بهترین وکیلدعاوی حقوقی

✔️10 تا از بهترین وکیل اهواز⚖️+☎️شماره وکیل اهواز✔️

4.5/5 - (667 امتیاز)

بهترین وکیل در اهواز، به شخص اطلاق می‌شود که پرونده‌های متعددی را در زمینه  تمامی دعاوی تجربه و اکثر آن‌ها، با نتیجه مطلوب ومثبت و رضایت موکل به پایان رسانده است، این سابقه و تجربه ملاک مناسبی برای اعطای نام وکیل حقوقی به یک شخص می‌باشد. مهمترین شاخص یک وکیل خوب در اهواز این است که با آگاهی به کلیه قوانین جاریه کشور بتواند متبحرانه و حرفه‌ای وبا پشتکار وکالت کند. با توجه به طیاد شدن وکلای دادگستری در شهر اهواز و متفاوت بودن معیارهای مردم برای گزینش یک  وکیل خوب، انتخاب یک وکیل در این شهرکار بسیار سخت و پیچیده‌ای است. از مهم‌ترین دغدغه‌های فکری افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی پیدا کردن یک وکیل کارکشته و حرفه‌ای و آشنا به قوانین حقوقی است. موفقیت شانسی نیست به‌خصوص در وکالت که جزء به جزء و مرحله به مرحله مهم و سرنوشت‌ساز است. هدف اصلی وکیل دراهوازموفقیت در پرونده موکل و به نفع موکل است، این موفقیت‌ها در پرونده، گزینه مناسبی برای پیدا کردن یک وکیل کاربلد و موفق می‌باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️ بهترین وکیل اهواز را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر اهواز، انتخاب بهترین وکیل اهواز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اهواز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر اهواز می‌پردازیم.

1) علی تقی‌زاده

علی تقی‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه وکالت جز وکلای متخصص و خبره در اهواز می باشد. ایشان دارای خصوصیاتی مثل راز دار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن و همین خصوصیات بارز باعث شده آقای تقی‌زاده در بین وکلای برتر اهواز جای بگیرد.

وکیل تقی زاده، به عنوان یک وکیل متبحر اهواز، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در اهواز و …) دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …) و همچنین دعاوی مرتبط با امور ثبتی می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علی تقی‌زاده، وکیل متبحر اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان ١٩غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد ٨
 • شماره تماس وکیل: 09161180073
 • جهت حضور در دفتر، هماهنگی و رزرو وقت الزامیست.

 

2) نسیم گچ‌کار

نسیم گچ کار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای شماره پروانه ۲۲۷۳ و فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد.ایشان با استفاده از دانش و مهارت، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین کسب کند.

خانم گچ کار به عنوان یک وکیل حرفه‌ایی، دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی (مطالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت،…)، کیفری(مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم،جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال و…) و خانواده(طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوج، انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، دعاوی ملکی( الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و…) متخصص می‌باشند.

برای اعطای وکالت به نسیم گچ کار، بهترین وکیل‌ اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز
 • تلفن همراه: 09166202329
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

سیدایمان موسوی - وکیل اهواز
سیدایمان موسوی – وکیل اهواز

3) سیدایمان موسوی

دکتر سیدایمان موسوی، وکیل پایه یک دادگستری اهواز و مدرس دانشگاه، با بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت موفق و حرفه ای توانسته است بیش از 96 درصد پروندههای وکالت خود را با موفقیت به پایان رساند. ایشان در طول این 13 سال، بیش از 500 پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف اعم از ملکی، کیفری، حقوقی و .. را به نتیجه مطلوب رسانده است. از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره‌مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده موکل و  ارائه راهکار، با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی‌ست.

از دیگر شیوه‌های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است، به‌طور مثال در دعاوی پیچیده اراضی، منابع طبیعی و تصادفات و … بهره‌مندی از نظرات کارشناسان متبحر و باتجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی است. ایشان به گونه‌ای به شما مشاوره می‌دهدکه بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

برای اعطای وکالت به دکتر موسوی، وکیل حرفه‌ای اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی، نبش پودات،مجتمع صدرا، طبقه4، واحد8
 • تلفن همراه: 09163138751
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

4) مریم گودرزی

مریم گودرزی، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای ۱7 سال تجربه و سابقه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در زمینه‌های مختلف، قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده، ارائه راهکارهای قانونی به‌صورت مشاوره حضوری و تلفنی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 18148 از مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. خانم گودرزی با اخلاق پسندیده و پشتکار فراوان در حیطه شغلی خویش توانسته جایگاه برتری در حوزه وکالت کسب و خود را بین بهترین وکلای اهواز جای دهد.

برای اعطای وکالت به مریم گودرزی،وکیل باتجربه اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه4، واحد ۱۵

زهرا عسگری - وکیل اهواز
زهرا عسگری – وکیل اهواز

5) زهرا عسگری

زهرا عسگری، وکیل پایه یک دادگستری اهواز، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، دارای مدرک لیسانس رشته حقوق از دانشگاه شهیدچمران اهواز بوده و در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. وی پس از اتمام دوره کارشناسی و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت به شماره 2480 از سوی کانون وکلای دادگستری شده اند.

وکیل عسگری با تلاش مستمر و پشتکار توانسته‌اند پرونده‌های موکلین خویش را که در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، جهیزیه، نفقه، ازدواج مجدد، درخواست طلاق از سوی زوج، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)، دعاوی حقوقی من الجمله(مطالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی، اختلاف ناشی از پیمان‌ها و…)، دعاوی کیفری همانند(مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم،جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان،…) می‌باشد به نتیجه مثبت و ارزنده‌ای به پایان برساند و که این نتیجه مثبت باعث شده وی در زمره برترین وکلای اهواز جای بگیرند.

برای اعطای وکالت به وکیل زهرا عسگری، وکیل اهواز متبحر، می‌توانید با شماره‌ زیر در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان منصفی، جنب بانک مسکن، جنب پمپ بنزین، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09166368709
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

6) شهره خدرلی

شهره خدرلی،وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین و جوان‌ترین وکلای اهواز می‌باشد که توانسته با پشتکار و آشنایی کامل با قوانین و آیین نامه‌های قانونی و راهنمایی مراجعه کنندگان به نحواحسن، خود را در زمره بهترین وکلای اهواز قرار دهد. در زمینه دعاوی اعسار، بیمه، خانواده، داوری، ملکی و مالیات تخصص دارد. از تخصص های خانم خدرلی می‌توان به وکالت در حوزه طلاق و طلاق توافقی اشاره کرد. دارای شماره پروانه 1473می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، نادری، نبش خوانساری، جنب بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه 3
 • شماره وکیل:09167904651

 

7) بهاره رستم‌زاده

بهاره رستم‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دکتری حقوق خصوصی، متخصص در زمینه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، اسناد رسمی، ملکی، قراردادها، کیفری و وصول مطالبات می‌باشد. با توجه به سابقه کم در زمینه وکالت، ایشان توانسته با پشتکار و صداقت در کار خویش و رازدار بودن نسبت به پرونده‌های موکوله، خویش را در بین بهترین وکلای اهواز جای دهد. دارای شماره پروانه 2898 می‌باشد که  از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1399 صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی
 • شماره وکیل: 09161131636

 

8) مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری اهواز و مشاور حقوقی، دارای ۱۰ سال سابقه مستمر در امر وکالت، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 8 سال سابقه خدمت در قوه قضائیه، با برخورد عالی و رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی با قانون توانسته از بهترین‌های اهواز باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای خوزستان به شماره پروانه 1760  می‌باشد. اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی و غیره از جمله تخصص های وی است.

 • آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8
 • شماره وکیل:09166001809

 

9) مژگان خدری

مژگان خدری، وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه ‌قضاییه و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری سابقه وکالت از سال ۱۳۸۸ تا کنون و کارمند دادگستری مرکزی شهرستان اهواز، وکیل‌ بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید و موسسات و وکیل و مشاور حقوقی شهرداری اهواز بوده و موفقیت در بیش از صدها پرونده حقوقی خانوادگی و شرکت‌ها و دعاوی جزایی و غیره که به وی موکول شده است. به خدمات وکالتی خانم خدری مانند قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هماهنگی قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه3

10) محمد عنایتی

محمد عنایتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای شماره پروانه 1428 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. از نظر ایشان هر وکیل پایه یک دادگستری بر اساس خواسته‌های موکل خود و شرایطی که پرونده وی دارا می‌باشد، اختیاراتی دارد که این اختیارات از سوی موکل برای او مشخص می شود، داشتن چنین نظری باعث شده که آقای عنایتی در بین وکلای برتراهواز جای بگیرد و هم چنین می‌توان وی را به عنوان وکیل خانواده، وکیل ملکی نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 5 شرقی، روبروی اداره کل شیلات، پلاک 68، طبقه اول، واحد 2
 • شماره تماس وکیل: 09161136166


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اهواز – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل اهواز یاری کنیم.

5 دیدگاه

 1. سلام. خواهر من حدود 6ماه پیش با ماشینش تصادف کرد و ما تمام خسارت ماشین طرف مقابل رو هم پرداخت کردیم و تمام شد. حالا بعد از 6 ماه طرف مقابل دوباره از ما شکایت کرده و ادعای دریافت خسارت افت ماشین دارد. آیا می تواند از ما خسارت درخواست کند؟ چرا همان موقع دنبال خسارت افت ماشین نبود؟ در حالی که ما آنموقع کارشناسی کردیم و همچین چیزی رو کارشناس مشخص نکرد که آیا ماشین ایشان افت کرده یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام در آب و فاضلاب مبلغ۵۰۰ میلیون هزینه شده توسط واحدهای مختلف که فاکتورهای خرید هم تحویل امور مالی شده است ولی بعد از تفحص نماینده دادستان،میگویند فاکتور ها شبهه دارند و در مدت کوتاهی جمع آوری شده اند، و بنده هم که نیروی شرکتی هستم بنابر دستور مدیر اداره به عنوان کارپرداز معرفی شدم در صورتیکه مسئولیت دیگری هم بر عهده داشتم وکارت عابر بانکم را به درخواست مدیر در اختیار شخص دیگری که بازنشست ودعوت به کار مجدد بود و سابق هم کارپرداز و آشنا به بازار بود قرار دادم،که خو ایشان هم به بازرس گفتند که کننده کار کارپردازی بوده اند و بنده فقط کارتم در اختیار ایشان بوده،و اکنون بنده گیر هستم و با قرار۱۸۰۰۰۰۰۰۰۰تومان دنبال یه وکیل توانمند در حوضه مالی و حسابداری اداری میگردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 3. سلام زمین را حدود سال ۱۳۴۴ عمو پدرم به پدرم داده پدر بنده این زمین رو خاک ریزی و دور آن را سنگ خشکه میچیند که صاحب این زمین مشخص باشد و کسی آن را تصرف نکند و مادر و فامیل نزدیک با اجازه او برای کشت دیم گندم و جو اقدام میکردن و همه آبادی میدانند که این زمین متعلق به پدر من است .سال ۹۷ برای ساختن او اقدام کردیم که چند نفری بعد این همه سال و سر لج و لجبازی مزاحمت ایجاد کردن که کار ما به دادگاه کشیده شد .و بعد از دو و سه مرحله که دادگاه به ما رای داد .طرف های مقابل کردن و رسید به کارشناس دادگاه که با داشتن سند کلی آن ها به آن ها رای داد .اگه راهی هست کمک کنید .

 4. سلام وقت بخیر ، ما سه فرزند هستیم یک پسر و دو دختر ، خواهر بزرگ من مادر مریض مارو برده ازش وکالت گرفته خونشو به نام خودش کرده پدر من هم ۲ سال پیش فوت کرده و انحصار وراثت پدر هم انجام ندادیم ، مادرم بعد از این که خواهرم اونو برد امضا کرد تو ثبت چند روز بعدش فوت میکنه خواهرم در زمانی به نام خودش زده این خونه رو که مادرم در خانه داشته جون میداد ، و دید دیگر مادر ما زنده نمیمونه رفت با اون شرایط مارو تنها گذاشت و به نام زد خونه رو ، مادر من ۹ سال بیماری شدید سرطان داشته تمام نامه های پزشکی و تا اخرین لحظه پرستار از بیمارستان بالای سر ایشون میومد و مصرف داروهای سنگین داشته ، و خواهرم نیومد که نیومد تا مادر رو بردیم به شهر زادگاهش ، و قبل از بیماری هم از مادر و خواهر کوچیکترم هم وکالت گرفته بود که سهم اونا هم از خونه پدری بگیره ازشون که با فوت مادر باطل شد و خواهر کوچیکم هم رفت باطل کرد ، در زمانی که ما همه بالای سر مادر بودیم مادرم داشت جون میداد این رفته سند به نام زده و همون موقع هم تمام کارتها و مدارک مادرمو برداشته برده ، بالای ده تا شاهد هست برای همه صحبتهای من و دوربین های ساختمان و.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا