بهترین وکیل

بهترین وکیل طلاق کرج را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

Rate this post

مشکلات حقوقی باعث نگرانی‌های بسیاری در افراد می‌شود. با افزایش وکلا، طبیعی است مردم وسواس و حساسیت بیشتری درانتخاب وکیل به خرج دهند. وکیل طلاق در کرج وکیلی است که توانایی وکالت در تمامی پرونده‌های قضایی را داراست، اما تمرکز خود را بر پرونده‌هایی با موضوع طلاق که زیر مجموعه حقوق خانواده است، معطوف کرده است. طلاق درلغت نامه به معنای پایان زندگی مشترک و از ریشه “طلق” به معنای رهایی و آزاد کردن است. هرچند طلاق یکی از اتفاق‌های بسیار ناگوار در زندگیِ بسیاری از افراد است اما در مواردی که ادامه‌ زندگی مشترک به دلایلی که از نظر قانون نیز موجه شناخته می‌شود ممکن نیست، طلاق صورت گیرد. وکیل طلاق، وظیفه دارد که از ضایع شدن حقوق طرفین در طلاق جلوگیری کند. یک وکیل طلاق با پیگیری مستمر و راهنمایی بهتر موکلش، می‌تواند به سریعتر شدن روال پرونده کمک کند. البته درصورتی که، موکل از کوچکترین جزئیات پرونده آگاهی داشته باشد و هرچیز، به ظاهر بی اهمیت را باید به اطلاع وکیل برساند. زیرا کوچکترین مساله به روند پرونده و افزایش موفقیت در پرونده کمک خواهد کرد.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر طلاق در کرج، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل طلاق کرج، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) بهرام عباسی

بهرام عباسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در مدت 10 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … برعهده گرفته که با تسلط بر قوانین و جزا توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند، ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی در مورد دعاوی خانواده به خصوص طلاق است. از جمله خدمات وکالتی آقای عباسی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2، واحد 3
 • شماره تماس وکیل: 09128947151

 

2) رقیه بحرکاظمی

رقیه بحر کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور حقوقی، ایشان سابقه‌ای بیش از 11 سال سابقه در وکالت دارند و تجارب بسیاری در دعاوی مختلف کسب کرده اند و از این رو می‌توانند موکل خود را به بهترین راه حل‌ها راهنمایی کنند. به عنوان بهترین وکیل طلاق در کرج می‌توان خانم بحرکاظمی را معرفی کرد چون ایشان در زمینه دعاوی خانواده بخصوص طلاق مهارت خاصی داشته و بیشتر پرونده‌های موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی سرکار خانم بحرکاظمی معرفی کرد. هم چنین ایشان دارای حق الوکاله توافقی می‌باشد.

 • آدرس: کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8
 • شماره تماس وکیل:  09121675896

 

3) سهراب کلانتری

سهراب کلانتری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. آقای کلانتری با سابقه 8 ساله وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … برعهده گرفته که با تسلط بر قوانین و جزا توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند، ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی در مورد دعاوی خانواده به خصوص طلاق است. از جمله خدمات وکالتی آقای کلانتری می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه،لایحه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 1807 می‌باشد که از سوی قوه قضاییه صادر شده است.

 • آدرس: کرج
 • شماره تماس وکیل: 09120578277

 

4) توحید اکبری

توحید اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. آقای پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … برعهده گرفته که با تسلط بر قوانین و جزا و امانت داری نسبت به اسرارو بیانی رسا وشیوا توانسته آن پرونده را به نتیجه دلخواه موکل برساند، ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی در مورد دعاوی خانواده به خصوص طلاق است. از جمله خدمات وکالتی آقای اکبری می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه،لایحه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 22697 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: کرج
 • شماره تماس وکیل: 09120495925

 

5) سمانه حیاتی

سمانه حیاتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق است. خانم حیاتی  در مدت 12 ساله وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … برعهده گرفته که با تسلط بر قوانین و جزا و امانت داری نسبت به اسرارو بیانی رسا وشیوا توانسته آن پرونده را به نتیجه دلخواه موکل برساند، ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی در مورد دعاوی خانواده به خصوص طلاق است بنابراین تخصص خانم حیاتی در مورد طلاق است. از جمله خدمات وکالتی خانم حیاتی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه،لایحه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرج، خیابان مطهری، ساختمان تکسا
 • شماره تماس وکیل: 09124661979

 

6) داوود روحی مهار

داوود روحی مهار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد است. در مدت چندین سال وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند،…)، ملکی( دعاوی تخلیه اماکن عمومی، فسخ قرارداد، خیانت در امانت، …) و … برعهده گرفته که با تکیه بر اطلاعات و تسلط خویش به قوانین توانسته آن پرونده را به نتیجه دلخواه موکل برساند، ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی در مورد دعاوی خانواده به خصوص طلاق است بنابراین تخصص آقای روحی در مورد طلاق است. از جمله خدمات وکالتی روحی مهارمی‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه،لایحه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرج، آزادگان، پل آزادگان، برج ميلاد، طبقه ٧، واحد ٧/١
 • شماره تماس وکیل: 09126210339

 

7) ندا خوانین زاده

ندا خوانین زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد است. خانم خوانین زاده در مدت چندین سال وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند،…)، ملکی( دعاوی تخلیه اماکن عمومی، فسخ قرارداد، خیانت در امانت، …) و … برعهده گرفته که با تسلط بر قوانین و امانت داری نسبت به اسرارو بیانی رسا توانسته آن پرونده را به نتیجه دلخواه موکل برساند، ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی در مورد دعاوی خانواده به خصوص طلاق است بنابراین تخصص خانم خوانین زاده در مورد طلاق است. از جمله خدمات وکالتی خانم خوانین زاده می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه،لایحه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: کرج، ضلع جنوب غربی چهاراه طالقانی، جنب داروخانه دکتر صفوی زاده، مجتمع میترا، طبقه 2، واحد 4
 • شماره تماس وکیل: 09123627495

 

8) منوچهر سهرابی

منوچهر سهرابی، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور حقوقی، ایشان سابقه‌ای بیش از 18 سال در وکالت دارند و تجارب بسیاری در دعاوی مختلف کسب کرده اند و از این رو می‌توانند موکل خود را به بهترین راه حل‌ها راهنمایی کنند. به عنوان بهترین وکیل طلاق در کرج می‌توان آقای سهرابی را معرفی کرد چون ایشان در این زمینه مهارت خاصی داشته و بیشتر پرونده‌های موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی آقای سهرابی معرفی کرد.

 • آدرس: کرج، میدان توحید، خیابان مهدیه، روبروی پاساژ احمدی، ساختمان آنامیس، پلاک 74، طبقه 4، واحد 7
 • شماره تماس وکیل: 09127082753

 

9) جواد رمضانی

جواد رمضانی، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور حقوقی، ایشان سابقه‌ای بیش از چند سال وکالت دارند و تجارب بسیاری در دعاوی مختلف در این دوره توانسته کسب کند و از این رو آقای رمضانی می‌توانند موکل خود را به بهترین راه حل‌ها راهنمایی کنند. به عنوان بهترین وکیل طلاق در کرج می‌توان آقای رمضانی را معرفی کرد چون ایشان در زمینه دعاوی خانواده بخصوص طلاق مهارت خاصی داشته و بیشتر پرونده‌های موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی آقای رمضانی معرفی کرد.

 • آدرس: کرج، خیابان مطهری، جنب پل روحانی، طبقه سوم، دفتر خدمات قضایی، واحد ۵
 • شماره تماس وکیل: 09125665582

 

10) فاطیما حاتمی

فاطیما حاتمی، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور حقوقی، ایشان سابقه‌ای چندین ساله در زمینه وکالت داشته و تجارب بسیاری درانواع دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و ثبتی داشته و به این دلیل خانم حاتمی می‌توانند موکل خود را به بهترین شکل راهنمایی کرده و وی را در انتخاب مسیر درست راهنمایی کند. به عنوان بهترین وکیل طلاق در کرج می‌توان آخانم حاتمی را معرفی کرد چون ایشان در زمینه دعاوی خانواده بخصوص طلاق مهارت خاصی داشته و بیشتر پرونده‌های موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.  از خدمات وکالتی خانم حاتمی تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان معرفی کرد.

 • آدرس: کرج، ۴۵ متری کاج، روبروی نیک نژادی، روبروی بانک ملی، ساختمان پاسارگاد، طبقه۴، واحد۷
 • شماره تماس وکیل: 09128369134

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل طلاق کرج– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل طلاق کرج یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا