5/5 - (4 امتیاز)

در نیشاپور داشتن وکیلی خوب و مجرب می‌تواند روند حل پرونده و مسیر حقوقی پرونده را ساده‌ و آسان نماید، اما این سوال مطرح می‌شود که چطور باید بهترین وکیل را در نیشاپور پیدا کنیم؟ از مهم‌ترین شروط برای انتخاب وکیل نمونه داشتن تجربه کافی نسبت به قوانین در حل پرونده‌ و رازداری نسبت به جزییات پرونده موکل می‌باشد که در کنار آن باید وکیل دارای اعتماد به نفس و فن بیان خوبی برخوردار باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری قانوناً حق ورود به تمامی پرونده‌ها را دارا می‌باشد ولی برخی از وکلا ترجیح می‌دهند بیشتر در حوزه‌های مشخصی فعالیت کنند مثلاً ممکن است یک وکیل بیشتر به امور مهاجرت بپردازد در حالی که وکیل دیگر به دعاوی خانواده یا کیفری می‌پردازد در واقع انتخاب حوزه پرونده مختص خود وکیل است.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل نیشاپور را با لیست 5تایی بشناسید!!⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل نیشاپور چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای نیشاپور، انتخاب بهترین وکیل نیشاپور را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) دکتر امیر انتظاری

دکتر امیر انتظاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکیل متخصص با 11 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده می‌باشد که با پشتکار خود و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته پرونده‌های موکوله را با موفقیت به پایان رسانده است. از خدمات وکالتی آقای انتظاری می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است. دارای پروانه وکالت به شماره 25688 می‌باشد که در سال 1391 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوص، دکتری خصوصی سوابق تحصیلی وی است.

  • آدرس: نیشابور ، میدان ۱۵ خرداد۱، داخل کوچه،  ساختمان اداری ایران، پلاک ۲۵، طبقه 2، واحد ۲
  • شماره وکیل : 09153529385

2) یاسر برزنونی

یاسر برزنونی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکیل متخصص با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده می‌باشد که با پشتکار خود و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته پرونده‌های موکوله در این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند. دارای پروانه وکالت به شماره 17038 می‌باشد که در سال 1391 از سوی کانون وکلای قوه قضاییه صادر شده است. کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق تحصیلی وی است. از خدمات وکالتی آقای برزنونی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

  • آدرس: نیشابور ، خیابان دارایی، نبش دارایی ۷، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۳ واحد ۹
  • شماره وکیل : 09151544608

3) علی خاکزادان

علی خاکزادان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکیل متخصص با10 سال سابقه فعالیت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده می‌باشد که با پشتکار خود و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته پرونده‌های موکوله در این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند. دارای پروانه وکالت به شماره 22072 می‌باشد که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق تحصیلی وی است. از خدمات وکالتی آقای خاکزادان می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

  • آدرس: نیشابور ، خیابان ۱۵ خرداد، نبش ۱۵ خرداد ۷، ساختمان پاسارگاد، طبقه۲ ، واحد ۶
  • شماره وکیل: 09157123055

4) مهدی مقدم

مهدی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکیل متخصص با 9سال سابقه فعالیت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده می‌باشد که با پشتکار خود و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته پرونده‌های موکوله در این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند. دارای پروانه وکالت به شماره 21461 می‌باشد که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی مهدی مقدم می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

  • آدرس: نیشابور ، دارایی، انتهای 15 خرداد 4، پلاک 36، ساختمان یاس، طبقه دوم، واحد 6
  • شماره وکیل: 09153522701

5) عذرا نصرآبادی

عذرا نصرآبادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکیل متخصص با7 سال سابقه فعالیت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده می‌باشد که با پشتکار خود و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته پرونده‌های موکوله در این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند. دارای پروانه وکالت به شماره 25788 می‌باشد که در سال 1394 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم نصرآبادی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است. مشاورحقوقی شرکت نام آوران رایانه خراسان زیتون، وکیل موسسه حقوقی حق گستر، کارشناسی فقه و مبانی اسلامی از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل نمونه می‌باشد.

  • آدرس: نیشابور، خیابان ۱۵ خرداد ۴۰، پلاک ۲۱
  • شماره وکیل: 09373593068

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل  نیشاپور – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل نیشاپور یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *