3.3/5 - (3 امتیاز)

اگر یک فرد خواستار این شود که به وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد تبدیل شود، باید مراحل بسیار زیادی را طی و در آزمون‌های مختلف به خصوص اختبار قبول شود، به دلیل مشکل بودن مسیر پروسه وکالت هر شخصی نمی‌تواند به عنوان وکیل شناخته شود، شخص متخصص با دانش و علم بسیار در زمینه‌های حقوقی مختلف می‌تواند این پروسه را طی کرده و به عنوان بهترین وکیل در بجنورد تبدیل شوند. یک وکیل خوب در بجنورد باید دارای فن بیان عالی، تسلط به قوانین و همچنین دارای اخلاق خوب بوده تا بتواند در جلسات دادگاهی به نحو احسن از موکل دفاع کند. همچنین یک وکیل نمونه در بجنورد باید همیشه در دسترس باشد تا هر وقت موکل به مشکلی برخورد با وی در حال مشاوره باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از بهترین وکلای بجنورد، انتخاب بهترین وکیل دربجنورد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص بجنورد باز شود. ما در این مقاله به  معرفی گزیده ای از 10 وکیل برتر بجنورد می‌پردازیم.

1) احمد ارکانی فرد

احمد ارکانی فرد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 18707 می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است، می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای ارکانی فرد می‌توان به تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. به نظر ایشان یک وکیل برای موفقیت در کار خویش باید با موکل خود رک بوده و همه راست وخم مسیر پرونده را هرچند هم تلخ باشد برای موکل بازگو کند تا موکل تصمیم برای شکایت یا عدم شکایت را با آگاهی کامل بگیرد. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، حقوقی و کیفری پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با درصد بالایی از موفقیت و رضایت موکل پرونده را به پایان خوش رسانده است.

 • آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، طبقه فوقانی بانک توسعه و تعاون
 • شماره وکیل: 09155851799

 

2) امیر سلیمانی

امیر سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 22587 می‌باشد که در سال 1393 صادر شده است، می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای سلیمانی می‌توان به تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. ایشان در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت نفقه، مهریه و …)، ملکی(ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، تخلیه اماکن تجاری، خیانت در امانت، کلاهبرداری،…)، ثبتی، حقوقی و کیفری پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با درصد بالایی از موفقیت و رضایت موکل پرونده را به پایان خوش رسانده است. ایشان هنگام دادن مشاوره به مراجعین تمامی خم و راست مسیر پرونده را به موکل توضیح داده تا در تصمیم گیری به وی کمک کند. فن بیان، برخورد و رفتار مناسب با موکل، پایبندی به زمان و امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات رفتاری وی است که باعث شده در زمره بهترین وکلای بجنور قرار بگیرد.

 • آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، ابتدای خیابان هنر
 • شماره وکیل: 09151840101

 

3) حسین ایمانی

حسین ایمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، دانشجوی دکترای حقوق خصوصی، دارای شماره پروانه 7299 می‌باشد که در سال 1388 صادر شده است، می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای ایمانی می‌توان به تنظیم شکواییه، قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. ایشان در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت نفقه، مهریه و …)، ملکی(ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، تخلیه اماکن تجاری، خیانت در امانت، کلاهبرداری،…)، ثبتی، حقوقی و کیفری پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با درصد بالایی از موفقیت و رضایت موکل پرونده را به پایان خوش رسانده است. فن بیان، برخورد و رفتار مناسب با موکل، پایبندی به زمان و امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات رفتاری وی است که باعث شده در زمره بهترین وکلای بجنور قرار بگیرد.

 • آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه حسن آبادی، انتهای بن بست پلاک ۱۲۲
 • شماره وکیل: 09151875010

 

4) نعیمه باقرنیا

نعیمه باقرنیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد، دارای شماره پروانه 23975  که در سال 1393 صادر شده است، می‌باشد. در مدت 9 سال سابقه وکالتی خویش توانسته با پشتکار خویش، فن بیان عالی، رسا و شیوا و امانت داری نسبت به اسرار پرونده موکل، خود را در بین بهترین وکلای بجنورد جای دهد. در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری به وی موکل شده که با توانایی خویش توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، رضا امامی۹، چهارراه اول، سمت راست، پلاک۸۵، طبقه اول، واحد۱
 • شماره وکیل: 09151881392

 

5) جواد داوودنیا

جواد داوودنیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد،آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره  24516  که در سال 1393 صادر شده است، می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای داوودنیا می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری که مشاوره‌های ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی می‌باشد. در مدت 9 سال سابقه وکالتی خویش توانسته با پشتکار خویش، فن بیان عالی، رسا و شیوا و امانت داری نسبت به اسرار پرونده موکل، خود را در بین بهترین وکلای بجنورد جای دهد. در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری به وی موکل شده که با توانایی خویش توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس: بجنورد، ضلع جنوبی میدان شهید، به سمت چهارراه مخابرات، پلاک ۵۸۰
 • شماره وکیل: 09151864504

 

6) علی افشار

علی افشار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد، در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و ثبتی برعهده گرفته و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از نظر ایشان یک وکیل باید دقت بالایی داشته باشد تا بتواند به جزییات پرونده دقت کرده و برای حل آن پرونده از بهترین و ساده ترین روش‌ها استفاده نماید، داشتن چنین خصوصیتی باعث جذب موکل بسیاری شده که موکلین هم با رضایت از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت موکل باعث شده که آقای افشار در زمره بهترین وکلای بجنورد قرار بگیرد.

 • آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی
 • شماره وکیل: 09155852006

 

7) فاطمه توکلی

فاطمه توکلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد، در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، ئرخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه اجرت المثل،…)، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی الزام به دریافت پایان کار،…)و ثبتی برعهده گرفته و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از نظرخانم توکلی یک وکیل باید تمامی جزییات پرونده را به خوبی مطالعه و تمام راهنمایی های لازم را به موکل بکند تا موکل با تمرکز و دقت بالایی تصمیم به شکایت یا عدم شکایت بگیرد. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری  می‌توان اشاره کرد که مشاوره ایشان با هزینه وتعیین وقت قبلی است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 23974 که در سال 1393 از سوی قوه قضاییه صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس: بجنورد، میدان شهید کوچه گرمه ای، ساختمان مهد، طبقه سوم، واحد ۶
 • شماره وکیل: 09157749598

 

8) مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد، در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، ئرخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه اجرت المثل،…)، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی الزام به دریافت پایان کار،…)و ثبتی برعهده گرفته و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. به نظر وکیل عرفانیان یک وکیل باید تمامی جزییات پرونده را به خوبی مطالعه و تمام راهنمایی‌های لازم را به موکل انجام دهد تا موکل با تمرکز و دقت بالایی تصمیم به ادامه یا صرف نظر از ادامه مسیر پرونده بگیرد. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره ایشان با هزینه وتعیین وقت قبلی است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 7302 که  از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید
 • شماره وکیل: 09151862586

 

9) آزاده صابری

آزاده صابری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد، در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، ئرخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه اجرت المثل،…)، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی الزام به دریافت پایان کار،…)و ثبتی برعهده گرفته و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. به نظر وکیل صابری یک وکیل باید تمامی جزییات پرونده را به خوبی مطالعه و تمام راهنمایی‌های لازم را بدهد تا موکل با تمرکز و دقت بالایی تصمیم به ادامه یا صرف نظر از ادامه مسیر پرونده بگیرد. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره ایشان با هزینه وتعیین وقت قبلی است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 9165 که  از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. اگر به دنبال وکیلی با پشتکار بالا، امانت دار نسبت به پرونده شما و دارای حق الوکاله مناسب هستید که بتوانید پرونده خویش را به وی واگذار نمایید، خانم آزاده صابری من جمله از این وکلا است.

 • آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات ومیدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه ۲
 • شماره وکیل: 09155850865

 

10) محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بجنورد، در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، ئرخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه اجرت المثل،…)، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی الزام به دریافت پایان کار،…)و ثبتی برعهده گرفته و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره ایشان با هزینه وتعیین وقت قبلی است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 7303 که  از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. اگر به دنبال وکیلی با پشتکار بالا، امانت دار نسبت به پرونده شما و دارای حق الوکاله مناسب هستید که بتوانید پرونده خویش را به وی واگذار نمایید، آقای علی نیا من جمله از وکلای برتر شهر بجنورد می‌باشد.

 • آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول، سمت چپ
 • شماره وکیل: 09153842978

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل بجنورد– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل بجنورد یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *