5/5 - (5 امتیاز)

بهترین وکیل طلاق در تهران، به وکیلی گفته می‌شود که اطلاعات خود در زمینه خانواده بخصوص طلاق را دائما بروزرسانی کرده و همیشه از جدیدترین قوانین در خصوص دعاوی خانواده آگاه است. برای هر کسی امکان دارد پیش بیاید که در زندگی زناشویی با مشکلاتی مواجه شود که در برخی از موارد، حل آنها نیاز به وکیل طلاق داشته باشد. اگر چنین نیازی در زندگی داشتید ابتدا می‌توانید با چند وکیل تهران متخصص و مشاور حقوقی مشورت کنید. یک وکیل طلاق ممکن است اعتبار خیلی خوبی داشته باشد اما شاید دارای یک رفتار نادرست بوده و موکل از این رفتار او خوشش نیاید. وکیل طلاق باید کسی باشد که مراجعه کننده به دفتر وی با او احساس راحتی کرده و بتواند تمام اصرار زندگی خود را که برای طلاق لازم است با او در میان بگذارد. معمولاً مشاوره اولیه با یک وکیل طلاق رایگان است. طلاق در ایران انواع مختلفی داشته و براساس نوع طلاق، قوانین و رویه دادگاه‌های خانواده و زمان رسیدگی به پرونده طلاق متفاوت است. یک وکیل طلاق خوب، برای انجام وکالت باید تحصیلات و تجربه کافی داشته باشید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

چگونه بهترین وکیل طلاق تهران را پیدا کنیم؟

بهترین وکیل تهران به شخصی التفات می‌شود که دارای پرونده‌های متعدد و مختلف باشد و اکثریت موکلین از وی راضی بوده و همچنین تسلط کافی به قوانین داشته و در کار وکالت خبره و حرفه‌ای باشد. انتخاب وکیل می‌تواند به طور کامل مسیر پرونده را تغییر دهد با یک انتخاب اشتباه خسارت‌های جبران ناپذیری ممکن است وارد شود اما اگر هوشمندانه عمل کرده و یک وکیل خبره و آگاه به کار وکالت انتخاب شود از خسارت‌های معنوی و مادی جلوگیری می‌شود. یک وکیل خوب و با تجربه باید با موکل خود روراست و صادق بوده و مسئولیت پذیر و متعهد باشد. بهترین وکیل طلاق، وکیلی است که مطالعه و تجربه او در زمینه پرونده‌های خانواده، بخصوص طلاق کافی و بس بوده و علاوه بر این پیگیری و دلسوزی کافی و لازم را در خصوص موکل خود رعایت نماید. وکیل متخصص طلاق باید در تمام مراحل رسیدگی در جریان پرونده بوده و نظارت کامل بر این مهم داشته باشند و در صورت صدور حکم بر علیه موکل در مواقعی که وکیل دارای اختیار اعتراض و پیگیری دعوی در مراحل تجدید نظر و فرجام در وکالتنامه می‌باشند در صورت وجود جهات تجدید نظر و در دست بودن دلایل کافی و احتمال معقول برای موفقیت در مراحل بالاتر موظفند که در موعد مقرر قانونی نسبت به اعتراض به رای وفق مقررات قانونی اقدام نماید. وکیل طلاق متبحر باید از انجام اعمالی که بر خلاف مصالح موكل است اجتناب کند.

✔️بهترین وکیل طلاق ایران را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از بهترین وکیل طلاق، انتخاب بهترین وکیل طلاق را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص طلاق باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر طلاق می‌پردازیم.

 

1) پدرام ایزدی

پدرام ایزدی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو کانون وکلای مرکز است. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در مراجع قضایی می‌باشند. در سال 1382 پس از شرکت در آزمون‌ سراسری و با کسب رتبه 200 در رشته حقوق وارد دانشگاه علوم قضایی تهران می‌شود. پدرام ایزدی تاکنون وکیل و مشاور چندین شرکت خصوصی و معتبر بوده و هست. او به تلاش‌های پیگیرانه برای کسب نتایج مورد نظر موکلانش، نوشتن لایحه‌های کاملا تخصصی در زمینه دعاوی خانواده، مهریه، نفقه معروف است. همچنین ایشان در وکالت پرونده‌های حقوقی، کیفری، دعاوی خانواده، امور ثبتی، دعاوی بین المللی، دیوان عالی کشور، امور بانکی، سابقه بسیار درخشانی داشته‌اند.

تعداد پرونده‌های طلاق در تهران به قدری زیاد است که تعداد زیادی وکیل طلاق در تهران مشغول به فعالیت هستند اما برخی از این وکلا در کار خود خبره نبوده و پرونده‌ها دارای پایان خوبی برای موکلین نیستند از نظر پدرام ایزدی، یک وکیل طلاق باید آشنایی کامل به مسیر روند پرونده طلاق داشته و بتواند با آگاهی خود مسیر درست را به موکلین مراجعه کننده به دفتر وکالت نشان دهد. آشنایی کامل آقای پدرام ایزدی به مسیرهایی قضایی دادگاه خانواده بخصوص طلاق و طلاق توافقی باعث شده که ایشان یکی از بهترین وکلای طلاق محسوب شده و مراجعین زیادی کار پرونده خود را با اطمینان خاطر به وی واگذار کنند.

همراه بودن یک وکیل متخصص در زمینه طلاق در کنار زوجین، از بروز اشتباهات فراوان در مسیر پرونده جلوگیری می‌کند و با جرات می‌توان گفت که پدرام ایزدی یکی از بهترین وکلا در زمینه طلاق است و می‌تواند به عنوان بهترین راهنما و مشاور عمل کرده و یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه دعاوی مربوط به خانواده و امور مربوط به خانواده است که همیشه با مطالعه در زمینه دعاویی خانوادگی و قوانین مربوط به آن آگاهی لازم راکسب کرده و همیشه در حال به روز کردن اطلاعات خود در زمینه مصوبات و آیین‌نامه‌های جدید در مورد دعاویی خانواده است. از نظر ایشان، پرونده‌هایی که معمولا بدون کمک گرفتن از وکیل طلاق و خانواده به جلو می‌روند، به نتیجه مثبت و مطلوب نمی‌رسند.

برای حضور در دفتر پدرام ایزدی وکیل طلاق خوب تهران و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که حضور در دفتر ایشان فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی امکانپذیر می باشد.

 

مسعود اسلامی مهر - وکیل طلاق
مسعود اسلامی مهر – وکیل طلاق

2) مسعود اسلامی‌مهر

مسعود اسلامی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز، با 22 سال سابقه کار وکالت و بعنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارد با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت‌های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده‌های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره‌ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده‌های کیفری و بویژه در امور ملکی و در موارد ذیل همکاری نماید از آن جمله:

 1. وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.
 2. وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون‌های ماده 100شهرداری، کمیسیون‌های ماده 56 جنگها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاه‌های انقلاب اسلامی
 3. داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت‌های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله‌ای از رسیدگی که باشد.

لذا یکی از اهداف آقای مسعود اسلامی‌مهر بعنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین‌الملل صلح صدرا ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه‌های حقوقی،تجاری و ملکی می‌باشد.

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی تخصصی با اسلامی‌مهر یکی از  وکلای زبده ملکی تهران می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق(نفت) شمالی،خیابان دامغانی (یازدهم)پلاک 38، واحد2
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09121932428 
 • شماره دفتر: 02122221867 
 • شماره دفتر: 02126413766 
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

3) نسترن زمانی‌پور

نسترن زمانی پور، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، وکالت خود را از سال 89 آغاز کرده است.  ایشان در زمینه دعاویی خانوادگی و به‌خصوص طلاق سر رشته داشته و پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و همیشه چنان عمل کرده که موکلین با رضایت کامل از دفتر وی خارج شده‌اند.

 • آدرس: تهران، کوهک، هنگام ،خیابان طاهرخانی ،قبل نیروی دریایی، پلاک100
 • شماره وکیل طلاق تهران: 09127796678

 

4) دکتر عبدالله سمامی

دکتر سمامی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری بین الملل، دارای 25 سال سابقه وکالت و تدریس در دانشکده‌های حقوق، متولد 1353 شهرستان لنگرود، دارای شماره پروانه 8803 از کانون وکلا، دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد تهران، که از مهم‌ترین سوابق کاری وکالت وی، عضویت در کمیته قضائی و حقوقی فدراسیون‌های ورزشی، سازمان انتقال خون کشور، وکالت موسسه مالی اعتباری ثامن الحج(ع) و … می‌باشد. سمامی یکی از وکلای کار کشته در زمینه وکالت است که پرونده‌های زیادی در زمینه انواع دعاویی بخصوص دعاویی خانوادگی داشته و با مهارت و آگاهی آنها را به پایان رسانده است. دکتر سمامی، ریاست تشکل آزاد اندیش، سابقه عضویت در دادسرا و دادگاه انتظامی کانون وکلا و کمیسیون کارآموزی را در کارنامه خود دارد. ایشان اولین بار در دوره ۲۷ نامزد انتخابات کانون وکلای مرکز شده و با ۸۸۳ رای و با اختلاف ناچیزی با مرحوم احمدی لاکلایه در رتبه ۱۹ قرار گرفتند و در دوره ۲۸ با ۱۰۹۸ رای رتبه ۱۱ را کسب نمود و علیرغم دو دوره رد صلاحیت توسط دادگاه عالی انتظامی قضات و با گذشت چهار سال، در این دوره موفق به کسب ۱۵۸۱ رای شد. دکتر سمامی در ادوار ۲۹ و ۳۰ نیز ارتباط خود با جامعه وکالت، علی الخصوص جوانان حفظ نمود و نقش مهمی در ورود جوانان به کمیسیونها و سایر ارکان کانون وکلا داشته است. از دیگر اقدامات مهم وی، پیشنهاد و پیگیری تاسیس کمیسیون رفاه می باشد. ایشان در 5 سال اول وکالتشان به عنوان وکیل مهریه معروف شدند و سپس پله های ترقی را به مرور طی کرده و در حال حاضر یکی از بهترین وکلای تهران محسوب می شوند.

 • آدرس: تهران، اقدسیه، اراج، روبروی بیمارستان نیکان

بهترین وکیل در تهران

5) امین گلریز

دکتر امین گلریز، وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و عضو کانون وکلای مرکز می‌باشند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری و علمی از جمله فارغ التحصیل رتبه یک دکتری حقوق، رتبه دوم کارآموزی قضات، عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور، نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی می‌باشد. دکتر گلریز همچنین دارای سابقه قضاوت نیز هستند.

حسن سابقه صداقت در گفتار، عملکرد و پیگیری مجدانه در روند پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در سابقه کاری ایشان قبول پرونده‌های کلان حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی نیز مشاهده می‌گردد.

جهت اعطای وکالت به امین گلریز وکیل ملکی، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

 • آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، نبش بن بست یکم، پلاک2، طبقه2
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09120899917
 • شماره دفتر: 02122732919
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

6) دکتر محمود حبیبی

 دکتر محمود حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز، هضو هیئت علمی دانشگاه و دارای شماره پروانه 9002 از کانون وکلای دادگستری است. ایشان دارای سوابق تحصیلی كارشناسى حقوق از دانشكده حقوق دانشگاه شيراز در تيرماه ١٣٧٦، كارشناسى حقوق از دانشكده حقوق دانشگاه شيراز در تيرماه ١٣٧٦، مدرك دكترى حقوق خصوصى از دانشكده حقوق دانشگاه شهيد بهشتى در تير ماه ١٣٨٦ می‌باشد. دکتر حبیبی در سال 1379 با کسب رتبه نهم در آزمون وکالت قبول شده و از سال 1379 تا کنون عضو وکلای دادگستری مرکز می‌باشد. از سوابق کاری ایشان می‌توان به عضو هیئت علمی دانشگاه تهران شمال از سال 1393 تاکنون، عضويت در گروه تحصيلات تكميلى دانشگاه تهران شمال از سال 1393 تاکنون، داديار انتظامى كانون وكلاى دادگسترى مركز در دوره هاى ٢٦ و ٢٧ و 29 هيئت­ مديره، عضويت در كميته اختبار كانون وكلاى دادگسترى استان البرز در سال ١٣٩٢ و ١٣٩٣، عضو کمیسیون حقوقی بانک سامان، عضو حقوقدان کمیته انضباطی دانشکده علوم و فنون دریایی، عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در دوره سی ام می‌توان اشاره کرد. دکتر حبیبی دارای تخصص زیادی در مورد پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه دارد. ایشان با راهنمایی هر یک از زوجین در مورد طلاق، آنها را از آثار حقوقی و شرعی طلاق آگاه می‌سازد تا زوجین با داشتن آگاهی لازم در مورد حق و حقوق خود تصمیم به طلاق یا ادامه زندگی بگیرند و همیشه این چنین بود که موکلین با رضایت از دفتر وی خارج شده اند.

 • آدرس: تهران، بالاتر از میدان هفت تیر خیابان ملایری پور

 

7) دکتر حیدر حسن زاده

دکتر حیدر حسن زاده، وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو هیئت مدیره وکلای مرکز، متولد 1353 شهرستان خوی، استادیار دانشکده دانشگاه تهران است. حسن زاده دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه تهران در سال 1376، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی و دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1385 می‌باشد. دکتر حسن زاده سوابق درخشانی در زمینه وکالت داشته و در طول چندین سال وکالت خود پرونده‌های زیادی را به عهده داشته که تقریبا همه را به نتیجه دلخواه موکلین رسانده است که از جمله این پرونده‌ها، پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی بخصوص طلاق بوده است که با راهنمایی زوجین و دادن اطلاعات در زمینه حق وحقوق طرفین آنها را راهنمایی و در تصمیم گیری کمک می‌کند به همین دلیل می‌توان وی را یک وکیل طلاق خوب و خبره معرفی کرد. از سوابق دیگر وی می‌توان مدیر کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران، عضو کمیته ترفیعات دانشکده حقوق و عضویت در کمیته تحصیلات تکمیلی اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، میدان ٧ تیر،  خیابان مفتح شمالی،  خیابان  ملایری پور

 

8) دکتر میترا ضرابی

سرکار خانوم میترا ضرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، منشی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای شماره پروانه 10142 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. وی از برترین وکلا محسوب شده و در مدت چند سال کار وکالت توانسته به رتبه بالایی در رشته حقوق و کار وکالت برسد که این موفقیت در سایه آگاهی و بروز رسانی اطلاعات حقوقی خویش می‌باشد. از نظر وی وکالت در واقع عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری موکلف کرده و وی وظیفه دارد بعد از این عقد قرارداد، نسبت به کار خود تکلیف داشته و موجبات رسیدن به نتیجه دلخواه موکل خود را فراهم کند. خانم ضرابی از جمله وکلای کارکشته و خبره در کار وکالت می‌باشد که توانسته بهترین ها را برای موکلین خود فراهم کند تا به نتیجه مثبت در مورد پرونده خود برسند. وی در تمامی زمینه‌ها از جمله دعاوی کیفری، خانوادگی و ثبتی مهارت داشته و بیشترین پرونده‌های وی در زمینه خانواده و بخصوص انواع طلاق است که با راهنمایی کامل و آگاهانه به زوجین، مسیر درست را به آنها نشان می‌دهد.

 • آدرس: تهران – خیابان ولیعصر- خیابان فیاضی(فرشته)- انتهای خیابان بیدار- برج جم

 

9) دکتر التفات سنایی

وکیل پایه یک دادگستری، عضو هیئت مدیره وکلای مرکز، دادیار سابق دادسرا، معاون اسبق دادسرای انتظامی، فعال صنفی است. دارای شماره پروانه 5882 از کانون دادگستری می‌باشد. التفات سنایی پرونده‌های زیادی در زمینه کیفری، خانوادگی وثبتی داشته است که بیشتر فعالت وی در زمینه دعاویی خانوادگی بخصوص طلاق و طلاق توافقی است البته ایشان طلاق را امری بسیار ناپسندیده میداند به همین دلیل با آگاهی کامل و دلسوزی فراوان و دادن مشاوره به زوجین مراجعه کننده سعی در آشنا کردن آنها با حق و حقوق خویش و منصرف کردن از طلاق می‌کند اما اگر بعد از راهنمایی‌های ایشان، زوجین همچنین تصمیم به طلاق داشته و از ادامه زندگی سرباز زنند به عنوان وکیل طلاق، آنها را در مسیر طلاق یاری می‌کند. این دانش و آگاهی و کار کشته بودن در کار وکالت ایشان را یکی از بهترین وکلای طلاق در تهران کرده است.

 • آدرس: تهران، خیابان آفریقا بالاتر از چهارراه جهان کودک پلاک88، برج نگین

 

10) سهیلا عرشی

سهیلا عرشی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مدیر و بنیانگذار موسسه حقوقی عرشی و متخصص در رشته های گوناگون، آماده ارائه خدمات و مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه خانواده و همچنین مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و جزایی در دادگاه ها، مراجع دادگستری و غیر دادگستری به هموطنان می باشد. ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه دعاوی خانوادگی به‌خصوص طلاق می‌باشد. این سؤال در اینجا مطرح می‌شود که وکیل طلاق کیست؟ وکیل طلاق فردی است که سال‌ها تجربه در زمینه دعاویی خانوادگی، مطالبه مهریه و … را دارد و در همه امور مربوط به طلاق مانند مهریه، نفقه، حضانت و نگهداری فرزندان و مسائلی از این قبیل اطلاعات کافی داشته باشد. از نظر ایشان و برای جلوگیری از ایجاد اختلاف و روی آوردن به طلاق بهتر است قبل از ازدواج، حتما طرفین با یک وکیل خانواده مشورت کنند.

 • آدرس: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریمخان (نرسیده به خیابان سنایی)، پلاک ۱۰۳، طبقه سوم، واحد ۹
 • شماره تماس وکیل طلاق: 09122395971
[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل طلاق تهران – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران یاری کرده باشیم.

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *