4.4/5 - (71 امتیاز)

مشکلات و مسائل حقوقی زیادی ممکن است برای بسیاری از افراد جامعه رخ دهد که در صورت بروز این مشکلات بهتر است فرد بدون هدر دادن وقت اقدام به گرفتن یک وکیل پایه یک دادگستری کند و از تجربیات آن استفاده کند. مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری پیش از انجام بسیاری از مسائل حقوقی در بسیاری از کشورها مرسوم و متداول است. در ایران نیز تا حد زیادی افراد برای بسیاری از دعاوی حقوقی از یک وکیل خوب کمک می‌گیرند تا با کمک وکیل، روند رسیدگی به مشکلات سرعت بیشتری بگیرد و در مسیر درستی قرار گیرد. وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که با کسب مجوزهای قانونی برای امر وکالت شایستگی می‌یابد. می‌توان گفت مفهوم وکالت به معنای نیابت و نمایندگی امور حقوقی از طرف شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی است که باید در این مورد از حقوق موکل خود دفاع کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خوی را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر خوی، انتخاب بهترین وکیل خوی را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص خوی باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر خوی می‌پردازیم.

 

1) مهدی محمدزاده

مهدی محمدزاده، وکیل پایه یک دادگستری شهر خوی، دارای مدرک کارشناسی حقوق و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 1395020207121477 از کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی است. ایشان در دعاوی انحصار وراثت، خانواده، شرکت‌ها، ملکی و غیره دارای تخصص بوده و پرونده های بی‌شماری را به نتیجه مثبت رسانده که این موضوع باعث شده است تا یکی از بهترین وکلای شهر خوی محسوب شود. کسانی که قصد اعطای وکالت به ایشان را دارند با مراجعه به دفتر وکالت وی و طرح دعوای خود، با اخلاق خوش ومردم پسند آقای محمدزاده روبه رو شده و با دریافت مشاوره از ایشان تصمیم به دادن وکالت می‌نمایند.

 • آدرس:خوی، خیابان سینا، ساختمان اوقاف، طبقه دوم
 • شماره تماس: 09120735882

2) حسین امینیان

حسین امینیان، وکیل پایه یک دادگستری شهر خوی، دارای مدرک کارشناسی حقوق ، دارای شماره پروانه 8573 از کانون وکلای دادگستری آدربایجان غربی می‌باشد. وی با قبول کلیه دعاوی خانوادگی، ملکی، حقوقی و غیره توانسته در زمره بهترین وکلای شهر خوی قرار گیرد. آقای امینیان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 18 الی 20 آماده پذیرش و دادن مشاوره به مراجعه کنندگان می‌باشد. از نظر اقای امینیان، از وظایف یک وکیل خوب آن است که پیش از جلسه رسیدگی و قبل از دفاع از موکل خود با مطالعه پرونده و گفتگو با متهم پرونده ضمن اطلاع کامل از موضوع اتهامات و نیز آشنایی کامل با متهم با توفیق در صحت و سقم اظهارات موکل بتواند به نحو شایسته‌ای از موکل خویش دفاع کند. داشتن چنین نظری باعث شده ایشان از جمله وکلای بهتر خوی باشند.

 • آدرس: خوی، روبروی دادگستری، ساختمان امینیان، طبقه 2
 • تلفن همراه: 09143616140

 

3) مسعود صفرعلیزاده

مسعود صفرعلیزاده، وکیل پایه یک دادگستری آدربایجان غربی، دارای شماره پروانه 947 از کانون وکلای آدربایجان غربی می‌باشد. وی با بیانی شیوا و رسا و توانایی سخنوری در مراجع قانونی و راهنمایی و دادن مشاوره به مراجعه کنندگان به دفتر وکالت در مورد پرونده ها، مسیر درست انتخاب یک وکیل را به مراجعه کنندگان، نشان می‌دهد. آقای صفرعلیزاده در مورد دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی قبول پرونده می‌کند و با مطالعه کامل پرونده قبل از حضور در دادگاه، پرونده‌های زیادی را در مسیر مثبت به نفع موکل خود توانسته به پایان برساند.

 • آدرس: خوی،خیابان امام، اول خیابان سینا، طبقه فوقانی داروخانه دکتر ظروفچی
 • تلفن همراه: 09141639332

 

4) سیما توحیدزاده

سیما توحیدزاده، یکی از بهترین وکلای شهر خوی و وکیل پایه یک دادگستری خوی می‌باشد. در زمینه دعاوی مربوط به خانواده مثل طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و غیره و دعاوی حقوقی دارای پرونده‌های زیادی است که توانسته با پشتکار خود آنها به به نتیجه مثبت برساند. دارای شماره پروانه 15318 از کانون وکلای آذربایجان غربی می‌باشد.

 • آدرس: خوی  خیابان سینا، ساختمان اوقاف، طبقه اول دفتر وکالت
 • شماره تماس: 09144623716

 

5) جواد حاجیلو

جواد حاجیلو، وکیل پایه یک دادگستری، دارای شماره پروانه 3413 از کانون وکلا و مشاور حقوقی می‌باشد. با توجه به تخصصی‌تر شدن علم حقوق، دفتر حقوقی جواد حاجیلو، آماده ارائه خدمات حقوقی، در زمینه‌های مختلف از جمله دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی طلاق و مطالبه مهریه، کمک به تنظیم امور قانونی ثبت شرکتها، وصول مطالبات، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی و ارایه‌ی خدمات ورشکستگی می‌باشد. با داشتن یک وکیل خوب به راحتی در زمان محدود، با کمترین هزینه، بهترین راهکار قانونی و حقوقی را برای حل مشکل حقوقی پیدا خواهید کرد و آقای جواد حاجیلو یکی از این بهترین‌ها در شهر خوی است.

 • آدرس: خوی، خیابان امام، جنب بانک تجارت
 • شماره تماس: 091436113249

 

6) محمدعلی شریفی

محمد علی شریفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای آذربایجان غربی به شماره 17057، از بهترین وکلای شهر خوی است. محمدعلی شریفی، قبل از پذیرش پرونده، ابتدا جلسه ای را ترتیب می‌دهد تا با موکل مفصلا راجب پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می‌گذارد همچنین در خصوص هزینه‌های دادرسی دعاوی حق‌الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع داده تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد.

 • آدرس: خوی، بلوار مطهری بلوار آصفی روبروی دادگستری
 • تلفن همراه: 09144610277

 

7) ناصر زمانی قورولی

ناصر زمانی قورولی، یک وکیل پایه یک کارکشته که از نظر ایشان استفاده و گرفتن مشاوره از یک وکیل، هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری واقعی است تا شما را از بحران‌های حقوقی و کیفری نجات دهد. از نظر وی موکل می‌تواند برای وکیل انتخابی‌ حد و مرزی مشخص کند که در چه زمینه‌ای اجازه وکالت از طرف را دارد و در چه زمینه‌ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد. آقای زمانی در مورد دعاویی خانوادگی، ملکی، کیفری و حقوقی پرونده‌های بسیاری داشته و تقریبا در تمامی زمینه‌ها متخصص می‌باشد چون توانسته با فن بیان رسا و حضور در مراجع قانونی به صورت مستمر از موکلین خود دفاع کند.

 • آدرس:خوی، خیابان امام، کوچه باقرخان، ساختمان ایران زمین، طبقه۲، واحد۱
 • تلفن همراه: 09143617022

 

8) علی صادق زاده

علی صادق‌زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای شهر خوی می‌باشد که در تمامی زمینه‌های حقوقی، خانوادگی، ملکی، کیفری و غیره دارای پرونده‌های موفق زیادی است که توانسته با فن بیان و مهارت کامل و حضور به موقع در جلسات دادگاهی پرونده موکل را به نتیجه مثبت برساند. به نظر وی یک وکیل نیز مانند یک پزشک رازدار و امانت‌دار مسائل خصوصی موکل بوده و نباید آنها را فاش نماید.

 • آدرس: خوی، خیابان امام، کوچه باقر خان، پلاک ۱۸
 • تلفن همراه: 09141612016

 

9) علی قدیم خانی

علی قدیم خانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 6037 از کانون وکلای دادگستری بوده که در سال 1386 موفق به دریافت آن شده است. علی قدیم خانی یکی از بهترین وکلای شهر خوی می‌باشد چونکه در مدت 14 سال سابقه وکالت خویش توانسته پرونده‌های مختلفی را در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش و آشنایی کامل نسبت به قوانین و پایبندی به زمان و اخلاق پسندیده آن پرونده را به نتیجه مثبت و دلخواه موکل برساند. ایشان با دادن مشاوره کامل به مراجعین آنها را زمینه اقدام به شکایت یا عدم اقدام یاری می‌رساند.

 • آدرس: خوی، بلوار بهشتی، جنب صداو سیماف مجتمع تجاری و اداری متین، طبقه۳ ، واحد۱۳
 • تلفن همراه: 09144610816

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در خوی – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خوی یاری کنیم.

 


 

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *