5/5 - (5 امتیاز)

هنگام ایجاد یک مشکل حقوقی آن است که چگونه یک وکیل حقوقی اکباتان را در شهرک اکباتان پیدا کنیم؟ برای این سوال یک جواب مشخص وجود ندارد چونکه روش‌های زیادی برای برای یافتن بهترین وکیل اکباتان وجود دارد. وکیل کسی است که قرار است امور واگذار شده به وی را به صورت قانونی انجام دهد و موکل شخصی است که به وکیل وکالت می‌دهد. در این موقع این سوال پیش می‌آید که یک وکیل خبره و ماهر باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند در طی مسیر قانون به موکل یاری برساند که در اینجا بخش کوچکی از خصوصیات وکیل خوب اکباتان را برایتان معرفی می‌کنیم. از ویژگی‌های یک وکیل خوب این است که زمانی که کار موکل را کار خود بداند و با دلسوزی به نحو احسن آن را انجام دهد و به همان اندازه که موکل دغدغه انجام آن را دارد او نیز به همان اندازه دغدغه موکل خود را داشته باشد. از دیگر ویژگی‌های یک وکیل خوب این است که در ارائه تحلیل یک پرونده به موکل خود چیزی بگویند که به حقیقت نزدیکتر است نه چیزی که موکل دوست دارد که بشنود زیرا این گونه از افراد نه تنها منجر به اتلاف وقت موکل خواهند شد بلکه باعث می‌شود که زمان زیادی صرف بازگرداندن موکل به واقعیت خواهند شد. یکی از مهمترین مسائل حرفه وکالت ایجاد حس اعتماد در موکل است.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در اکباتان تهران را با لیست 5تایی بشناسید!✔️

ملاک شما برای انتخاب بهترین در اکباتان تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر اکباتان تهران، انتخاب بهترین وکیل اکباتان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) محمدرحیم میرزا

محمدرحیم میرزا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 7866 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکیل میرزا یکی از معروف ترین وکلای شهرک اکبتان می‌باشد که در طول دوره وکالتی خویش پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی بسیاری بر عهده گرفته که با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته پرونده‌های واگذار شده را با نتیجه عالی به پایان برساند که این نتیجه مثبت باعث رضایت موکل شده و باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای اکباتان شده است.

  • آدرس: شهرک اکباتان، فاز ٣، بلوک دی یک، ورودی ٨، طبقه ٨، شماره ٣٠٤
  • شماره وکیل: 09123463835

 

2) آزاده حمیدی

آزاده حمیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 19129 که از سوی این سازمان صادر شده است.  از نظر خانم محمدی وکیل باید مورد اعتماد موکل باشد یعنی بتواند با مشاوره به مراجعه کننده حس اعتماد را با دادن اطلاعات در مورد پرونده در فرد ایجاد کند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: شهرک اکباتان، فاز ٢، بلوک ،٩ ورودی ٣ ، طبقه 5،  پلاک ٣٤٤
  • شماره وکیل: 09121374526

 

3) بهروز حسین زاده

بهروز حسین زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 6891 که از سوی این سازمان صادر شده است.  در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته که با ایجاد حس اعتماد در موکل و با تکیه بر دانش حقوقی خویش و تجربه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند . از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: شهرک اکباتان، فاز دو، مجتمع تجاری پاسارگاد
  • شماره وکیل: 09121153752

 

4) تورج مظفری

تورج مظفری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23978 که از سوی این سازمان صادر شده است.  از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، در خواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، …)، ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته که با ایجاد حس اعتماد در موکل و با تکیه بر دانش حقوقی خویش و تجربه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند .

  • آدرس: شهرک اکباتان، ورودی ٣، طبقه ٧ و ٨، پلاک ٣٤٥
  • شماره وکیل: 09128197990

 

5) محمدامین صدری نژاد

محمدامین صدری نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 18967 که از سوی این سازمان صادر شده است در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، در خواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، …)، ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته که با ایجاد حس اعتماد در موکل و با تکیه بر دانش حقوقی خویش و تجربه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: شهرک اکباتان،خیابان شهید نفیسی، روبروی دبیرستان شهید عموئیان، کوچه طوس، پلاک ۱۸، ساختمان پزشکان آراد، طبقه3، واحد ۵
  • شماره وکیل: 09121862925

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل اکباتان تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل اکباتان تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *