5/5 - (7 امتیاز)

سلماس یکی از شهرهای مرزی شمالغرب کشور محسوب می‌شود که به دلیل موقعیت حساس مرزی، شهروندان آن روزانه با مشکلات حقوقی و کیفری زیادی رو به رو هستند. روند دعاوی کیفری و حقوقی در شهر سلماس بسیار طولانی است، به همین دلیل مشاوره و کمک گرفتن از یک وکیل حرفه‌ای در سلماس اهمیت بسیار زیادی دارد. برای اینکه سرعت کارهای قانونی شهروندان سلماسی بیشتر شود باید به دنبال بهترین وکیل در سلماس باشند. به این دلیل شناخت و انتخاب وکیل خوب یک کار ضروری است. از ویژگی‌های مهم وکیل خوب، آگاهی او از تمام موازین قانونی است تا بتواند مشکل موکل خود را در چارچوب این موازین برطرف کند. هنگام انتخاب وکیل خوب در سلماس باید چند نکته اساسی را در نظر گرفت و به آنها توجه کرد، یکی از این نکات داشتن پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است. صلاحیت علمی، تخصص و توانایی وکیل، قبل از انتخاب وی باید بررسی شود چون بهترین تبلیغ برای وکیل رضایت موکل از کار ایشان است. یک وکیل خوب در سلماس را ویژگی‌های بسیاری مشهور می‌سازد. بهترین وکیل حقوقی، وکیلی است که از قانون آگاه بوده و بتواند آن را به خوبی در پرونده فرد اعمال کند. وکیل باید بتواند به طور موثر با موکل ارتباط برقرار کرده و نیازهای موکل را درک نماید. در انتخاب وکیل در سلماس باید تجربه و اعتبار آن‌ها را نیز در نظر گرفت.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل سلماس را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در سلماس چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر سلماس، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل سلماس، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) علی خلیل زاده

علی خلیل زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه کم خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای سلماس جای دهد. آقای خلیل زاده در سال 1387 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 3928 از کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت،…)، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، حقوقی(دعوی الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیر منقول، دعوی ابطال سند مالکیت، دعوی مطالبه وجه مستند به سند عادی، دعوی مطالبه وجه مستند به چک و سفته، دعوی خلع ید، دعوی تصرف عدوانی، دعوی رفع مزاحمت، دعوی رفع ممانعت از حق،…)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل،…)، ثبتی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی،…) و غیره من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند. از خدمات وکالتی که وی برای موکلین خویش ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس:سلماس، خیابان قرنی، تقاطع معلم، مجتمع تجاری صدر، طبقه۱، واحد۹
  • شماره تماس وکیل: 09143434367

 

2) حسین جبارزاده

حسین جبارزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای سلماس قرار دهد. آقای جبارزاده پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند. از خدمات وکالتی جبارزاده می‌توان به اخد پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، قراردادها، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

  • آدرس:سلماس، خیابان امام، ساختمان سپهر، طبقه دوم، واحد 5
  • شماره تماس وکیل: 09143409016

 

3) حسین رحیم لو

حسین رحیم لو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،  دارای سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان رسا و شیوا، امانت داری نسبت به جزییات پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته پرونده‌های موکوله به وی را در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده به نحو احسن به پایان برساند و رضایت موکل را بدست بیاورد که این رضایت باعث شده وی جزیی از بهترین وکلای سلماس قرار گیرد. آقای رحیم لو پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند. از خدمات وکالتی آقای رحیم لو می‌توان به اخد پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، قراردادها، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

  • آدرس:سلماس، میدان توحید (فلکه شهرداری)
  • شماره تماس وکیل: 09144431215

 

4) جعفر اصلانی

جعفر اصلانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه کم خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای سلماس جای دهد. آقای جعفر اصلانی در سال 1392 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 21207 از کانون وکلای دادگستری شده است. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و غیره من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند.

  • آدرس:سلماس، مجتمع میلاد نور، طبقه۲، واحد۶
  • شماره تماس وکیل: 09149451784

 

5) فاطمه اسمعیلی

فاطمه اسمعیلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با توجه به سابقه کم خویش توانسته با تکیه به آگاهی خویش، پشتکار و اخلاق پسندیده خود را بین بهترین وکلای سلماس جای دهد. به نظر ایشان صادق بودن یک وکیل نشانگر حرفه ای بودن آن وکیل است همچنین دروغ گویی، غلو یا کوچک نمایی موضوع برای جذب موکل نه تنها اخلاقی نیست بلکه از رفتار یک وکیل حرفه ای به دور است. دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و غیره من جمله دعاوی است ایشان بر عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته رضایت موکل را جذب کند. از خدماتی که خانم اسمعیلی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه و دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است.

  • آدرس:سلماس، خیابان امام، جنب دادگستری سابق، نبش کوچه4
  • شماره تماس وکیل:09148348400

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *