بهترین وکیل

بهترین وکیل کیش را با لیست 10تایی بشناسید!!!

5/5 - (2 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل کیش برای رفع مشکلات حقوقی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است. شاید در نگاه اول انتخاب بهترین وکیل کیش امری زمان‌بر و وقت‌گیر به نظر برسد اما در نهایت نتایج مثبت و رضایت بخشی در روند رسیدگی به پرونده‌های حقوقی خود مشاهده خواهید کرد. در انتخاب یک وکیل برای مشکلات پرونده خود موارد بسیاری را باید مدنظر قرار دهید. تخصص تجربه و برخورداری از دانش وکالت مواردی هستند که در انتخاب یک وکیل خوب بسیار قابل توجه و حائز اهمیت هستند. نکته قابل توجه آن که همه وکلا می‌توانند به پرونده شما رسیدگی نمایند اما حوزه‌های حقوقی بسیار گسترده‌تر از قبل شده است و بهتر است که وکیلی را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب نمایید که در حوزه حقوقی شما دارای تجربه‌های کافی می‌باشد.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر کیش، انتخاب بهترین وکیل کیش را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص کیش باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر کیش می‌پردازیم.

1) امیرحسین صادقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کیش، دارای 16 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت و مشاوره در انواع پرونده‌هایی مثل جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، وکیل ملکی، موجر و مستاجر پرونده‌های زیادی داشته که با فن بیان عالی و توانایی خویش در کار وکالت توانسته این پرونده ها را به نتیجه دلخواه موکل برساند. از خدمات وکالتی وی برای مراجعین می‌توان اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، قراردادها اشاره کرد.

 • آدرس: کیش
 • شماره تماس: ٠٩١٣١١٤٤٨٠٠

 

2) امید بیستونی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای تجربه چند ساله در حوزه وکالت و مشاوره با سابقه ی مشاور و نمایندگی حقوقی برخی سازمان‌ها،  نهادها و شرکت‌های تجاری در بندرعباس، جزیره کیش و بستک، داور اختلافات حقوقی، ریاست هیئت مدیره موسسه حقوقی و داوری بین المللی دادرسان سفیر عدالت با دارا بودن تیمی متخصص و متبحر از بهترین وکلای برتر دادگستری در حوزه‌های مختلف حقوقی و کیفری به منظور ارائه خدمات حقوقی هرچه بهتر به همشهریان خویش است. وی را می‌توان به عنوان وکیل خوب در کیش معرفی کرد چون با توجه به سابقه کم در کار وکالت توانسته با پشتکار و تلاش، خویش را در بین بهترین های کیش قرار داده و پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و ملک داشته است. کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای شماره پروانه از کانون قوه قضایی به شماره 51963 می‌باشد.

 • آدرس: کیش
 • شماره تماس: 09128361743

 

3) محمد مهاجرین 

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، پذیرش تمامی پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری اعم از ضرب و جرح، جعل، رشوه، خیانت در امانت، تصادفات رانندگی و کلاهبرداری، پرونده‌های دعاوی حقوقی اعم از دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، مطالبه وجه و خسارت، پرونده‌های دعاوی خانواده مطالبه مهریه، نفقه، تمکین، طلاق، استرداد جهیزیه و حضانت فرزند، طلاق توافقی، پرونده‌های دعاوی ثبتی و مالیاتی، تنظیم قراردادهای بازرگانی و تجاری توسط این وکیل نمونه و خبره در کار وکالت که با نتیجه مثبت به پایان رسیده است.

 • آدرس:کیش، روبروی دادسرای عمومی و انقلاب کیش، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه دوم، واحد چهار
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۲۸۲۲۷

 

4) سیدعلیرضا مولوی

کارشناسی حقوق، دارای شماره پروانه 30403 از کانون وکلای دادگستری ، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته و غیره از جمله دعاوی است که توسط این وکیل پذیرفته شده و با نتیجه عالی به پایان رسانده است.

 • آدرس:کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی،  ساختمان میزان، طبقه 2 ، واحد 6
 • شماره تماس: ٠٩١٥٢٤٤٢٦٢٦

 

5) مهری برجی

 وکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 13 سال سابقه وکالت، ساکن جزیره کیش، دارای تجربه در زمینه پرونده‌های حقوقی (دعاوی تقابل خلع ید، ملک. چک، انحلال شرکت)، دعاوی خانواده ( طلاق، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، وکیل خانواده، استرداد جهیزیه و …)، پرونده های کیفری (خیانت در امانت کلاهبرداری ،ایجاد ضرب و جرح و صدمات بدنی.سرقت و 000) است. وی را می‌ توان به عنوان وکیل طلاق در کیش نیز معرفی کرد.

 • آدرس:کیش،ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 123
 • شماره تماس: 09122460237

 

6) الهام مختاری محمدی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، الهام مختاری محمدی مقیم جزیره کیش، پذیرش کلیه دعاوی حقوقی داخلی و فراملی اعم از مالی و غیر مالی، تجاری اعم از دعاوی تجار و شرکت‌های بازرگانی و اسناد تجاری و ورشکستگی، دعاوی کار، دعاوی کیفری در تمامی جرایم علیه اموال و اشخاص و علیه نظم و امنیت عمومی، دعاوی اداری، دعاوی ثبتی، وکیل خانواده و غیره داشته و تمام سعی و تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا بتواند پرونده موکوله به وی را در کمترین زمان، به نتیجه عالی برساند تا بتواند رضایت موکل را جلب کند.

 • آدرس:کیش، بلوار ایران،  ساختمان ایران،  طبقه همکف
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۶۳۱۳۵

 

7) بهارالسادات طبیب زاده

وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 29178 از کانون وکلا که می‌توان از وی به عنوان بهترین وکیل کیش نام برد چون با پذیرش دعاوی در تمامی زمینه‌ها اعم از دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و غیره توانسته با آگاهی از قوانین و پشتکار این دعاوی را به نتیجه مثبت برساند.

 • آدرس:کیش، میدان سنایی،  مجتمع بانکها، برج استاندارد، طبقه سوم
 • شماره تماس: ٠٩١٢٣٦١٥٣٤٩

 

8) محمد پرویزی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 28948 است. به واسطه اخلاق مردم پسند و سنجیده و داشتن آگاهی لازم برای انواع دعاوی که توسط وی پذیرفته می‌شود توانست خود را در بین بهترین های کیش قرار دهد. دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و دعاوی حقوقی و کیفری از جمله دعاوی است که ایشان پرونده‌هایی در این موارد قبول کرده و با مهارت و فن بیان عالی خود توانسته نتیجه دلخواه موکل را به وی بدهد.

 • آدرس:کیش، میدان سنایی،  مجتمع بیست، واحد 114
 • شماره تماس: ٠٩١٢٤٢٤٩٠٨٢

 

9) الیاس نظری

الیاس نظری وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه سراسری قم و محل اشتغال جزیره کیش، دارای بیش از شش سال سابقه وکالت در تهران می‌باشد. کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و ثبتی و وکیل خانواده به ویژه اسناد تجاری و دعاوی مربوط به املاک و ثبت برند و علائم تجاری و … به وسیله این وکیل نمونه قبول و وکالت می‌شود. این وکیل دارای خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری بوده که با تعیین وقت قبلی و یک جلسه رایگان است.

 • آدرس:کیش،نوبنیاد، فازیک ، قطعه۱۷۶ ، طبقه دوم،  واحد۴
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۳۲۷۸۳

 

10) محمود گنجوی

محمود گنجوی کارشناس ارشد رشته حقوق، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به مدت 15 سال که در این مدت با پذیرش تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی( طلاق از سوی زوج یا زوجه، طلاق غیابی، طلاق توافقی، مطالبه نفقه، مهریه، اجرت المثل و غیره) توانسته یکی از بهترین‌های کیش شناخته شود. وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم اصفهان، تدریس در دانشگاه و وکیل چند شرکت از سوابق کاری این وکیل نمونه است که می‌توان از وی به عنوان بهترین وکیل ملک در کیش هم نام برد.

 • آدرس:کیش
 • شماره تماس: 09120634008

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیش– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کیش یاری کرده باشیم.

 


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا