بهترین وکیلدعاوی ملکی

✔️10تا از بهترین وکیل ملکی قزوین⚖️【آپدیت1402】

5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل ملکی قزوین را با لیست 10 تایی بشناسید!!

 

1) داوود بخشی

داوود بخشی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شهر قزوین دارای پروانه وکالت از کانون وکلای قزوین به شماره 24717 می‌باشد که به عقیده وی، یک وکیل ملکی با تجربه و خوب دادگستری باید قبل از هر اقدامی موکل خود را دادرسی کند و بعد از کشف واقع و بررسی دلایل و پی بردن به ذی‌حق بودن موکل برای دفاع از وی بپاخیزد. از خدمات وکالتی آقای بخشی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری که با تعیین وقت قبلی است، وکالت و اخذ پرونده و قراردادها اشاره کرد. در زمینه دعاوی مختلف خانواده، کیفری و حقوقی پرونده‌های زیادی را با پایان خوب به نتیجه رسانده و در زمینه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده متخصص بوده و با توجه به سابقه درخشان وی می‌توان ایشان را هم به عنوان یک وکیل خوب و نمونه و همچنین جزئی از وکلای برتر قزوین نام برد.

 • آدرس: قزوین، سه راه خیام، جنب کوچه تعهدی، ساختمان رضوی، واحد ۷
 • تلفن تماس وکیل: 09127844961

2) حسن اردکانی

حسین اردکانی، وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای قزوین و مشاور حقوقی، دارای سابقه سی سال قضاوت و وکالت، فارغ التحصیل دانشگاه علوم قضایی تهران در سال ۱۳۷۱، دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، دارای سوابق قضایی در استان‌های کردستان، زنجان، قزوین و تهران بوده و از سال ۱۳۸۶ به حرفه وکالت پرداخته است. سال 1394 تا 1396 نائب رییس کانون وکلای دادگستری استان قزوین بوده و وکالت متعدد در پرونده های حقوقی ، جزایی، سیاسی و… را برعهده داشته و تمرکز زیادی روی پرونده‌های محوله به ایشان دارد.

 • آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، بالاتر از بازار روز، نبش کوچه تاج احمدی، شماره ۱، طبقه 2
 • تلفن تماس وکیل: 09123820550

3) سمیه احمدی

سمیه احمدی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه که از سال 1392 شروع به کار وکالت کرده مدرس دانشگاه از سال 1395، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، ساعات حضور شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ساعت 18 الی 20 با هماهنگی قبلی می‌باشد. وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی، وکیل فروشگاه استیل پوشان البرز از سوابق کاری ایشان در مدت 7 ساله وکالتی وی است. اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، قصاص خلاصه‌ای از تخصص‌های خانم احمدی است او را در زمره بهترین وکلای قزوین قرار داده است.

 • آدرس: قزوین،خیابان شهید بابایی، نبش کوچه 6 نصرت، طبقه بالای بانک پارسیان، ساختمان سپهر، طبقه 1، واحد 4
 • تلفن تماس وکیل: 09190455110

4) حسین میرزایی

حسین میزایی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای شهر قزوین از نظر برخورد مناسب، امانت داری، فن بیان رسا و شیوا و تعهد داشتن نسبت به کار و موکل می‌باشد که در زمینه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود تخصص داشته و این تخصص بیان شده براساس موفقیت در پرونده‌های قبول شده و به نتیجه مثبت رسیده توسط این وکیل خوب و نمونه است. حسین میرزایی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کمیسیون آموزش، دارای سوابق حقوقی در اداره اوقاف و امور خیریه و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از سوابق ایشان است.

 • آدرس: قزوین، سبزه میدان، خیابان هلال احمر، کوچه شهید قانع، پلاک ۱۲، واحد ۱۵
 • تلفن تماس وکیل: 09193888249

5) سمیه زینالی

سمیه زینالی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق بوده و دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 35452 بوده اط سال 1393 حرفه وکالت خویش را شروع کرده و در دعاوی مختلف اعم از دعاوی خانواده  و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته و دعاوی کیفری و حقوقی پرونده‌های زیادی داشته و توانسته با پشتکار و فن بیان عالی و تسلط کامل نسبت به قوانین پرونده‌ها را به نتیجه دلخواه موکل برساند به این دلیل می‌توان وی را در بین بهترین وکلای شهر قزوین قرار داد.

 • آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، بین چهارراه بلوار و پادگان، نبش خیابان ایرانشهر، ساختمان ۱۷۱، واحد ۲
 • تلفن تماس وکیل:09128825653

6) ولی جلالی

ولی جلالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضور رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین با ۱۴سال سابقه وکالت در زمینه امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بیمه، امور بین الملل، خانواده، دعاوی مالی، اسناد رسمی و تجاری، حدود، اعسار و غیره تخصص داشته و جزیی از وکلای کار کشته و توانای قزوین محسوب می‌شود که اکثرا مراجعین با رضایت کامل از کار ایشان از دفتر وی خارج می‌شوند.

 • آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، روبروی کوچه نوری فرد، ساختمان رضوی
 • تلفن تماس وکیل: 09123817916

7) مریم شایان راد

مریم شایان راد، وکیل پایه یک دادگستری مرکز وکلای قزوین و مشاور حقوقی، از سال 1380 لغایت 1391به عنوان پرسنل دادگستری قزوین در شعبات حقوقی، کیفری، خانواده و انقلاب مشغول به کار و فعالیت بوده در سال 1388 در آزمون وکالت قبول شده و از سال 1392در کسوت وکالت در حال فعالیت می‌باشد قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری وخانوادگی و ثبتی داشته و برای تعیین وقت مشاوره با ایشان باید تماس بگیرید .در حوزه قضایی قزوین، محمدیه والوند،  تاکستان،  آبیک و ‌کرج نیز پرونده قبول می‌کنند. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه، کارشناس رشته حقوق می‌باشد.

 • آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، روبروی کوچه 33،پلاک 453
 • تلفن تماس وکیل: 09128878708

8) سعید چکینی

سعید چکینی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قزوین به شماره 1360 می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، متخصص در امور املاک، ثبتی، قراردادها و خانواده و جرایم مالی و غیره است. وکیل و مشاور حقوقی چندین بانک،  وکیل و مشاور حقوقی شهرداری، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در قزوین از سوابق کاری وکیل چکینی می‌باشد. از نظر ایشان یک وکیل باید نسبت به کار خویش تعهد داشته باشد تا مراجعه کنندگان پس از پایان کار با رضایت از دفتر وی خارج شود.  همچنین وکیل باید از هر اقدامی که باعث لطمه زدن به حیثیت خانوادگی و اجتماعی موکلش می شود بپرهیزد و تمام تلاش خود را به کار گیرد تا موکل در زمان کمتر و البته با اطمینان خاطر بیشتری به حق خویش دست یابدداشتن این ویژگی‌ها باعث شده که سعید چکینی یکی از بهترین‌های شهر قزوین محسوب شود.

 • آدرس: قزوین،  میدان ولیعصر، ابتدای خیابان طالقانی، روبه روی سازمان انتقال خون، برج خلیج فارس، طبقه 5، واحد 17
 • تلفن تماس وکیل: 09129496235

9) ذبیح اله سوری

ذبیح الله سوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته رتبه اول مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی تهران، دانش آموخته مقطع فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه علوم و تحقیقات فارس، دفاع از پایان نامه فوق لیسانس با درجه عالی، رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان آبیک، رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان البرز، مدرس گروه حقوق دانشگاه پیام نور تاکستان، سه مرتبه موفقیت و قبولی در آزمون منصب وکالت دادگستری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از سوابق درخشان این وکیل خوب و نمونه می‌باشد.

 • آدرس: قزوین، خیابان سهراه خیام، ساختمان ۲۳ رضوی، طبقه سوم، واحد ۱۳
 • تلفن تماس وکیل: 09128820981

 10) سمیه بهرام خانی

سمیه بهرام خانی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مدرس دانشگاه، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قزوین به شماره 1509 بوده که پرونده‌های زیادی در انواع دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی داشته و با پشتکار خویش و برخورد مناسب با مراجعین و فن بیان شیوا و رسا توانسته است نظر موکلین زیادی را جذب کرده است.

 • آدرس: قزوین، فردوسی شمالی، بالاتر از بیمارستان دهخدا، جنب عکاسی فامیران، پلاک 2
 • تلفن تماس وکیل: 09127813410

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا