بهترین وکیلخانوادهمقالات

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد + لیست 10تایی

مشهد به عنوان یک شهر بزرگ بعد از تهران دارای آمار طلاق بالایی است و وکیل طلاق توافقی مشهد از جایگاه مهمی برخوردار می‌باشد. آمار زیاد طلاق توافقی در مشهد باعث شده که در سال‌های متوالی ، درخواست وکیل طلاق توافقی در مشهد رو به افزایش بگذارد. در میان این افزایش آمار طلاق توافقی در مشهد، افراد منفعت طلب زیادی که فقط دارای عنوان وکیل هستند و آگاهی کامل از این کار را ندارند نه تنها در مورد پرونده‌های طلاق توافقی کمکی به موکلین خود نکرده اند بلکه با کارشکنی، عدم تجربه و مهارت کامل در وکالت و حق الوکاله ناعادلانه، یک مشکل بزرگ بر دوش موکلین خود گذاشته ‌اند. ما در این مقاله سعی می‌کنیم به شما در انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد کمک کنیم.

روند انجام طلاق توافقی زمانی با سرعت و سخت‌گیری کمتری نسبت به طلاق غیربه پیش می‌رود که زوجین برای طلاق توافق کرده باشند یعنی هر دو طرف برای طلاق توافقی آماده بوده و بر سر مهریه، نفقه،  حضانت فرزند و نحوه دیدار با فرزند توافق کرده و به نتیجه رسیده باشند یعنی زمانی که زوجین به آخر خط رسیده و دیگر راهی جز طلاق ندارند تصمیم به طلاق توافقی که سریعترین  و کم دردسرترین راه جدایی از هم است می‌گیرند. توافقات انجام شده بین زوجین می‌تواند هم در دفترخانه و جلسه دادگاه به ثبت برسد و جنبه رسمی پیدا می‌کند و یا اگر زن وشوهر تمایل داشته باشند و کار خود را به وکیل طلاق توافقی بسپارند توافقات انجام شده را به وکیل خود شرح و توضیح دهند تا وکیل مراحل قانونی برای طلاق توافقی را به طی کند.

 

طلاق توافقی در مشهد چقدر زمان میبرد ؟

براساس تغییراتی که در مسیر طلاق توافقی فوری وجود دارد اگر زوجین تصمیم گرفته باشند تا شخصا اقدام به طلاق توافقی نمایند در ابتدا باید در سایت طلاق ثبت نام کرده و پس از آن در طی یک بازه زمانی که حداقل ۴۵ روز به طول می انجامد مشاوره خود را در 5 جلسه انجام داده و پس از طی مراحل مشاوره و تکمیل جلسات آن، پرونده به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارجاع و زوجین با حضور در این دفتر دادخواست خود را ثبت و به دادگاه مرجوع می‌کنند و سپس دادگاه با تعیین وقت قبلی و تشکیل جلسه و با درخواست زوجین گواهی عدم امکان سازش صادر می‌کند و پس از قطعیت رای دادگاه، بنا به درخواست زوجین به دفترخانه رسمی طلاق مراجعه می‌کنند تا خطبه طلاق جاری شود. گواهی صادر شده از سوی دادگاه به مدت 3 ماه اعتبار دارد و اگر در مدت زمان طلاق توافقی تعیین شده زن وشوهر برای اجرای صیغه طلاق به دفتر رسمی طلاق مراجعه نکنند در این صورت گواهی عدم سازش باطل شده و دوباره باید پروسه طلاق توافقی را طی کنند.

 

مزیت حضور وکیل طلاق توافقی مشهد در کنار شما

در طلاق توافقی با حضور وکیل پایه یک دادگستری دیگر نیازی به حضور زوجین در جلسات دادگاه نیست. صیغه طلاق توافقی با حضور وکیل و عدم حضور زوجین می‌تواند خوانده شود. بعضی از زوجین در مراحل طلاق توافقی چه در دادگاه و چه در جلسات مشاوره تمایلی برای حضور ندارند و یا دوست ندارند که باهم رو به  رو شوند و یا امکان دارد که زوجه حق طلاق داشته باشد که در این صورت زوجین با دادن وکالت به وکیل حرفه ای و کار کشته که کار تخصصی وی طلاق توافقی است می‌توانند نه در جلسات دادگاه و نه در جلسات مشاوره شرکت کنند و وکیل منتخب به جای آنها تمامی مراحل را طی خواهد کرد. یکی دیگر از مزیت های طلاق توافقی و مهم‌ترین مزیت آن، کم هزینه بودن طلاق توافقی است چون بر اثر توافقات انجام شده بین زوجین دادخواست های مکرر تنظیم نمی‌شود یعنی نیاز به ثبت چندین دادخواست در دادگاه نیست و وکیل یا توجه به توافقات انجام شده بین زوجین اقدام به ثبت یک دادخواست می‌کند.

برخی از مردم به دلیل شغل، شخصیت اجتماعی خویش و برخی موارد دیگر مایل به دیده شدن و حضور در مجامع دادگاهی نیستند چون حاضر نیستند با افراد آشنا در دادگاه خانواده رو به رو شوند و از این موضوع ترس و وهم دارند برای کارهای طلاق خود وکیل طلاق را انتخاب می‌کنند تا تمام مراحل طلاق و حضور در جلسات مشاوره و دادگاه توسط وکیل انجام شود. همچنین حضور وکیل به جای زوجین باعث کاهش تنش بین زوجین و یا خانواده های آنها می‌شود چون به دلیل وجود اختلافات بین زوجین برخی تمایل به رو به رو شدن باهم ندارند.

پروسه زمانی طلاق توافقی با حضور وکیل بسیار کم است و معمولا بین 3 الی 7 روز کاری می‌باشد که این زمان برای برخی از زوجین بسیار پراهمیت است چون می‌خواهند سریعا از بستگی بین هم راحت شده و زودتر از هم جدا شوند. حضور یک وکیل خبره و کار بلد در کنار زوجین، از انجام توافقات نادرست و اشتباه که بعدا باعث نارضایتی یکی از طرفین یا هر دوری آنها می‌شود جلوگیری می‌کند و راهکار درست را به زوجین نشان می‌دهد. البته ناگفته نماند که در طلاق توافقی یک وکیل نمی‌تواند وکالت هر دو زوج را قبول کند و زوجین باید وکلای جداگانه انتخاب کنند.

 

معرفی وکیل طلاق توافقی مشهد – لیست 10 تایی

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل طلاق توافقی برتر در مشهد، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی خانواده شما، به کمک وکیل طلاق توافقی متخصص و مجرب مشهد رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل طلاق توافقی مشهد در زیر آمده است.

 

1) فرهاد شاهیده

فرهاد شاهیده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و عضو کانون وکلای دادگستری، کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، متخصص در امور کیفری و حقوقی، دارای ۸ سال سابقه وکالت، دانشجوی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه شهید بهشتی، مولف کتب و مقالات متعدد از قبیل: بزه دیده شناسی انتشارات مجد ۱۳۹۳، آینده جرم شناسی انتشارات مجد ۱۳۹۶، جرم شناسی محکومان انتشارات میزان ۱۳۹۷ و ده ها مقاله در مجلات معتبر ملی و کنفرانس های ملی و بین‌المللی است. وی دارای پرونده های زیادی در زمینه دعاویی خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق توافقی در دوران عقد، مهریه در طلاق توافقی، نفقه در طلاق توافقی، حضانت فرزند و … است که با نتیجه مثبت به پایان رسیده و موکلین با رضایت از ایشان از دفتر وی خارج می‌شوند.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان احمدآباد، ساختمان صدرا، جنب بانک اقتصاد نوین، طبقه سوم.
 • تلفن همراه: 09153020189

 

2)فائقه مروی

وکیل پایه یک دادگستری، مرکز وکلا و مشاوران خراسان رضوی، وکیل در امور خانواده و حقوقی، رتبه ۶۲ کنکور سراسری، وکیل پایه یک دادگستری، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مشاوره، وکالت در پرونده‌های متعدد خانواده و حقوقی، وکالت شرکت‌ها و متخصص انعقاد قراردادها، مفتخر به دریافت لوح وکیل برتر از سوی مرکز امور وکلا و مشاورین قوه قضاییه، دارای مدرک فن بیان و نگارش حقوقی از مراجع معتبر می‌باشد. خانم مروی با سابقه درخشان در زمینه وکالت آماده ارائه مشاوره تلفنی به موکلین و مراجعه کنندگان در زمینه طلاق، طلاق توافقی، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه، طلاق توافقی در بارداری، حضانت فرزند، گواهی عدم بارداری و .. است. دارای پروانه وکالت به شماره 7261 از کانون وکلای دادگستری مشهد است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، مقابل دادگستری، بین 21 و 23، پ128، طبقه دوم
 • تلفن همراه: 09151177157
 • تلفن دفتر: 05137264465

 


3) هاشم اندرزیان

هاشم اندرزیان، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان و وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی که دارای سابقه کاری 6 ساله در حرفه وکالت بوده و به صورت تخصصی دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی را به بهترین شکل در مورد موکلین خود به پایان رسانده است. دادرسی عادلانه و رسیدن به هدف موفقیت در پرونده قبول شده توسط ایشان از مهم‌ترین خصوصیات کاری هاشم اندرزیان می‌باشد. دارای شماره پروانه 1964 از کانون وکلا می‌باشد. هاشم اندرزیان وکیل بانک اقتصاد و شرکت نوین سرام کویر، رتبه 114 آزمون سراسری کارشناسی ارشد و رتبه 14 در آزمون ورودی وکالت سال 1392است. اندرزیان یکی از موفق‌ترین وکلای مشهد در زمینه طلاق توافقی، مهریه در طلاق توافقی، حضانت فرزند، وکیل بین المللی، وکیل مالیاتی و … بشمار می‌آید که پرونده‌های زیادی را در این راستا با نتیجه مثبت به پایات رسانده است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، چهارراه فرامرز عباسی، نرسیده به فرامرز یک، مجتمع بهارستان، طبقه دوم، واحد 202
 • تلفن همراه: 09152055986

 

4) علیرضا علیداد

وکیل علیداد، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای مشهد به شماره پروانه 1552، دارای دکترای حقوق خصوصی می‌باشد. رتبه 14 آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 1388،  رتبه 16 آزمون کارآموزی کانون وکلای دادگستری سال 1389 ، رتبه 96 آزمون دکتری دانشگاه آزاد سال 1395 ، تدریس دروس حقوقی در دانشگاه آزاد از جمله سوابق تحصیلی این وکیل می‌باشد. از سوابق درخشان کاری علیداد می‌توان به وکیل و مشاوره حقوقی بانک انصار از سال 1390،  وکیل و مشاور حقوقی شرکت باتریسازی صنایع تولیدی نیروگستران خراسان به مدت7 سال، وکیل شرکت تعاونی رینگسازی مشهد اشاره کرد. علیرضا علیداد داراری 600 پرونده در زمینه های مختلف  کیفری و حقوقی می‌باشد که رسیدگی به دعاوی خانوادگی از جمله استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه، طلاق توافقی، حذف نام همسر از شناسنامه، از مهم‌ترین پرونده‌هایی است که ایشان به نتیجه مثبت رسانده‌اند. علیرضا علیداد دارای ده سال سابقه کاری درخشان در زمینه وکالت و علی الخصوص به عنوان وکیل مهریه است که توانسته در عرض این ده سال به عنوان یکی از بهترین وکیل مشهد شناخته شود.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار کلاهدوز، نبش کلاهدوز 17/1، مجتمع ایزوگام شرق، طبقه پنجم، واحد 10
 • تلفن همراه: 09155201963
 • تلفن دفتر: 05137267215

 

5) سهیل فیض عظیمی

15 سال سابقه فعاليت حقوقى ، 14سال سابقه وكالت دادگسترى، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، مدیر حقوقی شیر پگاه خراسان،  نمایننده حقوقی وزارت دفاع، عضو کمیته حقوقی هیات ووشو استان خراسان رضوی، مشاور حقوقی و وکیل بیمه تعاون، مشاور حقوقی و وکیل بانک اقتصاد نوین، عضو سابق کمیسیون حقوقی اماکن متبرکه آستان قدس رضوی، دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی می‌باشد. عظیمی داراری پروانه وکالت از کانون وکلای مشهد به شماره 977 بوده و دارای 15 سال سابقه وکالت می‌باشد که در این مدت وکالت پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت رسانده که تخصصی‌ترین پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانوادگی مانند طلاق، نفقه، مهریه و بخصوص طلاق توافقی می‌باشد. با وکالت دادن به ایشان نگران هزینه طلاق توافقی نباشید!

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، بين مدرس ٨ و ١٠، ساختمان شماره ١٢، طبقه ٦، واحد ٢٣
 • تلفن همراه: 09151083205

 

6) سحر دشتی

دارای سابقه پروانه وکالت ازکانون وکلای دادگستری مشهد به شماره پروانه 2169، وکیل پایه یک دادگسترس مشهد، عضو کانون وکلا، دارای مدرک کارشناسی حقوق می‌باشد. از سوابق درخشان ایشان می‌توان فعالیت حقوقی بعنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت‌های گچ خراسان، سیمان جوین، کاشی فیروزه مشهد و موسسات حقوقی معتبر اشاره کرد. سابقه وکالت در پرونده‌های حقوقی، ملکی، وصول مطالبات، کیفری، خانواده، ثبتی و دعاوی اختصاصی دیات مرتبط با تصادفات رانندگی و دیه از بیت المال و غیره را دارد که در کنار این موارد به دعاوی خانواده همانند طلاق غیابی، طلاق ایرانیان مقیم خارج  از کشور، طلاق توافقی، بررسی قانون طلاق توافقی، مهریه، نفقه و..  می پردازذ. آماده همکاری و پاسخگویی به تمامی سوالات مرتبط با دعاوی خانواده شما بزرگواران می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، مقابل دادگستری، بین 21 و 23، پ128، طبقه دوم
 • تلفن همراه: 09155166119

 

7) جلیل جوادزاده

جناب آقای جلیل جوادزاده وکیل پایه یک دادگستری مشهد، دارای پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 6016 یکی از بهترین وکیل ها می‌باشد. از سوابق کاری درخشان 12 سال تجربه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، 20 سال سابقه کار حقوقی و مشاور حقوقی، 17 سال سابقه در امور وصول و مطالبات و اجراییات بانکی می‌باشد. ایشان یکی از بهترین وکلای مشهد در زمینه طلاق توافقی بشمار می‌آید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان احمد آباد، نبش خیابان بهشت، ساختمان حسینی، طبقه چهارم
 • تلفن همراه: 09153139249
 • تلفن دفتر: 05138417834

 

8- پریسا عطاریان

پریسا عطاریان، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه فردوسی مشهد، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد مشهد و کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه علامه تهران می‌باشد. ایشان وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی را قبول می‌کند اما ایشان تخصصا وکیل خانواده می‌باشد که بیشتر در پرونده‌های طلاق توافقی به نتیجه مثبت رسیده است و موکلین با رضایت کامل از برخورد، فن بیان و آگاهی کامل ایشان از مراحل دادگاهی و حق الوکاله منصفانه از دفتر وی خارج می‌شوند. از سال ۱۳۹۱ پروانه کارآموزی وکالت دریافت نموده و از سال ۱۳۹۴ با دریافت پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری خراسان در شهر مشهد مشغول به فعالیت می باشد. دارای شماره پروانه 1866 می‌باشد. شما برای به اجرا گذاشتن مهریه و مطالبه آن می توانید به این وکیل خبره مراجعه کنید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۴۳ و ۴۵، پلاک ۶۴۷، طبقه اول
 • تلفن همراه: 09155215475
 • تلفن دفتر: 05138595547

 

9-مسعود سلطانی

مسعود سلطانی وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی خانوادگی و کیفری می‌باشد. وی در چندین سال وکالت خود دارای پرونده های خانوادگی زیادی بوده که تقریبا همه را به نتیجه مثبت به پایان رسانده و با رضایت موکلین را بدرقه کرده است. ایشان دارای مشاوره تلفنی نیز است که با پرداخت هزینه می‌باشد. مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت از یکی تخصص‌های ایشان است.

 • آدرس: خراسان رضوی، احمدآباد، نبش رضا 33، پلاک 314، واحد 2
 • تلفن همراه: 09155165004

 


10- مجید کیانفر

وکیل مجید کیانفر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره وکالت 8510 از کانون وکلای مشهد می‌باشد. کیانفر دارای سابقه درخشانی در زمینه پرونده های مربوط به دعاویی خانوادگی مثل مهریه، نفقه، حضانت فرزند، طلاق و طلاق توافقی می‌باشد که با نشان دادن راهکار مناسب به موکلین باعث رضایت ایشان از کار وکالت خود شده است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان دانشگاه، بین دانشگاه ۱۸ و ۲۰، ساختمان ساسان، ط۳، واحد ۳۰۱
 • تلفن همراه: 09155158415
 • تلفن دفتر: 05138535160

 

امیدواریم با این لیست 10تایی از بهترین وکیل طلاق توافقی مشهد توانسته باشیم به شما در امر انتخاب وکلای طلاق توافقی برتر مشهد کمک کرده باشیم. اگر شما با هر کدام از وکلای این لیست همکاری و پرونده داشته‌اید حتما نظرات خود را در مورد نحوه کارشان برای ما بنویسید.

 


 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایتخت و رزرو مشاوره حضوری در شهر تهران با شماره وکیل تهران 09125370071 تماس گرفته یا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا