5/5 - (4 امتیاز)

برای تعیین وکیل خوب در بابلسر، برای اینکه دچار تردید نشوید حتما باید ویژگی‌های یک وکیل خوب را بدانید یعنی زمانی در انتخاب یک وکیل موفق خواهید بود که با ویژگی‌های بهترین وکیل حقوقی آشنایی داشته باشید. در لغتنامه وکالت به معنی واگذاری است و در اصطلاح حقوقی، وکالت قراردادی است که براساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری وکیل خود می‌کند.

یک وکیل خوب باید در کار خود صداقت داشته امین و امانت دار موکل خود بوده و دارای رفتار و برخورد عالی و خوب باشد. برای اینکه موکلی با خیال راحت و آسوده یک وکیل انتخاب و به موفقیت پرونده‌اش اطمینان داشته باشد باید وکیلی خبره در کار خود و دارای وجدان کاری و تعهد نسبت به موکل خود انتخاب کند. بابلسر از جمله شهرهایی است که دارای بهترین وکلای عادل بوده و یافتن وکیل خوب کار تا حدودی سختی نیست. بهترین وکیل پایه یک دادگستری بابلسر،،منطقه بابلسر فردی بوده که در حوزه کاری خود متخصص است. این فرد پرونده‌های موفق فراوانی داشته و می‌تواند به شما در زمینه حقوقی مورد نظرتان راهنمایی و مشاوره دهد. البته تنظیم جلسه با چنین وکلایی بسیار سخت بوده،زیرا مراجعان فراوانی دارند. بنابراین،شناخت معیار های انتخاب وکیل دادگستری خوب اهمیت زیادی دارد. از طرفی نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که هر فردی باید در زمان کوتاهی تکلیف پرونده حقوقی خود را مشخص کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل بابلسر را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در بابلسر چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر بابلسر، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل بابلسر، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) غلامرضا میرزائی‌نژاد

غلامرضا میرزائی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می‌باشد. دارای تحصیلات در «مقطع دکترای تخصصی حقوق کیفری» هستند. تز مقطع« دکترای تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی» ایشان، و « تسلط و تخصص فوق العاده ایشان» در دفاع و موفقیت در تبرئه اکثر متهمان، از برتری‌های بارز ایشان است.

جناب آقای میرزائی نژاد علاوه بر « تحصیلات تخصصی آکادمیک و علمی» و داشتن شخصیت علمی، تجربه وکالت موفق در پرونده‌های کیفری را نیز در کارنامه خود دارد. ایشان پرونده‌های « قتل، آدم ربایی، مواد مخدر، تجاوز، کلاهبرداری، سرقت مسلحانه، محاربه، جرایم مالی و جرایم خانوادگی و غیره» را وکالت می‌نماید. برای دریافت مشاوره از آقای میرزائی‌نژاد می‌توانید بین ساعت 18 الی 20 با ایشان تماس بگیرید.

برای اعطای وکالت به غلامرضا میرزائی‌نژاد یکی از وکیل‌های حرفه‌ای بابلسر، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:ساری، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3، پلاک 12
 • شماره تماس وکیل: 09113775684 
 • شماره تماس: 09198550820
 • در صورت عدم پاسخ، می‌توانید در تلگرام، واتساپ، روبیکا و آی گپ پیام بگذارید.

2) زینب کاظمیان بابلی

زینب کاظمیان بایلی، وکیل پایه یک‌ دادگستری و ‌لیسانس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2111 ، حوزه فعالیت وکیل کاظمیان در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان بابلسرقرار میدهد. برای حضور در دفتر زینب کاظمیان وکیل خوب بابلسر و وکیل ساری و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با هماهنگی قبلی در دفتر حضور یافته و با وی به مشورت بپردازید.

 • آدرس: بابلسر، چهارراه شریعتی، پاساژ ولیعصر، طبقه همکف
 • شماره وکیل: 09115110987

3) سیدسجاد رزاقی موسوی

سیدسجاد رزاقی موسوی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه علامه طباطبایی، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 30425، ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل رزاقی موسوی، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. سیدسجاد رزاقی به عنوان یک وکیل حرفه‌ای بابلسر، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، همشهریان خود در بابلسر و شهرهای حومه است. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است.

سید سجاد رزاقی موسوی دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و شما بابلسری‌های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در بابلسر، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و …) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمائید. پژوهشگر دانشگاه شهید بهشتی، کارشناس ارشد حقوقی بانک تجارت، وکیل بانک انصار، استاد دانشگاه آزاد، پژوهشگر دانشگاه علامه طباطبائی، وکیل بیمه پاسارگاد، کارشناس حقوقی، باشگاه پرسپولیس از جمله سوابق درخشان این وکیل نمونه و خبره است.

 • آدرس: بابلسر، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7
 • شماره وکیل: 09119104966

4) فاطمه جوهری

فاطمه جوهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری به مراجعه کنندگان کمک می‌کند که در حداقل زمان ممکن و با هزینه منصفانه به حقوق قانونی خویش برسند و اطمینان لازم را برای وی به ارمغان می‌آورد. از نظروکیل جوهری مهم‌ترین ویژگی وکیل بایلسر مورد اعتماد بودن است، این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است. همچنین یک وکیل حرفه‌ای و متعهد، همواره مسئله موکل را مشکل خود دانسته و باید تمام تلاش خود را برای احقاق حق به کار گرفته و باعث اطمینان خاطر موکل شود. در طی چند سال فعالیت در حوزه وکالت بیش از ۱۰۰۰ پرونده در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده، ملکی را برای موکلان خود به نحو عالی پیش برده و با سابقه کاری درخشان در این حوزه جزیی از بهترین وکلای بابلسر محسوب می‌شود. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 23026 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.  وی با ارائه خدماتی چون اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره به مراجعین به دفتر خدمت رسانی می‌کند.

 • آدرس: بابلسر،خیابان امام، روبروی مسجد ولیعصر، ساختمان حاجی بابایی، طبقه اول دفتر آقای محمدرضا رئیسی
 • شماره وکیل: 09111136874

5) میثم خسروانی

میثم خسروانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2125 است. در دعاوی حقوقی(چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی،…)، دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل، …)، دعاوی ملکی(الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع،…)، دعاوی کیفری (قتل، موادمخدر،کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر،…) من الجمله دعاوی است که آقای خسروی در سابقه چند ساله وکالت بر عهده گرفته است که با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست بیاورد که این درصد موفقیت باعث رضایت موکل می‌شود. از خدمات وکالتی وکیل خسروی به اخذ پرونده، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره می‌توان اشاره کرد که مشاوره وی به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی می‌باشد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: بابلسر،خیابان پاسداران، پاسداران 3، مجتمع نفیس، واحد 7
 • شماره وکیل: 09125851362

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *