5/5 - (8 امتیاز)

یافتن وکیل برای انتخاب در شهر تربت جام کار سختی نیست، باید در نظر گرفت که پیدا کردن وکیل مناسب زمان‌بر باشد. گاهی بسیاری از افراد خودشان پیگیری مسائل حقوقیشان را انجام می‌دهند اما اکثریت با توجه به پیچیدگی مسائل حقوقی نیاز دارند تا با یک وکیل متخصص و خوب برای پرونده خویش مشورت کنند تا جدا از دریافت نتیجه مطوب از ضررهای مالی احتمالی پیشگیری کنند بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و مسئله حقوقی افراد پیدا کردن وکیل حقوقی در تربت جام از اهمیت بسیاری برخوردار است. مشاوره و داشتن یک وکیل ماهر کمک می‌کند تا در زمان کم نتیجه دلخواه فرد را گرفته و پیروز پرونده باشد. یافتن بهترین وکیل در تربت جام به پرونده دعاوی فرد کمک می‌کند تا پیروز میدان حقوقی باشد و به نتیجه مورد نظر خود برسد. بنابراین باید چند نکته را در انتخاب بهترین وکیل در نظر داشت قبل از هر چیز، وکیلی که انتخاب می‌شود درزمینه حقوقی که به مشکل برخوردید باتجربه‌ترین باشد. همچنین در زمان انتخاب یک وکیل حقوقی در تربت جام باید تخصص وکیل را در نظر گرفت که آیا وکیل انتخابی سررشته ای در زمینه پرونده دعاوی دارد یا خیر. همچنین باید امانت دار و راز دار بودن وکیل را در نظر گرفت چون افراد تمام رازهای خویش را با وی در میان می‌گذارد و وکیل باید نسبت به این موارد رازدار باشد و پیش هرکس بازگو نکند. در این مقاله ما به معرفی تعدادی از بهترین وکلای تربت جام می‌پردازیم تا بتوانیم کمکی برای پرونده‌های حقوق شما عزیزان باشیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در تربت جام نیشابور را با لیست 5تایی بشناسید!⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل تربت جام چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای تربت جام، انتخاب بهترین وکیل تربت جام را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) ناصر تورانی

ناصر تورانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، با توجه به سابقه 11 ساله در وکالت توانسته بهترین نتیجه‌ها را در پرونده‌های واگذار شده به وی را نسیب موکلین خویش نماید. ایشان در زمینه انواع دعاوی قبول پرونده کرده است که خلاصه‌ای از این دعاوی به شرح زیر می‌باشد:

پرونده در دعاوی حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و…)

دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

دعاوی خانواده مانند(ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

دعاوی ملکی من الجمله (دعوای ابطال سند رسمی، دعوای لغو ثبت ملک مرتبط، دعوای ابطال سند مالکیت اختلافی، دعوای ابطال مراحل ثبتی ، دعوای ابطال نظریه هیئت حل اختلاف سازمان ثبت و اسناد کشور، دعوای ملکی افراز، انواع دعوای ملکی برای ثبت، دعوای توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف و…)

وکیل تورانی، وکیلی با تجربه و خوش بیان بوده و دارای رسایی در سخن می‌باشد همچنین نسبت به اسرار پرونده موکلین خویش امانت دار بوده و با رازدار بودن خویش باعث ایجاد حس اعتماد در موکل می‌شود. از خدماتی که وکیل ناصر تورانی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره که معمولا به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا غیر حضوری باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 58073 می‌باشد که در سال 1391 به نام وی صادر شده است.

  • آدرس: تربت جام، خیابان المهدی، ساختمان امین، طبقه اول واحد ۴
  • شماره وکیل: 09153284940

 

2) علیرضا بکران

علیرضا بکران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 46601 می‌باشد که در سال 1396 پس از قبولی در آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی (دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در دعاوی حقوقی خویش، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بکران، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل بکران، یکی دیگر از بهترین وکلای تربت جام می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل علیرضا بکران در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تربت جام، حدفاصل میدان شهرداری و منبع آب، طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل رحیم پور
  • شماره وکیل: 09158138499

 

3) فاطمه یوسفی

فاطمه یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 26602 می‌باشد که در سال 1396 پس از قبولی در آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی (دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در دعاوی حقوقی خویش، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل یوسفی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل یوسفی، یکی دیگر از بهترین وکلای تربت جام و وکیل مشهد می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل فاطمه یوسفی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس: تربت جام،خیابان المهدی، روبروی پمپ بنزین شاهر،خیابان امام خمینی ۲۹، سمت راست، طبقه 3
  • شماره وکیل: 09151589487

 

4) عارف آبخیزفر

عارف آبخیزفر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در شهر تربت جام با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می توانید به وکیل آبخیزفر اعطای وکالت نمایید.

حوزه فعالیت وکیل آبخیزفر در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

  • آدرس: تربت جام،خیابان المهدی، جنب داروخانه دکتر جامی
  • شماره وکیل: 09159290021

 

5) زهرا رنجبر

زهرا رنجبر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در شهر تربت جام با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می توانید به وکیل زهرا رنجبر اعطای وکالت نمایید.

حوزه فعالیت وکیل رنجبر در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

  • آدرس: تربت جام،خیابان المهدی، خیابان مدرس، بن بست دهقان، پلاک ۱۷
  • شماره وکیل: 09155238820

ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل تربت جام سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل در تربت جام نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین وکلای تربت جام می‌گردید و می‌خواهید وکیل انتخابی شما، جزو بهترین وکلای تربت جام باشد، می‌توانید خدمات خود را از مجموعه وکیل پایتخت بخواهید و در پروسه حقوقی خود پیروز شوید.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *