5/5 - (4 امتیاز)

یافتن وکیل برای انتخاب در شهر لواسان کار سختی نیست، باید در نظر گرفت که پیدا کردن وکیل مناسب زمان‌بر باشد. گاهی بسیاری از افراد خودشان پیگیری مسائل حقوقیشان را انجام می‌دهند اما اکثریت با توجه به پیچیدگی مسائل حقوقی نیاز دارند تا با یک وکیل متخصص و خوب برای پرونده خویش مشورت کنند تا جدا از دریافت نتیجه مطوب از ضررهای مالی احتمالی پیشگیری کنند بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و مسئله حقوقی افراد پیدا کردن وکیل حقوقی در لواسان از اهمیت بسیاری برخوردار است. مشاوره و داشتن یک وکیل ماهر کمک می‌کند تا در زمان کم نتیجه دلخواه فرد را گرفته و پیروز پرونده باشد. یافتن بهترین وکیل در در لواسان به پرونده دعاوی فرد کمک می‌کند تا پیروز میدان حقوقی باشد و به نتیجه مورد نظر خود برسد. بنابراین باید چند نکته را در انتخاب بهترین وکیل در نظر داشت قبل از هر چیز، وکیلی که انتخاب می‌شود درزمینه حقوقی که به مشکل برخوردید باتجربه‌ترین باشد. همچنین در زمان انتخاب یک وکیل حقوقی در لواسان باید تخصص وکیل را در نظر گرفت که آیا وکیل انتخابی سررشته ای در زمینه پرونده دعاوی دارد یا خیر. همچنین باید امانت دار و راز دار بودن وکیل را در نظر گرفت پون افراد تمام رازهای خویش را با وی در میان می‌گذارد و وکیل باید نسبت به این موارد رازدار باشد و پیش هرکس بازگو نکند. در این مقاله ما به معرفی تعدادی از بهترین وکلای لواسان می‌پردازیم تا بتوانیم کمکی برای پرونده‌های حقوق شما عزیزان باشیم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در لواسان تهران را با لیست 5تایی بشناسید!⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل لواسان تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای لواسان تهران، انتخاب بهترین وکیل لواسان تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) عباس حمید سمیعی

عباس حمید سمیعی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، با توجه به سابقه 16 ساله در وکالت توانسته بهترین نتیجه ها را در پرونده‌های واگذار شده به وی نسیب موکلین خویش نماید. ایشان در زمینه انواع دعاوی قبول پرونده کرده است که خلاصه ای از این دعاوی به شرح زیر می‌باشد:

پرونده در دعاوی حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و…)

دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

دعاوی خانواده مانند(ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

دعاوی ملکی من الجمله (دعوای تعهد رهنی و اسناد ضمانت، دعوای تقاضای تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی ملکی، دعوای ابطال سند رسمی، دعوای لغو ثبت ملک مرتبط، دعوای ابطال سند مالکیت اختلافی، دعوای ابطال مراحل ثبتی ، دعوای ابطال نظریه هیئت حل اختلاف سازمان ثبت و اسناد کشور، دعوای ملکی افراز، انواع دعوای ملکی برای ثبت، دعوای توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف و…)

وکیل عباس حمید سمعیعی، وکیلی با تجربه و خوش بیان بوده و دارای رسایی در سخن می‌باشد همچنین نسبت به اسرار پرونده موکلین خویش امانت دار بوده و با ایجاد حس اعتماد در موکل باعث ایجاد حس اعتماد در موکل می‌شود. از خدماتی که وکیل سمیعی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره که معمولا به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا غیر حضوری باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 1563 می‌باشد که در سال 1386 به نام وی صادر شده است.

  • آدرس:تهران، لواسان، بلوار امام خمینی، شورکاب، بن بست سهیل
  • شماره وکیل: 09123885409

 

2) مریم رحیمی

مریم رحیمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 23240 می‌باشد که در سال 1393 پس از قبولی در آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی (دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در دعاوی حقوقی خویش، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل رحیمی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل رحیمی، یکی دیگر از بهترین وکلای لواسان می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل رحیمی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

  • آدرس:تهران، لواسان،بلوار امام خمینی ره، ساختمان اطلس، طبقه 2، واحد۱ اداری
  • شماره وکیل: 09127783985

 

3) رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق وتجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه، با توجه به سابقه 5 ساله در وکالت توانسته بهترین نتیجه ها را در پرونده‌های واگذار شده به وی نسیب موکلین خویش نماید. ایشان در زمینه انواع دعاوی قبول پرونده کرده است که خلاصه ای از این دعاوی به شرح زیر می‌باشد:

پرونده در دعاوی حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و…)

دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

دعاوی خانواده مانند(ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

وکیل عبدالمحمد وکیلی با تجربه و خوش بیان بوده و دارای رسایی در سخن می‌باشد که این فن بیان و رسایی سخن باعث شده است که بتواند در محاکم قضایی و در حضور قاضی ختم کلام را به خوبی بیان کند و رساندن اصل مطلب باعث شده موفقیت بالایی در پرونده‌های موکوله به همراه داشته باشد که این موفقیت باعث شده وی در بین بهترین وکلای لواسان جای بگیرد. از خدماتی که ایشان به مراجعین اراده می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره که معمولا به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا غیر حضوری باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 28356 می‌باشد که در سال 1397 به نام وی صادر شده است.

  • آدرس:تهران، لواسان
  • شماره وکیل: 09121574297

 

4) یعقوب قانع

یعقوب قانع، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی لواسان، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. چندین سال سابقه وکالت درخشان موفقیت و پشتکار خویش آن پرونده را به نتیجه مثبت و دلخواه موکل رسانده است از جمله دعاوی که وی قبول پرونده کرده است می‌توان به خلاصه ای از آنها اشاره کرد:

دعاوی مربوط به خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)

انواع دعاوی کیفری (سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس،…)

پرونده‌های حقوقی (دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)

دعاوی ملکی مانند (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)

وکیل یعقوب قانع با توجه به سابقه وکالتی خویش و با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.

در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سوابق وی، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای لواسان و وکیل تهران معرفی نمود. از خدمات وکالتی وکیل قانع می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره  21371 می‌باشد که پس از قبولی در اختبار به نام وی صادر شده است.

  • آدرس:تهران، لواسان، بلوار امام، میدان امام، جنب بانک انصار،  ابتدای کوچه مسجد،  پلاک ١٤، طبقه اول
  • شماره وکیل: 09123438867

5) فرزانه آقا شاهی

فرزانه آقاشاهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، با توجه به سابقه 10 ساله در وکالت توانسته بهترین نتیجه ها را در پرونده‌های واگذار شده به وی را نسیب موکلین خویش نماید. ایشان در زمینه انواع دعاوی قبول پرونده کرده است که خلاصه‌ای از این دعاوی به شرح زیر می‌باشد:

پرونده در دعاوی حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و…)

دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

دعاوی خانواده مانند(ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

دعاوی ملکی من الجمله (دعوای ابطال سند رسمی، دعوای لغو ثبت ملک مرتبط، دعوای ابطال سند مالکیت اختلافی، دعوای ابطال مراحل ثبتی ، دعوای ابطال نظریه هیئت حل اختلاف سازمان ثبت و اسناد کشور، دعوای ملکی افراز، انواع دعوای ملکی برای ثبت، دعوای توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف و…)

وکیل فرزانه آقاشاهی، وکیلی با تجربه و خوش بیان بوده و دارای رسایی در سخن می‌باشد همچنین نسبت به اسرار پرونده موکلین خویش امانت دار بوده و با رازدار بودن خویش باعث ایجاد حس اعتماد در موکل می‌شود. از خدماتی که وکیل فرزانه آقاشاهی به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره که معمولا به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا غیر حضوری باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 21669 می‌باشد که در سال 1392 به نام وی صادر شده است.

  • آدرس:تهران، لواسان، بلوار امام خمینی، جنب فروشگاه پویاپ۱۰۰۳
  • شماره وکیل: 09125003172

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل لواسان تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل لواسان تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *