بهترین وکیل

بهترین وکیل طلاق کرج را با لیست 10تایی بشناسید!!!

5/5 - (2 امتیاز)

وکیل طلاق در کرج به وکیلی اطلاق می‌شود توانایی وکالت در تمامی پرونده‌های قضایی را داراست اما تمرکز خود را بر پرونده‌هایی با موضوع طلاق که زیر مجموعه حقوق خانواده می‌باشد، معطوف کرده است. در پروسه طاقت فرسای طلاق برای پیش برد سریع کار و از جلوگیری از برخوردهای احتمالی زوجین در مسیر پرونده، بهترین کار انتخاب یک وکیل خوب طلاق است که این کار هم از یک وکیل پایه یک دادگستری که تخصص خود را در زمینه دعاوی خانواده و بخصوص طلاق انتخاب کرده است و در این زمینه آگاهی کامل داشته و مورد اعتماد است، برمی‌آید.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر طلاق کرج، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل طلاق کرج، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهدی اسدبیگی

مهدی اسدبیگی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. دارای شماره پروانه 2066 می‌باشد که از سوی وکلای دادگستری کرج صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. آقای اسدبیگی حوضه دعاوی خانواده را به عنوان تخصص خویش انتخاب کرده است. از نظر ایشان وکیل طلاق خوب در کرج باید نتایج و احتمالات امر وکالت را برای موکل خویش کاملا بازگشایی و مشخص کند.

 • آدرس:  کرج، چهارراه طالقانی، جنب شورای حل اختلاف، پلاک 776، طبقه 2،واحد 5
 • شماره تماس وکیل:  09126619428

2) سوسن رستمی

سوسن رستمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. خانم رستمی در حوضه تخصص خود بر این عقیده است که یک وکیل طلاق نباید از اختیارات داده شده به وی از سوی موکل تجاور کرده و هم چنین نسبت به خسارتی که از سوی وی به موکل وارد می‌شود باید پاسخگو باشد.دارای شماره پروانه 1387050504110470می‌باشد که از سوی وکلای دادگستری کرج صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. خانم رستمی دعاوی خانواده بخصوص طلاق را به عنوان تخصص خویش انتخاب کرده است. از نظر ایشان وکیل طلاق خوب در کرج باید نتایج و احتمالات امر وکالت را برای موکل خویش کاملا بازگشایی و مشخص کند.

 • آدرس:  کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به بلوار ماهان، جنب عطر گیسو، طبقه3
 • شماره تماس وکیل: 09126354790

3) فردین مرادخانی

فردین مرادخانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج، عضو اصلی هئیت علمی دانشگاه می‌باشد. دارای شماره پروانه 1389050504120882 می‌باشد که از سوی وکلای دادگستری کرج صادر شده است. آقای مرادخانی حوضه دعاوی خانواده را به عنوان تخصص خویش انتخاب کرده و با مشاوره عالی و به راه خویش، موکلین را در ادامه راه برای شکایت یا عدم شکایت راهنمایی و مسیر درست را به وی نشان می‌دهد. از نظر ایشان وکیل طلاق خوب در کرج باید نتایج و احتمالات امر وکالت را برای موکل مشخص کند.

 • آدرس:  کرج،  خیابان 4 شرقی، فاز 1، مجتمع ارکیده،  پلاک 64،  طبقه 2، واحد 5
 • شماره تماس وکیل: 09123966753

4) محمد خسروی

محمد خسروی، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی ، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق می‌باشد. آقای خسروی در حوضه تخصص خود بر این عقیده است که یک وکیل طلاق نباید از اختیارات داده شده به وی از سوی موکل تجاور کرده و هم چنین نسبت به خسارتی که از سوی وی به موکل وارد می‌شود باید پاسخگو باشد. دارای شماره پروانه 2036 می‌باشد که از سوی وکلای دادگستری کرج صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. آقای خسروی دعاوی طلاق را به عنوان تخصص خویش انتخاب کرده و به نظر ایشان وکیل طلاق باید نتایج و احتمالات امر طلاق را برای موکل خویش کاملا بازگشایی و مشخص کند تا موکل بتواند راه درست را در پرونده انتخاب نماید داشتن چنین خصوصیتی باعث شده ایشان بین بهترین وکلای طلاق جای بگیرد.

 • آدرس:  کرج، بلوار طالقانی، روبروی فروشگاه فرهنگیان، نبش خیابان شکوفه، ساختمان میلاد، طبقه ۵ ، واحد ۹
 • شماره تماس وکیل: 09125841722

5) محمد یمیینی

محمد یمیینی، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی ، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با هزینه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. آقای یمیینی در حوضه تخصص خود بر این عقیده است که یک وکیل طلاق نباید از اختیارات داده شده به وی از سوی موکل تجاور کرده و هم چنین نسبت به خسارتی که از سوی وی به موکل وارد می‌شود باید پاسخگو باشد. دارای شماره پروانه 35313 می‌باشد که از سوی وکلای دادگستری کرج در سال 1395 صادر شده است. به نظر ایشان وکیل طلاق باید نتایج و احتمالات امر طلاق را برای موکل خویش کاملا بازگشایی و مشخص کند تا موکل بتواند راه درست را در پرونده انتخاب نماید داشتن چنین خصوصیتی باعث شده ایشان بین بهترین وکلای طلاق جای بگیرد.

 • آدرس:  کرج، چهارراه نبوت، مجامغ آمایش، ساختمان فرهنگ، واحد6
 • شماره تماس وکیل: 09125474361

6) الهه پارسا

الهه پارسا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 2643 است که در سال 1388 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. خانم پارسا دعاوی خانواده بخصوص طلاق را به عنوان تخصص خویش انتخاب کرده است و در این زمینه تمام تلاش خود را کرده است که موکل به نتیجه دلخواه برسد. ایشان  پیش از جلسه رسیدگی و قبل از دفاع از موکل خود با مطالعه پرونده، اطلاع کامل از موضوع پرونده و نیز آشنایی کامل با قوانین طلاق به نحو شایسته‌ای از موکل خویش دفاع می‌کند و این خصلت باعث شده وکیل پارسا به عنوان یکی از وکلای طلاق نمونه شناخته شود.

 • آدرس:  کرج،  عظیمیه، چهاراه پامچال، مقابل کلانتری رسالت، ساختمان۹۸، واحد۵
 • شماره تماس وکیل: 09121691812

7) محمد دانش آرا

محمد دانش آرا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره ۲۶۱۵ است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. آقای دانش آرا دعاوی خانواده خصوصا طلاق را به عنوان تخصص خویش انتخاب کرده است و در این زمینه تمام تلاش خود را کرده است که موکل به نتیجه دلخواه برسد. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. رتبه تک رقمی و برتر آزمون های حقوقی و ورودی دانشگاه و دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

 • آدرس:  کرج،چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان شهدا، ساختمان تخصصی مهر
 • شماره تماس وکیل: 09121345644

8) سیمین عذرا رستمی

سیمین عذرا رستمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16736 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال1391 صادر شده است، می‌باشد. وکیل رستمی را می‌توان به عنوان یک وکیل نمونه در طرح دعاوی خانواده به خصوص طلاق معرفی کرد. به نظر ایشان گرفتن مشاوره حقوقی از یک وکیل، هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری واقعی است که مسیر پرونده را برای موکل هموار می‌کند و تصمیم شکایت یا عدم شکایت را راحت می‌نماید. از جمله خدمات وکالتی خانم رستمی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

 • آدرس:  کرج، هفت تیر، خیابان لاله۵، ساختمان پاسارگارد، طبقه اول، واحد ۱۰۴
 • شماره تماس وکیل: 09124631239

9) علی مفتاحی

علی مفتاحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16346 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال1390 صادر شده است، می‌باشد. از جمله خدمات وکالتی آقای مفتاحی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وکیل مفتاحی را می‌توان به عنوان یک وکیل نمونه در طرح دعاوی خانواده به خصوص طلاق معرفی کرد. به نظر ایشان گرفتن مشاوره حقوقی از یک وکیل، هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری واقعی است که مسیر پرونده را برای موکل هموار می‌کند و تصمیم شکایت یا عدم شکایت را راحت می‌نماید.

 • آدرس:  کرج، میدان نبوت، ضلع شمال غربی، برج پارسه، طبقه ۱، واحد۲
 • شماره تماس وکیل: 09126623418

10) زیور علی اکبرلو

زیور علی اکبرلو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 30422 است که از سوی کانون وکلای دادگستری  صادر شده است، می‌باشد. از جمله خدمات وکالتی زیور علی اکبرلو می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وکیل اکبرلو را می‌توان به عنوان یک وکیل نمونه در طرح دعاوی خانواده به خصوص طلاق معرفی کرد. به نظر ایشان گرفتن مشاوره حقوقی از یک وکیل، هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری واقعی است که مسیر پرونده را برای موکل هموار می‌کند و تصمیم شکایت یا عدم شکایت را راحت می‌نماید. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق می‌باشد.

 • آدرس:  کرج، 45متری کاج، ساختمان یگانه، واحد15
 • شماره تماس وکیل:09125662839

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل طلاق کرج– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل طلاق کرج یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا