5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل ملکی آبادان را با لیست 5تایی بشناسید⚖️

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر ملکی آبادان، انتخاب بهترین وکیل ملکی آبادان برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص آبادان باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل برتر ملکی آبادان می‌پردازیم.

1) مجتبی شمسی‌پور

مجتبی شمسی پور، وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا کارشناسان قوه قضائیه استان خوزستان، دارای مدرک کارشناسی و همچنین دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، جز وکلای خوب و متخصص آبادان می‌باشد. وکیل شمسی پور با به کارگیری تخصص حقوقی و پیگیری‌های مداوم در پرونده‌های مراجعه شده به ایشان، سعی دارد تا مطلوب‌ترین نتیجه‌ی ممکن را برای موکل های خود رقم بزند. به بخشی از سوابق حقوقی و بقیه فعالیت های وکیل مجتبی شمسی پور در ادامه اشاره می کنیم:

 1. مشاور حقوقی خانواده های عضو بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبادان
 2. همکار افتخاری با واحد حقوقی شرکت پالایش نفت آبادان به مدت 1 سال
 3. کارشناس حقوقی اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان
 4. همکاری با دفتر حمایت حقوقی و ایثارگران شهرستان آبادان
 5. کارشناس اتاق داوری، اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان
 6. پذیرفته استعداد های درخشان در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 7. دبیر کمیته ی انظباطی هیئت دوچرخه سواری آبادان

وکیل شمسی پور، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای آبادان، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی ملکی (اجاره و رهن و دعاوی مرتبط با ملک،دعوای تعهد رهنی و اسناد ضمانت، دعوای تقاضای تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی ملکی، دعوای ابطال نظریه هیئت حل اختلاف سازمان ثبت و اسناد کشور، دعوای ملکی افراز، انواع دعوای ملکی برای ثبت، دعوای توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف)، انحصار وراثت، ارث، تحریر ترکه و همچنین دعاوی در خصوص مطالبه وجه چک و سفته، اعسار از پرداخت محکوم به و دعوای الزام به تنظیم سند رسمی  و …) و همچنین بقیه دعاوی می‌باشد.

 • آدرس دفتر: برای حضور در دفتر نیاز به رزرو وقت با شماره تماس زیر می‌باشد.
 •  شماره تماس: 09382856543
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

2) محمدصالح مویدی

محمدصالح مویدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در آبادان، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد آبادان، عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان می باشند.وکیل مویدی در زمینه دعاوی حقوقی(  چک، سفته، برات، رسید های بانکی و ..‌‌.)، دعاوی کیفری(کلاهبرداری، قتل، سرقت، ضرب و شتم، تجاوز، فروش مال غیر و….)، دعاوی خانوادگی( طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه، دریافت خسارت نامزدی و…)، دعاوی ملکی(خلع ید، تصرف عدوانی، دعاوی بین موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، جرائم علیه اموال و اسنادو …) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با تکیه بردانش و آگاهی  و تجربه خویش در زمینه وکالت، وی با ارائه یک مشاوره کامل و دقیق قبل از قبول پرونده، مراجعه کننده را برای ادامه مسیر پرونده یا عدم ادامه مسیر راهنمایی می‌کند تا فرد با آگاهی کامل از موانع و مشکلات مسیر پرونده، تصمیم به ادامه مسیر را با اراده شخصی خود بگیرد.

بیشتر پرونده‌های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی خصوصا دعوای قضایی برای پایان دادن به تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد (ویژه مشکلات موجود در مفاد قرارداد)، دعوای دعوی مطالبه غرامت، دعوای فسخ قراردادها، دعوای ملکی افراز، انواع دعوای ملکی برای ثبت، دعوای ابطال سند رسمی (لغو سند به دلایل مختلف)، دعوای لغو ثبت ملک مرتبط، دعوای ابطال سند مالکیت اختلافی و… می‌باشد که با تکیه بر دانش و تجربه خویش آنها را به پایان موفق به اتمام رسانده است. بنابر این با توجه به سابقه درخشان وی در پرونده‌های خقوقی می‌توان وکیل محمدصالح مویدی را بهترین وکیل ملکی آبادان نام برد.

 • آدرس دفتر: آبادان، خیابان امیری، فرعی شهریار، ساختمان کیهان، طبقه دوم
 •  شماره تماس:09163315647

 

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *