4.5/5 - (217 امتیاز)

وکلای خبره بسیاری در زنجان حضور دارند که هر کدام در بعضی از پرونده‌ها تخصص دارند که متناسب با پرونده موکل، وکیل متخصص آن متفاوت میباشد. امروزه تعداد وکلای دادگستری افزایش یافته است، در اینجا سوالی که پیش می‌آید این است که در انتخاب وکیل چه معیارهایی را باید رعایت کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که: در انتخاب یک وکیل احساس مسئولیت فرد امری اساسی خواهد بود، زیرا رابطه وکیل و موکل مبتنی بر اعتماد طرفین به همدیگر است. وکیل از راه‌های قانونی و پیچ ‌وخم‌هایی‌ که در قوانین می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب داده و کار او را به تعویق بیندازد، بنابراین  انتخاب وکیل اخلاق‌مدار در درسیدن به نتیجه دلخواه بسیار مهم است. برای شناخت بهترین وکیل می‌توان باچند وکیل مشورت یا مشاوره انجام داده وبا مقایسه راهنمایی‌ها و مشاوره آنان، وکیلی را که آگاهی بیشتر و تجربه بیشتری درپرونده‌های درست و موفق داشته را انتخاب کرد. مهم‌ترین عامل در انتخاب یک وکیل، جدای از مسائل فنی و حقوقی، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت واعتمادی است که اشخاص مختلف به وکیل دارند. از سوی دیگر، باید وکیل در حوزه مرتبط با دعوایی که موکل در دادگاه دارد،‌ مهارت کافی داشته باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل زنجان را با لیست 10 تایی بشناسید ⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتردر زنجان، انتخاب بهترین وکیل در زنجان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص زنجان باز شود. ما در این مقاله به  معرفی10 وکیل برتر در زنجان می‌پردازیم.

 

1) قهرمان محمدی

قهرمان محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 9241 از کانون وکلای دادگستری است. محمدی به عنوان یک وکیل خوب، با پشتکار زیاد و علاقه به شغل خود توانسته است پرونده‌های بسیاری را در زمینه انواع دعاوی مثل دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، مهریه، نفقه و …)، کیفری(قتل، سرقت، کلاهبرداری و …) و انواع دعاوی ملکی برعهده بگیرد که با نتیجه مثبت به اتمام رسانده است.

 • آدرس: زنجان، میدان انقلاب، ساختمان پاستور، طبقه5 ، واحد506
 • شماره وکیل: 09123416497

 

2) مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز که در سال 1388 در آزمون وکالت قبول شده و از همان سال کار وکالت را آغاز نموده است.  از سال ۱۳۸۸ تا کنون با بانک‌های ملی، کشاورزی، صندوق مهر امام رضا، اداره شیلات و آبزیان، شرکت سیمان خمسه، مجموعه پار صنعت صعود و….همکاری داشته و به‌طور حرفه‌ای پرونده‌های ملکی، وصول مطالبات و خانواده برعهده گرفته وبا درصد بالایی از موفقیت به پایان می‌رساند. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 16810 می‌باشد.

 • آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36
 • شماره وکیل: 09024419804

 

3) عطااله پورحسین

عطااله پور حسین، وکیل پایه یک دادگستری، استاد دانشگاه، مشاور حقوقی زنجان بوده که با برخورد و رفتار مناسب خویش، فن بیان و نفوذ کلام و پایبندی نسبت به زمان توانسته است در زمره بهترین وکلای زنجان جای گرفته و به عنوان وکیل نمونه و خوب شناخته شود. 16 سال سابقه تدریس در دانشگاه‌های زنجان، مدیریت دادسرای نظامی به مدت 15 سال از دیگر سوابق کاری وی می‌باشد. آخرین مدرک تحصیلی آقای پور حسین دکترای حقوق عمومی از دانشگاه تبریز بوده و برای دریافت مشاوره از ایشان چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری باید با تعیین وقت قبلی انجام گیرد که این مشاوره هم دارای هزینه است.

 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه ۲ واحد۴
 • شماره وکیل: 09122426339

 

4) محمد رضا دقیقی

محمدرضا دقیقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زنجان، در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، روابط کار و کارگری، اسناد رسمی و کیفری تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در مدت 5 سال سابقه کاری خویش در این موارد قبول و به نتیجه مثبت و دلخواه موکل  رسانده است. دارای پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 34530که در سال 1395 صادره شده است، می‌باشد.

 • آدرس: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه۳ ، واحد۳۰۶
 • شماره وکیل: 09127431729

 

5) ساسان احمدی

ساسان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، استاد و مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی،، مسئول حقوقی بیمه آسیا در زنجان بوده و به تازگی به عنوان مسئول کمیته حقوقی هیئت اسکواش استان زنجان نیز منتخب گردیده است. خصوصیات یک وکیل خوب مانند به روز بودن یعنی آگاهی کامل نسبت به قوانین داشته باشد، امین و امانت دار بودن، دارابودن اخلاق پسندیده و بسیاری از ویژگی‌های لازم برای یک وکیل خوب و نمونه را می‌توان در آقای احمدی یافت. ایشان پرونده‌های موفق بسیاری در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری داشته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس: زنجان، چهارراه امیرکبیر، ساختمان امیر کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۴
 • شماره وکیل: 09124421658

 

6) جواد شعوري

جواد شعوری، وکیل پایه یک دادگستری زنجان و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 34425 است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق عمومی و متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، خانواده( طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و …)، کیفری، ملکی(خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک و…) می‌باشد.

 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار، دفتر وکالت جواد شعوری
 • شماره وکیل: 09123424937

 

7) میترا بافنده خلجانی

میترا بافنده خلجانی، وکیل پایه یک دادگستری زنجان، وکیل زن متخصص در دعاوی خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه و…)، ملکی، دیه، اسناد تجاری، تنظیم قرارداد و غیره می‌باشد. خانم بافنده در سال 1388 موفق به اخذ پروانه وکالت به شماره 3003 از قوه قضاییه شده است.

 • آدرس: زنجان، چهاراه امیر کبیر، اول خیابان شهدا، ساختمان صدر، واحد۱۳،طبقه ۴
 • شماره وکیل: 09123414437

 

8) محمد ولی پور

محمد ولی پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 18661 از کانون وکلای دادگستری زنجان، متخصص در تمامی دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی کیفری( قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و …)، دعاوی ملکی می‌باشد و می‌توان وی را به عنوان بهترین وکیل دعاوی ملکی، امورثبتی و دعاوی درباره چک، سفته و سایر اسناد تجاری معرفی کرد.

 • آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان نگین، طبقه سوم، واحد ۹
 • شماره وکیل: 09125422354

 

9)سمیه رضایی

سمیه رضایی، مشاورحقوقی و وکیل پایه یک دادگستری زنجان، در سال 1395 موفق به اخذ پروانه وکالت به شماره 45517شده است. خانم رضایی با ویژگی‌های اخلاقی مناسب یک وکیل مانند امانت داری و امین بودن نسبت به اصرار موکل، پایبندی به زمان و آشنایی کامل به قوانین و غیره توانسته است خود را در زمره بهترین وکیل زنجان جای داده و جایگاه ویژه‌ای برای خود در بین وکلا کسب نماید. ایشان پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی مربوط به خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره داشته که توانسته با پشتکار خویش آنها را به نتیجه موکل پسند برساند.

 • آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، بن‌بست دارایی، ساختمان اشکان، طبقه۲
 • شماره وکیل: 09127409553

 

10) سعید دربانی

سعید دربانی، مشاورحقوقی و وکیل پایه یک دادگستری زنجان، در سال 1395 موفق به اخذ پروانه وکالت به شماره 3451شده است. آقای دربانی با ویژگی‌های اخلاقی مناسب یک وکیل مانند امانت داری و امین بودن، پایبندی به زمان و آشنایی کامل به قوانین و غیره توانسته است خود را درمیان بهترین‌های زنجان جای داده و جایگاه ویژه‌ای برای خود در بین وکلا کسب کرده است. ایشان پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه و غیره)، ملکی، کیفری(قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و ..)، ثبتی و غیره داشته که توانسته با پشتکارآنها را به نتیجه موکل پسند برساند.

 • آدرس: زنجان، سبزه میدان، اول خیابان طالقانی، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد18
 • شماره وکیل: 09122413769

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل زنجان– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل زنجان یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

1 Comment

 • به سه نفر از وکلای معرفی شده در این سایت زنگ زدم هیچکدوم جوابگو نبودن ادرس دفترشونم فک کنم قدیمیه چون تو گوگل هم چیزی نیاورد. لطفا آدرس هارو تصحیح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *