مجید شادمان

مجید شادمان، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، مدیر عامل موسسه حقوقی در مشهد و دارای مدرک کارشناس ارشد می‌باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقه فعالیت حقوقی و قضایی در موسسه حقوقی داشته و مدت زمان 10 سال به عنوان وکیل دادگستری مشغول به فعالیت می‌باشند. موفقیت در پرونده‌های متعدد در مشهد از جمله دلایل شهرت ایشان است. آقای مجید شادمان تا کنون بیش از 1000 پرونده‌ی موفق داشته که دادنامه‌های صادره و ابراز رضایت موکلین وی موجب گردیده نام ایشان جزو وکلای برتر مشهد قرار بگیرد.

فعالیت آقای مجید شادمان در زمینه های حقوقی شامل( کلیه دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، داوری، ابطال رای داور، اثبات صلح، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، اعتراض ثالث )؛ در زمینه‌های خانواده شامل(طلاق اعم از یک طرفه یا توافقی در اسرع وقت، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین)؛ در زمینه‌های کیفری شامل(شکایت توهین، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب‌بری، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیرعمد، رابطه نامشروع، زنا، آدم ربایی، چک بلامحل ) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به مجید شادمان یکی از وکلای برتر مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی3(بهار4)، پلاک27، طبقه2، واحد5
 • شماره تماس وکیل: 09155681810
 • شماره دفتر وکیل مشهد:  05137608882
 • مشاوره و وقت حضور روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعات 18:30 تا 21 (با هماهنگی قبلی)

 

5) رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ی، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد . این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضا حسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهرشمالي١، پلاک ١٧، طبقه٢، واحد٢٠١

 

6) مهناز دلاویز

مهناز دلاویز، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2890، قبول وکالت در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و از نظر ایشان یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد. خانم دلاویز بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری مثل کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و غیره و دعاوی خانوادگی مثل طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست طلاق از سوی مرد، دادخواست طلاق از سوی زن، نفقه، مهریه و غیره و دعاوی حقوقی مانند الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیره دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وی خارج می‌شوند به این دلیل می‌توان وی را از وکلای برتر مشهد عنوان کرد.

 • آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد7
 • شماره تماس وکیل: 09151026897

 

7) مریم شفازاده

مریم شفازاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری ، قبول وکالت در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و از نظر ایشان یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد. خانم شفازاده بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و غیره )، دعاوی خانوادگی ( طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست طلاق از سوی مرد، دادخواست طلاق از سوی زن، نفقه، مهریه و غیره)، دعاوی حقوقی ( الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیره) دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وی خارج می‌شوند به این دلیل می‌توان وی را از وکلای برتر مشهد عنوان کرد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشانن با پرداخت هزینه می‌باشد.

 • آدرس: مشهد، میدان ده دی، بالای داروخانه دکتر مجتهدی، طبقه دوم
 • شماره تماس وکیل: 09155502131

 

8) محمد افشاری

محمد افشاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مشهد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 25670 می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای افشاری می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشانن با پرداخت هزینه می‌باشد.آقای افشاری بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی حقوقی دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وکالت ایشان خارج شده به این دلیل می‌توان خانم شفا را از بهترین وکلای مشهد عنوان کرد. از نظر آقای افشاری یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد.

 • آدرس: مشهد، خیابان سناباد غربی، بین سناباد 58 و چهار راه راهنمایی، پلاک ۷۷۰، طبقه 4
 • شماره تماس وکیل: 09151110503

 

9) عباس شهروان

عباس شهروان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو هیات علمی دانشگاه، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشانن با پرداخت هزینه می‌باشد. آقای شهروان بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و غیره )، دعاوی خانوادگی ( طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست طلاق از سوی مرد، دادخواست طلاق از سوی زن، نفقه، مهریه و غیره)، دعاوی حقوقی ( الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیره) دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وی خارج می‌شوند به این دلیل می‌توان آقای شهروان را از بهترین وکلای مشهد عنوان کرد. از نظر آقای شهروان یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد.

 • آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان مدرس، طبقه4، واحد 3
 • شماره تماس وکیل: 09153139822

 

10) شادی همتا

شادی همتا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مشهد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 25670 می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم همتا می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشانن با پرداخت هزینه می‌باشد. خانم همتا بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی حقوقی دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وکالت ایشان خارج شده به این دلیل می‌توان خانم شفا را از بهترین وکلای مشهد عنوان کرد. از نظر شادی همتا یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد.

 • آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۴و ۶، پلاک ۶۰، طبقه 2
 • شماره تماس وکیل: 09151095136


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب گزیده‌ای از بهترین وکلای مشهد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مشهد یاری کنیم.

 

19 دیدگاه

 1. سلام.معیار شما در قرار دادن اسامی وکلای فوق بع عنوان بهترین ها چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. باسلام خدمت شما کاربر گرامی
   معیار‌های سایت وکیل پایتخت جهت انتخاب و معرفی بهترین وکیل مشهد متعدد می‌باشد. عواملی مثل توان علمی و سواد حقوقی وکیل، تحصیلات وکیل مشهد، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی وکیل، شهرت وکیل، موفقیت وکیل در محاکم دادگستری مشهد و پیروزی در پرونده‌های حقوقی و بسیاری عوامل دیگر همگی در انتخاب و گزینش وکلای سایت وکیل پایتخت موثر می‌باشند. ما در این مجموعه همه‌ی تلاش خود را به کار می‌بریم تا با معرفی اصلح‌ترین وکلا بتوانیم به کاربران گرامی کمک شایان نماییم.

   1. سلام. بابت تهیه این لیست از اسامی وکلای برتر مشهد به عنوان یک شهروند مشهدی از شما ممنونم. فقط احساس میکنم اسم برخی از وکیل های خوب مشهد را جا انداختید، شهر ما وکیل های خوب زیادی دارد. اگر نام آن هارو هم ذکر کنید ممنون میشیم.

   2. بسیار عالی. چقدر خوبه یه همچین انکانی پیش آوردید تا ما ساکنین شهر مشهد، به راحتی بتونیم وکیل های مشهد رو پیدا کنیم، رزومه و سوابق کاریشون رو بخونیم و شماره وکیل مشهد و آدرس دفترشون و پرونده هایی که قبول می کنن و همه رو یک جا بدست بیاریم.

 2. سلام. من واقعا از سایت شما ممنونم. بنده دنبال وکیل مشهد بودم که این مقاله رو دیدم و به وکیل آقای ابراهیمی مهر زنگ زدم و وکالت بهشون دادم و مشکل حقوقی ما رو حل کردند. خواستم اینجا هم ازشون تشکر کنم و هم به کسایی که به دنبال وکیل خوب مشهد هستند، معرفی کنم.

  1. از اینکه سایت وکیل پایتخت در انتخاب وکیل مشهد برای شما موثر بود، خرسندیم.

   1. سلام من و همسرم هم برای انجام کار حقوقی مون خدمت آقای ابراهیمی مهر رسیدیم و بهشون وکالت دادیم. از سایت شما هم برای معرفی وکیل های مشهد ممنون هستیم. فقط یه سوال ازتون داشتیم اینکه آیا این ها 10 وکیل برتر مشهد هستن یا به جز این وکلا، وکیل های خوب مشهد دیگه ای هم داریم؟

    1. دوست گرامی لیست تهیه شده گزیده ای از 10 وکیل برتر مشهد می‌باشد و مسلما وکلای دیگری هم شایسته قرار گرفتن در این لیست هستند ولی چون سبک سایت وکیل پایتخت نوشتن لیست‌های 10تایی می‌باشد، به همین خاطر امکان درج همه وکیل های خوب مشهد نیست. هرزگاهی امکان تغییر این لیست نیز بوده تا وکیل های برتر دیگر هم در این صفحه وکیل مشهد معرفی شوند. در هر حال تمامی وکلای این سایت جز کارکشته ترین وکلا هستند.

 3. آیا این لیست از وکیل های مشهد، پرونده های شهرستان های مشهد مثل نیشابور و سبزوار و ترتب حیدریه هم انجام میدهند؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. اکثر وکیل های معرفی شده در سایت وکیل پایتخت؛ پرونده های حقوقی، کیفری، و خانواده در شهر مشهد را انجام می‌دهند. مگر اینکه خود وکیل محترم مشهد تمایل به حضور در دادگاه های دیگر شهرهای استان خراسان رضوی را نیز داشته باشد که شما می‌توانید برای اطلاع از اینموارد با شماره تلفن هر یک از وکلا تماس گرفته و در مورد جزییات به صورت خصوصی صحبت نمایید.

 4. اکثر وکیل های معرفی شده در سایت وکیل پایتخت؛ پرونده های حقوقی، کیفری، و خانواده در کلیه شهرهای مشهد(خراسان رضوی) را انجام می‌دهند. شما می‌توانید برای اطلاع از تخصص وکالت، وکلای مشهد معرفی شده، با شماره های مخصوص هر وکیل تماس بگیرید

 5. بنده ساکن کشور نروژ و مالک یک دستگاه آپارتمان در منطقه ی کوهسنگی مشهد هستم. آپارتمان را 3 سال پیش از طریق یکی از اقوام اجاره دادم اما مستاجر بعد از تمدید قرارداد دوم هیچ اجاره ای تاکنون پرداخت نکردند و مدت تقریبی 1 سال از مدت قراردادشان گذشته و علی الرغم تماس های مکرر بنده، الان ملک را تخلیه هم نمیکنند.میخواستم بدونم برای وکالت دادن به وکلای شما باید بیام ایران یا از راه دور هم میتونم وکالت بدم؟باتشکر و سپاس

  1. دوست گرامی شما می‌توانید با مراجعه به سایت میخک (سامانه خدمات یکپارچه کنسولی) و ثبت نام در آن به بخش اعطای وکالتنامه مراجعه کنید و بعد از هماهنگی با یکی از وکلای سایت به ایشان وکالت دهید تا کارهای حقوقی شما را در ایران انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با وکلای سایت تماس بگیرید. موفق باشید

 6. بنده یه حکم از اداره کارداشتم،تمام کارهاشو انجام دادم والانم حکم توقیف اموال رو گرفتم که با مأمور رفتم و دستگاه رو در محل توقیف و به خود مدیرعامل که ما ازش شاکی بودیم تحویل داد، فرداش رفتم حکم خروج مال توقیفی رو گرفتم، اما وکیل شرکت دو مرتبه حکم عدم خروج مال توقیفی رو گرفت و ما نتونستیم مال رو خارج کنیم، الان باید چکار کنم، آیا وکیل میتونه مال توقیفی رو برام، حکم خروجشو بگیره، البته دستگاه تولید باندپزشکیه، و منقوله، ممون میشم پاسخ بدین

  1. پرونده شما در مرحله اجرای حکم هست و اموال توقیفی به مدیرعامل شرکت به عنوان امین اموال سپرده شده است و دلیل عدم اجازه جهت خروج اموال از شرکت مشخص نمیباشد. میبایست پرونده ی اجرایی شما مطالعه شود تا امکان جواب به پاسخ شما باشد.میتوانید با وکلای خبره و متخصص در زمینه اجرای احکام تماس بگیرید.موفق باشید

 7. سلام وقتتون بخیر ما یک پرونده درباره ابطال رای داور داریم دنبال یک وکیل خوب جهت مشاوره در کمترین زمان هستیم کی و معرفی میکنید؟

 8. سلام جهت طلاق توافقی برای کسی که در خارج از کشور هست و اموالی نداره جهت دادن مهریه عند السطتاعه باید چکار کند؟

 9. با سلام
  بنده از طریق سایت شما با آقای مجید شادمان آشنا شدم . ایشون وکیل بسیار با حوصله و دقیقی هستن ، موضوع پرونده من رو بررسی کردن و وکالت من رو به عهده گرفتن . از کار ایشون خیلی رضایت داشتم چون خیلی پیگیر بودن و کار پرونده من رو به نتیجه خوب رسوندن . با تشکر از سایت خوبتون .

 10. والا به نظر من بهترین وکیل مشهد خانم زهرا انصاری هستن. واقعا کارشون خوبه دفترشون هم تو چمران هست. واقعا دقت و پیدا کردن نکات ظریف که باعث برد پرونده بشه تخصصشون هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا