4/5 - (57 امتیاز)

بهترین وکیل قزوین می‌تواند در مسائل و دعاوی مختلف کمک بسیاری به مراجعین کرده، در باب مسائل و دعاوی کیفری و حقوقی باید توجه داشت که این دعاوی معمولاً از شاخه‌های مختلفی برخوردار بوده و امکان دارد که در پی یک دعوا، چندین دعوای مختلف در گرو آن و وابسته به آن مطرح شود بنابراین بهترین وکیل در قزوین علاوه براین ‌که باید به ‌صورت تخصصی به مراجع قانونی و قضایی مختلف وهمچنین قوانین مربوط به انواع دعاوی تسلط کامل داشته باشد، بایستی به مسائل حقوقی و کیفری نیز که امکان دارد در پی انواع دعاوی رخ دهد مسلط بوده تا در صورت بروز دعاوی و اختلاف، بتواند از پس چنین پرونده‌هایی برآید.

در انتخاب بهترین وکیل باید توجه داشت که هر وکیل پایه یک دادگستری گرچه صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، اما وکیل خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار می‌کند و با آن تخصص شناخته می‌شود. وسعت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و نیز روندهای مختلف طرح دعوی و اجرا به ‌گونه‌ای است که یک نماینده حقوقی نمی‌تواند بازده کامل در همه پرونده ها از خود نشان دهد. بهترین وکیل براساس نوع هر پرونده معین می‌شود. باید توجه داشت که هر وکیل بنا به تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مسلط‌‌ ‌تر است. بنابراین، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل و مجرب‌ترین وکیل در آن دعاوی بود.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل قزوین را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر قزوین، انتخاب بهترین وکیل قزوین را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص قزوین باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر قزوین می‌پردازیم.

ولی جلالی - وکیل قزوین
ولی جلالی – وکیل قزوین

1) ولی جلالی

ولی جلالی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کیه مراجع قضایی را دارا می‌باشد. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، دعاوی ملکی، تحریه ترکه، دعاوی اسناد تجاری، چک، سفته، برات و… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکوله را به نتیجه مثبت برساند.

 • آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، روبه روی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد 15
 • شماره وکیل: 09123817916
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

یوکابد مشفقی - بهترین وکیل قزوین
یوکابد مشفقی – بهترین وکیل قزوین

2) یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و قاضی سابق دادگستری، با 20 سال سابقه فعالیت در این حوزه، با میزان تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین هستند. یوکابد مشفقی در سال 1380 با کسب  رتبه 131 کنکور در رشته علوم انسانی وارد دانشکده علوم قضایی تهران و بورسیه دستگاه قضایی شد و به عنوان کارآموز قضایی ضمن تحصیل، با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه شروع به تحصیل در رشته حقوق و همزمان حضور در محاکم قضایی به عنوان کارآموز قضات نمود تا اینکه در اردیبهشت ماه 1387 با اخذ ابلاغ قضایی در دادسرای ناحیه 4 تهران شروع به کار و نهایتا به لطف خداوند متعال در تیرماه 1401 با بیست سال سابقه قضایی به افتخار بازنشستگی نائل شد. و نهایتا در مرداد ماه سال 1401 با عضویت در کانون وکلای قزوین مشغول وکالت شدند.

شهروندان قزوین می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل مشفقی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی کیفری با موضوعات (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، قاچاق کالا، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای، رابطه نامشروع و زنا و..)
 2. دعاوی حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. دعاوی خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )
 4. دعاوی ملکی من الجمله: ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)

برای اعطای وکالت به یوکابد مشفقی، یکی از وکلای خوب قزوین، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه‌ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحدf7
 • تلفن همراه: 09124865726
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

3) مهناز ادیبان

مهناز ادیبان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 1254 می‌باشد. امانت داری و صداقت از مهم‌ترین خصوصیات یک وکیل خبره می‌باشد که وکیل ادیبان نیز این خصوصیات اخلاقی را تمام و کمال دارا می‌باشد و با دادن مشاوره به مراجعین در تصمیم به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا کمک شایانی می‌نماید. دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه،…)، دعاوی خانواده (دعاوی خانواده” طلاق، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، مطالبه نفقه و مهریه،…”، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم و…) و غیره از جمله دعاوی می‌باشند که وکیل ادیبان پرونده‌ آنها را بر عهده گرفته و با تسلط کامل و آگاهی نسبت به قوانین و سرانجام پرونده در محاکم قضایی حضور می‌یابد.

 • آدرس:قزوین، چهارراه بلوار شمالی، ساختمان چاپ المهدی، پلاک 297 طبقه سوم
 • شماره وکیل: 09122816587

 

4) مهدی عبدلی

مهدی عبدلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق است. مشاوره حقوقی، نگارش سندهای قانونی، تحلیل و بررسی پرونده موکل از نظر وکیل مهدی عبدلی از وظایف اصلی یک وکیل خوب و کاربلد است.

دعاوی بسیاری در چند سال دوره وکالتی به وی واگذار شده که برخی از آنها عبارتند از:

 • دعاوی حقوقی ( طالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی،…)
 • دعاوی کیفری ( مشروبات الکلی، جرایم، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال،…)
 • دعاوی ملکی ( دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام به تحویل ملک، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوای فک رهن،…)
 • دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوج، انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، وراثت، …)

 • آدرس: قزوین
 • شماره وکیل: 09128831786

 

5) مجتبی بهرامی

مجتبی بهرامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین تحصیل کرده و پس از پایان این دوره و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت خویش از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 1652 شده است که دارا بودن ویژگی‌هایی مثل امانت داری و مهارت در برقراری ارتباط با موکل باعث شده است که وکیل بهرامی در حیطه کاری وکالت جزیی از بهترین وکلای قزوین محسوب شود. مشاوره تلفنی، مشاوره به صورت متنی، تحریر اوراق قضایی از خدماتی است که وی به مراجعین ارائه می‌دهد. در کلیه دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول،…)، دعاوی کیفری(تجاوز، توهین و افترا، جاسوسی، افشای اسرار، تهدید به قتل،…)، خانواده، ملکی به صورت تخصصی، قبول پرونده کرده و تمام سعی و تلاش خود را در راه به پایان رساندن خوب و به نفع موکل به کار می‌گیرد.

 • آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، چهارراه استاندارد، جنب بانک رفاه کارگران، پلاک427، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09127895818

 

6) محمد آذربایجانی

محمد آذربایجانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در رشته حقوق اقتصادی در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده و پس از پایان این دوره و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت خویش از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 1602 شده است که دارا بودن ویژگی‌هایی مثل مهارت در برقراری ارتباط با موکل باعث شده است که وکیل آذربایجانی در حیطه کاری وکالت جزیی از بهترین وکلای قزوین محسوب شود. مشاوره تلفنی، مشاوره به صورت متنی، تحریر اوراق قضایی از خدماتی است که وی به مراجعین ارائه می‌دهد. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی به صورت تخصصی، قبول پرونده کرده و تمام سعی و تلاش خود را در راه به پایان رساندن خوب و به نفع موکل به کار می‌گیرد.

 • آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی (دانشگاه)، چهاراه استاندارد، جنب بانک رفاه، پلاک ۴۲۷ ، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09124815462

 

7) رضا قاسمی

رضا قاسمی، وکیل پایه یک قزوین و مشاور حقوقی، تحصیلات عالی خویش را در دانشگاه آزاد در رشته حقوق شروع کرده و در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد شده است. وی پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی و با قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 1705 در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری شد. وکیل قاسمی با توجه به سابقه کم وکالتی یکی از شناخته شده ترین وکلای قزوین بوده که دعاوی بسیاری به صورت پرونده‌های دعاوی خانواده( طلاق به درخواست زوج، طلاق توافقی، حضانت فرزند و دیدار با فرزندان، نفقه زوجه، دریافت نفقه فرزندان،…)، دعاوی حقوقی(ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …) به ایشان واگار شده که وکیل قاسمی با تسلط کامل نسبت به قوانین توانسته پرونده را پیش ببرد و نتیجه دلخواه موکل را نسیب وی نماید.

 • آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم
 • شماره وکیل:09124082660

 

8) محمد محمدی

محمد محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دکترا حقوق از دانشگاه شریف است. سرعت عمل و پیگیر بودن از خصوصیات بارز وکیل خوب است که این خصوصیت مهم را وکیل محمدی دارا می‌باشد. مشاوره حقوقی، نگارش سندهای قانونی، تحلیل و بررسی پرونده موکل وظایفی می‌باشند که وکیل کاربلد در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد.

دعاوی بسیاری در 15 سال سابقه وکالتی به وی واگذار شده که دعاوی حقوقی( طالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی،…)، دعاوی کیفری( مشروبات الکلی، جرایم، اختلاس، قتل، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال،…)،دعاوی ملکی( دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوای فک رهن،…)، دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوج، انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، وراثت، …) خلاصه ای از پروندهای قبول شده توسط ایشان است.

 • آدرس: قزوین، مجتمع تجاری نیایش، واحد 84
 • شماره همراه وکیل: 09125821634

 

8) سمیه زینالی

سمیه زینالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره پروانه 35452 می‌باشد. امانت داری و صداقت از مهم‌ترین خصوصیات یک وکیل خبره می‌باشد که وکیل زینالی نیز این خصوصیات اخلاقی را تمام و کمال دارا می‌باشد و با دادن مشاوره به مراجعین در تصمیم به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا کمک شایانی می‌نماید. دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه،…)، دعاوی خانواده (دعاوی خانواده” طلاق، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، مطالبه نفقه و مهریه،…”، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم و…) و غیره از جمله دعاوی می‌باشند که وکیل زینالی پرونده‌ آنها را بر عهده گرفته و با تسلط کامل و آگاهی نسبت به قوانین و سرانجام پرونده در محاکم قضایی حضور می‌یابد.

 • آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، بین چهارراه بلوار و پادگان، نبش خیابان ایرانشهر، ساختمان ۱۷۱، واحد ۲
 • شماره وکیل: 09128825653

9) شهریار ربیعی

شهریار ربیعی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، از سال 1398 عضو کانون وکلا شده و در حال حاضر 6 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد. شهریار ربیعی در طول سال‌های فعالیت خود توانسته رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورد و جزء بهترین وکلای قزوین باشد.

شهروندان قزوین و شهرهای حومه قزوین می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان و … )، دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال(کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …) و دعاوی حقوقی (چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به وکیل ربیعی اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس: قزوین، خیابان شهید بابائی، طبقه فوقانی بانک پارسیان
 • شماره وکیل: 09127805018

 

10) داوود بخشی

داوود بخشی، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی شهر قزوین دارای پروانه وکالت از کانون وکلای قزوین به شماره 24717 می‌باشد که به عقیده وی، یک وکیل با تجربه و خوب دادگستری باید قبل از هر اقدامی موکل خود را دادرسی کند و بعد از کشف واقع و بررسی دلایل و پی بردن به ذی حق بودن موکل برای دفاع از وی بپاخیزد. از خدمات وکالتی آقای بخشی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری که با تعیین وقت قبلی است، وکالت و اخذ پرونده و قراردادها اشاره کرد. در زمینه دعاوی مختلف خانواده، کیفری و حقوقی پرونده‌های زیادی را با پایان خوب به نتیجه رسانده و در زمینه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده متخصص بوده و با توجه به سابقه درخشان وی می‌توان ایشان را هم به عنوان یک وکیل خوب و نمونه و همچنین جزیی از وکلای برتر قزوین نام برد.

 • آدرس:قزوین، خیابان فلسطین، روبروی خیام شمالی(تقاطع فلسطین)، ساختمان زرین، طبقه دوم، واحد 4
 • شماره وکیل: 09127844961

بهترین وکیل در هر موضوعی حقوقی کسی است که:

 • سابقه طولانی انجام پرونده حقوقی در زمینه موضوع مورد نظر داشته باشد.
 • به مواد قانونی، رای وحدت رویه و نیز نحوه دادرسی به موضوع پرونده احاطه کامل داشته باشد.
 • میزان برد وی در پرونده‌های مشابه بسیار بالا باشد.
 • قدرت کلام بالا و مدیریت جلسه دادگاه را داشته باشد.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در قزوین– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل قزوین یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

6 Comments

 • با سلام و سپاس و تبریک سال نو
  اینجانب سمیه احمدی وکیل دادگستری هستم. از اینکه نام بنده را در سایت وزین تان آوردید کمال تشکر و قدردانی دارم.
  آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مقتضی اعلام می نمایم.

 • سلام من ۲۲ سالمه اتباع افغانی هستم برای گواهینامه درخواست دادم گفتن باید مهتل باشی میخواستم بدونم راهی داره ک گواهینامه بگیرم اخه نیاز دارم

  • باسلام
   بله همانطوریکه شما قبلاً ملتفت و متوجه شدید در راستای بند ۶ ماده ۹۷۶ قانون مدنی الزاماً زنان اتباع خارجی ، بایستی جهت دریافت گواهینامه رانندگی ، به عقد مرد ایرانی در آمده و یا حداقل یکی از شرایط ذیل را برخوردار باشند . در غیر این صورت قوانین و مقررات کشور ایران ، برای اتباع خارجی صدور گواهینامه رانندگی را مجاز ندانسته است .
   برای دریافت گواهینامه، اتباع خارجی باید به اداره مهاجرت و گذرنامه استان محل سکونت خود مراجعه کنند. مدارک موردنیاز گذرنامه معتبر یا کارت آمایش و فتوکپی از آن ها و یک قطعه عکس می باشد. سایر شرایط در ادامه آمده است:
   تاهل
   معرفی نامه از ارگان یا نهاد و …
   دریافت نامه از دفتر سرپرستی دانشجویان غیر ایرانی استان مربوطه
   معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل
   داشتن گذرنامه معتبر همراه با کارت آمایش یکی از اعضای خانواده
   دارا بودن حداکثر سه دانشجو از یک خانواده
   داشتن بیماری های خاص یا نامه از بهزیستی

 • سلام وقت به خیر بنده یک سفته به مبلغ پانصد میلیون تومان به یک آقایی دادم و ۷۰ ملیون تومان پول قرض کردم از اونجایی که لازم داشتم مجبور بودم امضا کنم سفته رو و پشت نویسی هم نشده الان این آقا میخواد سفته رو بزارن اجرا و من هم پول رو بهش برگرداندم و پسفته رو به من نداده چون من پول رو برای واریزی خونه مسکن ملی میخواستم الان ادعا داره که خونه رو بهش فروختم وضعیت چجوری میشه الان

 • سلام
  من بازنشسته هستم و به درخواست کارفرما میخوام تو همون شرکت بصورت مشاوره ای کار کنم، منع قانونی نداره؟ حقوق بازنشستگیم قطع نمیشه؟

 • سلام. همسرم با زنی رابطه داشته و برای اون خانم 200گرم طلا و ماشین برلیانس با پول مردم خریده. خود همسرم با شکایت طلبکاران به زندان افتاده، ژنه هم رفته پی زندگیش، حالا همسرم آزاد شده و میخاد اونا رو پس بگیره تا پول طلبکاران رو بده.از سال 96وکیل گرفته و تا باحال هیچ اتفاقی نیفتاده، آیا میتوان این دولت رو پس گرفت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *