5/5 - (5 امتیاز)

بهترین وکیل لنگرود، یک وکیل با تجربه، دانش فنی قوی و مهارت‌های حرفه ای در حوزه حقوق است.وکیل برتر باید توانایی آن را داشته باشد که با به مراجعین خویش در مورد مسائل حقوقی و کیفری بیشترین و بهترین کمک را کرده و با دادن مشاوره مناسب به آنها راه حل‌های قانونی مناسبی را برای موکل پیشنهاد بدهد. ویژگی‌های زیادی وجود دارد که یک وکیل خوب در لنگرود را مشهور می‌سازد. بهترین وکیل حقوقی، وکیلی است که آگاه به قانون باشد و بتواند آن را به خوبی در پرونده مراجعه کننده اعمال کند. وکیل منتخب شده باید بتواند به طور مؤثر با موکل در ارتباط باشد و خواسته‌های فرد را درک کند. در انتخاب بهترین وکیل در لنگرود باید تجربه و اعتبار وکیل را نیز در نظر گرفت. وکیلی که انتخاب می‌شود باید در پرونده‌ای مشابه پرونده فرد از سابقه خوبی برخوردار باشد. علاوه براین، بهترین وکیل لنگرود باید دارای صفات اخلاقی مانند صداقت، رازدار بودن، احترام به حقوق مشتریان و عدم تعارض به منافع دیگران باشد یعنی وکیل منتخب باید راستگو، قابل اعتماد و مسئول باشد. ما در این مقاله به معرفی چند تن از برترین‌های لنگرود می‌پردازیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل لنگرود را با لیست 5تایی بشناسید!!⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل لنگرود چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای لنگرود، انتخاب بهترین وکیل لنگرود را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) حسن عشوری

حسن عشوری، وکیل پایه یک دادگستری لنگرود و مشاور حقوقی، دارای چند سال فعالیت در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت دعاوی حقوقی (سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، پرونده‌های کیفری (قتل، موادمخدر،کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)، پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …) زیادی به وی واگذار شده است. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر لنگرود نسبت به موکلین شناخته شود. دارای پروانه وکالت به شماره 1088 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس: لنگرود
  • شماره وکیل: 09112497091

 

2) خدیجه رحمانیان

خدیجه رحمانیان، وکیل پایه یک دادگستری لنگرود و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 1101 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان دارای اخلاقی موکل پسند، قابل اعتماد و راز دار بوده که با تکیه بر دانش و آگاهی خویش با بیانی رسا و شیوا توانسته جزئیات پرونده را دقیق برای قاضی توضیح داده که این باعث موفقیت وی و جای گرفتن در بین بهترین وکلای لنگرود و همچنین بهترین وکیل رشت شده است. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیرحضوری می‌توان  اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است.

در مدت چند ساله وکالت خویش پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، پرونده‌های کیفری (قتل، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)، پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، و …) زیادی به وی واگذار شده است.

  • آدرس: لنگرود
  • شماره وکیل: 09111438466

 

3) پوریا فرخ‌نیا

پوریا فرخ نیا، وکیل پایه یک دادگستری لنگرود و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 51696 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.  در مدت چند ساله وکالت خویش پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، پرونده‌های کیفری (موادمخدر،کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)، پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، و …) زیادی به وی واگذار شده است. ایشان در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل باتجربه دادگستری مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر لنگرود نسبت به موکلین شناخته شود.

  • آدرس: لنگرود،خیابان مدرس، روبروی باغ ملی، پاساژ بنی هاشمی، طبقه 2
  • شماره وکیل:09114330455

 

4) اکبر خوش تراش

اکبر خوش تراش، وکیل پایه یک دادگستری لنگرود و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 8391 می‌باشد که در سال 1389 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان دارای اخلاقی موکل پسند، قابل اعتماد و راز دار بوده که با تکیه بر دانش و آگاهی خویش پرونده‌های بسیاری را با موفقت به پایان رسانده است. در مدت چند ساله وکالت خویش دعاوی حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)، پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، و …) زیادی به وی واگذار شده است. از خدمات وکالتی آقای خوش تراش می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است.

  • آدرس: لنگرود،خیابان امام خمینی مجتمع دکتر طاهرزاده طبقه ۳
  • شماره وکیل: 09113436712

 

5) حامد نصیریان

حامد نصیریان، وکیل پایه یک دادگستری لنگرود و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 1131 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان دارای اخلاقی موکل پسند، قابل اعتماد و راز دار بوده که با تکیه بر دانش و آگاهی خویش با بیانی رسا و شیوا توانسته جزییات پرونده را دقیق برای قاضی توضیح داده که این باعث موفقیت وی و جای گرفتن در بین بهترین وکلای لنگرود شده است. از خدمات وکالتی آقای نصیریان  به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیرحضوری می‌توان  اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.  در مدت چند ساله وکالت خویش پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)، پرونده‌های کیفری (قتل، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)، پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، و …) زیادی به وی واگذار شده است.

  • آدرس: لنگرود،خیابان امام، انتهای کوچه فرید، روبروی باغ ملی، ساختمان مهدی، طبقه اول
  • شماره وکیل: 09112479985

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل لنگرود – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل لنگرود یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *