3.2/5 - (6 امتیاز)

با پیشرفت علم و صنعتی شدن شهرها به‌خصوص شهر تهران و منطقه ستارخان اختلافات و تنش‌ها بین مردم هم افزایش یافته و خواسته یا ناخواسته این مسائل پای مردم را به دادگاه‌ها باز می‌کنند. از جمله مشکلات حقوقی که اکثرا برای مردم پیش می‌آید می‌توان به دعاوی مطالبات حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی کارگر و کارفرما و … اشاره کرد. در این میان اگر کسی اطلاعاتی در مورد قانون و قوانین مربوط به آن را نداند دچار سردرگمی در دادگاه و اتلاف وقت وی خواهد شد. چه بسا همین سردرگمی‌ها ممکن است سبب محکومیت در دادگاه شود که برای جلوگیری از این محکومیت‌ها، اتلاف وقت و افزایش هزینه‌ها بهترین راهکار داشتن بهترین وکیل تهران متخصص و متبحر در پروسه اجرای پرونده شماست.  هر شخص عادی ممکن است موکل یک وکیل باشد، یعنی هر فردی می‌تواند یک وکیل داشته باشد و اینطور نیست که لزوما اشخاص دارای شرکت و کارخانجات فقط می‌توانند به وکیل اهدای وکالت کنند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل تهران در ستارخان را با لیست10تایی بشناسید⚖️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در ستارخان چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر ستارخان، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ستارخان، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) کاظم آریان

کاظم آریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 8588 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای آریان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. ایشان پرونده‌های بسیاری مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی بر عهده گرفته است که با تکیه بر تجربه خویش، رازداری، بیان رسا و شیوا  در این زمینه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

  • آدرس: ستارخان، روبروی برق آلستوم، جنب درمانگاه پارت، پلاک٧٨٢(ساختمان بهاران)، طبقه٢، واحد٧
  • شماره تماس وکیل: 09121340153

2) سمیه فتحی

سمیه فتحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 31658 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. خانم فتحی با تکیه بر دانش خویش نسبت به قوانین و رازداری نسبت به پرونده موکل خویش را در بین بهترین وکلای ستارخان جای دهد. ایشان پرونده‌های بسیاری مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی وثبتی بر عهده گرفته است که با سخن ورزی و تجربه خویش در این زمینه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

  • آدرس: ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2
  • شماره تماس وکیل: 09120167247

3) فرامرز آقاحسنی مهابادی

فرامرز آقا حسنی، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی ستارخان، پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره به وی واگذار شده است که با تکیه بر تجارب چندین ساله خویش در زمینه وکالت و مشاوره صحیح مراجعه کننده در مسیر پرونده توانسته با کسب درصد بالایی از موفقیت آن پرونده را به سرانجام مثبت برساند و موجبات رضایت موکل را کسب کند که این کسب رضایت باعث تبدیل شدن وی به یکی از بهترین وکلای ستارخان شده است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8215 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس: ستارخان، شادمهر، پلاک٢٤٣، طبقه همکف
  • شماره تماس وکیل: 09131343274

4) زهرا ملکی

زهرا ملکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 9870 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان پرونده‌های بسیاری مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی بر عهده گرفته است که با تکیه بر تجربه خویش، رازداری، بیان رسا و شیوا  در این زمینه توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی خانم ملکی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: ستارخان، بعد از پل ستارخان، پلاک٦٠٨، طبقه ٣، واحد ٥
  • شماره تماس وکیل: 09121067269

5) الهام آریاکیان

الهام آریاکیان، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی ، پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره به وی واگذار شده است که با تکیه بر تجارب چندین ساله خویش در زمینه وکالت و مشاوره صحیح مراجعه کننده در مسیر پرونده توانسته با کسب درصد بالایی از موفقیت آن پرونده را به سرانجام مثبت برساند و موجبات رضایت موکل را کسب کند که این کسب رضایت باعث تبدیل شدن وی به یکی از بهترین وکلای ستارخان شده است. از خدمات وکالتی خانم آریا کیان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 14809 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس: ستارخان، ضلع غربی پل تاج، پلاک٦١٦، واحد ٤
  • شماره تماس وکیل: 09121104799

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ستارخان – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ستارخان یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *