بهترین وکیل

بهترین وکیل خانواده تبریز را با لیست 5تایی بشناسید!!

5/5 - (1 امتیاز)

دعاوی مربوط به کانون خانواده در کل دعاوی خانوادگی نامیده می‌شود. بنابراین هر دعوایی که مربوط به یکی از افراد خانواده بوده و در دادگاه مطرح شود می‌توان آن را به عنوان دعاویی خانوادگی نامگذاری کرد. زن و مرد که باهم ازدواج کردند نسبت به هم وظایفی عهده دار می‌شوند که موظف به انجام آن وظایف هستند اما زمانی که افراد این حق و تکلیف را به خوبی انجام ندهند و از انجام آن سرباز زنند در این میان دعوایی طرح می‌شود که به عنوان دعوای خانوادگی شناخته می‌شود.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر خانواده در تبریز، انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص تبریز باز شود. ما در این مقاله به  معرفی 5 وکیل برتر خانواده در تبریز می‌پردازیم.

1) مینا علوی

مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق خصوصی، با 11 سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خانواده خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل مینا علوی شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم مینا علوی، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

  • آدرس دفتر: آدربایجان شرقی، تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه سوم، واحد 1
  • شماره تماس: 09143172852
  • حضور در دفتر فقط با هماهنگی قبلی

 

2) راضیه طهماسب نژاد

وکیل پایه یک دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تیریزبه شماره پروانه 139301010011189، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی که از سال 1391 فعالیت خویش را در زمینه وکالت آغاز نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌های این وکیل خوب است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، خانواده و غیره تخصص داشته اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده مثل طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و … می‌باشد که می‌توان وی را در زمره بهترین وکیل تبریز قرار داد.

  • آدرس: آذربایجان‌شرقی، تبریز،خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱
  • شماره وکیل تبریز: 09144120489
  •  حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت5 لغایت 8:30
  • حضور در دفتر: (صبح) فقط با هماهنگی قبلی

 

3) افسون آدم نژاد غيور

وکیل پایه یک دادگستری متخصص امور خانواده، تجاری، ملکی، ثبتی و کیفری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای شماره پروانه 45975 از قوه قضایی،  6 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، داوری، دعاوی انتخاباتی، دعاوی پزشکی، دعاوی سیاسی، مطالبه وجه، ملکی داشته که در این مدت بیشترین پرونده‌های موکوله به وی مربوط به دعاوی خانواده مثل طلاق یکطرفه، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه اجرت المثل، استرداد جهیزیه، و غیره بوده که با درصد بالایی به موفقیت رسانده است به خاطر همین درصد موفقیت در پرونده‌های خانوادگی می‌توان وی را به عنوان بهترین وکیل خانواده معرفی کرد.

  • آدرس: تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک ۱۰۶، طبقه ۲

 

4) حسین یوسفی

وکیل پایه یک دادگستری ومشاورقضایی، عضورسمی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه سراسری تبریز با شماره پروانه ۱۶۳۸، با فعالیت متمادی و مستمر در ارئه خدمات حقوقی شامل مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی خانواده ، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی همشهریان خویش می باشد. مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی، سازمان مسکن وشهرسازی، اداره کل راه وترابری، اداره کل زیرساخت ارتباطات آذربایجان شرقی، وکیل شرکت‌های تعاونی مسکن، وکیل بانک تجارت مدیریت شعب استان، وکیل و مشاور ارشد حقوقی باشگاه ماشین سازی تبریز از سوابق کاری این وکیل خوب می‌باشد که درصد بالایی از پرونده‌های موکوله به وی جز دعاوی خانوادگی است.

  • آدرس: تبریز،سربالایی ولیعصر،خیابان شیرازی،ساختمان شهریار ،طبقه سوم

 

5)خانم خدیجه فیضی پور رفعت

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی  و خانواده، کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی،  شماره پروانه 139601010011254 از کانون وکلای دادگستری تبریزو 5 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت که در این مدت کم وکالت خویش توانسته است پرونده‌های زیادی در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده داشته است ایشان را می‌توان به عنوان وکیل خانواده معرفی کرد چون تخصص اصلی وی در زمینه طلاق توافقی، مطالبه و دریافت مهریه، مطالبه اجرت المثل، درخواست طلاق از سوی زوجه، درخواست طلاق از سوی زوج و …است.

  • آدرس: تبریز، میدان ساعت، به طرف ارتش شمالی، جنب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، ساختمان ۴۹، طبقه اول، واحد ۲

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده تبریز– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده تبریز یاری کرده باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا