5/5 - (4 امتیاز)

فردی که پروانه وکالت داشته و می‌تواند در دادگاه‌ها و سایر محافل قضایی به عنوان نماینده فرد یا افراد و یا سازمانی حضور به عمل آورد وکیل بابل گفته می‌شود. وکیل‌ مسئولیت حفظ حقوق و منافع موکلین خود را برعهده داشته و برای این منظور باید با قوانین و مقررات حقوقی ایران آشنایی کامل داشته باشند. یک وکیل حقوقی وقتی به عنوان بهترین وکیل در بابل معرفی می‌شود که درک بالایی از قوانین، توانایی تحلیل حقوقی، مهارت در بحث و دفاع، و همچنین مهاشرت عالی داشته باشد.

بهترین وکیل بابل باید تخصص، تجربه و سابقه طولانی مدتی در امور مربوط به وکالت و مشاوره حقوقی داشته و با توانایی علمی و عملی خود در پوشش دادن تمامی مباحث و مشکلات حقوقی، موکلین خود را از مراجعه به هر نهاد، ارگان و یا دفتر وکالت دیگری بی نیازکند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل بابل را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در بابل چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر بابل، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل بابل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) غلامرضا میرزائی‌نژاد

غلامرضا میرزائی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می‌باشد. دارای تحصیلات در «مقطع دکترای تخصصی حقوق کیفری» هستند. تز مقطع« دکترای تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی» ایشان، و « تسلط و تخصص فوق العاده ایشان» در دفاع و موفقیت در تبرئه اکثر متهمان، از برتری‌های بارز ایشان است.

جناب آقای میرزائی نژاد علاوه بر « تحصیلات تخصصی آکادمیک و علمی» و داشتن شخصیت علمی، تجربه وکالت موفق در پرونده‌های کیفری را نیز در کارنامه خود دارد. ایشان پرونده‌های « قتل، آدم ربایی، مواد مخدر، تجاوز، کلاهبرداری، سرقت مسلحانه، محاربه، جرایم مالی و جرایم خانوادگی و غیره» را وکالت می‌نماید. برای دریافت مشاوره از آقای میرزائی‌نژاد می‌توانید بین ساعت 18 الی 20 با ایشان تماس بگیرید.

برای اعطای وکالت به غلامرضا میرزائی‌نژاد یکی از وکیل‌های حرفه‌ای بابل، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:ساری، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3، پلاک 12
 • شماره تماس وکیل: 09113775684 
 • شماره تماس: 09198550820
 • در صورت عدم پاسخ، می‌توانید در تلگرام، واتساپ، روبیکا و آی گپ پیام بگذارید.

 

2) راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی، عضو كانون وكلاي ساری با بيش از 20سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق‌ترين وكلاي بابل، كارشناس حقوق قضایی و دارای سابقه درخشان وکالتی در پرونده‌هاي متعدد كيفري و ملكي … افتخار دارد با ارايه خدمات حقوقي و جزايي و تجاري به كليه اشخاص اعم از حقيقي و حقوقي در موارد ذيل اقدام نمايد:

وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید،…

 وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی.

دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 7881 می‌باشد که در سال 1381 از سوی این سازمان صادر شده است. از خدمات وکالتی که وی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذپرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره اشاره کرد.

 • آدرس: بابل، میدان اوقاف، روبروی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، طبقه سوم غربی
 • شماره تماس وکیل: 09111181401

 

3) ابراهیم نصیری آهنگر

ابراهیم نصیری آهنگر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی،  با 13 سال سابقه کار وکالت در ارائه خدمات مشاوره‌ای و وکالتی در دعاوی حقوقی، خانواده، تجاری، کیفری، ملکی و در موارد ذیل همکاری می‌نماید از آن جمله:

وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.

وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت

وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی

از خدمات وکالتی که آقای نصیری در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد اخذ پرونده، قراردادها، مشاوره، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست می‌توان اشاره کرد و ناگفته نماند که مشاوره وی به خواست موکل می‌تواند حضوری یا آنلاین باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون به شماره 1053 است که در سال 1390 صادر شده است.

وکیل موسسه اعتباری توسعه، وکیل بیمه ملت، وکیل شرکت فولاد سازه خزر، وکیل شرکت آیش سبز گستر خزر، مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری داوران ارشد عدالت گستر، وکیل موسسه مالی اعتباری امید جلین من الجمله سوابق کاری ایشان است که سابقه درخشان وی و رضایت موکل باعث شده وی در بین بهترین وکلای بابل و بهترین وکیل ساری جای بگیرد.

 • آدرس: بابل
 • شماره تماس وکیل: 09113152847

 

4) آزاده آقاجانی دلاور

آزاده آقاجانی دلاور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته کارشناسی حقوق، دارای 14سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل آقاجانی به عنوان یک وکیل خبره بابل در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

حوزه فعالیت وکیل آزاده آقاجانی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های حقوقی: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های کیفری : (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های ملکی: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8202 است که در سال 1388 از سوی کانون وکلای قوه قضاییه صادر شده است.

 • آدرس: بابل، میدان کارگر، کوی دانشجو،8 ساختمان نیایش، طبقه دوم شرقی
 • شماره تماس وکیل: 09111163167

 

5) محمد حسین براری

محمدحسین براری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 9سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان مازندران، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. حوزه فعالیت وکیل براری در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های حقوقی: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های کیفری : (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های ملکی: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1945 است که در سال 1395 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: بابل، چهار راه فرهنگ ساختمان، جهانیان طبقه 7
 • شماره تماس وکیل:09111189140

 

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *