Rate this post
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل طلاق یزد را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در یزد چیست؟ مشخصات 5 وکیل برتر یزد، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل یزد، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) بهاره حلوانی

بهاره حلوانی، وکیل یزد و مشاور حقوقی، با 11 سال سابقه وکالت درخشان، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، و فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان با رتبه ممتاز می‌باشد. وی دارای 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک و دعاوی مربوط به آن بوده، و در حال حاضر مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران، بیمه دی و شرکت پترو پالایش نیک واقع در شهرک صنعتی یزد است و با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست بیاورد. شهروندان یزد می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل بهاره حلوانی در امور حقوقی علی الخصوص امور مرتبط با خانواده اعطای وکالت نمایند:

 •  دعاوی خانواده (انواع طلاق، طلاق غیابی، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به بهاره حلوانی بهترین وکیل طلاق یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2
 • تلفن وکیل حلوانی: 09131949574
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

دکتر معصومه قلیچ - وکیل طلاق در یزد
دکتر معصومه قلیچ – وکیل طلاق در یزد

2) معصومه قلیچ

دکتر معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 14 سال سابقه وکالت، با میزان تحصیلات دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی، جز یکی از بهترین وکلای خانواده یزد می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان یزد می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل قلیج در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 • پرونده‌های خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و …)

برای اعطای وکالت به معصومه قلیچ، بهترین وکیل طلاق یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن وکیل قلیچ: 09134520800
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

3) سید حسن موسوی

سید حسن موسوی، وکیل پایه یک دادگستری یزد، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، با سابقه فعالیت درخشان و موفق در وکالت و تجربه وکالت تخصص در دعاوی کیفری و زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اسرار پرونده از ویژگی‌ های این وکیل کیفری حرفه‌ای یزد است.

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، مواد مخدر، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • دعاوی کیفری خانواده (ازدواج قبل از بلوغ ترک انفاق، امتناع از استرداد طفل سپرده شده، عقد زن شوهردار، عقد زن در حال عده برای مرد دیگر، ازدواج زن در حال عده یا عقدی،عدم ثبت نکاح، فریب در نکاح
 • متخصص در دعاوی مرتبط با مواد مخدر
 • از دیگر تخصص های ایشان دعاوی امور حسبی، دعاوی مرتبط به داوری، دعاوی کیفری ملکی و …

با وکیل موسوی، وکیل یزد، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. شهروندان ایرانی (ساکن در ایران یا خارج) خصوصاً در استان یزد و تهران می‌توانند برای پیشبرد پرونده‌های خود به آقای وکیل موسوی مراجعه نمایند.

برای اعطای وکالت به حسن موسوی، بهترین وکیل کیفری یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09132584487
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

علی کریم بخشش

علی کریم بخشش، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، و دارای 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی مختلف به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. از جمله خدمات وکالتی آقای کریم بخشش می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی استدعاوی ملکی( شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه) از دعاویی است که توسط آقای کریم بخشش قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای کریم بخشش جزئی از بهترین وکلای یزد محسوب شود. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45290 که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری یزد صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس:  یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، مجتمع تجاری اداری جعفر صادق، طبقه اول، واحد۳
 • شماره تماس:  09131546047

 

9) علی آدینه

علی آدینه، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت به شماره 15206 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری خلاصه از دعاویی است که توسط آقای آدینه قبول وکالت شده و با پشتکار، سخنوری و اخلاق پسندیده خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند که این نتیجه رضایت باعث شده آقای آدینه جزئی از بهترین وکلای یزد محسوب شود.

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد13
 • شماره تماس: 09153154598

 

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *