بهترین وکیل

بهترین وکیل مشهد را با لیست 10تایی بشناسید!!

4.7/5 - (14 امتیاز)

برای تعیین وکیل خوب در مشهد، برای اینکه دچار تردید نشوید حتما باید ویژگی‌های یک وکیل خوب را بدانید یعنی زمانی در انتخاب یک وکیل موفق خواهید بود که با ویژگی‌های بهترین وکیل آشنایی داشته باشید. در لغتنامه وکالت به معنی واگذاری است و در اصطلاح حقوقی، وکالت قراردادی است که براساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری وکیل خود می‌کند. یک وکیل خوب باید در کار خود صداقت داشته امین و امانت دار موکل خود بوده و دارای رفتار و برخورد عالی و خوب باشد. برای اینکه موکلی با خیال راحت و آسوده یک وکیل انتخاب و به موفقیت پرونده‌اش اطمینان داشته باشد باید وکیلی خبره در کار خود و دارای وجدان کاری و تعهد نسبت به موکل خود انتخاب کند. مشهد از جمله شهرهایی است که دارای بهترین وکلای عادل بوده و یافتن وکیل خوب کار تا حدودی سختی نیست.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر مشهد، انتخاب بهترین وکیل مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص مشهد باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر مشهد می‌پردازیم.

vakile-mashhad-1
علی ابراهیمی مهر – وکیل مشهد

1) علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، از سال 1393 کار وکالت خود را آغاز نموده و جز یکی از بهترین وکلای مشهد بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است.

تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سایقه حقوقی درخشانی بوده و شما مشهدی‌های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمائید.

برای اعطای وکالت به ابراهیمی‌‌مهر یکی از وکیل‌های خوب مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09151186862
 • تلفن دفتر: 05137602838
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


 

2) سیده‌عاطفه مجیدی‌طهران

سیده عاطفه مجیدی طهران، وکیل پایه یک‌ دادگستری و فوق‌لیسانس حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، از سال ۱۳۹۳ کار وکالت خود را در شهرهای تهران و مشهد آغاز نموده است. ایشان بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد (فرهنگ) با کسب رتبه ۲۲۹ کنکور سراسری کارشناسی سال ۱۳۸۵ در رشته حقوق در دانشگاه دولتی اصفهان مشغول به تحصیل شد و بلافاصله بعد از اتمام مقطع کارشناسی و پس از کسب رتبه ۲۹ کنکور سراسری کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۰، تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه داد. بعد از قبولی در آزمون وکالت کانون مرکز، با شرکت در آزمون اختبار جهت اخذ وکالت پایه یک دادگستری، موفق به کسب رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان یزد در سال ۱۳۹۵ گردید. مسلما خانم مجیدی با چنین رزومه تحصیلی و دانش حقوقی یکی از وکلای خبره و نمونه در مشهد می‌باشد.

حوزه فعالیت وکیل مجیدی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان مشهد قرار میدهد. برای حضور در دفتر سیده عاطفه مجیدی طهران وکیل خوب مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمداباد، بلوار ابوذرغفاری، نبش بلوار ابوذرغفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10
 • شماره تماس: 09153787748
 • شماره تماس: 09129331647
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 


3) سید‌مرتضی موسوی

سید مرتضی موسوی، کارشناس حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی که دارای سابقه کاری 12 ساله در حرفه وکالت بوده و به صورت تخصصی دعاوی کیفری و حقوقی را به بهترین شکل در مورد موکلین خود به پایان رسانده و جز بهترین وکلای مشهد می باشد. دادرسی عادلانه و رسیدن به هدف موفقیت در پرونده قبول شده توسط ایشان از مهم‌ترین خصوصیات کاری سیدمرتضی موسوی می‌باشد. دارای شماره پروانه 1248 از کانون وکلا می‌باشد. کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات از دعاوی تخصصی این وکیل می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد،بلوار محمدزاده (شفا سابق)، بین محمدزاده 6و8، پلاک 132
 • شماره تماس: 09157572181
  شماره تماس: ۰۹۱۵۳۰۴۵۴۷۷

 

4) توحید جلایری‌نیا

توحید جلایری‌نیا، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، متولد 1365 شهر آفتاب مشهد، کارشناس حقوق عمومی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، عضو رسمی مرکز وکلای استان خراسان رضوی، 12 سال سابقه امر حقوقی و دارای 5 سال سابقه وکالت در مسائل تخصصی، دعاوی کیفری و قراردها و دعاوی مرتبط با اسناد است. تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی کیفری بوده و در این مدت سابقه وکالت توانسته با پشتکار و صداقت در کار خویش مراجعین را به بهترین نحو راهنمایی و مسیر درست انتخاب را به آنها نشان دهد و چه بسیار موکلینی که با مشاوره و راهنمایی ایشان توانسته حقوق قانونی خود را دریافت نمایند به همین دلیل می‌توان وی را با صراحت کامل از وکلای یرتر در مشهد معرفی کرد. مدیرعامل موسسه فرشته عدالت خواه توحید از سال 1394، وکیل شرکت مدیریت تولید برق از سال 1394 تاکنون، وکیل و نماینده حقوقی شرکت سامان سیر رضوان از سال 1391 تا به امروز از سوابق وکالتی و مدیریتی جلایری‌نیا می‌باشد.

 • آدرس:خراسان‌رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد، صارمی52، چراغچی13،پلاک150،واحد3
 • شماره تماس: 09159249885

 

5)کیمیا وهاب‌زاده‌موسوی

کیمیا وهاب زاده موسوی، وکیل و مشاور حقوقی که در رشته حقوق دارای مدرک کارشناسی ارشد است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد به شماره 1992 بوده و متخصص در دعاوی بانکی، انعقاد قراردادها، دعاوی خانوادگی می‌باشد که به دلیل تخصص وی در زمینه خانوادگی می‌توان وی را به عنوان وکیل کارکشته در مشهد نام برد که تقریبا تمامی دعاوی موکوله به وی با نتیجه مثبت به پایان رسیده است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان سناباد، بین 21و23، ساختمان 257، طبقه 3، واحد 8

 

6) طاهره تکری

طاهره تکری، کارشناس حقوق قضایی، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی، قبول وکالت در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و از نظر ایشان یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد. خانم تکری بیش از 1000 پرونده در مورد دعاوی کیفری مثل کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و غیره و دعاوی خانوادگی مثل طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست طلاق از سوی مرد، دادخواست طلاق از سوی زن، نفقه، مهریه و غیره و دعاوی حقوقی مانند الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیره دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وی خارج می‌شوند به این دلیل می‌توان وی را از وکلای برتر مشهد عنوان کرد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان مدرس، مدرس 8، کوچه زرمهر، طبقه 4، واحد 402

 

7) عبدالحسن سنگینی

عبدالحسن سنگینی، وکیل پایه یک دادگستری،کارشناس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای مشهد به شماره 46208 که در سال 1396 صادر شده است. در زمینه وصول مطالبات، و املاک پرونده‌های موفق زیادی داشته است که براساس اخلاق پسنده و در شان یک وکیل با موکلین برخورد می‌کند.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد،خیابان امام خمینی، میدان ده دی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر مجتهدی

 

8)سیاوش هوشیار‌حسینی

سیاوش هوشیار حسینی، فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور مشهد، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد اسلامی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، صاحب امتیاز و مدیر مسئوول پایگاه خبری وکلا پرس، صاحب امتیاز و مدیر مسوول پایگاه خبری اختبار نیز می‌باشد. املاک(اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک و …) و سایر دعاوی پرونده داشته که به این دلیل می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای مشهد نام برد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد،بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، مجتمع سارسل، واحد 104

 

9)جواد برگی

جواد برگی، وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای خراسان و مشاور حقوقی که در اکثر ملکی، ثبت و اسناد رسمی، مطالبات، اعسار، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، حدود، غیره متخصص بوده و به دلیل آشنایی با قوانین و مسیرهای کوتاه رسیدن به نتیجه، زمان کمتری برای پرونده طی می‌کند.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد،بلوار مدرس، بین مدرس 1 و 3، ساختمان خاتم، پلاک 38، طبقه 3

 

10)سیدمحمودحسینی‌گرجی

سيد محمود حسيني گرجي، وکیل پایه یک قوه قضاییه و مشاور حقوقی که دارای مدرک کارشناسی حقوق ، دارای شماره پروانه 3964 از قوه قضایی خراسان رضوی می‌باشد. مشاوره و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و قراردادها و اسناد و غیره از تخصص‌های ایشان بوده و مشاوره تلفنی و اختصاصی پس ا ز پرداخت حق المشاوره امکان‌پذیر می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد،بلوار مدرس، نبش مدرس 4، ساختمان 14، طبقه پنجم، واحد 24

 

در انتخاب وکیل خوب نباید به سن و جنسیت وکیل توجه زیادی کرد چون بسیاری از وکیل‌های جوان هستند که در خصوص پرونده‌های بزرگ موفقیت‌های چشم‌گیری و تحسین برانگیزی داشته‌اند. اکثر وکلای برتر مشهد دارای مدرک کارشناسی حقوق هستند و مراحل دشوار کانون وکلای مشهد را طی کند تا به مرحله دریافت پروانه وکالت رسیده‌اند. سابقه کاری و حرفه وکیل مورد انتخاب خود را در زمینه پرونده مورد نظر تحقیق کنید تا بهترین و کار آمد‌ترین وکیل را در زمینه پرونده حقوقی‌تان انتخاب کنید.

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در مشهد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مشهد یاری کنیم.


 

17 دیدگاه

 1. سلام.معیار شما در قرار دادن اسامی وکلای فوق بع عنوان بهترین ها چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. باسلام خدمت شما کاربر گرامی
   معیار‌های سایت وکیل پایتخت جهت انتخاب و معرفی بهترین وکیل مشهد متعدد می‌باشد. عواملی مثل توان علمی و سواد حقوقی وکیل، تحصیلات وکیل مشهد، فن بیان قوی، قدرت لایحه نویسی وکیل، شهرت وکیل، موفقیت وکیل در محاکم دادگستری مشهد و پیروزی در پرونده‌های حقوقی و بسیاری عوامل دیگر همگی در انتخاب و گزینش وکلای سایت وکیل پایتخت موثر می‌باشند. ما در این مجموعه همه‌ی تلاش خود را به کار می‌بریم تا با معرفی اصلح‌ترین وکلا بتوانیم به کاربران گرامی کمک شایان نماییم.

   1. سلام. بابت تهیه این لیست از اسامی وکلای برتر مشهد به عنوان یک شهروند مشهدی از شما ممنونم. فقط احساس میکنم اسم برخی از وکیل های خوب مشهد را جا انداختید، شهر ما وکیل های خوب زیادی دارد. اگر نام آن هارو هم ذکر کنید ممنون میشیم.

   2. بسیار عالی. چقدر خوبه یه همچین انکانی پیش آوردید تا ما ساکنین شهر مشهد، به راحتی بتونیم وکیل های مشهد رو پیدا کنیم، رزومه و سوابق کاریشون رو بخونیم و شماره وکیل مشهد و آدرس دفترشون و پرونده هایی که قبول می کنن و همه رو یک جا بدست بیاریم.

 2. سلام. من واقعا از سایت شما ممنونم. بنده دنبال وکیل مشهد بودم که این مقاله رو دیدم و به وکیل آقای ابراهیمی مهر زنگ زدم و وکالت بهشون دادم و مشکل حقوقی ما رو حل کردند. خواستم اینجا هم ازشون تشکر کنم و هم به کسایی که به دنبال وکیل خوب مشهد هستند، معرفی کنم.

  1. از اینکه سایت وکیل پایتخت در انتخاب وکیل مشهد برای شما موثر بود، خرسندیم.

   1. سلام من و همسرم هم برای انجام کار حقوقی مون خدمت آقای ابراهیمی مهر رسیدیم و بهشون وکالت دادیم. از سایت شما هم برای معرفی وکیل های مشهد ممنون هستیم. فقط یه سوال ازتون داشتیم اینکه آیا این ها 10 وکیل برتر مشهد هستن یا به جز این وکلا، وکیل های خوب مشهد دیگه ای هم داریم؟

    1. دوست گرامی لیست تهیه شده گزیده ای از 10 وکیل برتر مشهد می‌باشد و مسلما وکلای دیگری هم شایسته قرار گرفتن در این لیست هستند ولی چون سبک سایت وکیل پایتخت نوشتن لیست‌های 10تایی می‌باشد، به همین خاطر امکان درج همه وکیل های خوب مشهد نیست. هرزگاهی امکان تغییر این لیست نیز بوده تا وکیل های برتر دیگر هم در این صفحه وکیل مشهد معرفی شوند. در هر حال تمامی وکلای این سایت جز کارکشته ترین وکلا هستند.

 3. آیا این لیست از وکیل های مشهد، پرونده های شهرستان های مشهد مثل نیشابور و سبزوار و ترتب حیدریه هم انجام میدهند؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. اکثر وکیل های معرفی شده در سایت وکیل پایتخت؛ پرونده های حقوقی، کیفری، و خانواده در شهر مشهد را انجام می‌دهند. مگر اینکه خود وکیل محترم مشهد تمایل به حضور در دادگاه های دیگر شهرهای استان خراسان رضوی را نیز داشته باشد که شما می‌توانید برای اطلاع از اینموارد با شماره تلفن هر یک از وکلا تماس گرفته و در مورد جزییات به صورت خصوصی صحبت نمایید.

 4. اکثر وکیل های معرفی شده در سایت وکیل پایتخت؛ پرونده های حقوقی، کیفری، و خانواده در کلیه شهرهای مشهد(خراسان رضوی) را انجام می‌دهند. شما می‌توانید برای اطلاع از تخصص وکالت، وکلای مشهد معرفی شده، با شماره های مخصوص هر وکیل تماس بگیرید

 5. بنده ساکن کشور نروژ و مالک یک دستگاه آپارتمان در منطقه ی کوهسنگی مشهد هستم. آپارتمان را 3 سال پیش از طریق یکی از اقوام اجاره دادم اما مستاجر بعد از تمدید قرارداد دوم هیچ اجاره ای تاکنون پرداخت نکردند و مدت تقریبی 1 سال از مدت قراردادشان گذشته و علی الرغم تماس های مکرر بنده، الان ملک را تخلیه هم نمیکنند.میخواستم بدونم برای وکالت دادن به وکلای شما باید بیام ایران یا از راه دور هم میتونم وکالت بدم؟باتشکر و سپاس

  1. دوست گرامی شما می‌توانید با مراجعه به سایت میخک (سامانه خدمات یکپارچه کنسولی) و ثبت نام در آن به بخش اعطای وکالتنامه مراجعه کنید و بعد از هماهنگی با یکی از وکلای سایت به ایشان وکالت دهید تا کارهای حقوقی شما را در ایران انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با وکلای سایت تماس بگیرید. موفق باشید

 6. بنده یه حکم از اداره کارداشتم،تمام کارهاشو انجام دادم والانم حکم توقیف اموال رو گرفتم که با مأمور رفتم و دستگاه رو در محل توقیف و به خود مدیرعامل که ما ازش شاکی بودیم تحویل داد، فرداش رفتم حکم خروج مال توقیفی رو گرفتم، اما وکیل شرکت دو مرتبه حکم عدم خروج مال توقیفی رو گرفت و ما نتونستیم مال رو خارج کنیم، الان باید چکار کنم، آیا وکیل میتونه مال توقیفی رو برام، حکم خروجشو بگیره، البته دستگاه تولید باندپزشکیه، و منقوله، ممون میشم پاسخ بدین

  1. پرونده شما در مرحله اجرای حکم هست و اموال توقیفی به مدیرعامل شرکت به عنوان امین اموال سپرده شده است و دلیل عدم اجازه جهت خروج اموال از شرکت مشخص نمیباشد. میبایست پرونده ی اجرایی شما مطالعه شود تا امکان جواب به پاسخ شما باشد.میتوانید با وکلای خبره و متخصص در زمینه اجرای احکام تماس بگیرید.موفق باشید

 7. سلام وقتتون بخیر ما یک پرونده درباره ابطال رای داور داریم دنبال یک وکیل خوب جهت مشاوره در کمترین زمان هستیم کی و معرفی میکنید؟

 8. سلام جهت طلاق توافقی برای کسی که در خارج از کشور هست و اموالی نداره جهت دادن مهریه عند السطتاعه باید چکار کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا