5/5 - (1 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل زن یزد را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل زن در یزد چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر زن در یزد، انتخاب بهترین وکیل خانم را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) معصومه قلیچ

معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 13 سال سابقه وکالت، دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، مسلط به زبان انگلیسی، جز یکی از بهترین وکلای یزد می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. شهروندان یزد می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل قلیج در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده های ملکی من الجمله: ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

برای اعطای وکالت به معصومه قلیچ یکی از وکلای خوب یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15
 • تلفن همراه: 09134520800
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

2) بهاره حلوانی

بهاره حلوانی، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 11 سال سابقه وکالت، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان با رتبه ممتاز می‌باشد. وی دارای 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک و دعاوی مربوط به آن بوده، و در حال حاضر مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران، بیمه دی و شرکت پترو پالایش نیک واقع در شهرک صنعتی یزد است و با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست بیاورد. شهروندان یزد می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل بهاره حلوانی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی حقوقی (دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، پیش‌فروش آپارتمان، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه )
 2. دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، شرب خمر، رابطه نامشروع و زنا، مواد مخدر)
 3.  دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت)

برای اعطای وکالت به بهاره حلوانی وکیل خوب یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2
 • تلفن همراه: 09131949574
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

3) فاطمه بنادکیان

فاطمه بنادکیان، وکیل پایه یک دادگستری یزد ، ایشان عضو وکلای مورد تایید قوه قضائیه (تبصره ماده 48)، با قریب به دو دهه سابقه حرفه ای وکالت(20 سال)، با سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکتری حقوق عمومی از وکلای خبره یزد می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در این مدت وکالتش توانسته با کسب نتایج مطلوب برای پرونده‌ها، رضایت موکلین خود را جلب نماید. از سوابق کاری ایشان در حوزه وکالت می توان به وکیل خانه کارگر(امور کار و کارفرمایی)، وکیل بانک و دعاوی مربوط به بانک، کاانون بازنشستگان کشوری و در حال حاضر مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر یزد و بانک دولتی اشاره کرد.

 توجه داشته باشید که دفتر ایشان در ساعات غیراداری و ایام تعطیل دارای وکیل کشیک می باشد، بنابراین هموطنان در یزد و تهران و همچنین ایرانیان خارج از کشور، می‌تواند با اطمینان خاطر به وکیل فاطمه بنادکیان و تیم حقوقی قوی ایشان در کلیه امور حقوقی، کیفری و مشاوره حضوری و تلفنی اعطای وکالت نمایند؛

 1. دعاوی حقوقی (دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، چک، سفته، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، پیش‌فروش آپارتمان، ابطال رای داوری، اثبات نسب، دعاوی مرتبط با ارث و دعاوی ملکی از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه و …)
 2. دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، فروش مال غیر، شرب خمر، رابطه نامشروع و زنا، مواد مخدر و …)
 3. دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و ….)
 4. دعاوی مرتبط با جرائم رایانه ای و سایبری، ارز دیجیتال ،فیشینگ و…
 5. تنظیم انواع قراردادهای مختلف مخصوصا قراردادهای بین المللی
 6. پرونده های سیاسی و امنیتی
 7. دیوان عدالت اداری
 8. دیوان عالی کشور
 9. وکالت تخصصی اتباع خارجی در تمام زمینه ها

برای اعطای وکالت به فاطمه بنادکیان بهترین وکیل یزد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: یزد، خیابان فرخی،(کوچه روبروی دادگستری)، کوچه حسینیه نقشین، دفتر وکالت فاطمه بنادکیان
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

4) نجمه میرزائی

نجمه میزائی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت به شماره 6314 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه،…) و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و غیره خلاصه ای از دعاویی است که توسط خانم میرزائی قبول وکالت شده و به نتیجه عالی و مثبت رسیده است که این نتیجه رضایت باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای یزد جای بگیرد.

 • آدرس: یزد،خیابان فرخی، روبروی کوچه دادگستری، کوچه حسینیه نقشین، پلاک ۴، طبقه ۱
 • شماره تماس: 09133530890

 

5) فاطمه یاوری

فاطمه یاوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یزد، دارای شماره پروانه 49634 می‌باشد که در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. خانم یاوری دارای خدمات وکالتی اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. خانم یاوری بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی حقوقی و ملکی دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وکالت ایشان خارج شده به این دلیل می‌توان خانم یاوری را از بهترین وکلای یزد عنوان کرد. از نظر خانم یاوری یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد.

 • آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت
 • شماره تماس: 09134434266

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل زن یزد – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانم یزد یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *