بهترین وکیلملکی

بهترین وکیل ملکی مشهد را با لیست 10تایی بشناسید!

5/5 - (1 امتیاز)

یکی از مهم‌ترین پرونده‌هایی که در دادگاه‌های مشهد وجود داشته و از اهمیت زیادی برخوردار است، پرونده‌های مربوط به دعاوی ملکی مشهد می‌باشد، در دعوای ملکی و دفاع در قبال آن نکات و قواعد حقوقی زیادی وجود دارد که در کسب نتیجه مثبت، این نکات و قواعد بسیار با ارزش می‌باشد. بخاطر همین اهمیت بالای همچین پرونده‌های، کوچک‌ترین اشتباه یا خطا در مسیر پرونده ممکن است آن پرونده را از مسیر رسیدن به نتیجه مثبت به پایین کشیده و به ضرر فرد تمام شود. بنابراین وجود وکیل ملکی کارکشته در مشهد، در این نوع پرونده‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. البته ناگفته نماند که بهترین وکیل مشهد، باید از تجربه و مهارت لازم در زمینه ملک برخوردار باشد تا با آشنایی کامل به قوانین مربوطه در این زمینه بتواند پرونده را به سوی مسیر مثبت سوق دهد. دعاوی ملکی از جمله دعاویی است که بسته به نوع و موضوع آن می‌تواند حقوقی، کیفری و یا تلفیقی از هر دو همانند دعاوی تصرف عداونی را داشته باشد. ملک کلمه‌ای عربی است که وارد زبان فارسی شده و براساس نوع تلفظ معانی گوناگونی دارد. تمام دارایی‌های غیر‌منقول، در ردیف ملک قرار گرفته و انواع مختلفی دارد که مهم‌ترین آنها ملک مشاعی و ملک مفروز می‌باشد.

 

بهترین وکیل ملکی در مشهد دارای چه خصوصیاتی است؟

به وکیلی که به وکالت اموال غیرمنقول مثل زمین و بنا می‌پردازد، وکیل ملکی می‌گویند. از دعاوی مهم و پر کاربرد در زمینه ملک می‌توان به دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، رفع تصرف عدوانی و خلع ید اشاره کرد. وکیل دعاوی ملکی می‌تواند پرونده‌های دیگری را نیز قبول کند، ولی ترجیح او قبول پرونده‌های ملکی است.

بهترین وکیل ملکی در مشهد، مانند هر وکیل متخصص دیگری باید دارای ویژگی‌هایی باشد، تا بتواند پرونده‌های دعاوی ملکی را به نتیجه‌ای مطلوب سوق دهد. بنابراین تجربه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل ملکی است. این تجربه هم در اثر کسب پیروزی و شکست درزمینه دعاوی ملکی بدست می‌آید. دانش و سواد حقوقی بالا یکی دیگر از ویژگی‌های وکیل دعاوی ملکی است. یک وکیل ملکی خوب باید بر قانون مدنی، قانون شهرداریها، قانون زمین شهری، قوانین مربوط با کاربری اراضی و باغها و سایر قوانین و آیین نامه‌های مرتبط تسلط کافی داشته باشد.

 

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای ملکی مشهد، انتخاب بهترین وکیل ملکی مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص ملک در مشهد باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل ملکی خوب در مشهد می‌پردازیم.

 

1) علی بشیری

علی بشیری، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا، دارای شماره پروانه 3016 از کانون وکلای دادگستری مشهد می‌باشد. وکیل علی بشیری با دادن مشاوره به صورت تلفنی و حضوری به مراجعین مشاوره داده و با راهنمایی به آنها در زمینه موضوع پرونده، ایشان را در تصمیم‌گیری یاری می‌رساند. وی در تمامی زمینه‌های حقوقی و کیفری تخصص داشته، ولی تخصص بیشتر وی در زمینه دعاوی ملکی می‌باشد و به صراحت می‌توان گفت بهترین وکیل در زمینه دعاوی ملکی است. در زمینه ملک و دعاوی مربوط به آن پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، فرامرز عباسی 36 کوچه اول سمت چپ
 • تلفن تماس: 09153151279
 • تلفن دفتر: 05137276625

 

2) رضا طالبی

اگر به دنبال وکیل ملک و املاک در مشهد هستید آقای رضا طالبی وکیل پایه یک دادگستری در مشهد و یکی از وکیل های دعاوی ملکی در مشهد می‌باشد. رضا طالبی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، از سال 1390 کار وکالت خود را آغاز نموده و جز یکی از بهترین وکلای مشهد بحساب می‌اید. در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی است. ایشان با استفاده از دانش و تجربه کسب کرده در مدت وکالت خود توانسته نتیجه مثبتی برای پرونده‌های موکول شده به ایشان و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین موفقیت‌های زیادی کسب کند.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد
 •  شماره تلفن:09155682014

 

3) سعید عابدیان

سعید عابدیان، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده و دارای سابقه درخشانی درانواع دعاوی ملکی است. سعید عابدیان در زمینه ملک با دادن مشاوره به موکلین و مراجعه کنندگان خود، مسیر درست رسیدن به نتیجه مثبت را به ایشان نشان می‌دهد. وکیل عابدیان با سابقه 15 ساله خویش در زمینه وکالت توانسته با کسب تجربه، دانش، مهارت در زمینه انواع دعاوی بخصوص دعاوی ملکی تخصص زیادی بدست آورد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد ، چهارراه بزرگمهر ، مجتمع تجاری ایران زمین ، طبقه پنجم ، واحد ۵۰۳
 • تلفن تماس: 09158070164

 

4) نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان، دارای 8 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت است که بیشتر پرونده‌های قبولی از طرف وی در مورد پرونده‌های ملکی و دعاوی مربوط به املاک می‌باشد. برومند، در تمامی زمینه‌ها دارای تخصص می‌باشد اما در زمینه ملک و دعاوی مربوط به آن متخصص بوده و در این مدت 8 ساله بیشترین پرونده‌های قبول شده از طرف وی در زمینه املاک در مشهد بوده است. ایشان دارای مشاوره تلفنی که مشاوره دارای هزینه می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، انتهای فلسطین 19(سلمان غربی)، نبش شهیدان قادری 4، ساختمان 48، زنگ دوم
 • تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۱۸۷۴۲۲

 

5) محمدعلی سهرابی مهر

محمدعلی سهرابی مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و عضو رسمی کانون وکلای خراسان رضوی، دارای 20 سال سابقه وکالت موفق در پرونده های مربوط به دعاوی ملکی و دعاوی حقوقی مانند تقسیم مال مشترک، سفته، مطالبه وجه چک و غیره می‌باشد. وی بخاطر تعهد در کار و داشتن اخلاق حرفه‌ای یکی از بهترین وکلای مشهد در زمینه ملک می‌باشد.

به گفته وکیل سهرابی مهر، وکالت همانند پزشکی تعهد به وسیله است نه نتیجه و وکیل از حداکثر توان علمی و فنی خود برای به نتیجه رساندن پرونده موکل استفاده می‌کند ولی در نهایت تصمیم نهایی را مرجع قضایی اتخاذ می‌نماید که دفاع خوب یک وکیل می‌تواند بسیار موثر در نتیجه پرونده باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلورا سجاد، بین سجاد 19 و 21، پلاک259
 • شماره همراه: 09153112214
 • تلفن دفتر: 05136079997

 

5) مرتضی توکل‌نژاد

مرتضی توکل‌نزاد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری مشهد می‌باشد. ایشان دارای پرونده‌های زیادی در مورد دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و … و دعاوی خانواده مثل ثبت طلاق و ازدواج، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه و … و دعاوی حقوقی از قبیل الزام به انجام تعهد، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیر می‌باشد. وی آماده ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و حضوری بوده و از نظر ایشان یک وکیل خوب باید دارای مهارت عالی در سخنوری و نوشتن متن دفاعیه و خواندن آن در دادگاه، دقت بالا و توجه زیاد به جزییات پرونده، دارای اعتماد به نفس زیاد به منظور دفاع کامل از موکل در دادگاه باشد. به صراحت می‌توان گفت مرتضی توکل نژاد با توجه به سابقه کم و موفقیت در زمینه دعاوی ملکی یکی از با تجربه‌ترین و بهترین وکیل ملکی مشهد است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، طالقانی شرقی، حد فاصل میدان شهید و خیابان۱۷شهریور، کوچه مرتضوی، داخل کوچه ۳۸
 • تلفن تماس: 09153214956

 

7) مهدی عطاریان شاندیز

مهدی عطاریان وکیل پایه یک دادگستری، دارای شماره پروانه 22916 از قوه قضایی، دارای مدرک کارشناسی حقوق می‌باشد. متخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، نفقه، حضانت، تمکین، ملاقات، دعاوی حقوقی مانند وصول مطالبات ،چک ،سفته، فاکتور، تنظیم سند خودرو و ملک و غیره، دعاوی کیفری مانند جعل و کلاهبرداری، توهین ،سرقت، ضرب و جرح و غیره می‌باشد، اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی ملکی است که با مهارت و سخن ورزی در مراجع قانونی توانسته است پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت برساند.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، شفا 28، پلاک 99 (جنب دادگاه خانواده)
 • تلفن تماس: 09155587200
 • تلفن دفتر: 05137539296

 

8) سیدعنایت الله کراماتی

جناب آقای عنایت اله کراماتی، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 15475از کانون وکلا بوده و از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه وکالت شروع کرده و در تمامی دعاوی پرونده داشته اما تخصص اصلی وی که در آن مهارت داشته و همیشه موکلین در این زمینه از وی رضایت داشته اند قبول پرونده های دعاوی ملکی و املاک مشهد است. وکیل کراماتی، با توجه به توانایی خود در سایر دعاوی مانند دعاوی خانوادگی و کیفری، سعی می‌کند کمتر وارد این دعاوی شده و تمرکز خود را بیشتر در زمینه دعاوی مربوط به ملک و املاک صرف می‌کند به این دلیل می‌توان به صراحت بیان کرد که از وکلای برتر ملک می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، نبش صارمی، پلاک ۳۱
 • تلفن تماس: 09157000241
 • تلفن دفتر: 05138930362

 

9) مجید شایسته خو

مجید شایسته خو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 665 از کانون وکلای دادگستری مشهد می‌باشد. تنظیم سند، اخذ پایان کار، خلع ید، تقسیم افراز املاک مشاع و غیره همه این دعاوی درحوزه دعاوی ملکی بوده و جز کارهای مهم یک وکیل ملکی است ، وکیل شایسته جو از جمله وکلای برتر مشهد در زمینه این دعاوی بوده و در چندین سال سابقه وکالت خود توانسته پرونده‌های زیادی در زمینه دعاوی ملکی مشهد به نتیجه مثبت برساند. وی قبل از قبول پرونده با دادن مشاوره به مراجعه کنندگان و راهنمایی آنها، وی را در تصمیم گیری درست راهنمایی و مشاوره می‌دهد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، پنجراه سناباد مقابل خ پاستور ساختمان وکلا واحد ۴
 • تلفن تماس: 09151135825
 • تلفن دفتر: 0518448451

 

10) حمیده نجاتی

حمیده نجاتی وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، که در دعاوی ملکی جز بهترین وکلای مشهد محسوب و در چندین سال سابقه وکالت خویش توانسته خود را در بین وکلای معروف و به نام و کاری مشهد قرار دهد. دارای شماره پروانه 2014 از کانون وکلای دادگستری مشهد می‌باشد. از نظر ایشان وکیل محرم اصرار موکل بوده وباید در ایجاد حس اعتماد در مراجعه کننده کوشا باشد وی در تمامی دعاوی سر رشته داشته و لی اکثر پرونده‌های پذیرفته شده از سوی خانم نجاتی مربوط به دعاوی ملکی مشهد بوده به همیین دلیل از برترین وکلای ملکی مشهد محسوب می‌شود.

 • آدرس: خراسان رضوی، نبش ابن سینای ۲/۳، ساختمان ۴۶ طبقه ۳، واحد ۹
 • تلفن تماس: 09155191421
 • تلفن دفتر: 05138430174

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی در مشهد– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل ملکی مشهد یاری کنیم.

 


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا