بهترین وکیلمقالات

بهترین وکیل مشهد را با لیست 10 تایی بشناسید!!

برای تعیین وکیل خوب در مشهد، برای اینکه دچار تردید نشوید حتما باید ویژگی‌های یک وکیل خوب را بدانید یعنی زمانی در انتخاب یک وکیل موفق خواهید بود که با ویژگی‌های بهترین وکیل آشنایی داشته باشید. در لغتنامه وکالت به معنی واگذاری است و در اصطلاح حقوقی، وکالت قراردادی است که براساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری وکیل خود می‌کند. یک وکیل خوب باید در کار خود صداقت داشته امین و امانت دار موکل خود بوده و دارای رفتار و برخورد عالی و خوب باشد. برای اینکه موکلی با خیال راحت و آسوده یک وکیل انتخاب و به موفقیت پرونده‌اش اطمینان داشته باشد باید وکیلی خبره در کار خود و دارای وجدان کاری و تعهد نسبت به موکل خود انتخاب کند. مشهد از جمله شهرهایی است که دارای بهترین وکلای عادل بوده و یافتن وکیل خوب کار تا حدودی سختی نیست. در انتخاب وکیل خوب نباید به سن و جنسیت وکیل توجه زیادی کرد چون بسیاری از وکیل‌های جوان هستند که در خصوص پرونده‌های بزرگ موفقیت‌های چشم‌گیری و تحسین برانگیزی داشته‌اند. اکثر وکلای برتر مشهد دارای مدرک کارشناسی حقوق هستند و مراحل دشوار کانون وکلای مشهد را طی کند تا به مرحله دریافت پروانه وکالت رسیده‌اند. سابقه کاری و حرفه وکیل مورد انتخاب خود را در زمینه پرونده مورد نظر تحقیق کنید تا بهترین و کار آمد‌ترین وکیل را در زمینه پرونده حقوقی‌تان انتخاب کنید.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر مشهد، انتخاب بهترین وکیل مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص مشهد باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر مشهد می‌پردازیم.

 

1) علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، از سال 1393 کار وکالت خود را آغاز نموده و جز یکی از بهترین وکلای مشهد بحساب می‌آید. ایشان در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی است. علی ابراهیمی‌مهر با استفاده از دانش و تجربه کسب کرده در مدت وکالت خود توانسته نتیجه مثبتی برای پرونده های موکول شده به ایشان، گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین موفقیت‌های زیادی کسب کند. شما عزیزان مشهدی برای اهدای وکالت به ابراهیمی‌‌مهر می‌توانید با شماره‌های تماس زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5
 • تلفن همراه وکیل: 09151186862
 • تلفن دفتر: 05137602838

 

2) غلامرضا بابوریان

غلامرضا بابوریان، کارشناس حقوق قضایی از دانشگاه آزاد مشهد و بازرس کانون وکلای خراسان رضوی بوده و دارای 15 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف و مشاور حقوقی است. 90درصد پرونده های سپرده شده به ایشان با موفقیت به پایان رسیده است. دارای شماره پروانه وکالت 187/3017/م/پ از کانون وکلای مشهد که از سال 1386 کار خود در زمینه وکالت آغاز کرده است. غلامرضا بابوریان در دعاوی اموال منقول مانند خودرو، ماشین آلات و اشیا گرانبها و دعاوی خانوادگی و وکیل طلاق توافقی و هویت قانونی شامل دعاوی ارث و وراثت، دعاوی ثبت احوال، سرپرست دارای موفقیت‌های چشم‌گیری است. علاوه براین وی بعد از اخذ وکالت از موکل، با تشکیل جلسات مشاوره در دفتر وکالت خویش اختلافات زیادی را حل و فصل نموده است. همین خصلت بابوریان ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار می‌دهد.

 • آدرس: مشهد، نبش امامت، طبقه دوم
 • تلفن همراه وکیل: 09155135967
 • تلفن دفتر: 05136072293

 

3) فرهاد حسینی مقدم

فرهاد حسینی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و عضو رسمی کانون وکلای خراسان رضوی، دارای 8 سال سابقه وکالت موفق در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی مانند طلاق توافقی، نفقه، مهریه، ارث و وراثت و … و دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، فروش مال غیر، رابطه غیر مشروع و … و دعاوی حقوقی مانند تقسیم مال مشترک، سفته، مطالبه وجه چک و … می‌باشد. وی بخاطر تعهد در کار و داشتن اخلاق حرفه‌ای یکی از بهترین وکیل های مشهد می‌باشد. بنا به گفته فرهاد حسینی مقدم: “وکالت همانند پزشکی تعهد به وسیله است نه نتیجه “. وکیل از حداکثر توان علمی و فنی خود برای به نتیجه رساندن پرونده موکل استفاده می‌کند ولی در نهایت تصمیم نهایی را مرجع قضایی اتخاذ می‌نماید که دفاع خوب یک وکیل می‌تواند بسیار موثر در نتیجه پرونده باشد.

 • آدرس: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21 مجتمع خاتم، طبقه 1، واحد1
 • تلفن دفتر: 09155003417
 • تلفن دفتر: 05136020253

 

4) محمد سیدنژاد

محمد سیدنژاد، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و عضو اصلی کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، متخصص در امور کیفری و حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران می‌باشد. ایشان دارای 19 سال سابقه وکالت درخشان با پرونده‌های موفق در زمینه کیفری و حقوقی، طلاق غیابی می‌باشد. از سال 1372 تا 1382 به شغل‌های قاضی تحقیق، قاضی ناظر زندان، دادرس دادگاه و ریاست دادگاه منتسب شده و از سال 1382 در حیطه کاری وکالت مشغول است. محمد سیدنژاد در دعاوی اداری، امور ثبتی، قراردادها، دعاوی خانواده، امور دادرسی و غیره سررشته و مهارت دارد.

 •  آدرس: مشهد، حاشیه بلوار ساجدی، بین ساجدی4 و 6، ساختمان نگین، واحد 5
 • تلفن دفتر: 05137635756

 

5) رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد می‌باشد. ایشان دارای پرونده‌های زیادی در مورد دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و … و دعاوی خانواده مثل ثبت طلاق و ازدواج، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه و … و دعاوی حقوقی از قبیل الزام به انجام تعهد، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیر می‌باشد. وی آماده ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و حضوری بوده و از نظر ایشان یک وکیل خوب باید دارای مهارت عالی در سخنوری و نوشتن متن دفاعیه و خواندن آن در دادگاه، دقت بالا و توجه زیاد به جزییات پرونده، دارای اعتماد به نفس زیاد به منظور دفاع کامل از موکل در دادگاه باشد.

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی یک، پلاک 17، طبقه 2، واحد 5
 • شماره همراه: 09153104004
 • تلفن دفتر: 05137600011

 

6) هاشم اندرزیان

هاشم اندرزیان، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان و وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی که دارای سابقه کاری 6 ساله در حرفه وکالت بوده و به صورت تخصصی دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی را به بهترین شکل در مورد موکلین خود به پایان رسانده و جز بهترین وکیل طلاق توافقی مشهد نیز می باشد. دادرسی عادلانه و رسیدن به هدف موفقیت در پرونده قبول شده توسط ایشان از مهم‌ترین خصوصیات کاری هاشم اندرزیان می‌باشد. دارای شماره پروانه 1964 از کانون وکلا می‌باشد. هاشم اندرزیان وکیل بانک اقتصاد و شرکت نوین سرام کویر، رتبه 114 آزمون سراسری کارشناسی ارشد و رتبه 14 در آزمون ورودی وکالت سال 1392است.

 • آدرس: مشهد، چهارراه فرامرز عباسی، نرسیده به فرامرز یک، مجتمع بهارستان، طبقه دوم، واحد 202
 • تلفن همراه وکیل: 09152055986

 

7) حسن ترابی

حسن ترابی شاندیز، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای شماره پروانه 5050 از کانون وکلا می‌باشد. در دعاوی خانوادگی و هویت قانونی شامل وکیل خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول و غیره داراری پرونده‌های موفقی می‌باشد.

سوابق کاری حسن ترابی :

 1. سه سال سرپرست مدیریت قضایی سپاه در آموزشگاه نظامی امام رضا مشهد از سال ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۲
 2. سه سال سرپرست مدیریت حقوقی سپاه در آموزشگاه نظامی امام رضا مشهد از سال ۱۳۸۲ الی ۱۳۸۵
 3. تدریس حقوق در آموزشگاه نظامی امام رضا مشهد از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳
 4. تنظیم و تدوین روش جاری مدیریت قضایی نیروهای مسلح
 5. نگارش مقالات متعدد حقوقی
 • آدرس:مشهد، بلوار معلم، بین معلم 43 و 45، پلاک 643، طبقه سوم
 • شماره همراه وکیل: 09155134878
 • شماره دفتر وکیل: 05132234179

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در مشهد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مشهد یاری کنیم.


 

1 دیدگاه

 1. سلام.معیار شما در قرار دادن اسامی وکلای فوق بع عنوان بهترین ها چیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا