بهترین وکیل

بهترین وکیل قزوین را با لیست 10تایی بشناسید!!⚖️【سال1401】

3.9/5 - (28 امتیاز)

بهترین وکیل قزوین می‌تواند در مسائل و دعاوی مختلف کمک بسیاری به مراجعین کرده، در باب مسائل و دعاوی کیفری و حقوقی باید توجه داشت که این دعاوی معمولاً از شاخه‌های مختلفی برخوردار بوده و امکان دارد که در پی یک دعوا، چندین دعوای مختلف در گرو آن و وابسته به آن مطرح شود بنابراین بهترین وکیل در قزوین علاوه براین ‌که باید به ‌صورت تخصصی به مراجع قانونی و قضایی مختلف وهمچنین قوانین مربوط به انواع دعاوی تسلط کامل داشته باشد، بایستی به مسائل حقوقی و کیفری نیز که امکان دارد در پی انواع دعاوی رخ دهد مسلط بوده تا در صورت بروز دعاوی و اختلاف، بتواند از پس چنین پرونده‌هایی برآید. در انتخاب بهترین وکیل باید توجه داشت که هر وکیل پایه یک دادگستری گرچه صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، اما وکیل خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار می‌کند و با آن تخصص شناخته می‌شود. وسعت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و نیز روندهای مختلف طرح دعوی و اجرا به ‌گونه‌ای است که یک نماینده حقوقی نمی‌تواند بازده کامل در همه پرونده ها از خود نشان دهد. بهترین وکیل براساس نوع هر پرونده معین می‌شود. باید توجه داشت که هر وکیل بنا به تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مسلط‌‌ ‌تر است. بنابراین، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل و مجرب‌ترین وکیل در آن دعاوی بود.

معرفی بهترین وکیل قزوین – با لیست 10تایی

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر قزوین، انتخاب بهترین وکیل قزوین را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص قزوین باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر قزوین می‌پردازیم.

1) محمد وشنی

محمد وشنی، وکیل پایه یک وکلای قوه قضاییه قزوین و مشاور حقوقی، با سابقه کار 16سال در حوزه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوقی خصوصی بوده و با تمرکز زیاد روی پرونده‌های موکلین خود توانسته موفقیت‌های بسیاری را بدست بیاورد. ایشان دانش آموخته ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد بوده و با درجه خیلی خوب از پایان نامه خود دفاع کرده است. از سوابق محمد وشنی، از وکلای باتجربه و کارکشته قزوین، می‌توان به وکیل ارگان‌های دولتی از جمله شهرداری قزوین، شهرداری محمودآباد نمونه، وکیل بانک کشاورزی استان قزوین و شرکت‌های خصوصی زیادی از جمله پوشینه بافت، پلاستیلوکس و … اشاره کرد.

به قول استاد فقید مرحوم امیرناصر کاتوزیان: «هیچ لزومی ندارد وکیل برای پیشبرد مطامع خواسته‌های موکلش، متوسل به اقدامات غیرقانونی شود. بلکه الزاماً بایستی در چارچوب قوانین و مقررات، برای احقاق حقوق حقه موکل سعی و اهتمام لازم نموده و از هیچ کوششی فروگذار نباشد.» مسلما محمد وشنی، با اتکا به این جمله استاد گرامی، در چارچوب قوانین در صدد احقاق حقوق موکلین خود برمی‌آید.

 وکیل وشنی، دارای مقالات و یادداشت‌های حقوقی و اجتماعی بسیاری بوده که در روزنامه‌های کثیرالانتشار چاپ شده‌اند. با وجود سابقه حقوقی درخشان وکیل وشنی شما شهروندان عزیز در قزوین می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر)، دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در قزوین، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )، همچنین در سایر دعاوی به ایشان اعطای وکالت نمائید.

برای اعطای وکالت به وشنی (vashani)، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قزوین، نوروزیان، حکمت45، طبقه فوقانی فروشگاه ایراندوست، واحد1
 • شماره وکیل قزوین: 09123811442
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

2) ذبیح اله سوری

ذبیح الله سوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته‌ی رتبه اول مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی تهران، دانش آموخته‌ی مقطع فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه علوم و تحقیقات فارس، دفاع از پایان نامه فوق لیسانس با حضور اساتید دانشمند و فاضل دانشکده حقوق دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) به عنوان هیئت داوران با درجه « خیلی خوب »، رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان آبیک، رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان البرز، میانجی‌گر حرفه‌ای و رسمی قوه قضائیه در امور کیفری (دارای پروانه میانجی گری به شماره 27010001 از مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه)، مدرس سابق گروه حقوق دانشگاه پیام نور تاکستان، سه مرتبه موفقیت و قبولی در آزمون منصب وکالت دادگستری مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه، افسر سابق بازرسی فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین، افسر سابق معاونت اطلاعات فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین از جمله سوابق درخشان این وکیل شایسته و نمونه در حوزه قضایی استان قزوین می‌باشد.

 • آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، نبش ملک آباد، روبروی اداره دارایی، مجتمع تجاری میلاد، طبقه 2، واحد 8
 • شماره تماس: 09128820981

 

3) فاطمه افلاطونی

فاطمه افلاطونی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناس فقه و حقوق اسلامی بوده و دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 24831 بوده از سال 1393 حرفه وکالت خویش را شروع کرده و در دعاوی مختلف اعم از دعاوی خانواده  و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته و دعاوی کیفری و حقوقی پرونده‌های زیادی داشته و توانسته با پشتکار و فن بیان عالی و تسلط کامل نسبت به قوانین پرونده‌ها را به نتیجه دلخواه موکل برساند به این دلیل می‌توان وی را در بین بهترین‌های شهر قزوین قرار داد.

 • آدرس: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه ۱، واحد۴

 

4) بهنام قوامی

بهنام قوامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضور رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین با ۱۴سال سابقه وکالت در زمینه امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بیمه، امور بین الملل، خانواده، دعاوی مالی، اسناد رسمی و تجاری، حدود، اعسار و غیره تخصص داشته و جزیی از وکلای کار کشته و توانای قزوین محسوب می‌شود که اکثرا مراجعین با رضایت کامل از کار ایشان از دفتر وی خارج می‌شوند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 3615 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1386 صادر شده است.

 • آدرس:قزوین، خیابان خیام، نبش کوچه شماره ۶، ساختمان خیام، پلاک ۲۶، طبقه 2، واحد ۶

 

5) سمیه خیرلی

سرکار خانم سمیه خیرلی، وکیل پایه یک دادگستری مرکز وکلای قزوین و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قزوین به شماره پروانه 17331 که در سال 1391 صادر گردیده است.  قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری وخانوادگی و ثبتی داشته و برای تعیین وقت مشاوره با ایشان باید تماس بگیرید. تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی جزیی از دعاوی هستند که توسط ایشان قبول و به نتیجه مثبت به پایان رسیده اند.

 • آدرس: قزوین، خیابان خیام، بن بست یاس، ساختمان فرشته، طبقه ۳ واحد ۱۶

 

6) حسین ترکمن

حسین ترکمن، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قزوین به شماره 3130 می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، متخصص در امور املاک، ثبتی، قراردادها و خانواده و جرایم مالی و غیره است. از نظر ایشان یک وکیل باید نسبت به کار خویش تعهد داشته باشد تا مراجعه کنندگان پس از پایان کار با رضایت از دفتر وی خارج شوند. همچنین وکیل باید از هر اقدامی که باعث لطمه زدن به حیثیت خانوادگی و اجتماعی موکلش می‌شود بپرهیزد و تمام تلاش خود را به کار گیرد تا موکل در زمان کمتر و البته با اطمینان خاطر بیشتری به حق خویش دست یابد داشتن این ویژگی‌ها باعث شده که یکی از بهترین‌های شهر قزوین محسوب شود.

 • آدرس: قزوین، بلوار امام خمینی، حکمت ۱۵، پلاک۱،طبقه۱

 

7) پریسا تقیا

پریسا تقیا، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه که از سال 1395 شروع به کار وکالت کرده ، ساعات حضور شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ساعت 18 الی 20 با هماهنگی قبلی می‌باشد. اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، قصاص خلاصه‌ای از تخصص‌های خانم تقیا است که او را در زمره بهترین وکلای قزوین قرار داده است.

 • آدرس: قزوین، ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک ۳، واحد اول
 • شماره همراه وکیل: 09127801305

 

8) داوود بخشی

داوود بخشی، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی شهر قزوین دارای پروانه وکالت از کانون وکلای قزوین به شماره 24717 می‌باشد که به عقیده وی، یک وکیل با تجربه و خوب دادگستری باید قبل از هر اقدامی موکل خود را دادرسی کند و بعد از کشف واقع و بررسی دلایل و پی بردن به ذی حق بودن موکل برای دفاع از وی بپاخیزد. از خدمات وکالتی آقای بخشی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری که با تعیین وقت قبلی است، وکالت و اخذ پرونده و قراردادها اشاره کرد. در زمینه دعاوی مختلف خانواده، کیفری و حقوقی پرونده‌های زیادی را با پایان خوب به نتیجه رسانده و در زمینه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده متخصص بوده و با توجه به سابقه درخشان وی می‌توان ایشان را هم به عنوان یک وکیل خوب و نمونه و همچنین جزیی از وکلای برتر قزوین نام برد.

 • آدرس:قزوین، خیابان فلسطین، روبروی خیام شمالی(تقاطع فلسطین)، ساختمان زرین، طبقه دوم، واحد 4

 

بهترین وکیل در هر موضوعی حقوقی کسی است که:

 • سابقه طولانی انجام پرونده حقوقی در زمینه موضوع مورد نظر داشته باشد.
 • به مواد قانونی، رای وحدت رویه و نیز نحوه دادرسی به موضوع پرونده احاطه کامل داشته باشد.
 • میزان برد وی در پرونده‌های مشابه بسیار بالا باشد.
 • قدرت کلام بالا و مدیریت جلسه دادگاه را داشته باشد.

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در قزوین– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل قزوین یاری کنیم.

3 دیدگاه

 1. با سلام و سپاس و تبریک سال نو
  اینجانب سمیه احمدی وکیل دادگستری هستم. از اینکه نام بنده را در سایت وزین تان آوردید کمال تشکر و قدردانی دارم.
  آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مقتضی اعلام می نمایم.

 2. سلام من ۲۲ سالمه اتباع افغانی هستم برای گواهینامه درخواست دادم گفتن باید مهتل باشی میخواستم بدونم راهی داره ک گواهینامه بگیرم اخه نیاز دارم

  1. باسلام
   بله همانطوریکه شما قبلاً ملتفت و متوجه شدید در راستای بند ۶ ماده ۹۷۶ قانون مدنی الزاماً زنان اتباع خارجی ، بایستی جهت دریافت گواهینامه رانندگی ، به عقد مرد ایرانی در آمده و یا حداقل یکی از شرایط ذیل را برخوردار باشند . در غیر این صورت قوانین و مقررات کشور ایران ، برای اتباع خارجی صدور گواهینامه رانندگی را مجاز ندانسته است .
   برای دریافت گواهینامه، اتباع خارجی باید به اداره مهاجرت و گذرنامه استان محل سکونت خود مراجعه کنند. مدارک موردنیاز گذرنامه معتبر یا کارت آمایش و فتوکپی از آن ها و یک قطعه عکس می باشد. سایر شرایط در ادامه آمده است:
   تاهل
   معرفی نامه از ارگان یا نهاد و …
   دریافت نامه از دفتر سرپرستی دانشجویان غیر ایرانی استان مربوطه
   معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل
   داشتن گذرنامه معتبر همراه با کارت آمایش یکی از اعضای خانواده
   دارا بودن حداکثر سه دانشجو از یک خانواده
   داشتن بیماری های خاص یا نامه از بهزیستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا