بهترین وکیل

بهترین وکیل اهواز را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1401】

4.1/5 - (20 امتیاز)

بهترین وکیل در اهواز، به شخص اطلاق می‌شود که پرونده‌های متعددی را در زمینه  تمامی دعاوی تجربه و اکثر آن‌ها، با نتیجه مطلوب ومثبت و رضایت موکل به پایان رسانده است، این سابقه و تجربه ملاک مناسبی برای اعطای نام وکیل خوب به یک شخص می‌باشد. مهمترین شاخص یک وکیل خوب در اهواز این است که با آگاهی به کلیه قوانین جاریه کشور بتواند متبحرانه و حرفه‌ای وبا پشتکار وکالت کند. با توجه به طیاد شدن وکلای دادگستری در شهر اهواز و متفاوت بودن معیارهای مردم برای گزینش یک  وکیل خوب، انتخاب یک وکیل در این شهرکار بسیار سخت و پیچیده‌ای است. از مهم‌ترین دغدغه‌های فکری افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی پیدا کردن یک وکیل کارکشته و حرفه‌ای و آشنا به قوانین حقوقی است. موفقیت شانسی نیست بخصوص در وکالت که جزء به جزء و مرحله به مرحله مهم و سرنوشت‌ساز است. هدف اصلی وکیل دراهوازموفقیت در پرونده موکل و به نفع موکل است، این موفقیت‌ها در پرونده، گزینه مناسبی برای پیدا کردن یک وکیل کاربلد و موفق می‌باشد.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر اهواز، انتخاب بهترین وکیل اهواز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اهواز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5وکیل برتر اهواز می‌پردازیم.

1) علی تقی زاده

علی تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای شماره پروانه 1644 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد که در سال 1395 صادر شده است. ایشان دارای خصوصیاتی مثل راز دار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن باعث شده آقای تقی زاده در بین وکلای برتر اهواز جای بگیرد و هم چنین می‌توان وی را به عنوان یکی از بهترین وکلا در حوزه خانواده، وکیل ملکی نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان ١٩غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد ٨
 • شماره تماس وکیل: 09161180073

 

2) نسیم گچ‌کار

نسیم گچ کار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای شماره پروانه ۲۲۷۳ و فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد.

خانم گچ کار به عنوان یک وکیل حرفه‌ایی، دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده بوده، همچنین ایشان در پرونده‌های جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ایی، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ارث، اعسار، اسناد رسمی و تجاری از متخصصین می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین کسب کند.

برای اعطای وکالت به خانم گچ کار، یکی از بهترین وکیل‌های اهواز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز
 • تلفن همراه: 09166202329
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

3) مریم گودرزی

مریم گودرزی، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای ۱7 سال تجربه و سابقه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در زمینه‌های مختلف، قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده، ارائه راهکارهای قانونی بصورت مشاوره حضوری و تلفنی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 18148 از مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. خانم گودرزی با اخلاق پسندیده و پشتکار فراوان در حیطه شغلی خویش توانسته جایگاه برتری در حوزه وکالت کسب و خود را بین بهترین وکلای اهواز جای دهد.

 • آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه4، واحد ۱۵
 • شماره تماس وکیل: 09163078571
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

4) اسماعیل شامیری

اسماعیل شامیری، 11 سال سابقه درخشان وکالت داشته و در این مدت زمان پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و توانسته خود را جز بهترین وکلای اهواز قرار دهد. از خدمات وکالتی وی می‌توان قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی اشاره و از جمله تخصص های ایشان در زمینه وکالت خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، اسناد رسمی و تجاری می‌توان اشاره کرد. آقی شامیری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و دارای پزوانه وکالت به شماره 21475 است.

 • آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان سقراط شرقی، مجتمع پارس، طبقه دوم، واحد۵

 

5) مژگان خدری

مژگان خدری، وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه ‌قضاییه و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری سابقه وکالت از سال ۱۳۸۸ تا کنون و کارمند دادگستری مرکزی شهرستان اهواز، وکیل‌ بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید و موسسات و وکیل و مشاور حقوقی شهرداری اهواز بوده و موفقیت در بیش از صدها پرونده حقوقی خانوادگی و شرکت‌ها و دعاوی جزایی و غیره که به وی موکول شده است. به خدمات وکالتی خانم خدری مانند قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هماهنگی قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه3

 

6) فاطمه باقری گله

خانم فاطمه باقری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، کارشناس ارشد جرم شناسی و جزا، دارای شماره پروانه 2491 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. ایشان دارای خصوصیاتی مثل رازدار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن باعث شده آقای تقی زاده در بین وکلای برتر اهواز جای بگیرد و ایشان متخصص در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی، حقوقی، مواد مخدرو اسلحه می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز،  کیانپارس، خیابان توحید، ساختمان بلاش ابادی، طبقه1، واحد اول
 • شماره وکیل: 09166123926

 

7) شهره خدرلی

شهره خدرلی،وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین و جوان‌ترین وکلای اهواز می‌باشد که توانسته با پشتکار و آشنایی کامل با قوانین و آیین نامه‌های قانونی و راهنمایی مراجعه کنندگان به نحواحسن، خود را در زمره بهترین وکلای اهواز قرار دهد. در زمینه دعاوی اعسار، بیمه، خانواده، داوری، ملکی و مالیات تخصص دارد. از تخصص های خانم خدرلی می‌توان به وکالت در حوزه طلاق و طلاق توافقی اشاره کرد. دارای شماره پروانه 1473می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، نادری، نبش خوانساری، جنب بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه 3
 • شماره وکیل:09167904651

 

8)بهاره رستم زاده

بهاره رستم زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دکتری حقوق خصوصی، متخصص در زمینه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، اسناد رسمی، ملکی، قراردادها، کیفری و وصول مطالبات می‌باشد. با توجه به سابقه کم در زمینه وکالت، ایشان توانسته با پشتکار و صداقت در کار خویش و رازدار بودن نسبت به پرونده‌های موکوله، خویش را در بین بهترین وکلای اهواز جای دهد. دارای شماره پروانه 2898 می‌باشد که  از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1399 صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی
 • شماره وکیل: 09161131636

 

9) مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری اهواز و مشاور حقوقی، دارای ۱۰ سال سابقه مستمر در امر وکالت، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 8 سال سابقه خدمت در قوه قضائیه، با برخورد عالی و رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی با قانون توانسته از بهترین‌های اهواز باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای خوزستان به شماره پروانه 1760  می‌باشد. اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی و غیره از جمله تخصص های وی است.

 • آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8
 • شماره وکیل:09166001809

 

10) محمد عنایتی

محمد عنایتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای شماره پروانه 1428 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. از نظر ایشان هر وکیل پایه یک دادگستری بر اساس خواسته‌های موکل خود و شرایطی که پرونده وی دارا می‌باشد، اختیاراتی دارد که این اختیارات از سوی موکل برای او مشخص می شود، داشتن چنین نظری باعث شده که آقای عنایتی در بین وکلای برتراهواز جای بگیرد و هم چنین می‌توان وی را به عنوان وکیل خانواده، وکیل ملکی نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 5 شرقی، روبروی اداره کل شیلات، پلاک 68، طبقه اول، واحد 2
 • شماره تماس وکیل: 09161136166


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اهواز – لیست 10 تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل اهواز یاری کنیم.

3 دیدگاه

 1. سلام. خواهر من حدود 6ماه پیش با ماشینش تصادف کرد و ما تمام خسارت ماشین طرف مقابل رو هم پرداخت کردیم و تمام شد. حالا بعد از 6 ماه طرف مقابل دوباره از ما شکایت کرده و ادعای دریافت خسارت افت ماشین دارد. آیا می تواند از ما خسارت درخواست کند؟ چرا همان موقع دنبال خسارت افت ماشین نبود؟ در حالی که ما آنموقع کارشناسی کردیم و همچین چیزی رو کارشناس مشخص نکرد که آیا ماشین ایشان افت کرده یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام در آب و فاضلاب مبلغ۵۰۰ میلیون هزینه شده توسط واحدهای مختلف که فاکتورهای خرید هم تحویل امور مالی شده است ولی بعد از تفحص نماینده دادستان،میگویند فاکتور ها شبهه دارند و در مدت کوتاهی جمع آوری شده اند، و بنده هم که نیروی شرکتی هستم بنابر دستور مدیر اداره به عنوان کارپرداز معرفی شدم در صورتیکه مسئولیت دیگری هم بر عهده داشتم وکارت عابر بانکم را به درخواست مدیر در اختیار شخص دیگری که بازنشست ودعوت به کار مجدد بود و سابق هم کارپرداز و آشنا به بازار بود قرار دادم،که خو ایشان هم به بازرس گفتند که کننده کار کارپردازی بوده اند و بنده فقط کارتم در اختیار ایشان بوده،و اکنون بنده گیر هستم و با قرار۱۸۰۰۰۰۰۰۰۰تومان دنبال یه وکیل توانمند در حوضه مالی و حسابداری اداری میگردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا