بهترین وکیلوکیل مناطق تهران

✔️5تا از بهترین وکیل اکباتان تهران⚖️【آپدیت1402】

5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در اکباتان تهران را با لیست 5تایی بشناسید!!

ملاک شما برای انتخاب بهترین در اکباتان تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر اکباتان تهران، انتخاب بهترین وکیل اکباتان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمدرحیم میرزا

محمدرحیم میرزا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 7866 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکیل میرزا یکی از معروف ترین وکلای شهرک اکبتان می‌باشد که در طول دوره وکالتی خویش پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی بسیاری بر عهده گرفته که با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته پرونده‌های واگذار شده را با نتیجه عالی به پایان برساند که این نتیجه مثبت باعث رضایت موکل شده و باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای اکباتان شده است.

  • آدرس: شهرک اکباتان، فاز ٣، بلوک دی یک، ورودی ٨، طبقه ٨، شماره ٣٠٤
  • شماره وکیل: 09123463835

2) آزاده حمیدی

آزاده حمیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 19129 که از سوی این سازمان صادر شده است.  از نظر خانم محمدی وکیل باید مورد اعتماد موکل باشد یعنی بتواند با مشاوره به مراجعه کننده حس اعتماد را با دادن اطلاعات در مورد پرونده در فرد ایجاد کند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: شهرک اکباتان، فاز ٢، بلوک ،٩ ورودی ٣ ، طبقه 5،  پلاک ٣٤٤
  • شماره وکیل: 09121374526

3) بهروز حسین زاده

بهروز حسین زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 6891 که از سوی این سازمان صادر شده است.  در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته که با ایجاد حس اعتماد در موکل و با تکیه بر دانش حقوقی خویش و تجربه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند . از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: شهرک اکباتان، فاز دو، مجتمع تجاری پاسارگاد
  • شماره وکیل: 09121153752

4) تورج مظفری

تورج مظفری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23978 که از سوی این سازمان صادر شده است.  از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، در خواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، …)، ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته که با ایجاد حس اعتماد در موکل و با تکیه بر دانش حقوقی خویش و تجربه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند .

  • آدرس: شهرک اکباتان، ورودی ٣، طبقه ٧ و ٨، پلاک ٣٤٥
  • شماره وکیل: 09128197990

5) محمدامین صدری نژاد

محمدامین صدری نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اکباتان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 18967 که از سوی این سازمان صادر شده است در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، در خواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، …)، ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته که با ایجاد حس اعتماد در موکل و با تکیه بر دانش حقوقی خویش و تجربه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: شهرک اکباتان،خیابان شهید نفیسی، روبروی دبیرستان شهید عموئیان، کوچه طوس، پلاک ۱۸، ساختمان پزشکان آراد، طبقه3، واحد ۵
  • شماره وکیل: 09121862925

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل اکباتان تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل اکباتان تهران یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا