بهترین وکیل

بهترین وکیل اهواز را با لیست 10تایی بشناسید!!

4.4/5 - (7 امتیاز)

بهترین وکیل در اهواز، به شخص اطلاق می‌شود که پرونده‌های متعددی را در زمینه  تمامی دعاوی تجربه و اکثر آن‌ها، با نتیجه مطلوب ومثبت و رضایت موکل به پایان رسانده است، این سابقه و تجربه ملاک مناسبی برای اعطای نام وکیل خوب به یک شخص می‌باشد. مهمترین شاخص یک وکیل خوب در اهواز این است که با آگاهی به کلیه قوانین جاریه کشور بتواند متبحرانه و حرفه‌ای وبا پشتکار وکالت کند. با توجه به طیاد شدن وکلای دادگستری در شهر اهواز و متفاوت بودن معیارهای مردم برای گزینش یک  وکیل خوب، انتخاب یک وکیل در این شهرکار بسیار سخت و پیچیده‌ای است. از مهم‌ترین دغدغه‌های فکری افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی پیدا کردن یک وکیل کارکشته و حرفه‌ای و آشنا به قوانین حقوقی است. موفقیت شانسی نیست بخصوص در وکالت که جزء به جزء و مرحله به مرحله مهم و سرنوشت‌ساز است. هدف اصلی وکیل دراهوازموفقیت در پرونده موکل و به نفع موکل است، این موفقیت‌ها در پرونده، گزینه مناسبی برای پیدا کردن یک وکیل کاربلد و موفق می‌باشد.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر اهواز، انتخاب بهترین وکیل اهواز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اهواز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر اهواز می‌پردازیم.

 

1) سید احمد نورالدینی

سید احمد نورالدینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو اصلی کانون وکلای خوزستان، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، قبولی در سه دوره آزمون قضاوت،مشاور حقوقی شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا، سابقه مشاوره حقوقی در شرکت های قرارگاه خاتم، مدیریت عامل شرکت پیشگامان تجارت صلاح، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره پروانه 1917 می‌باشد. وی دارای خدمات وکالتی مانند اخذ پرونده، مشاوره حضوری، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره غیر حضوری می‌باشد. در زمینه انواع دعاوی مانند اعسار، خانواده، دعاوی انتخاباتی، دعاوی اب، دعاوی پزشکی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی، دعاوی نیروهای مسلح، محیط زیست، مطالبه خسارت، اجراییات، حدود و غیره تخصص داشته و در زمره بهترین وکلای اهواز است.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس
 • تلفن همراه: 09166737760


2) نسیم گچ‌کار

نسیم گچ کار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای شماره پروانه ۲۲۷۳ و فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد.

خانم گچ کار به عنوان یک وکیل حرفه‌ایی، دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده بوده، همچنین ایشان در پرونده‌های جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ایی، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ارث، اعسار، اسناد رسمی و تجاری از متخصصین می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین کسب کند.

برای اعطای وکالت به خانم گچ کار، یکی از بهترین وکیل‌های اهواز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز
 • تلفن همراه: 09166202329
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


 

3) مژگان خدرلی

مژگان خدرلی، وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه ‌قضاییه و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری سابقه وکالت از سال ۱۳۸۸ تا کنون و کارمند دادگستری مرکزی شهرستان اهواز، وکیل‌ بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید و موسسات و وکیل و مشاور حقوقی شهرداری اهواز بوده و موفقیت در بیش از صدها پرونده حقوقی خانوادگی و شرکت‌ها و دعاوی جزایی و غیره که به وی موکول شده است. به خدمات وکالتی خانم خدرلی مانند قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هماهنگی قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)،  بین اردیبهشت و جاده ساحلی، جنب دادگستری، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقع سوم
 • شماره تماس: 09169828703

 

4) اسماعیل شامیری

اسماعیل شامیری، 11 سال سابقه درخشان وکالت داشته و در این مدت زمان پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و توانسته خود را جز بهترین وکلای اهواز قرار دهد. از خدمات وکالتی وی می‌توان قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی اشاره و از جمله تخصص های ایشان در زمینه وکالت خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، اسناد رسمی و تجاری می‌توان اشاره کرد. آقی شامیری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و دارای پزوانه وکالت به شماره 21475 است.

 • آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان سقراط شرقی، مجتمع پارس، طبقه دوم، واحد۵
 • شماره تماس: 09169001713

 

5) مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری اهواز و مشاور حقوقی، دارای ۱۰ سال سابقه مستمر در امر وکالت، کارشناس ارشد حقوق جزا وجرم شناسی و 8 سال سابقه خدمت در قوه قضائیه، با برخورد عالی و رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و فن بیان و نفوذ کلام و اشنایی با قانون توانسته از بهترین‌های اهواز باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای خوزستان به شماره پروانه 1760  می‌باشد. اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی و غیره از جمله تخصص های وی است.

 • آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8
 • شماره تماس: 09166001809

 

6) هادی یزدانی فر

هادی یزدانی فر، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری اهواز، وکالت انواع دعاوی کیفری، حقوقی و بيمه، وکیل متخصص  فعال در زمینه انواع دعاوی که دارای پروانه به شماره 1786 می‌باشد. رتبه 7 آزمون وکالت سال 1393 و رتبه یک آزمون پایه یک در سال 1395، خدمات وکالتی وی شامل اخذ پرونده، مشاوره حضوری، قراددادها می‌توان اشاره کرد. کارشناس حقوق از دانشگاه شهید چمران اهواز، عضو کانون وکلای خوزستان، مراجعه حضوری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۱ می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، فلکه دوم کیانپارس، نبش پهلوان غربی، پلاک 82، طبقه اول
 • شماره تماس: 09169892501

 

7) علی تقی زاده

علی تقی زاده، یکی از بهترین وکلای اهواز می‌باشد که توانسته با پشتکار و آشنایی کامل با قوانین و آیین نامه‌های قانونی و راهنمایی مراجعه کنندگان به نحواحسن، خود را در زمره بهترین وکلای اهواز قرار دهد. در زمینه دعاوی اعسار، بیمه، خانواده، داوری، مالیات تخصص داشته  است. از تخصص های علی تقی زاده می‌توان به وکالت در حوزه طلاق، امور ثبتی، اسناد رسمی و تجاری، ملکی، مطالبه وجه، قصاص و غیره اشاره کرد. تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، كارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید چمران اهواز، دارای شماره پروانه 1644 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1395 صادر شده، می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی، ساختمان رامین، طبقه دوم، واحد 8

 

8) مریم گودرزی

مریم گودرزی، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای ۱۴ سال تجربه و سابقه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در زمینه‌های مختلف، قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده، ارائه راهکارهای قانونی بصورت مشاوره حضوری و تلفنی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 18148 از مرکز وکلای قوه قضاییه که در سال 1392 صادر شده است، می‌باشد. خانم گودرزی با اخلاق پسندیده و پشتکار فراوان در حیطه شغلی خویش توانسته جایگاه برتری در حوزه وکالت کسب و خویش را بین بهترین وکلای اهواز جای دهد.

 • آدرس: اهواز، خیابان ۲۴ متری بین شریف زاده و مصطفی، مجتمع سدن، طبقه ۲، واحد ۲۳
 • شماره تماس وکیل:09163078571

 

9) فرزاد کرمی کلمتی

فرزاد کرمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، وکیل متخصص با 13 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان‌ها، خانواده(وکیل طلاق توافقی)، شهرداری، دارای پروانه وکالت به شماره 2008 از مرکز وکلای دادگستری می‌باشد. دکترای حقوق خصوصی، رتبه یک وکالت و مولف کتاب داوری اجباری در حقوق ایران، رتبه 1 وکالت و نفر اول کارشناسی ارشد، مولف کتاب داوری اجباری در حقوق ایران و ده ها مقاله علمی پزوهشی از سوابق تحصیلی وی می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس.نبش پهلوان غربی، پلاک 82، طبقه 1

 

10) دنا شهرکانی علیزاده

دنا شهرکانی علیزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی شهر اهواز، 6 سال سابقه وکالت درخشان در زمینه دعاوی خانوادگی، وکیل ملکی، کیفری و حقوقی داشته و از جمله تخصص‌های وی می‌توان ارث و وصیت، اعسار، امور ثبتی،امور حسبی و ثبت احوال، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری اشاره کرد. دارای شماره پروانه 26166 از کانون وکلای دادگستری اهواز که در سال 1394 صاده شده، می‌باشد. خانم علیزاده به مدت 2 سال وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد و وکیل آوای همراه هوشمند بوده، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق ارتباطات و مسلط به زبان انگلیسی است.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، پلاک 82، واحد 4


چند ویژگی مهم که در انتخاب وکیل اهواز باید مورد توجه شما قرار بگیرد، عبارتند از:

 • امانت داری
 • داشتن تعهد اخلاقی
 • به بیراهه نبردن موکل
 • ساده سازی مسائل
 • با تجربه و کاربلد بودن وکیل در انجام امور قانونی
 • منصف بودن در دریافت حق الوکاله
 • داشتن پرونده‌های موفق

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اهواز – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل اهواز یاری کنیم.

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا