5/5 - (9 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل زن تهران را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل زن تهران چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر زن در تهران، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل زن تهران، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) سوده حامد توسلی

وکیل دکتر سوده حامد توسلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، هجده سال سابقه ی وکالت، عضو هیأت علمی دانشگاه، دارای دکترای حقوق خصوصی است. ایشان مؤلف کتب و مقالات حقوقی بوده و عضو کمیسیون داوری کانون وکلای دادگستری مرکز، نماینده کانون وکلای دادگستری مرکز درهیات حل اختلاف مالیاتی، دبیر دوم کمیسیون داوری کانون وکلای دادگستری مرکز می‌باشد. از سوابق کاری و شغلی خانم دکتر حامد توسلی می‌توان به مشاور حقوقی وزارت مسکن و شهرسازی، مشاورحقوقی میراث فرهنگی، مشاورحقوقی فرمانداری تهران، مشاور حقوقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اشاره کرد. ایشان نامزد دوره سی و یک انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز است. خانم حامدتوسلی در وکالت پرونده‌های حقوقی، کیفری، دعاوی خانواده، امور ثبتی وغیره دارای سابقه درخشان می‌باشد که در زمینه دعاوی ملکی تجربه بیشتری داشته و با کسب آگاهی و تجربه در این زمینه و دادن مشاوره آگاهانه به مراجعین توانسته است پرونده های زیادی در این زمینه با موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی،  کوچه کوروش

 

2) دکتر میترا ضرابی

میترا ضرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، منشی هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای شماره پروانه 10142 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. وی از برترین وکلا محسوب شده و در مدت چند سال کار وکالت توانسته به رتبه بالایی در رشته حقوق و کار وکالت برسد که این موفقیت در سایه آگاهی و بروز رسانی اطلاعات حقوقی خویش می‌باشد. از نظر وی وکالت در واقع عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری موکلف کرده و وی وظیفه دارد بعد از این عقد قرارداد، نسبت به کار خود تکلیف داشته و موجبات رسیدن به نتیجه دلخواه موکل خود را فراهم کند. خانم ضرابی از جمله وکلای کارکشته و خبره در کار وکالت می‌باشد که توانسته بهترین ها را برای موکلین خود فراهم کند تا به نتیجه مثبت در مورد پرونده خود برسند. وی در تمامی زمینه‌ها از جمله دعاوی کیفری، خانوادگی و ثبتی مهارت داشته و بیشترین پرونده‌های وی در زمینه خانواده و بخصوص انواع طلاق است که با راهنمایی کامل و آگاهانه به زوجین، مسیر درست را به آنها نشان می‌دهد.

 • آدرس: تهران – خیابان ولیعصر- خیابان فیاضی(فرشته)- انتهای خیابان بیدار- برج جم

 

3) آذین طالبی

آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با شماره پروانه 1635 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و همچنین ایشان با بکارگیری درست از تخصص توانسته با درصد بالای رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر قرار دهد.

وکیل آذین طالبی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… ) دارند. ایشان بصورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، اختلافات ناشی از قراردادها، شرایط عمومی و خصوصی پیمان و تنظیم قرارداد، فعالیت و قبول پرونده می نمایند.

جهت اعطای وکالت به آذین طالبی یکی از وکلای خبره تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17
 • شماره بهترین وکیل خانم تهران: 09122989050
 • شماره تلفن وکیل: 09120403134
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

4) زهره رستگار

زهره رستگار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 23 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، یکی از وکلای خوب تهران می‌باشند. وکالت پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک‌ها را برعهده داشته که با فن بیان رسا و شیوا و آشنایی با قوانین، پشتکار فراوان و با تکیه بر تجربه خویش در حوزه وکالت، توانسته رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند. وکالت در دعاوی کیفری از جمله خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر، وکالت در دعاوی حقوقی مانند چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه، وکالت در دعاوی خانواده مثل انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … خلاصه ای از پرونده‌های واگذاری به ایشان است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2427 می‌باشد که در سال 1388 از سوی این کانون صادر شده است.

 • آدرس: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2
 • شماره تماس وکیل: 09121722840

 

5) مونا ترابی

مونا ترابي، وكيل پايه يك دادگستري، عضو كانون وكلاي مركز با بيش از 10سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق‌ترين وكلاي ايراني، كارشناس ارشد حقوق خصوصي و مديريت موسسه حقوقي بين المللي عدالت آريايي با در اختيار داشتن مجموعه‌ايي قوي و متبحر در پرونده‌هاي متعدد كيفري و ملكي … افتخار دارد با ارايه خدمات حقوقي و جزايي و تجاري به كليه اشخاص اعم از حقيقي و حقوقي در موارد ذيل اقدام نمايد:

 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 •  وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت‌ها
 • وکالت در کمیسیون‌های ماده 100شهرداری و کمیسیون‌های مالیاتی
 •  تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی تخصصی با خانم ترابی یکی از  وکلای زبده تهران می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس دفتر1: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک129، طبقه5، واحد505
 • آدرس دفتر2: تهران، ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خیابان دامغانی(11)، پلاک38، واحد2
 • شماره بهترین وکیل خانم تهران: 09121979750
 • شماره دفتر: 02122097090

 

6) سهیلا عرشی

سهیلا عرشی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مدیر و بنیانگذار موسسه حقوقی عرشی و متخصص در رشته های گوناگون، آماده ارائه خدمات و مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه خانواده و همچنین مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و جزایی در دادگاه ها، مراجع دادگستری و غیر دادگستری به هموطنان می باشد. ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی به‌خصوص طلاق می‌باشد. این سؤال در اینجا مطرح می‌شود که وکیل طلاق کیست؟ وکیل طلاق فردی است که سال‌ها تجربه در زمینه دعاویی خانوادگی، مطالبه مهریه و … را دارد و در همه امور مربوط به طلاق مانند مهریه، نفقه، حضانت و نگهداری فرزندان و مسائلی از این قبیل اطلاعات کافی داشته باشد. از نظر ایشان و برای جلوگیری از ایجاد اختلاف و روی آوردن به طلاق بهتر است قبل از ازدواج، حتما طرفین با یک وکیل خانواده مشورت کنند.

 • آدرس: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریمخان (نرسیده به خیابان سنایی)، پلاک ۱۰۳، طبقه سوم، واحد ۹
 • شماره تماس وکیل طلاق: 09122395971

 

7) مریم مرادی

مریم مرادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی لویزان، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1202 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دارای سابقه 20 ساله در زمینه وکالت می‌باشد که در طول این مدت با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته پرونده‌های زیادی مربوط به دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری را به نتیجه عالی به پایام برساند. آخرین مدرک تحصیلی وی لیسانسحقوق قضایی ودانش آموخته حقوق خصوصی می‌باشد.

 • آدرس: لویزان،نبش 212 شرقی، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، پلاک 433، طبقه 3، واحد 8
 • شماره تماس وکیل: 09121785948

 

8) فهیمه طهماسبی

فهیمه طهماسبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی لویزان، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10297 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دارای چند سال سابقه در زمینه وکالت می‌باشد که در طول این مدت با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته پرونده‌های زیادی مربوط به دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری را به نتیجه عالی به پایام برساند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: لویزان،چهار راه سرو، ساختمان آرمن، پلاک ،۵۶ طبقه دوم، واحد ۳
 • شماره تماس وکیل: 09123372521

 

9) سوده لطفی

سوده لطفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 17928 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. خانم لطفی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ۳۵، واحد۱۰۱
 • شماره تماس وکیل: 09123039528

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل زن تهران – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل زن در تهران یاری کرده باشیم.

 

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *