بهترین وکیلدعاوی خانواده

✔️10تا از بهترین وکیل طلاق توافقی مشهد⚖️【آپدیت1402】

4/5 - (17 امتیاز)

مشهد به عنوان یک شهر بزرگ بعد از تهران دارای آمار طلاق بالایی است و وکیل طلاق توافقی مشهد از جایگاه مهمی برخوردار می‌باشد. آمار زیاد طلاق توافقی در مشهد باعث شده که در سال‌های متوالی، درخواست وکیل طلاق توافقی در مشهد رو به افزایش بگذارد. در میان این افزایش آمار طلاق توافقی در مشهد، افراد منفعت طلب زیادی که فقط دارای عنوان وکیل هستند و آگاهی کامل از این کار را ندارند نه تنها در مورد پرونده‌های طلاق توافقی کمکی به موکلین خود نکرده اند بلکه با کارشکنی، عدم تجربه و مهارت کامل در وکالت و حق الوکاله ناعادلانه، یک مشکل بزرگ بر دوش موکلین خود گذاشته ‌اند. ما در این مقاله سعی می‌کنیم به شما در انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد کمک کنیم.

روند انجام طلاق توافقی زمانی با سرعت و سخت‌گیری کمتری نسبت به طلاق غیربه پیش می‌رود که زوجین برای طلاق توافق کرده باشند یعنی هر دو طرف برای طلاق توافقی آماده بوده و بر سر مهریه، نفقه، حضانت فرزند و نحوه دیدار با فرزند توافق کرده و به نتیجه رسیده باشند یعنی زمانی که زوجین به آخر خط رسیده و دیگر راهی جز طلاق ندارند تصمیم به طلاق توافقی که سریعترین و کم دردسرترین راه جدایی از هم است می‌گیرند. توافقات انجام شده بین زوجین می‌تواند هم در دفترخانه و جلسه دادگاه به ثبت برسد و جنبه رسمی پیدا می‌کند و یا اگر زن وشوهر تمایل داشته باشند و کار خود را به وکیل طلاق توافقی بسپارند توافقات انجام شده را به وکیل خود شرح و توضیح دهند تا وکیل مراحل قانونی برای طلاق توافقی را به طی کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل طلاق توافقی مشهد را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【آپدیت1402】

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل طلاق توافقی برتر در مشهد، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی خانواده شما، به کمک وکیل طلاق توافقی متخصص و مجرب مشهد رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل طلاق توافقی مشهد در زیر آمده است.

علیرضا قدیری - وکیل طلاق توافقی مشهد
علیرضا قدیری – وکیل طلاق توافقی مشهد

1) علیرضا قدیری

علیرضا قدیری، وکیل مشهد، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده‌های معروف و مهم، فارغ‌التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می‌باشد. قریب به 25سال، یعنی از ۲۴ سالگی، وکالت را آغاز نموده و به اصطلاح سرد و گرم چشیده این حرفه‌است که همین سابقه طولانی، ایشان را در زمره وکلای باتجربه و خبره مشهد قرار داده است. وکیل قدیری، یکی از بهترین وکلای خانواده مشهد، که سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را به عنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در کانون وکلای مشهد به عهده داشته است، از جمله این مسیولیت‌ها و سوابق کاری ایشان در کارنامه‌شان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازرس هیأت مدیره
 • نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا)
 • مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد
 • مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا
 • عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان
 • دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور سالهای متمادی
 • انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی

از موفقیت‌های دیگر ایشان می‌توان به تربیت و سرپرستی تعداد بی‌شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان ذکر کرد. وکیل قدیری، به عنوان یک وکیل باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (انواع طلاق، طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، ارث و میراث، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و…) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علیرضا قدیری وکیل خانواده مشهد، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان سناباد، نبش سناباد ۴۲
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09155909549
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

 

vakil-talagh-tavafoghi-mashhad
علی ابراهیمی مهر – وکیل طلاق توافقی مشهد

2) علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، با 10 سال سابقه وکالت توانسته با مهارت و پشتکار یکی از بهترین وکلای طلاق توافقی مشهد ‌باشد؛ که پرونده‌های بسیاری در دعاوی خانواده من الجمله طلاق توافقی داشته و با دادن مشاوره به زوجین مسیر بهتر تصمیم گیری را به آنها نشان می‌دهد. او به عنوان بهترین وکیل مشهد، برای دفاع از حقوق موکلین خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده که نتیجه آن، موفقیت و اعتبار این وکیل خبره و ماهر مشهد بوده است. در حوزه حقوقی، بهترین وکیل طلاق توافقی به وکیلی اطلاق می‌شود که به طور تخصصی و ویژه در حوزه دعاوی خانواده فعالیت می‌کند. دعاوی خانواده، از مهمترین عوامل مراجعه به مراجع دادگاه است و در موارد زیادی به دلیل وجود اختلافات گسترده بین زوجین نیاز به وجود یک وکیل خانواده مجرب و آگاه، ضروری است تا ضمن اینکه هر دو طرف به حق و حقوق قانونی خود می‌رسند، از بروز اختلافات و مشکلات بعدی جلوگیری شود.

مهمترین عامل دیگر در طلاق توافقی، مدت زمان پروسه آن است. براساس تغییراتی که در مسیر طلاق توافقی انجام شد، اگر زوجین تصمیم بگیرند که مسیر طلاق را خود طی کنند مدت زمان زیادی زمان میبرد؛ اما با آقای ابراهیمی مهر، وکیل طلاق توافقی متخصص در مشهد، زوجین می‌توانند پروسه طلاق توافقی را در مدت کمتر از 20 روز کاری به نتیجه برسانند. چرا که ایشان دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه طلاق توافقی می‌باشد و به راحتی می‌توان به وی اطمینان کرده و پرونده طلاق را به وی سپرد. در صورت عدم وجود یک وکیل طلاق توافقی متخصص این پروسه بیش از سه ماه زمان میبرد!!

شرایط و مراحل طلاق توافقی در مشهد با وکیل:

 • حضور زوجین در دفتر وکیل
 • تکمیل فرم توافقنامه طلاق توافقی و توافق بر موضوعات حقوقی مالی و غیرمالی
 • طلاق توافقی مشهد اعطای وکالت به وکیل
 • در صورت حضور نداشتن شوهر، زوجه بایستی وکالت طلاق داشته باشد
 • بدون شرکت در جلسات مشاوره بهزیستی
 • بدون حضور زوجین در جلسه دادگاه
 • طلاق توافقی مشهد در 10 الی 20 روز کاری بعد از ثبت دادخواست انجام می‌شود
 • صفر تا 100 طلاق توافقی بدون حضور زوجین در دادگاه خانواده مشهد و جلسات مشاوره؛ در مدت زمان 20 روز کاری توسط 2 وکیل پایه یک دادگستری به ازای هر موکل انجام خواهد شد.
 • تمامی مشاوره‌های حقوقی و جلسات دادگاه پرونده شما؛ توسط خود وکیل  انجام می‌شود و شما همواره با وکیل در ارتباط هستید.

هزینه طلاق توافقی در مشهد:

برای اطلاع از حق الوکاله وکیل به ازای هر موکل و همچنین حق الوکاله دو وکیل، لطفا با شماره وکیل محترم تماس بگیرید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5 (حضور در دفتر فقط با تعیین وقت قبلی)
 • تلفن همراه وکیل مشهد: 09151186862
 • تلفن دفتر: 05137602838

 

3) علی قاسمی

علی قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل طلاق توافقی مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علی قاسمی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از چندین پرونده موفق در زمینه موضوعات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده من‌الجمله طلاق توافقی داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علی قاسمی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

 1. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 2. امور ثبتی و شرکت‌ها، امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور که در ایران نیاز به وکیل دارند
 3. دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری

برای اعطای وکالت به علی قاسمی، وکیل طلاق توافقی مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: مشهد، خراسان رضوی-مشهد- سجاد-بهارستان۲-ساختمان بهار
 • شماره تماس: ۰۹۱۵۴۲۴۳۳۵۰
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

 

4) بهجت کبیری

وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای خراسان رضوی،کارشناس فقه و حقوق مبانی اسلامی از دانشگاه مشهد با سابقه 11 ساله خویش براساس تجربه، پشتکار، فن بیان شیوا و رسا، آگاهی کامل نسبت به قانون و برخورد مناسب خود توانسته در بین وکلای برتر مشهد جای بگیرد. اعسار، وکیل خانواده، قصاص، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و… پرونده‌های زیادی داشته که توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند. مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، اخذ پرونده و قراردادها از جمله خدمات این وکیل مشهد برای همشهریان خویش است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، طرقبه، خیابان صاحب الزمان، پاساژ اوقاف، واحد۳
 • شماره وکیل: 09155240465

 

5) حبيب اله حذيفي

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمي كانون وكلاي دادگستري استان خراسان رضوي، مخل اشتغال پروانه مشهد، ليسانس حقوق قضائي ، مدرس دانشگاه علمي فناوري در درس حقوق ورزشي، داراي سابقه وكالت از سال 87، رئيس اداره حقوقي اداره كل ورزش و جوانان به مدت 12 سال، وكيل اداره كل راه و شهرسازي استان خراسان رضوي به مدت 4 سال از سوابق درخشان این وکیل با تجربه در مشهد است. حذیفی دارای چند صد پرونده در زمینه‌های مختلف کیفری، حقوقی و خانواده می‌باشد که رسیدگی به دعاوی مربوط به خانواده از جمله استرداد جهیزیه، نفقه، طلاق توافقی، حذف نام همسر از شناسنامه از مهم‌ترین پرونده‌های کاری وی در زمینه وکالت است که توانسته در مدت 13 سال سابقه به عنوان یکی از بهترین وکیل‌های مشهد شناخته شود.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، مدرس ،8 ساختمان 121، طبقه سوم
 • شماره تماس: 09153130520

 

6) سیدرضاجلالیان

وکیل در امور بانکی،امورحسبی،خانواده،ملکی،اداره کار و قراردادهای بین المللی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد واحد مشهد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد نیشابورو دارای پروانه وکالت به شماره 8323 می‌باشد. وکیل شرکت چشمه نوشان(عالیس) خراسان، وکیل موسسه مالی و اعتباری بنیاد(بانک سینا)، وكيل و مشاور حقوقي بانک کشاورزی، وكيل و مشاور حقوقي بانک صادرات و وکیل موسسه مالی و اعتباری کاسپین، وکیل تعاونی اعتباری الزهرا از سوابق کاری جلالیان در مدت 6 ساله وکالتش می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، قاسم آباد، اندیشه 4، پلاک 18، طبقه چهارم، واحد 7
 • شماره وکیل: 09151050241

 

7) مهدی بهرامیه

با 18 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار ، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی ،حدود، خانواده توانسته خود را در بین بهترین‌های مشهد قرار دهد. وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق از دانشگاه شیراز، مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذی خراسان گلریز، مشاور و وکیل شرکت الکترواستیل از سوابق کاری این وکیل خوش برخورد و با سابقه است. از نظر وکیل بهرامیه میتوان به پرونده‌های خانواده به عنوان یک پرونده حقوقی معمول نگاه کرد چرا که عدم برقراری صلح ممکن است آسیب‌های جبران ناپذیری را به فرزندان مشترک و حتی خود طرفین وارد نماید حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، طلاق غیابی، از جمله پرونده‌های قبول شده توسط این وکیل مشهد است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، احمد اباد، ابتدای بلوار ملاصدراف ساختمان صدراف طبقه 4 ،واحد 401
 • شماره تماس: 09155194568

 

8)صالح کاوری

صالح کاوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق قضائی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 881 است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات از جمله پرونده‌های انجام شده توسط آقای کاوری است که عمده آنها مربوط به طلق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، حذف نام همسر از شناسنامه و سایر دعاوی مربوط به خانواده است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار فلسطین، خیابان سناباد، بین سناباد 58 و 60، پلاک 802، طبقه1
 • شماره وکیل: 09153139600

 

9) رضا نصیری تبریزی

رضا نصیری تبریزی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، که دارای 14 سال سابقه وکالت می‌باشد. ایشان وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را قبول می‌کند اما ایشان تخصصا وکیل خانواده می‌باشد که بیشتر در پرونده‌های طلاق توافقی وسایر دعاوی مربوط به خانواده به نتیجه مثبت رسیده است و موکلین با رضایت کامل از برخورد، فن بیان و آگاهی کامل ایشان از مراحل دادگاهی و حق الوکاله منصفانه از دفتر وی خارج می‌شوند. دارای شماره پروانه 981 می‌باشد. شما برای به اجرا گذاشتن مهریه و مطالبه آن می توانید به این وکیل خبره مراجعه کنید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۴۳ و ۴۵، پلاک ۶۳۴
 • شماره تماس: 09153166076

 

10) سید علیرضا رضوی سطونی

سید علیرضا رضوی سطوتی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره وکالت 638 از کانون وکلای مشهد می‌باشد. رضوی دارای سابقه درخشانی در زمینه پرونده‌های مربوط به دعاویی خانواده مثل مهریه، نفقه، حضانت فرزند، طلاق و طلاق توافقی می‌باشد که با نشان دادن راهکار مناسب به موکلین باعث رضایت ایشان از کار وکالت خود شده است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد ۴۳، خیابان صدف، بین صدف ۲ و۴،پلاک ۱۲
 • شماره تماس: 09151024816

 

امیدواریم با این لیست 10تایی از بهترین وکیل طلاق توافقی مشهد توانسته باشیم به شما در امر انتخاب وکلای طلاق توافقی برتر مشهد کمک کرده باشیم. اگر شما با هر کدام از وکلای این لیست همکاری و پرونده داشته‌اید حتما نظرات خود را در مورد نحوه کارشان برای ما بنویسید.

 

طلاق توافقی در مشهد چقدر زمان می‌برد ؟

براساس تغییراتی که در مسیر طلاق توافقی فوری وجود دارد اگر زوجین تصمیم گرفته باشند تا شخصا اقدام به طلاق توافقی نمایند در ابتدا باید در سایت طلاق ثبت نام کرده و پس از آن در طی یک بازه زمانی که حداقل ۴۵ روز به طول می انجامد مشاوره خود را در 5 جلسه انجام داده و پس از طی مراحل مشاوره و تکمیل جلسات آن، پرونده به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارجاع و زوجین با حضور در این دفتر دادخواست خود را ثبت و به دادگاه مرجوع می‌کنند و سپس دادگاه با تعیین وقت قبلی و تشکیل جلسه و با درخواست زوجین گواهی عدم امکان سازش صادر می‌کند و پس از قطعیت رای دادگاه، بنا به درخواست زوجین به دفترخانه رسمی طلاق مراجعه می‌کنند تا خطبه طلاق جاری شود. گواهی صادر شده از سوی دادگاه به مدت 3 ماه اعتبار دارد و اگر در مدت زمان طلاق توافقی تعیین شده زن وشوهر برای اجرای صیغه طلاق به دفتر رسمی طلاق مراجعه نکنند در این صورت گواهی عدم سازش باطل شده و دوباره باید پروسه طلاق توافقی را طی کنند.

|

مزیت حضور وکیل طلاق توافقی مشهد در کنار شما

در طلاق توافقی با حضور وکیل پایه یک دادگستری دیگر نیازی به حضور زوجین در جلسات دادگاه نیست. صیغه طلاق توافقی با حضور وکیل و عدم حضور زوجین می‌تواند خوانده شود. بعضی از زوجین در مراحل طلاق توافقی چه در دادگاه و چه در جلسات مشاوره تمایلی برای حضور ندارند و یا دوست ندارند که باهم رو به  رو شوند و یا امکان دارد که زوجه حق طلاق داشته باشد که در این صورت زوجین با دادن وکالت به وکیل حرفه ای و کار کشته که کار تخصصی وی طلاق توافقی است می‌توانند نه در جلسات دادگاه و نه در جلسات مشاوره شرکت کنند و وکیل منتخب به جای آنها تمامی مراحل را طی خواهد کرد. یکی دیگر از مزیت های طلاق توافقی و مهم‌ترین مزیت آن، کم هزینه بودن طلاق توافقی است چون بر اثر توافقات انجام شده بین زوجین دادخواست های مکرر تنظیم نمی‌شود یعنی نیاز به ثبت چندین دادخواست در دادگاه نیست و وکیل یا توجه به توافقات انجام شده بین زوجین اقدام به ثبت یک دادخواست می‌کند.

برخی از مردم به دلیل شغل، شخصیت اجتماعی خویش و برخی موارد دیگر مایل به دیده شدن و حضور در مجامع دادگاهی نیستند چون حاضر نیستند با افراد آشنا در دادگاه خانواده رو به رو شوند و از این موضوع ترس و وهم دارند برای کارهای طلاق خود وکیل طلاق را انتخاب می‌کنند تا تمام مراحل طلاق و حضور در جلسات مشاوره و دادگاه توسط وکیل انجام شود. همچنین حضور وکیل به جای زوجین باعث کاهش تنش بین زوجین و یا خانواده های آنها می‌شود چون به دلیل وجود اختلافات بین زوجین برخی تمایل به رو به رو شدن باهم ندارند.

پروسه زمانی طلاق توافقی با حضور وکیل بسیار کم است و معمولا بین 15 الی 25 روز کاری می‌باشد که این زمان برای برخی از زوجین بسیار پراهمیت است چون می‌خواهند سریعا از بستگی بین هم راحت شده و زودتر از هم جدا شوند. حضور یک وکیل خبره و کار بلد در کنار زوجین، از انجام توافقات نادرست و اشتباه که بعدا باعث نارضایتی یکی از طرفین یا هر دوری آنها می‌شود جلوگیری می‌کند و راهکار درست را به زوجین نشان می‌دهد. البته ناگفته نماند که در طلاق توافقی یک وکیل نمی‌تواند وکالت هر دو زوج را قبول کند و زوجین باید وکلای جداگانه انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا