بهترین وکیل

✔️5تا از بهترین وکیل کیش⚖️【آپدیت 1402】

3.5/5 - (8 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل کیش برای رفع مشکلات حقوقی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است. شاید در نگاه اول انتخاب بهترین وکیل کیش امری زمان‌بر و وقت‌گیر به نظر برسد اما در نهایت نتایج مثبت و رضایت بخشی در روند رسیدگی به پرونده‌های حقوقی خود مشاهده خواهید کرد. در انتخاب یک وکیل برای مشکلات پرونده خود موارد بسیاری را باید مدنظر قرار دهید. تخصص تجربه و برخورداری از دانش وکالت مواردی هستند که در انتخاب یک وکیل حقوقی خوب بسیار قابل توجه و حائز اهمیت هستند. نکته قابل توجه آن که همه وکلا می‌توانند به پرونده شما رسیدگی نمایند اما حوزه‌های حقوقی بسیار گسترده‌تر از قبل شده است و بهتر است که وکیلی را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب نمایید که در حوزه حقوقی شما دارای تجربه‌های کافی می‌باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل کیش را با لیست5 تایی بشناسید⚖️【آپدیت 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر کیش، انتخاب بهترین وکیل کیش را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص کیش باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5وکیل برتر کیش می‌پردازیم.

 

1) سیدعلیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی، وکیل پایه یک دادگستری کیش و مشاور حقوقی، با بیش از چندین سال تجربه در امر وکالت، دارای  مدرک کارشناسی حقوق، یکی از وکلای کارکشته کیش می‌باشد. ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حقوقی، پیگیری و انجام 400-500 پرونده، پرونده‌های منجر به نتیجه مطلوب موکل، رضایت‌مندی هموطنان عزیز کیش و پرکار بودن ایشون از همان ابتدای شروع امر وکالت، از افتخارات ایشان بوده و همچنین ایشان در حال حاضر وکیل موسسه مالی اعتماد ایرانیان در جزیره کیش می‌باشد.

وکیل مولوی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و ..)؛ دعاوی کیفری از جمله (پرونده‌های کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، و … ) و همچنین در دعاوی ملکی، دعاوی تجاری، شرکت‌ها، عقود و قراردادها، امور ثبتی و جرائم سازمان یافته و  .. به شهروندان کیش می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علیرضا مولوی، یکی از بهترین وکیل‌های کیش، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6
 • شماره تماس: 09152442626
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

2) معصومه غلامی

معصومه غلامی، وکیل دادگستری کیش و مشاور حقوقی، مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آزاد تهران است. در کلیه دعاوی اعم از دعاوی حقوقی(ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم، اختلاف ناشی از پیمان‌ها، ابطال عملیات اجرایی، اسناد لازم الاجرای مالی مانند چک و سفته، مطالبه سهم الشرکه، …)، کیفری، ملکی( خیانت در امانت، فروش غیرقانونی مال غیر، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، کلاهبرداری، جعل، …)، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق به درخواست مرد، نفقه، …)، گمرک، مالیات، اداره کار، تجاری و شرکت‌های تجاری قبول وکالت می‌کند.

اگر دنبال یک وکیل زن در کیش برای دعاوی شرکت‌های تجاری و خصوصی خویش، دعاوی تجاری بین المللی هستید می‌توانید با اطمینان کامل پرونده خویش را به خانم غلامی اعطا کنید، چون با توجه به رشته تحصیلی وی در زمینه حقوق بین‌الملل ایشان جز وکلای خوب این حوزه محسوب می‌شود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد.

برای اعطای وکالت به وکیل غلامی، یکی از بهترین وکیل‌های کیش، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کیش، میدان سنایی، ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 114
 • شماره تماس:  09124724863
 •  حضور در دفتر: در طول ایام هفته از 17 الی 21 (شیفت صبح با هماهنگی قبلی)

 

3) رضا لام

رضا لام، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، با سابقه چند ساله خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری(صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد، قلع و قمع، مطالبه اجرت المثل ايام تصرف، مطالبه ديون و خسارات، دعاوي تقسيط، فسخ قراردادها و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید و …) و خانواده به وی سپرده شده که با توانایی خویش توانسته درصد بالایی از موفقیت در پرونده را بدست بیاورد.

 • آدرس:کیش، میدان مرجان، ویلاهای مسکونی بانک تجارت، واحد١١
 • شماره تماس: 09123403829

 

4) ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، با سابقه چند ساله خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری(صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد، قلع و قمع، مطالبه اجرت المثل ايام تصرف، مطالبه ديون و خسارات، دعاوي تقسيط، فسخ قراردادها و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید و …) و خانواده به وی سپرده شده که با توانایی خویش توانسته درصد بالایی از موفقیت در پرونده را بدست بیاورد. دارای شماره پروانه 1039 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:کیش، فاز یک صدف مجتمع مسکونی ۲۰۰ واحدی، خیابان ارس شرقی، بلوک H
 • شماره تماس: 09347683883

 

5) فاطمه علی  قاضی

فاطمه علی قاضی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، پذیرش کلیه دعاوی حقوقی داخلی و فراملی اعم از مالی و غیر مالی، تجاری اعم از دعاوی تجار و شرکت‌های بازرگانی و اسناد تجاری و ورشکستگی، دعاوی کار، دعاوی کیفری در تمامی جرایم علیه اموال و اشخاص و علیه نظم و امنیت عمومی، دعاوی اداری، دعاوی ثبتی، وکیل خانواده و غیره داشته و تمام سعی و تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا بتواند پرونده موکوله به وی را در کمترین زمان، به نتیجه عالی برساند تا بتواند رضایت موکل را جلب کند. دارای شماره پروانه 23282 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:کیش، فاز٢ نوبنیاد1، میدان بهارستان، خیابان نیلوفر ۸، پلاک۳۹۷، واحد۸
 • شماره تماس: 09127714967

 

6) جمشید کریمی

جمشید کریمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، پذیرش کلیه دعاوی حقوقی داخلی، تجاری اعم از دعاوی تجار و شرکت‌های بازرگانی و اسناد تجاری و ورشکستگی، دعاوی کار، دعاوی کیفری در تمامی جرایم علیه اموال و اشخاص و علیه نظم و امنیت عمومی، دعاوی اداری، دعاوی ثبتی، وکیل خانواده و غیره داشته و تمام سعی و تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا بتواند پرونده موکوله به وی را در کمترین زمان، به نتیجه عالی برساند تا بتواند رضایت موکل را جلب کند. دارای شماره پروانه 9406 می‌باشد که در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از نظر آقای کریمی توانایی دفاع یا بیان خواسته‌های موکل، توسط وکیل از مهمترین خصوصیات یک وکیل نمونه است.

 • آدرس:کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری ۲۰، طبقه اول، واحد ۱۰۹
 • شماره تماس: 09347697644

 

7) بهرام قربانی

بهرام قربانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، در کلیه دعاوی خانواده( طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل،…)، دعاوی ملکی(رفع تصرف عدوانی، ابطال قرارداد،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، فسخ قراردادها)، کیفری و حقوقی پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده  و تمام سعی و تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا بتواند پرونده را در کمترین زمان، به نتیجه عالی برساند تا بتواند رضایت موکل را جلب کند. دارای شماره پروانه 10250 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از نظر آقای قربانی توانایی دفاع یا بیان خواسته‌های موکل، امانت داری، فن بیان رسا و شیوا داشتن از مهمترین خصوصیات یک وکیل نمونه است.

 • آدرس:کیش، نوبنیاد، نیلوفرشمالی، نیلوفر٤، پلاک٣٥٥، طبقه دوم
 • شماره تماس: 09121437682

 

8) مهدی مقدریان

مهدی مقدریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، دارای چندین سال سابقه وکالت که در این زمان با تکیه بر آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت برساند. در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی دعاوی زیادی به وی موکول شده است که با دادن مشاوره به مراجعین توانسته آنها را در انتخاب مسیر درست راهنمایی کند. از جمله خدمات وکالتی آقای مقدریان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد البته ناگفته نماند که مراجعه به دفتر ایشان با تعیین وقت قبلی و مشاوره ی وی با هزینه می‌باشد.

 • آدرس:کیش، فاز٢صدف، خیابان آذربایجان، پاساژ صدف، واحد یک
 • شماره تماس: 09121078377

 

9) نسرین برفی

نسرین برفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، دارای چندین سال سابقه وکالت که در این زمان با تکیه بر آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت برساند. در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی دعاوی زیادی به وی موکول شده که با دادن مشاوره به مراجعین توانسته آنها را در انتخاب مسیر درست راهنمایی کند. از جمله خدمات وکالتی خانم برفی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد البته ناگفته نماند که مراجعه به دفتر ایشان با تعیین وقت قبلی و مشاوره ی وی با هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 46670 است که در سال 1396 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس ۴۷EX
 • شماره تماس: 09173681993

 

10) مرضیه مرندی

مرضیه مرندی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، که در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی دعاوی زیادی به وی موکول شده است که با دادن مشاوره به مراجعین توانسته آنها را در انتخاب مسیر درست راهنمایی کند. از جمله خدمات وکالتی خانم مرندی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد البته ناگفته نماند که مراجعه به دفتر ایشان با تعیین وقت قبلی و مشاوره ی وی با هزینه می‌باشد.. دارای چندین سال سابقه وکالت که در این زمان با تکیه بر آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه مثبت برساند. از نظر وی یک وکیل باید دارای دقت بالایی باشد و سخنان و اسراز موکل خویش را مانند رازهای خود نگه داشته و فاش نکند.

 • آدرس:کیش،  پاساژ شارستان، طبقه همکف، دفتر وکالت، واحد ۴۴
 • شماره تماس: 09121888774

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیش– لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کیش یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا