5/5 - (3 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص بیمه، حقوقی، کیفری، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل بیمه در تهران را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای بیمه تهران، انتخاب بهترین وکیل تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص در زمینه بیمه باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10وکیل بیمه باتجربه و با سابقه در تهران می‌پردازیم.

1) علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد. دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

 • آدرس:تهران،خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰
 • شماره وکیل: 09120567300 09120567200

2) مهرداد دریاباری

آقای دریاباری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین‌الملل و همین طور متخصص در پرونده های مالیاتی هستند. آقای دریاباری به دعاوی بازرگانی بین المللی، وکالت در داوری تجاری بین المللی، تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی رسیدگی می کنند. ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور، بررسی دعاوی بانکی، بررسی پرونده های ملکی و … از جمله فعالیت های آقای دریاباری است.

همینطور آقای دریاباری خدمات مشاوره حقوقی و انجام وکالت در زمینه تجارت و امور شرکت های تجاری را انجام می دهند. آقای دریاباری به پرونده های مالیاتی اشخاص حقوقی، تراکنش های مشکوک بانکی و مالیات بر ارث رسیدگی و پیگیری های لازم را به عمل می آورند.

 • آدرس:تهران، جردن، قبادیان شرقی، پلاک 15، طبقه 3، واحد 12
 • شماره وکیل: 09123050196

3) کیوان اسکندری

آقای اسکندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور مالی و مالیاتی و دانشجوی مقطع دکتری رشته حسابداری با رویکرد استراتژیک و مالی و سرمایه گذاری هستند. ایشان سال ها تجربه در حرفه امور مالی و مالیاتی دارند. آقای اسکندری به شرکت هایی همچون میهن، شرکت ملی نفت ایران، شرکت پالایش نفت جی، وزارت ورزش و جوانان و … خدماتی را ارائه داده اند.

مشاوره مالیاتی، خدمات مالیاتی، تنظیم لایحه مالیاتی، پیاده‌سازی سیستم مالی، ارائه مشاوره بازار سرمایه و بررسی تراکنش های مشکوک از جمله خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

 • آدرس:تهران، خیابان شیخ بهایی، کوچه کولیوند، پلاک 20
 • شماره وکیل: 09127281138

4) رضا عبدالمحمد

آقای عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پیگیری پرونده های امور مالیاتی هستند. مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، کارشناس ارشد تجارت بین‌الملل از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. از جمله فعالیت های آقای عبدالمحمد، رسیدگی به حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها است. همین طور ایشان داور حقوقی، پژوهشگر و خبرنگار، نویسنده و متخصص در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری و امور مهاجرت هستند.

 • آدرس:تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10
 • شماره وکیل: 09121574297

5) سروش سلامیان

آقای سلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین‌الملل هستند. ایشان آمادگی کاملی در ارائه خدمات حقوقی به موکلین خود دارند. آقای سلامیان متخصص در دعاوی مالیاتی، بیمه و اختلافات بین کارگر و کارفرما، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی، دعاوی بانک و بیمه و … هستند. سایر فعالیت های ایشان شامل مشاوره در تنظیم قراردادها، مشاوره و پیگیری پرونده ها، تقدیم اظهارنامه، تنظیم دادخواست، لایحه و دفاع، انجام وکالت در زمینه زمین خواری و امور ثبتی و … است.

 • آدرس:تهران، ظفر شرقی، پلاک 218، واحد یک جنوبی
 • شماره وکیل: 09121860361

6) حمیدرضا کاکاوند

آقای کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه ای بیش از 18 سال در حرفه وکالت هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. فعالیت هایی که ایشان انجام داده اند شامل وکالت امور بانک صادرات و دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری است. همین طور آقای کاکاوند در زمینه های حقوقی، خانوادگی، ثبت احوال، ثبت اسناد، بیمه های کارگر و کارفرما و … خدمات خود را به موکلین ارائه می دهند.

 • آدرس:تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین خیابان احمدی و زمانی، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحد 7و8
 • شماره وکیل: 09121591023

7) علی رفیعی

علی رفیعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، قبول وکالت و مشاوره در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده علایم تجاری و طرح صنعتی در شهر تهران می باشد. وی دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه تهران بوده و  مدرس و مولف کتب حقوقی می باشد. و با سابقه بالای کاری خود توانسته است در این زمینه بسیار توانا باشد.

 • آدرس:تهران، خیابان مطهری، بعد از مترو مفتح، خیابان علی اکبری، خیابان نقدی، پلاک 17، طبقه سوم
 • شماره وکیل: 09124447724

8) مهتاب مرادی

سرکار خانم مهتاب مرادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری یکی از وکلای شناخته شده می باشند که ایشان در حوزه های دعاوی حقوقی (تخلیه،خلع ید، و …)، دعاوی کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر، و … )، دعاوی تجاری و تجارتی (انواع شرکت ها، انحلال شرکت ها، ورشکستگی، عقد قراردادها و …)، دعاوی مالی (چک، سفته، حواله و …) و … مشغول فعالیت هستند.

 • آدرس:تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 6، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3
 • شماره وکیل: 09123058278

9) دکتر علی خراسانی

جناب آقای دکتر علی خراسانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، مدرس دادخواست نویسی و لایحه نویسی، مدرس آئین دادرسی مدنی و تجاری می باشند. از تخصص های وی می توان به دعاوی کیفری، حقوقی، مالیاتی، و … فعالیت می کنند.

 • آدرس:تهران، خیابان دولت، بین دیباجی و یارمحمدی، نبش کوچه طالقانی (حافظ)، ساختمان بانک اقتصاد نوین، پلاک ۱، طبقه ۲، واحد ۳
 • شماره وکیل: 09123841287

10) محمد حسین عندلیبی

جناب آقای محمد حسین عندلیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران می باشند که وی عضو کانون وکلای مرکز می باشند. یکی از ویژگی های ایشان انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و منظم، پیگیری مداوم پرونده های موکل خود به صورت تیمی و فردی است. جناب آقای محمد حسین عندلیبی انجام وکالت از قبیل حقوقی (تخلیه، الزام به انجام تعهد و …)، کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت و …)، دعاوی مالی (چک، سفته، رسید، حواله) و … را عهده دار است.

 • آدرس:تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، روبروی خیابان قلندری، پلاک ۴۴۶ ساختمان بی تا، طبقه سوم. واحد ۳۰۴
 • شماره وکیل:09125082740

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *